15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

59 תסרוקות לחמניות גבר סקסיות שאתה צריך לנסות מיד

לחמניית הגברים פופולרית מתמיד ואנחנו אפילו מתחילים לראות אותה מופיעה על המסלול ואפילו על השטיח האדום. מאמר ב- GQ הציע כי לחמנייה האיש היא “הגבול הסופי של הטיפוח”. זה די מגניב וזה רק מראה עד כמה הסגנון באמת פופולרי. בראד פיט ו ג’ארד לטו התנדנד בלחמנייה האיש והפכו אותו לפופולרי עוד יותר. זה כל מה שאתה צריך זה מישהו מפורסם שלובש סגנון ופתאום הוא פופולרי שוב ושוב.

אם אינך בטוח ממה מורכבת לחמניה לגבר, נזכיר לך שזה דומה ללחמנייה הנשית אך לגבר. הוא נלבש על כתר הראש או אפילו על העורף, זה הכל בהעדפתך. אתה מושך את שיערך לקוקו פשוט ולאחר מכן מסובב אותו לסגנון הלחמנייה המסורתית. ישנן דרכים רבות ומודרניות ללבוש את הסגנון גם אם אתה מחפש משהו קצה יותר.

אם אתה חושב לנסות את לחמנייה הגבר, אז אתה בהחלט צריך להתחיל לצמוח את השיער שלך. על מנת להשיג לחמניה לגבר, אתה צריך בערך שמונה או תשעה סנטימטרים כדי לאפשר לך ליהנות מהחופש הגדול ביותר בלחמנייה. משהו שתצטרך ללמוד כשזה מגיע לשיער ארוך הוא שאתה צריך לטפל בו, במיוחד כשהוא גדל.

אם אתה מתעניין בלחמנייה לגבר, הגעת למקום הנכון.

בדוק את 59 תסרוקות לחמניות הגבר הסקסי שאתה צריך לנסות מיד:

  1. צדדים מגולחים

סגנון נהדר שפשוט וקל להרכבה, בנוסף שהצדדים נשמרים קצרים יותר.

לחמניה לגבר

2. נסה A Shave

קל להשיג סגנון נהדר כמו זה. הצדדים מגולחים וזה נותן לך מראה שונה לגמרי כשהשיער שלך לחמניה. יש אנשים שבוחרים שיהיה להם סגנון מגולח ואחרים לא מתגלחים בכלל. הסגנון הוא גם רב צבעוני ואנחנו אוהבים כל חלק בו וכך גם אתם.

3. סגנונות שונים

ניתן ללבוש סגנון כזה בשתי דרכים שונות. אחד מגולח ואילו השני נשאר ארוך. הכל תלוי בסוג המראה שאליו אתה הולך. סגנון מגולח הוא קצת יותר עצבני מאשר רק לחמניה לגבר.

4. סגנונות מזוקנים

לחמניית הגבר מאוד פופולרית בכל הנוגע לסגנונות מזוקנים כי הם נראים ממש טוב ביחד. זהו סגנון מלוטש יותר וניתן ללבוש אותו בקלות לעבודה.

5. סגנונות מבולגנים

סגנון כמו זה קצת יותר קז’ואל, הוא אמור להישאר מבולגן והוא יושב בעורף. אתה יכול לראות עד כמה לחמניה הגבר נראית שונה כשהיא נמוכה על הצוואר בניגוד לגובה על הראש. איזה סוג של סגנון אתה מחפש?

6. סגנונות מגניבים

סגנון מבולגן כמו זה מושלם ליום מזדמן של ריצות שליחות או הכניסה לחדר הכושר. הוא מתלכד בצורה מבולגנת וזה סגנון שתאהבו לנסות הקיץ. לא תאמינו כמה קל להרכיב את הסגנון הזה.

7. מראה ייחודי

גילוח זה קרוב לעור המעניק לך מראה שונה לחלוטין. גם השיער דק ובגלל זה הלחמנייה כה קטנה. יש שיער בשיער שעוזר לשמור אותו יחד.

8. סגנונות סקסיות

עוד דוגמה מצוינת לסגנון לחמנייה לגבר שנראה נהדר עם זקן. זהו סגנון נוסף המתגלח בצד עם דהייה מזדמנת. אנחנו לא יכולים שלא לאהוב את המראה המלוטש הזה. הסגנון נמשך בחוזקה ואנחנו אוהבים אותו.

9. סגנונות ויקינגים

אתה תרגיש כמו אחד הוויקינגים עם סגנון מטורף כמו זה. אנחנו אוהבים גם את המראה של הזקן המחוספס שיש לו. חבר את שני המבטים האלה יחד ותקבל סגנון עילאי.

10. סגנונות גבריות

לא היית חושב שלחמניה לגבר תהיה גברית, אבל הסגנונות האלה הם סקסים לגמרי. זהו סגנון מקסים שתוכלו לגמרי להתנדנד כל השנה.

ראה גם:

  • 51 תספורות מדהימות של שחקן כדורגל שתוכל לנסות השנה
  • 49 מתוך הרעיונות הטובים ביותר לתספורת קיסר לשנה זו
  • 67 תסרוקות אסיאתיות פופולריות לגברים
  • 60 סגנונות מודרניים לחיתוך צוות לגברים
  • 78 תסרוקות מגניבות לבחורים עם שיער מתולתל

11. סגנונות מתולתלים

סגנונות מתולתלים כמו זה יוצרים סגנון מדהים. הם גם מאפשרים לחמניות עבות יותר. אם יש לך שיער מתולתל באופן טבעי, אז אתה בטוח תאהב סגנון כזה. הצדדים קצרים אך אינם מגולחים לעור.

12. סגנונות גבוהים

ניתן אפילו לחבוש לחמניות גבר לעבודה, כלומר אם אתה מחזיק אותן מלוטשות ומחוברות. זהו עדכון חלקי שנראה מושלם לעבודה. אנחנו אוהבים גם את הצבע הבהיר הזה, סביר להניח שזה גוון טבעי ואנחנו פשוט אוהבים את סגנון הג’ינג’ר הזה. הזקן והגבר לחמניה יחד הם באמת שלמות.

13. סגנונות שיק

סגנון נהדר כמו זה הוא קצת יותר חמוד מרוב. זהו סגנון עבה המעוצב בצורה ייחודית. אנחנו פשוט אוהבים כמה הלחמנייה גדולה למעלה. אם אתה רוצה סגנון שימשוך אליך את העין, עליך לנסות את הסגנון הזה. זה בהחלט מדהים. זה גם נראה נהדר עם זקן כפי שאתה יכול לראות כאן.

14. מראה חדש ומגניב

עוד סגנון נהדר שהוא AF סקסי! איך יכולנו שלא לאהוב את הסגנונות האלה? סגנונות אלה נראים נהדר עם זקן וזה די קל להרכיב. אם חשבת לנסות מבט ארוך, אתה יכול לראות כאן שיש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה. זהו מראה נועז וייחודי לשנה זו והוא רק הולך וגדל בפופולריות.

15. סגנונות גדולים

סגנון זה מדהים מכיוון שהוא סקסי ומסוגנן. הצדדים מגולחים גם במראה הזה. זה עוד מראה נהדר המושלם לזקן. סגנונות אלה נראים מגניבים משמאל למטה וגם למעלה בלחמנייה. הלחמנייה כאן גדולה מרוב מה שאומר שיש יותר שיער מעורב.

16. עיצובים מגניבים

אלה לוקים מהנים שאפשר להתאים אותם למראה אחר כל יום. השיער מאוד קצר כאן כי בקושי יש לחמנייה מאחור. זה סגנון מדהים שהוא מבולגן וסקסי. אנחנו לא יכולים לקבל מספיק מהסגנונות האלה.

17. לחמנייה קטנה

אם אין לך שיער ארוך באמת זה בסדר כי אתה יכול לקבל לחמניה קטנה בינתיים. ככל שתתני לשיער שלך לצמוח יותר, הלחמניה שלך תהיה גדולה יותר. החלק המגולח של הסגנון מגיע עד לכתר הראש. אז הוא גדול יותר מרוב סגנונות הגילוח. יש כאן פחות שיער ליצירת הלחמנייה. אבל זה גם סגנון קצה יותר אם זה מה שאתה מחפש.

18. עיצובים מבולגנים

סגנון אחר כמו זה יגרום לך להרגיש כמו ויקינג. איך אפשר שלא לאהוב את הסגנון המטורף הזה? אתה תהיה חיי המסיבה באירוע הבא שאליו אתה הולך. סלעו את הסגנון הזה והגברות יהיו על כולכם.

19. סטיילינג מבולגן

סגנון מזוקן נראה מדהים עם לחמניה מבולגנת. סגנונות כאלה באמת מדהימים. זוהי דוגמה מצוינת נוספת לסגנון מזדמן שניתן ללבוש כמעט בכל מקום.

20. סגנונות פשוטים

סגנון נהדר כמו זה פשוט וכל כך קל להרכיב. אם אתה אוהב מראה מזדמן, אז זה הוא בשבילך. זהו סוג הסגנון שיעבוד במשרד באותה קלות כמו מנגל בחצר האחורית. אנחנו לא יכולים שלא לאהוב את הסגנונות האלה.

21. סגנונות נועזים

סגנון מבולגן כמו זה מגניב ומורכב היטב. יש רק לחמנייה קטנה עם המראה הזה. נשים אוהבות לנהל את השיער שלה דרך מנעולים סקסיות כמו זו. כדאי לגמרי לנסות את הסגנון הזה הקיץ.

22. סגנונות נמוכים

סגנון נהדר כמו זה מבולגן ונמוך בצוואר. כפי שאתה יכול לראות כאן, זה לגמרי משנה את המראה. זה נראה יותר מזדמן מהלחמניות הגבוהות שראינו בעבר. אם אתה אוהב לשמור אותו מזדמן ומבולגן, אז אתה תעריץ את הסגנון המדהים הזה.

23. סגנונות חלקלקים

סגנון חלקלק שמחזיק יחד עם ג’ל או שעווה. אם אתה רוצה סגנון חלקלק כמו זה, תצטרך להשתמש במוצר כלשהו. אנו אוהבים סגנון המגולח בעיצוב כמו זה. זה עצבני, מגניב ויהיו לו ראשים מסתובבים כל הלילה.

24. מגניב סגנונות מתולתל

באופן טבעי שיער מתולתל הוא סקסי במיוחד על בחורים ואתם לגמרי צריכים לנסות את הסגנון הזה.

25. צמה לאחור

זוהי דרך מגניבה להציג את לחמניית הגבר שלך עם צמה לאחור. זה סגנון מבולגן שנראה מגניב מאוד.

26. סגנונות קיץ

סגנונות אלה מדהימים לקיץ. אתה יכול להרים את הסגנון ולשמור על קור רוח הקיץ.

27. סגנונות סלבריטאים

דייויד בקהאם תמיד נמצא בצמרת המשחק שלו בכל הנוגע למראה מסוגנן. זהו רק אחד מסגנונותיו המדהימים הרבים. זוהי לחמנייה לגבר קטן, אבל בקהאם נראית בה סקסית להפליא.

28. סגנונות ארוכים

סגנון זה ארוך והשיער סמיך וכך תיראה לחמניה הגבר. הגב מגולח ויראה נהדר כאשר השיער שלך יהיה למעלה.

29. מחוץ לצמה

סגנון מדהים כמו זה בטוח ימשוך את העין. הצמה החיצונית הזו היא ייחודית באמת והיא מסתיימת בלחמנייה.

30. תלתלים צמודים

סגנון הדוק כמו זה הוא ייחודי באמת. אם יש לך תלתלים ממש צמודים, אז זה מראה נהדר בשבילך.

31. סגנונות ישרים

אם אתה אוהב לשמור על שיער חלק, אז זה מראה בשבילך. זה סקסי ומזדמן.

32. סגנונות חלקית

עדכון חלקי מלוטש שאפשר בהחלט ללבוש אותו לעבודה.

33. סגנונות רטובים

סגנון טבעי שקל להרכיב, נסה זאת בעצמך.

34. עיצובים יצירתיים

אם אתה רוצה לפוצץ את התחרות, אז זה המראה בשבילך. הצמות צמודות ונמשכות יחד בלחמנייה ייחודית. הצדדים בעלי עיצוב מגולח שהוא גם ייחודי מאוד.

35. צמות פשוטות

צמה פשוטה מציגה את הסגנון באופן ייחודי. כל המראה נמשך יחד בלחמנייה.

36. סגנונות מדהימים

הסגנון הזה באמת מדהים ועבור גבר, זהו סגנון שתרצה לנסות השנה. מראה כזה הוא סקסי בכל כך הרבה מובנים.

37. סגנונות עצבניים

צבע עז הוא כל מה שאתה צריך כדי לשנות את המראה שלך. נסה לבן מזעזע כדי להציג את המראה שלך השנה.

38. טוויסט טוויסט

זה כמעט כאילו יש כאן לחמניות כפולות וזה מראה מגניב לגמרי.

39. סגנונות מדהימים

עוד סגנון נהדר שנראה מדהים עם זקן.

40. סטיילינג מלוטש

ג’ארד לטו מוכיח שאפשר אפילו לקבל לחמנייה לגבר באירוע של שטיח אדום. הוא אחת הסיבות לכך שהסגנון חוזר לביקוש פופולרי.

41. סגנונות גבוהים

הלחמנייה הזו עומדת גבוה והיא לא עומדת להתנצל על כך. מראה מגניב שתוכל ללבוש בכל מקום.

42. עיצובים מגולחים

מראה נהדר שיש לו צד מגולח. זהו עוד סגנון מלוטש להתנסות השנה.

43. סגנונות נמוכים

סגנון נמוך מאוד כמו זה מושלם לסגנון קז’ואל. זה סופר נמוך שמספק סגנון שונה מאוד.

44. לחמניות מהממות

אם אתה רוצה לתבל את לחמניית הגבר שלך, אז למה שלא תנסה את הצמה המוצגת כאן. אלה בדיוק מה שאתה צריך כדי שיהיה לך סגנון חדש ומגניב.

45. סטיילינג פשוט

כן, זה בהחלט סגנון נועז וייחודי. זה סגנון עז שהוא מאוד גברי.

46. ​​סגנונות קריירה

סגנון כמו זה מלוטש ומגניב. אבל זה עדיין מושלם למשרד או לקריירה שלובשת אותך חליפות.

47. עיצוב אלמנטים

אנחנו אוהבים איך העיצוב המגולח מתפוגג גם הוא לתוך הזקן. זה מראה מסוגנן שבטוח תאהב.

48. מראה קיץ

סגנון נהדר כמו זה מושלם לקיץ מכיוון שאתה יכול למשוך את השיער כלפי מעלה כשהוא נהיה חם.

49. לחמניות נועזות

יש טוויסט ללחמנייה הזו שבטוח תאהבו. סגנון מגולח בצד שאינו קצר מדי. הלחמנייה עצמה מקופלת.

50. לחמנייה מעגלית

סגנון כזה יכול להיות מעוצב בצורה מבולגנת או סגנון מלוטש גם כן. אלה מראות שאתה יכול ללבוש בכל מקום שתרצה.

51. מראה חדש סקסי

סגנונות מתולתלים כמו זה הם סקסי וייחודי. הם נראים מדהים עם זקן וניתן לעצב אותם בדרכים רבות ושונות.

52. סגנונות חדשים מזדמנים

הזקן סקסי מתמיד בימינו ואנחנו לגמרי יכולים להבין מדוע. סגנון קז’ואל כמו זה נראה מדהים עם זקן. אם חשבת לנסות את לחמניית הגבר, אז תאהב את הסגנון הזה.

53. צמות צמודות

אם אתם מחפשים סגנון יותר אדג’רי, זה זה בשבילכם. הסגנון עצמו מגולח בצורה משולשת. הצמה לאחור מאחור צמודה, בניגוד לסגנונות שראינו עד כה. הסגנון מסתיים בלחמנייה. אם אתה רוצה מראה חדש ומהמם שבטוח ימשוך את העין, אל תראה רחוק יותר מהסגנון הזה.

54. סגנונות דרדלוק

אם יש לך חשק לראסטות, אז אתה לא יכול לטעות בסגנון הזה. זה מראה מבולגן מאוד לאלה שאוהבים סגנון טבעי יותר. זהו השימוש המושלם ללחמנייה לגבר. הוא הרבה יותר גדול מרוב אבל עדיין מראה די מגניב.

55. סגנונות אמן

סגנון נהדר כמו זה נראה מדהים על האמן הזה. הוא עבד עם ידוענים כמו בריטני ספירס, אתה חייב לנסות את הסגנון הזה. אם אתה רוצה סגנון יצירתי, אז אתה צריך לגמרי לנסות את המראה הזה.

56. סגנונות מלוטשים

סגנון מלוטש כמו זה בטוח יעלה חיוך על הפנים שלך. אם אתה רוצה סגנון שהוא יותר עבודה מאשר משחק, נסה את הסגנון הזה.

57. מראה חדש רטוב

הלחמנייה כאן די זעירה. זה כנראה בגלל שהשיער לא באורך 8 או 9 סנטימטרים. אנחנו אוהבים את הגילוח הדהוי הזה בצד וזה נראה מדהים. כל הלוק הוא אחד לספרים וכדאי לנסות את הסגנון הקיץ.

58. סגנונות חדשים גדולים

זהו מראה פשוט שתוכלו להרכיב בקלות. זהו סגנון תחזוקה נמוך שתוכל ליצור בבוקר עם מעט מאוד מאמץ. למה שלא תהיה לך סגנון שתוכל לנסות תוך דקות.

59. מבולגן ועז

סגנון מבולגן כזה מושלם לחוף הים או למנגל. זהו מראה חדש ומסוגנן המתחזק מעט. זהו סגנון נפלא שהוא סיבתי בצורה מאוד פופולרית. איך אפשר שלא לאהוב סגנון כזה?

Previous Post
49 מתוך הרעיונות הטובים ביותר לתספורת קיסר לשנה זו
Next Post
79 فكرة جديلة رائعة ومجنونة للأطفال