40 מתסרוקות החתונה המדהימות ביותר ליום הגדול שלך

יום החתונה שלך הוא היום החשוב ביותר בחייך ואתה רוצה שהכל ילך כמו שצריך וזה לא שונה בכל הנוגע ליופי הכלה שלך. יש לך הכל עד השפתון שאתה מתכוון ללבוש. השיער שלך לא שונה ויש הרבה החלטות שונות שצריך לקבל. האם כדאי להשאיר את שיערך ארוך או לספר אותו ליום הגדול שלך? השאירו את האורך למטה או משכו את הכל למעלה לעדכון, או אולי אפילו קצת משניהם. האם אתה רוצה תסרוקת, אם כן איזה תסרוקת. אתה יכול לבחור כל דבר, מנזר ועד קליפ פרחים, הכל תלוי במראה שאליו אתה הולך. הבא הוא להחליט אם אתה הולך לענוד רעלה או לא, אם כן, אז איזה סוג של רעלה והאם הוא יכסה את כל פניך? יש כל כך הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון כשזה מגיע למראה הכלה שלך. אבל דבר אחד בטוח וזו התוכנית להשאיר את בעלך חסר נשימה למראהך.

מאז שהיית ילדה קטנה חלמת להתארס ולתכנן את החתונה המושלמת. לא חשבת על שום דבר מלבד לפגוש את איש חלומותיך ולהיסחף מכפות הרגליים שלך. סביר להניח שאפילו כתבת את שמותיך ביחד על מחברת עם לב ביניהן. התאהבות היא תחושה יוצאת דופן וכאשר הגיע הזמן שהגבר שלך יחליט שהוא רוצה לבלות איתך את שארית חייו. באותו רגע אין תחושה טובה יותר אז להשוויץ בזירה שלך בפני חברים ובני משפחה. אבל אז הרעיון לתכנן את החתונה שלך מתמוטט ואתה יודע שאתה חייב להתחיל מיד, לתכנן הכל לקראת היום הגדול שלך.

שום דבר לא יכול להשתבש ביום הגדול שלך. תכננת כל פרט עד לנקודה ואתה צריך שזה יהיה מושלם. ולמה שלא כדאי לך? מגיע לך את הטוב ביותר ביום החתונה שלך. לכל כלה מגיע לערוך בדיוק את חתונת חלומותיה, לא פחות מכך היא תעשה. זה המקום שבו נכנס תכנון קפדני. כשמגיע הזמן לבחור את התסרוקת שאתה רוצה ליום החתונה שלך, כמעט כל דבר אחר היה צריך להיות מוכרע בשלב זה. בחירת התספורת היא רק אחת מנגיעות הסיום האחרונות ביום הגדול שלך. בחרת בקפידה מקום, צלם והודעת לחברים שלך שיעמדו ביום המיוחד שלך. יש לך את השמלה המושלמת, תור האיפור שלך נקבע, ועכשיו כל מה שאתה צריך זה השיער המושלם לחבר את הכל יחד. בחירת תסרוקת היא משימה לא פשוטה. לוקח זמן למצוא את מבוקשך ולאחר מכן ליישם אותו בפועל.

ההתרגשות שלך הולכת וגוברת כי אתה לא זוכר שהיית כל כך מאושר. שום דבר לא מרגש יותר בחייך מאשר החתונה הקרובה שלך לגבר חלומותיך. אתה מתחיל לחפש במגזינים לכלות ומנסה לקבוע איזה מראה אתה רוצה ליום הגדול שלך. סרקת דף אחר עמוד במגזין בניסיון להחליט בדיוק איך אתה צריך לחפש את היום שלך. וואו! לגברים באמת קל!

כל כלה חולמת להיות היפה ביותר שלה ביום חתונתה ואתה לא צריך לצפות לעצמך לשום דבר פחות. בין אם אתה שוכר מעצב או עושה את שיער הכלה שלך בעצמך אתה צריך כמה רעיונות נהדרים, נקודת מוצא. יש הרבה סגנונות לבחירה אם אתה מחפש אפודו או אם אתה רוצה להשאיר את השיער שלך למטה. סגנונות קצרים וסגנונות ארוכים זמינים לענות על צרכיו של כל אחד, והכל נעשה בצורה יפה.

להלן תמצא 7 טיפים כיצד לבחור את התסרוקת המושלמת:

 1. אין טעם לבחור תסרוקת עד שהחלטת לראשונה על השמלה שלך. אפילו אל תחשוב על זה, אחרת תגיע למצב של בלבול המוני במיוחד כשהגיע הזמן לראות את מעצב השיער שלך. השמלה באה ראשונה לא משנה מה והשאר ייפול במהירות למקומו לאחר מכן. מצאי שמלה שתגרום לך להרגיש כמו מיליון דולר ואז תחליטי על תסרוקת שתשלים את המראה הזה. הכל קשור לשמלה שלך אז תהפוך את נקודת המוצא שלך. אם אינך בטוח לגבי הסגנון המתאים ביותר לשמלתך, פנה לאיש מקצוע. המעצב שלך יכול אפילו לעזור לך להחליט על תסרוקת שתתאים לשמלה שתבחר.
 2. היו מציאותיים בנוגע לתסרוקת שבחרתם. לא כולם נראים נהדר באותן התסרוקות ובהתאם לעובי השיער שלך חלק מהעידכונים יכולים להיות בלתי אפשריים לשחזר. אם יש לך שיער דק אז אתה תהיה מוגבל במה שאתה יכול לקבל כתסרוקת, אין באמת דרך אחרת לעקוף את זה. אם השיער שלך בסדר אז הציפייה לשפע של תלתלים לא מציאותית עבורך, לבנות האלה יהיה טוב יותר בסגנון מלוטש יותר. מה שתבחר לעשות וודא שהוא משתלב היטב במרקם השיער שלך. גילוי המרקם צריך להיות נקודת המוצא שלך.
 3. היו גמישים בבחירות שעומדות לפניכם, אל תהיו עקשנים במה שאתם רוצים. אולי כדאי לקבל ייעוץ של מספרה כדי לדון באילו אפשרויות יש לך לעבוד. לגלות ברגע האחרון שהסגנון שלך לא יעבוד עבורך עלולה להיות הרת אסון. מעצבי שיער מתמחים בשיער חתונה ויכולים ליידע אותך למה לצפות ואילו סגנונות יתאימו ביותר למרקם השיער שלך. גם אם תבחרו לעטות רעלה או לא תחשוב. אלה סוג ההחלטות שצריך לקבל הרבה זמן מראש, כך שניתן יהיה לבצע שינויים במידת הצורך.
 4. בחר תסרוקת שמשלימה את השמלה שלך מבלי לחרוג מהגבול. אתה רוצה שהשיער שלך ייראה מושלם אבל הוא לא צריך להיות נקודת המיקוד של החבילה כולה. אם השמלה שלך משוכללת אולי עדיף לבחור תסרוקת פשוטה יותר כדי לא להציף את המראה שלך. אתה לא רוצה בסופו של דבר להיראות כאילו ניסית יותר מדי, תמונות אכן נמשכות לנצח. אולם אם השמלה שלך פשוטה כשלעצמה, ניתן לעשות יותר לשיערך כדי להפוך את המראה המושלם לקפוץ באמת. פשוט בחר אחד כזה או אחר. אין צורך להגזים בכל המראה שלך. לפעמים עדיף לאפשר לשיער שלך לקחת מושב אחורי למראה הכללי שלך אם יש לך את שמלת המאה. אחרי הכל זו באמת השמלה שאתה רוצה שכולם יתמקדו בה, לאו דווקא התסרוקת שבחרת. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת תסרוקת הוא לא לשנות את מי שאת באמת. אנשים רבים יסיימו לגמרי ויראו בלתי מזוהים ביום שלהם. יותר חשוב לך להיות עצמך ביום החתונה שלך ואז לשנות לחלוטין את כל הלוק שלך. בעלך עשוי לחשוב שהוא הגיע לחתונה הלא נכונה. אל תשנה לגמרי את המראה שלך ביום החתונה. אתה בכל זאת רוצה להיראות כמוך, רק גרסה רשמית יותר של עצמך.
 5. הזמן תמיד פגישת ניסיון עם הסטייליסטית שלך. אני לא יכול להדגיש מספיק עד כמה זה חשוב להצלחת התסרוקת שלך. אנא אל תשאיר זאת עד הרגע האחרון, אחרת אתה עלול לסיים אסון. אתה לא רוצה לגלות ביום החתונה שהסטייליסטית שלך לא מסוגלת לעשות את המראה שאתה רוצה. היא אולי סטייליסטית נהדרת אבל זה לא אומר שהיא יכולה לעשות הכל. הזמינו ניסיון, כך שיהיה לכם זמן לנסות כמה סגנונות לפני היום הגדול שלכם ולמצוא משהו שאתם באמת אוהבים. כך כשתגיעו ביום החתונה שלכם, תרגישו בטוחים שאתם מקבלים בדיוק את מה שביקשתם. על ידי הזמנת ניסיון יש לך גם אפשרות לבצע שינויים בסגנון אם זה לא מה שציפית.
 6. בחירה ללבוש רעלה תשפיע גם על בחירת התסרוקת שלך. יתכן שאתה כלה מסורתית יותר ותחליט כי רעלה היא חובה מוחלטת או שהחלטת לוותר על המסורת ולדלג לחלוטין על הצעיף. בימינו זה בהחלט לא חיוני שתלבישו רעלה כלל, כך שלא תרגישו לחוצים לתוכו. בין אם אתה בוחר ללבוש אחת כזו או לא יש הרבה תסרוקות שיתאימו לכל לוק.
 7. התמודדות עם שיער קצר היא משחק כדור חדש לגמרי בכל הנוגע לבחירת חתונה. אנשים רבים מתארים מראה גלי ארוך או לחמניות חושניות עם תלתלים מדורגים כשהם חושבים על תסרוקת החתונה שלהם. אבל מה אם אין לך את האורך למשוך אותו? אתה יכול לקבל הרחבות אבל כלות רבות בימים אלה מתרחקות מהמראה המסורתי ומחליטות לשמור על זה קצר. אין ספק שאתה תהיה מוגבל בבחירות שלך אבל זה לא אומר שאתה לא יכול למצוא משהו נפלא ליום שלך. אם בחרת לספר את השיער לפני החתונה הקפד לעשות זאת לא יאוחר משבועיים לפני כן, כך שלקצוות החדשים תהיה הזדמנות להתרכך.

כשזה מגיע לבחירת תסרוקת זו יכולה להיות אחת ההחלטות החשובות ביותר שכלה יכולה לקבל. אחרי הכל היא חשבה על זה מהרגע שהתארסה. תסרוקת הכלה צריכה לא רק לשקף את אישיותה אלא גם את תחושת הסגנון שלה. חשוב שהיא עדיין מרגישה שהיא נראית את עצמה או שלא יהיה לה נוח עם המראה שלה בכלל. אם אתה הולך לסטייליסטית הקפד לבחור איש מקצוע אמיתי כדי שתוכל לקבל את התסרוקת המושלמת ביותר ליום החשוב שלך.

להלן כמה מהסגנונות הטובים ביותר שיש ליום החתונה שלך!

 1. העדכון היפה הזה מתוק ככל שהוא יכול להישג בקלות. אתה מתחיל על ידי סלסול החלק התחתון של המנעולים הארוכים שלך ומשוך אותם כלפי מעלה לתוך עדכון רך. הכל מושך עד עורף שלך. הוסף כמה פרחים וזה מרכך את המראה לכדי חתונה מדהימה.

1280116-תסרוקת חתונה

 1. אם אתה מתעניין יותר במראה וינטג ‘אז אתה אשמח לקבל את העדכון המהמם הזה. השיער הבלונדיני מרכך את המראה הכללי בשילוב התלתלים עם חלק סוחף. יש הרבה נפח ליצירה שנותנת לו מראה חתימה. הפרח האדום מחבר את הכל ותואם את השפתון בצורה מושלמת ויוצר ניגודיות מהממת.

2280116-תסרוקת חתונה

 1. העדכון הזה אלגנטי ומשהו שייראה יפה עם שמלת כדורים. כל השיער נמשך לחמנייה רכה. הצמה סביב החלק העליון מעניקה ללחמניה מראה ייחודי באמת. אם אתה מחפש משהו מיוחד להשלמת המראה שלך זה יכול להיות בדיוק מה שאתה מחפש.

3280116-תסרוקת חתונה

 1. המראה הזה עוסק באלגנטיות וניצוץ. זה ישלים שמלה שמיועדת לתמלוגים כמו הלהקה והעגילים שלה שיתאימו רק להפוך את הלוק למיוחד עוד יותר. הכל על העדכון הזה רך ויקר. יש הרבה נפח בחלק העליון והתלתלים בתחתית כולם מורמים אל העדכון היפה. חבר אותו עם להקה מלאה באבני חן ותזכה למראה הזכור ביותר ביום המיוחד שלך.

4280116-תסרוקת חתונה

 1. עוד מראה וינטג ‘שמתחיל בשיער ארוך וצמה. אתה יכול להתחיל בקליעת השיער ולאחר מכן למשוך אותו למעלה לתבנית עגולה הדומה לזו של אופן הגדרת לחמניה. זהו עדכון יפה שנותן מראה ייחודי ללחמנייה סטנדרטית. חבר אותו עם תסרוקת וכמה נשימת תינוק והמראה שלך יהיה שלם.

5280116-תסרוקת חתונה

 1. מראה זה הוא שילוב מדהים של מנעולים רכים והתסרוקת המושלמת. אחד לא הולך בלי השני. השיער מתחיל בגלים רכים ולאחר מכן נמשך כלפי מעלה מהגב. הוא הושלם עם תסרוקת אייבי נוצצת שנותנת את הטון לתסרוקת.

6280116-תסרוקת חתונה

 1. אם אתה מחפש להשאיר את השיער שלך ביום הגדול שלך, זהו מבט אחד שתרצה לשקול. זה מהמם עם תלתלים רכים עוצרי נשימה שנופלים סביב הכתפיים. הוא משוך כלפי מעלה משני הצדדים, משאיר חלק למטה או חלק כלפי מעלה ומאובטח בעזרת כיסוי פרחוני.

7280116-תסרוקת חתונה

 1. אני לא יכול להגיד מספיק דברים טובים על העדכון המדהים הזה. הוא מושלם בכך שהוא רך ויושב בצורה מושלמת במקום. הצמה הצדדית נמשכת כלפי מעלה יחד עם העדכון כדי להשלים את העשייה ולהעניק למראה תחכום. הוסיפו הילה של פרחים ומראה יום החתונה שלכם הושלם סוף סוף.

8280116-תסרוקת חתונה

 1. העדכון הזה ייחודי מאוד אם אתה רוצה משהו אחר ליום שלך. הוא נמשך בחוזקה הצידה בלחמנייה אבל גם משאיר הרבה אורך בחלק העליון של השיער. הוסף צעיף לגב וחתיכת תכשיטים בצד ויש לך מבט שהוא באמת יחיד במינו.

9280116-תסרוקת חתונה

 1. עדכון רך ויפה שהוא סמל מיושן אם אתם כלה מסורתית. משוך את השיער מהצד והביא אותו לאחור. הוסף כמה פרחים והמראה שלך שלם.

10280116-תסרוקת חתונה

 1. זה סוג המראה שהיית מצפה לקייט מידלטון ביום המיוחד שלה. יש בה אווירה של אלגנטיות כה מלכותית עד שתגרום לאורחים שלך להרגיש שהם בנוכחות נסיכה. העדכון עצמו הוא לחמניה גבוהה מאוד הממוקמת בכמה תלתלים רציניים. לא נותרו קנים למטה, כל שערה במקום מושלם. זה יכול ללכת עם כל סגנון של שמלת תחרה או שמלת כדור. השיער נותר מהפנים כדי להראות את היופי האמיתי שלך ואת כל העגילים המיוחדים שבחרת.

11280116-תסרוקת חתונה

 1. המראה המדהים הזה בהחלט ישלים חתונה מושלמת על החוף. יש לך גל חוף קלאסי שעובר לאורך הגב כשהשכבות העליונות נמשכות לאחור ליצירת מראה מתוחכם אך סקסי. הוסף כמה פרחים גדולים כדי לאחד את כל זה והמראה שלך הושלם.

12280116-תסרוקת חתונה

 1. זהו עדכון חלקי המחזיק באלגנטיות ליום המיוחד שלך. זה אודו אבל הוא מתקפל למטה כמעט כאילו נותר למטה אך במקום זאת הוא מכורבל מתחת. הוא רך ומשוחרר שנמשך מאחור עם קליפ תכשיט.

13280116-תסרוקת חתונה

 1. זהו מבט נוסף שיהיה מושלם לחוף הים. התלתלים רכים כמו גם הגלים בצד. החלק התחתון המסולסל נמשך בחוזקה למטה כדי להשלים את העדכון. יש הרבה נפח מלמעלה כדי לאפשר בליטה והיא מסתיימת בהילה של פרחים.

14280116-תסרוקת חתונה

 1. אם יש לך שיער ארוך מאוד או שאתה חושב להוסיף תוספות ליום הגדול שלך זה יהיה מראה מדהים שיש לקחת בחשבון ליום החתונה שלך. כל סנטימטר משיערה מסולסל וקופצני. התלתלים נמשכים מאחור ומאפשרים להם לעלות לצדדים. אורך השיער גורם למראה מפתה במידה ניכרת יותר מאשר אם היית עובד עם שיער קצר יותר. הפוני רופף בחזית וסיים עם כתר תכשיט להשלמת הלוק כולו.

15280116-תסרוקת חתונה

 1. אם אתם מחפשים משהו אחר לחתונה תרבותית יותר, אלה כמה אפשרויות מצוינות שכדאי לקחת בחשבון. צמות צד ארוכות הן הנושא לתמונות אלה עם כמה תכשיטים נוספים שתלווה אליהם. הם מאובזרים עם כתרים ותכשיטים המעניקים אווירה של מלוכה לכל ההרכב כולו.

16280116-תסרוקת חתונה

 1. זו באמת דוגמה מדהימה למה שאתה יכול לעשות עם כמה תכשיטים ונפח רציני. יש הרבה אורך עם המראה הזה עם חלק מהשיער מעוצב ומשוך לאחור. התכשיט בחלק האמצעי הוא זה שנותן את הטון לכל הלוק ויוצר משהו יפה באמת.

17280116-תסרוקת חתונה

 1. מראה אלגנטי נוסף המתאים למלכה. הוא רופף מלפנים עם כמה גלים עדינים בזמן שאורכו כולו נפתח לחמניה גבוהה. המראה כולו מכורבל לשלמות. יש תכשיט בחזית אם אתה בוחר לעקוב אחר הטרנד. הפרח מאחור מוסיף קצת בהירות למראה כולו.

18280116-תסרוקת חתונה 19. אני לא יכול להגיד מספיק דברים גדולים על כמה שהכלה הזו נראית מהממת בסגנון יום החתונה שלה. ההחלטה להשאיר את כל האורך למטה בכמה תלתלים מדהימים מדורגים שערה בטוח יהיה להיט. הוא נפרד מעט מהמרכז עם נפח מדהים. התלתלים מרככים את כל המראה ומאירים את פניה. אני אוהב את המראה לחלוטין וחושב שניתן להשתמש בו עם כל סגנון לבוש. 19280116-תסרוקת חתונה

 1. זהו מראה וינטג ‘נוגע ללב שמחזיר אותך הרבה תקופות. זה מראה נהדר לשיער קצר שאינו מאפשר עדכון. כמה תלתלים יוצרים את המראה הזה ומביאים רכות לכלה. כיסוי הראש מכניס את הכל יחד עם פרח וצעיף קצר היושב מלפנים.

20280116-תסרוקת חתונה

 1. זו תפיסה שונה מאוד לגבי העדכון לחתונה. השיער לא רק מושך בחלקו האחורי, אלא גם הצדדים מכופפים. המראה הזה נפרד באמצע פשוט מאוד ולא מוגזם. זה מראה קלאסי ומתוחכם.

21280116-תסרוקת חתונה

 1. כדי להשיג את המראה הזה תדרשו הרבה שיער. השיער נמצא בשפע כדי להשיג לחמניה מלאה כזו. בין אם יש לך את האורך או אם תוסיף תוספים למראה זה בטוח יהיו אנשים שמדברים. ניתן להשיג את המראה על ידי סלסול אורך השיער במלואו ולעצב אותו ללחמניה. החזית נוצרת עם פוני רופף החבוקים בצדדים. זה מראה נהדר למי שרוצה מראה מסורתי ורשמי.

22280116-תסרוקת חתונה

 1. אם אתם מחפשים מראה גחמני יותר, נסו את הלחמנייה הרופפת הזו לגודל. הוא נשמר גבוה על הראש לאפקט דרמטי יותר. זה מאוד פשוט אבל הפרחים הנוספים המקיפים את הלחמנייה ממש מושכים אותו ליצירת מראה רומנטי.

23280116-תסרוקת חתונה

 1. זוהי לחמניה מלוטשת מאוד אם אתם רוצים עוד תחכום בחייכם. השיער נשאר חלק וחלק לתוך הקוקו. הקצוות האלה מתפתלים עם תלתלים רופפים מאוד ואז מעוצבים ללחמנייה. זה לא תסרוקת קשה להשגה והיא נראית מושלמת לחלוטין. הוסף שערה לסיום המראה.

24280116-תסרוקת חתונה

 1. זהו מראה מאוד מזדמן ומשוחרר למי שלא רוצה להתעסק הרבה ביום חתונתם. זה מאוד מזכיר את תלתל החוף. זה מושלם למי שיש לו שיער ארוך מאוד ורוצה לשמור חלק ממנו. הוא צונח לאורך הגב עם גלים רכים והשכבות העליונות נסוגות לאחור ברפיון. זה נגמר עם שערה ארוכה שגם מדורגת לאורך הגב.

25280116-תסרוקת חתונה

 1. איזה מראה מהמם העדכון הזה מספק לכלה. קשה להסיר את העין ממשהו כל כך יפה. כל כך הרבה קורה עם העדכון הזה שהוא ישלים שמלה הרבה יותר פשוטה. כל אורך השיער מסולסל בחוזקה ואז נמשך אחורה לתוך לחמניה צמודה עם צמות חוצות המתפרסות על הגב. זה מראה ייחודי מאוד שמושך את העין באופן מיידי. השלם את הלוק עם קליפ עם חרוזים ויש לך עדכון ממש מושך את העין.

26280116-תסרוקת חתונה

 1. זהו מראה פשוט מאוד כמעט בוהמי שיתאים למישהו בעל תחזוקה נמוכה מאוד. אם אתה לא אוהב להתעסק בשיער שלך אז זה הסגנון בשבילך. שיער הכלה מכורבל בגלים רופפים מאוד ושמור למטה. יש לו חלק פשוט באמצע והגלים מלאים על פני הכלה. הוסף כתר פרחוני גדול מאוד והוא משלים את המראה לחלוטין, ומעניק לו מראה של אגדה כמעט.

צפה עוד: http://rachel-solomon.pass.us/mignonnehandmade 28. המראה הזה הוא קצת יותר תחזוקה גבוהה ומורכבת. בהתאם לשמלה שבחרת ייתכן שאתה מחפש משהו קצת יותר רשמי מהמראה האחרון. החלק הקדמי מכורבל ברפיון ותחוב לצדדים בעוד הגב מכורבל חזק יותר ומושך לתוך לחמניה שמתאימה היטב לחלק האחורי של ראשה. זה מראה מאוד קלאסי שלא צריך רעלה או שערה כדי להשוויץ בו. 28280116-תסרוקת חתונה

 1. זהו מראה רך מאוד שמזכיר תסרוקת פיות. זה יהיה גם מראה נהדר לחתונת חוף. השיער מונח באופן גחמני יחד באופן אקראי וללא טיפול. יש צמות סלקטיביות לאורך כל העדכון המעניקות לו אופי. צמה אחת כרוכה סביב החלק הקדמי של ראשה כמעט באופן סרט. ישנם פרחים שונים לאורך העדכון המעניקים לו תחושה רומנטית.

29280116-תסרוקת חתונה

 1. המראה המדהים הזה בהחלט ישלים חתונה מושלמת על החוף. יש לך גל חוף קלאסי שעובר לאורך הגב כשהשכבות העליונות נמשכות לאחור ליצירת מראה מתוחכם אך סקסי. הוסף כמה פרחים גדולים כדי לאחד את כל זה והמראה שלך הושלם.

30280116-תסרוקת חתונה

 1. זהו מראה מדהים אם אתה מעדיף להשאיר את השיער שלך למטה. יש הרבה נפח למראה הזה שבאמת מוציא את היופי מהמראה. יש לה חלק צד עם מכה חזקה ושיערה הארוך מכורבל בגלים סוערים ארוכים המסגרים את פניה בצורה מושלמת. הוסף להקת תכשיטים ויש לך את המראה המושלם ליום הגדול שלך.

31280116-תסרוקת חתונה

 1. עוד מראה נהדר למי שמחפש מראה שיער ארוך. זה מראה את השיער כלפי מעלה בחלקו וחלקו למטה. האורך עובר במורד גבה בתלתלים מפוארים. השכבות העליונות נמשכות לאחור ומאפשרות מבט של גלים רופפים. הוא נחתך מאחור אך אין צורך בחתיכות נוספות בשיער.

32280116-תסרוקת חתונה

 1. המראה הזה הוא עדכון חינני וקלאסי באמת. הגב והצדדים נמשכים כלפי מעלה אבל זה נעשה באופן רופף מאוד, אתה נותן השפעה מרככת כללית. זה לא מוגזם בכלל והבחירה להוסיף אביזר תלויה בך אך המראה עומד בפני עצמו ללא אחד.

33280116-תסרוקת חתונה

 1. עם מראה שכבתי ארוך זה נראה כאילו יותר שיער נמשך לאחור ממה שהושאר למטה. התלתלים נוצרו באופן רופף כך שהם נופלים בקסם סביב כתפיה כשכל שכבות השיער העליונות נמשכות לאחור לתוך קליפ. הכל במראה רופף וסיבתי, לא מוגזם אבל עדיין כל כך יפה. זהו מבט נוסף שניתן להסיר אותו ללא שימוש בשערה או בצעיף.

34280116-תסרוקת חתונה

 1. המראה הזה מסוגנן ומורכב היטב. כל התלתלים הרופפים והמדורגים האלה עוצרי נשימה. התלתלים מעט צמודים יותר מהמראה האחרון אך נחוצים עם כל כך הרבה שיער. היא משכה את כל אורכה הצידה למראה אחר. יש מעט מאוד משוך אבל מה שיש סליל לתוך השיער למראה ייחודי. החלק העליון היה מכורבל לגלים רופפים מאוד והכל נמשך פעם נוספת בלי כיסוי ראש חזק או רעלה.

35280116-תסרוקת חתונה

 1. המראה הזה רופף בהרבה מזה שלפניו אך יפה לא פחות. הם יצרו נפח רב למעלה כדי לייצר את הבליטה בחלק האחורי. הכל במראה הזה מדבר בשם הנפח שנוצר באמצעות תלתלים והקנטות אחוריות של השיער. הפוני רופף וממסגר את פניה יפה ושוב אין צורך להוסיף תסרוקת מכיוון שהיא יפה לבדה. ניתן להוסיף צעיף אל הבליטה בקלות אך אין צורך בהשלמת המראה.

36280116-תסרוקת חתונה

 1. אני בהחלט אוהב את העדכון הזה בהשראת רפונזל. זה עוצר נשימה להסתכל. הכלה משוכה את כל שערה לאחור כך שהאורך ייפול יפה לאורך גבה. רוב שערה הושאר למטה, אך ישנם קנים ממוקמים אסטרטגית שסופגו למעלה והוצמדו. אבל המראה כל כך מושלם שאתה לא יכול לראות מאיפה בעצם מתחיל העדכון. הקליפ מאחור מחבר את הכל בצורה יפה ומראה את הזרועות להפליא.

37280116-תסרוקת חתונה

 1. המראה הזה מזכיר מאוד את מה שהייתי מצפה לחתונת חג המולד. כל השיער מושך לתוך לחמניה מאחור. יש לה צמה המקיפה את החלק העליון של ראשה כמעט כאילו ענדה סרט. הפוני הרופף שלה נסחף הצידה להשלמת המראה. הכלה פיזרה פרחים אדומים עם נשימתו של התינוק לאורך כל הדרך כדי לתת אפקט נוסטלגי. האדום באמת קופץ ויכול להיות שילוב צבעים נהדר לחתונת סתיו או חורף.

38280116-תסרוקת חתונה

 1. תצטרך אורך שיער רב כדי להסיר את המראה הזה. אפילו כשהוא מכורבל הוא נופל הרבה מתחת לכתפיה. התלתלים גדולים ומלאים ונותנים את הרושם שלכלה יש שיער עבה מאוד. אולם ניתן להשיג את המראה באמצעות הרחבות. החלק העליון רופף מאוד עם מעט מאוד תלתלים אליו. חלק מהשיער נמשך לצדדים אך נותר ממש רופף, כך שאי אפשר לדעת באמת מאיפה מנת העדכון מתחילה. היא משלימה את הלוק בכמות קטנה של בלינג כי היא לא באמת צריכה את זה. זה מדהים לבד.

39280116-תסרוקת חתונה

 1. זהו עדכון מהמם עם כל השיער למעלה למעלה וחתוך בחלק האחורי של השיער. הוא רופף וגלי ומאוד מודרני לכלה של היום. העדכון נמשך למראה מעוצב ומאוד מסוגנן לאופדו. היא הוסיפה לכל היותר קליפים עם תכשיטים כדי להביא מעט צבע למראה כך שהתלתלים לא ילכו לאיבוד.

40280116-תסרוקת חתונה

בשלב זה כנראה יש לך תריסר רעיונות חדשים לנסות את פגישת הניסיון שלך. את כל המראות האלה אפשר להשיג לבד בבית אם תבחר לא לקבל סטייליסטית. רק וודא שיש לך הרבה תרגול לפני שתנסה לעשות זאת ביום החתונה שלך. אם אתה הולך לסטייליסטית טוב שיש לך את פגישת הניסיון הזו כך שתדע כיצד תראה התוצאה הסופית עליך ליום המיוחד שלך. משהו יכול להיראות נחמד בתמונות אך יתכן שלא יתאים למרקם השיער שלך או למסגרת הפנים שלך. אז וודאו שיש לכם הרבה זמן להתכונן לפני שמחליטים איך ייראה השיער שלכם לחתונה שלכם.

בין אם בחרת שהשיער שלך יהיה ארוך וחושני או קצר ומלוטש הקפד לבחור תחילה את השמלה שלך כדי שתדע איזה מראה אתה מנסה להשיג תחילה. התסרוקת שתבחר ביום הגדול שלך צריכה להשלים את השמלה שבחרת ללבוש. אחד צריך ללכת עם השני. בחר תסרוקת שתואמת את השמלה שלך אך אל תתני לתסרוקת שלך להתחרות עם השמלה שלך. אתה לא רוצה שמלה ענקית על גבי תסרוקת מוגזמת, זה יהיה יותר מדי ביחד ובסופו של דבר יגרום לך להרגיש לא בנוח. לשלב תסרוקת פשוטה עם שמלה אקסטרווגנטית או לקבל שמלה מתוחכמת ולהשתולל עם השיער שלך אבל אל תעשה את שניהם.

יום החתונה שלך הוא הרגע המדהים ביותר בחייך ואתה רוצה להיראות מושלם. בצע את המחקר שלך ובחר משהו שלא רק הגיוני למראה שלך, אלא שהוא גם גמיש. אתה יכול לבחור משהו לפני הניסיון ולאחר מכן לשנות את דעתך אצל הסטייליסטית. אתה עדיין עשוי לאהוב את המראה אבל מה פשוט לשנות חלק ממנו. אל תתקע רק על דבר אחד. נסה הרבה סגנונות שונים לפני שאתה מקבל החלטה כדי שתדע מה אתה באמת רוצה.

תהנו מהרגע הזה וברכות על היום הגדול שלכם!