74 תסרוקות מגניבות של באנטו עם הדרכות

אם את מחפשת סגנון מגן שישאיר את השיער שלך בריא וניהול אז למה שלא תנסה את תסרוקת הקשר באנטו. ישנם סגנונות רבים שיגנו על השיער במרקם האפרו וקשרי הבנטו הם רק אחד מהם. אתה יכול לנסות מארגים, צמות קופסאות וסגנונות תפירה אבל קשרים באנטו הם סגנון ממש מגניב שבטוח ישמח אותך העונה.

נשים רוצות להשוויץ בסגנונות שלהן והן אינן רוצות להסתיר אותן רק משום שהן מנסות להגן על שיערן. קשרים באנטו מאפשרים לך לעשות את זה למה לטלטל סגנון שהוא ממש מהיר וקל לביצוע.

ניתן ליצור קשרים אלה באורך שיער נמלה כל עוד הוא לא קצר מדי. סגנון זה עוסק ביצירת קשרים בשיער. זה סגנון מקסים שיחמיא לכל אחד. יש לנו מדריכי תמונות עבורך שיראו לך עד כמה הסגנון הזה באמת קל.

בדוק את אלה 74 תסרוקות קשר מגניב באנטו עם הדרכות:

  1. סגנונות מתוקים 

כפי שאתה יכול לראות סגנונות אלה יכולים לשמש עם כל מרקם של שיער. אם אתה צריך לספק לשיער שלך קצת TLC קצת, אז זה סגנון נהדר בשבילך.

2. קשרים זעירים

ניתן ליצור את קשרי הבנטו בגדלים רבים ושונים. הכל תלוי בסגנון שאתה מחפש. סביר להניח ששיער דק יותיר אותך עם קשרים קטנים.

3. עיצובים מוזהבים

ארבע התמונות הללו מראות לכם עד כמה קל ליצור את קשרי הבנטו. זו לא תסרוקת שייקח לך הרבה זמן לעשות ואז תוכל להחזיק אותה כמה זמן שתרצה.

4. מדריך הבנטו הוק

תהליך זה בן שישה שלבים מראה לך כיצד תוכל ליצור סגנון זה לאירוע. זה פשוט וקל. הפרחים הנוספים הם מגע נחמד.

באמצעות

5. נהדר לילדים

הסגנון הזה נהדר לילדים כי הוא נראה מגניב והם יחשבו שזה סגנון חדש ומהנה לנסות. שש התמונות הללו מראות לכם כיצד תוכלו ליצור את הסגנון בבית בכמה צעדים פשוטים.

6. מוהוק

אם אתם מחפשים סגנון עצבני שבטוח ימשוך קצת תשומת לב אז למה שלא תיצרו את הקשרים שלכם בצורה מוהוקית. זה מראה חדש ונועז העונה.

7. צבעים גדולים

הגוונים הלבנים בסגנון זה בטוח יבלטו את כל הלוק שלך. השילוב של לבן ושחור יוצר ניגודיות מדהימה.

8. עיצובים יוצאי דופן

סגנון נהדר שבטוח ימשוך את העין. אנחנו אוהבים את עיצובים הקרקפת האלה שנוצרים עם הקשרים האלה.

9. סגנונות קצרים

כפי שאתה יכול לראות ניתן ליצור קשרים באנטו גם עם סגנונות קצרים. זהו סגנון הגנה נהדר אם אתה מנסה לצמוח משיערך.

10. סגנונות אדומים

אדום הוא תמיד בחירת צבע מצוינת לכל תסרוקת. הקשרים הקטנים האלה יוצרים מראה חדש ומגניב.

11. סגנון טוויסטי

כשיגיע הזמן להוציא את הקשרים, תישאר לך חבורה מדהימה של תלתלים מתפתלים. אתה יכול ליצור מהם סגנון חדש לגמרי.

12. מבט ספייק

יש לה שיער ממש קצר והקשרים שלה לא לגמרי, הם נעשים רק באופן חלקי. אם אתה מחפש סגנון אחר, זה זה בשבילך. זה מראה יוצא דופן, אבל זה ייצור כמה תלתלים די מדהימים בסוף.

13. קשרים עגולים

סגנון תחזוקה נמוך שתוכל ללבוש לאורך זמן. זה מראה פשוט ובכל זאת זה כל כך מגניב. סלעו את הסגנון הזה לאירוע הבא שלכם ותראו על מה אנחנו מדברים.

14. קשרים מעוותים

המראה היצירתי הזה יהיה נהדר לאירוע. זה מקורי וזה באמת יבלוט. אנחנו אוהבים את הצמות שנמצאות בכל הקרקפת. עם סגנון כזה, אתה יכול ללבוש אותו במשך חודש לפני שאתה מוציא אותו ורואה את התלתלים שנותרו לך. חלק מהנשים משתמשות בסגנונות אלה כדי להגן על שיערן למשך תקופה מסוימת.

15. פיתולים מוזרים

זוהי תפיסה אחרת של קשרי הבנטו, אך היא מראה כיצד שיער דק היה נראה עם הקשרים. סביר להניח שהם רק משתמשים בקשרים כדי ליצור את התלתלים המדהימים שהם רוצים. זה לא סגנון שהיית רוצה ללבוש לאירוע. אבל התלתלים, עם זאת, יהיו עוצרי נשימה.

16. סגנון חלקי

זהו סגנון מדהים המשלב קישורים רופפים עם קשרים באנטו. אנחנו אוהבים את הסגנון הזה וכך גם אתם. זה נהדר לנסות את האירוע הבא שלך. החבטות מדהימות בהחלט, אז נסו זאת העונה.

17. צור תלתלים מטורפים

התלתלים האלה מדהימים וכל כך שונים מרובם. אתה יכול להשיג את התלתלים המדהימים האלה על ידי קשירת קשרים בשיערך. תהליך זה בן ארבעה שלבים מראה לך בדיוק מה עליך לעשות כדי להשיג אותם. זה ממש קל ותראה שתוכל ללבוש את הסגנון לתקופה ארוכה.

18. סגנון נהדר

דוגמה נוספת לאופן בו אתה יכול לקבל סגנון מסוקס תוך שמירה על חלקו רופף. זה סגנון נהדר שאתה יכול ללבוש בכל מקום. איפה אותם לזמן מה ואז אפשר לתלתלים האלה להשתחרר.

19. מעל הזריקה

כאן יש לנו את אותו מבט אבל אנחנו זוכים לראות את הקשרים מזווית אחרת. אתה מקבל מבט טוב יותר על הקשרים מהתמונה הזו והתלתלים מאחור יהיו מהסוג שאתה מסתיים איתו כשמוציאים את הקשרים. 

20. סגנונות סלבריטאים

קשרים באנטו עשו את זה לחיי הסלבריטאים, אז אתה יודע שזה חייב להיות סגנון מגניב. ריהאנה כאן ידועה כגורמת מגמות וכאן היא מתנדנדת. היא נראית די מגניבה בסגנון. אתה לא יכול להשתבש לעקוב אחר כל סגנון שיש לריהאנה. היא תמיד נראית מדהים והיא מכירה סגנון טוב כשהיא רואה אותו.

21. סגנונות ילדים חמודים

עד כמה הילד שלך יהנה מתסרוקת מגניבה כמו זו? זוהי דרך מהנה להגן על שיער ילדכם. יהיה להם כיף בזמן שאתה יודע שהשיער שלהם מוגן במקביל.

22. סגנון מדהים

זוהי דוגמה מושלמת לאופן שבו אתה יכול ללבוש את הסגנון הזה לאירוע. וואו, ההמון עם הסגנון המדהים הזה. אנחנו אוהבים את האביזרים שהיא הוסיפה לסגנון. כל שעליך לעשות הוא להוסיף אביזרים כדי להפוך מראה פשוט זוהר יותר לאירוע. היא בטוח תדהים את כולם כשהיא תופיע.

23. מלפנים ומאחור

אנו מקבלים זווית מלפנים ומאחור כדי לראות כיצד הסגנון הולך להיראות. ברגע שיש לך את הסגנון, אתה יכול לשמור אותו כל עוד אתה רוצה. ואז ברגע שאתה מוציא אותו, אתה נשאר עם התלתלים המדהימים המדהימים האלה. נסה את זה באביב ותראה את התלתלים המדהימים שלך.

24. יצירת תסרוקת

כפי שאנו יכולים לראות כאן משימה פשוטה זו של יצירת קשרים באנטו יכולה להשאיר אותך עם תסרוקת מהממת בסופו של דבר. זה תלוי בך כמה זמן אתה רוצה לשמור על הקשרים. ברגע שתוציא אותם, יהיו לך תלתלים מדהימים שאנשים ידברו עליהם כל הלילה.

25. עיצובים מטורפים

אתה יכול ליהנות מאוד עם הקשרים האלה וליצור עיצוב שייראה מגניב בזמן שאתה עונד את הקשרים. זה כל כך קל ליצור שאתה תהיה שמח שעשית את זה.

26. הוסף כמה צמות

סגנון זה הוא באמת יצירת אמנות. יש הרבה יצירתיות בעיצוב הזה ואולי כדאי ללכת למספרה כדי לעצב אותו. ישנם קשרים וצמות לאורך כל הסגנון שבטוח יהפכו אותך לשיחת המסיבה. לא תמצא סגנון יצירתי או יפה יותר מזה.

27. השאר את זה רופף

אתה יכול להשתמש בקשרים כדי ליצור סגנון חלקי. החלק התחתון כאן נותר רופף ואילו הקשרים למעלה שימשו כמעט לחמנייה.

28. רעיונות מסוגננים

הבחורה הזאת נרגעת עם אחת התסרוקות הכי מגניבות שיש. זהו סגנון שתוכל לקחת איתך לכל מקום. לא לוקח זמן בכלל ליצור ותאהבו את המוצר המוגמר.

29. סגנון אופנתי

ניתן לחבוש קשרים באנטו בכל מקום, וזה אומר אם אתה מפעיל שליחויות או הולך לאירוע של שטיח אדום. ריהאנה שינתה את הסגנון, כך שזה נותן לך רשות לעשות זאת גם כן. אנחנו אוהבים כמה הקשרים האלה גבוהים ומפותלים; זה כמו שיש טורנדו קטנים על הראש.

30. סגנונות נועזים

יש לנו את ריהאנה כאן מתנדנדת באותו סגנון ואנחנו רואים את הזווית הקדמית כמו גם את החלק האחורי. הסגנונות האלה כל כך מגניבים והם בטוח יכניסו אותך לרשימה המתלבשת הכי טובה, או לפחות לרשימת התסרוקות הטובות ביותר. כך או כך, אתה תשמח שניסית את זה.

31. תלתלים מדהימים

התלתלים המהממים האלה נראים מדהים עם הקשרים. אם אתה מחפש תסרוקת סקסית ומסוגננת, אז אתה לא יכול לטעות עם זה. כנסו לכל חדר עם הסגנון הזה ותפוצצו את כולם, זה פשוט כזה יפה.

32. תבנית משובצת

ניתן לעצב קשרים אלה בכל כך הרבה דרכים שונות. לזה יש יותר דוגמה משובצת מרובעת. מצא את התבנית המתאימה ביותר לאישיות שלך ולך איתה. לא תתחרט אם ניסית את הסגנון המדהים הזה.

33. תלתלים צמודים

אם אתה מחפש תלתלים הדוקים מאוד כשתסיים, אז הפוך את קשרי הבנטו שלך קטנים מאוד והדוקים על כל הראש. בסופו של דבר תהיה לך סגנון די מגניב.

34. עדכונים מהממים

אם יש לכם אירוע מהודר, אז אתם בטוח יפוצצו את הקהל עם העדכון החלקי המדהים הזה. הקשרים מהממים כמו גם התלתלים המדהימים מאחור.

35. קשרים מסוגננים

סגנון פשוט שהולך להפוך ראשים ללא קשר לאן אתה הולך. זה סגנון מהמם מסביב.

36. קשרים זעירים

סגנון זה הוא יצירתי מאוד וזה יהיה השיחה של המסיבה הבאה שלך בוודאות. בסגנון זה, הקשרים כולם קטנים מאוד והם יוצרים דפוסים מעגליים על כל הראש.

37. קשרים יפים

דוגמה נוספת לסגנון עם קשרים באנטו שיגרום לילדכם להרגיש כמו מיליון דולר. תראו כמה סגנונות אלה חמודים לילדים.

38. תלתלים טווירלי

תהליך זה בן ארבעה שלבים עומד לתת לך את התלתלים הטובים ביותר שראית אי פעם. רק תסתכלו על המערבולות האלגנטיות האלה בסוף.

39. פרץ צבע

הקשרים שלה נצבעו מה שנותן לה מראה חדש לגמרי בסוף. אנחנו פשוט אוהבים את סגנון הסוף; זה די סקסי.

40. עיצובים יצירתיים

אלה שני קשרים שונים מאוד של באנטו וזה קשור מאוד למרקם השיער שלך. ישנן דרכים רבות להשיג את הקשרים כך שתוכל לקבל את התלתלים המדהימים האלה.

41. סגנונות אופציה

סגנון נהדר שמתחלק בצורה מושלמת כך שיהיה לך סגנון אחיד מסביב.

42. סגנונות זוהר

מי אמר שאתה לא יכול לבלוע את הקשרים שלך? כבר הוכחנו שאנשים עושים את זה.

43. קשרים גדולים

גודל הקשרים שלך תלוי בגודל התלתלים שאתה מחפש בסופו של דבר. אתה יכול לבחור מה הסגנון שאתה רוצה כבר מההתחלה.

44. מראה חדש ומשוגע

צור לעצמך מראה חדש ומטורף העונה ואל תביט לאחור.

45. סגנונות דגם

סגנון מדהים זה דורש הרבה שיער. זה קל להסיר אם יש לך את השיער. אנחנו אוהבים איך החלק העליון מסוקס והתחתון נשאר רופף. זהו סגנון נהדר לאירוע.

46. ​​קשרים קלועים

למה שלא תוסיפי עוד משהו מדהים לסגנון שלך על ידי צמת השיער שלך לפני שהם מסוקסים. זה ייצור אמירה אופנתית ללא ספק.

47. מגלגלים את הקשרים שלכם

אלה קשרים שונים מאוד והם מתגלגלים במקום מעוותים לקשר. אתה בטוח לקבל את אותו סוג של תלתלים, עם זאת, כאשר אתה מוציא את הלחמניות. המראה המגולגל הוא לא מראה שאנו ממליצים לך להתבלות בציבור.

48. תלתלים מדהימים

הסגנון המסוקס הזה בהחלט יעלה חיוך על פניך. המראה המדהים הזה הוא מראה שאתה בהחלט צריך ללבוש לאירוע הבא שלך.

49. עיצובים מדהימים

עוד סגנון נהדר שיש בו הרבה אלמנטים יצירתיים. סוגים מסוג זה בטוח ימשכו את העין. אנו אוהבים את הוספת הצמות הכפולות לסגנון זה.

50. שלב אחר שלב

הסגנון הפשוט הזה די קל להרכיב. שמונת השלבים האלה מראים שפשוט התהליך שלך פשוט. בסוף נשארת לך תלתלים מדהימים.

51. ערעור מודל

סגנון זה אופנתי מאוד בתעשייה כרגע. ראינו כוכבים ודוגמניות שלובשות אותו. הגיע הזמן שתעשה את הצעד ותיצור סגנון מדהים משלך.

52. סגנונות מוהוק

הסגנון המדהים הזה עוצר נשימה ויותר מקצת מגניב. אם אתה אוהב את אופנת המוהוק, אז אתה בטוח תאהב את הסגנון המסוקס הזה שמשאיר את מנת המוהוק רופפת.

53. סגנונות בלונדיניות

אם אתם מחפשים מראה בלונדיני עוצר נשימה, אז זה הסגנון בשבילכם. כל קשרי הבנטו האלה יצרו את התלתלים הנהדרים האלה ועכשיו היא מוכנה ללילה בעיר.

54. אמצע קלוע

סגנון מדהים המשלב צמות וקשרים יחד. אנחנו אוהבים איך באמצע הראש יש צמות שמתפרקות. זהו סגנון מדהים שתוכל ללבוש בכל מקום.

55. צור כמה גלים

אם אי פעם רצית גלים מבלי להשתמש בכלי חימום, הגעת למקום הנכון. קשרים אלה יעניקו לכם את גלי החוף המושלמים לקיץ הזה. בצע את השלבים כדי להשיג את הגלים שלך היום.

56. אדום מהמם

אדום הוא תמיד צבע המושך את העין. אם אתה רוצה לעשות רושם העונה, אז זה הסגנון בשבילך.

57. תסרוקות ילדים

סגנון נהדר שבטוח תאהבו עבור ילדכם. אנחנו פשוט מעריצים את הברק בסגנון הזה. החלק האחורי נשאר רופף בסגנון בעוד שלחלק הקדמי יש את הקשרים.

58. סגנונות אמזון

הסגנון המדהים הזה בטוח ישמור על קור רוח הקיץ. לבשו אותו למנגל הבא שלכם או אפילו לחוף הים.

59. סגנונות וקשרים יצירתיים

מבט נועז שבטוח לא מסובב ראשים בלי קשר למקום היכן אתה נמצא. זהו סגנון פשוט שלוקח לא הרבה זמן ליצור.

60. מבטים שונים

שני מראה שונה מאוד, אבל שניהם יפים ללבוש לאירוע. לאחד יש סגנון חלקי ואילו לשני יש את כל הקשרים.

61. קשרים קטנים יותר

קשרים מגיעים בכל הצורות והגדלים; זה תלוי רק בסגנון שאתה מחפש.

62. סגנונות מתוקים

אם אתה צריך סגנון רשמי לאירוע לילדך, אז לא תמצא סגנון אלגנטי ומתוק יותר מזה. אנחנו אוהבים כמה היא נראית חמודה עם הקשרים הקטנים.

63. קשרים גדולים ומפותלים

סגנון מדהים המציג קשרים גדולים ומפותלים לאורך כל השנים. אין ספק שיש לה סגנון מדהים כשהקשרים ייצאו.

64. הוסף קצת בלינג

תוספת תכשיטי הזהב לקשרים באמת גורמת למראה כולו להתבלט. אם יש לך אירוע ללכת אליו, שקול להוסיף כמה אביזרים לסגנון שלך.

65. קשר מהפנט

דוגמא נוספת לסגנון מסוקס קטן עם צביעה בלונדינית. התלתלים האלה בטוח ייצאו הדוקים ונפלאים למראה.

66. מבט חדש ונועז

אנחנו אוהבים את הסגנונות המסוקסים האלה כי הם נוחים אם אתה רוצה סגנון שיכול להישאר שם לתקופה ארוכה. כל כך חשוב להגן על השיער שלך.

67. התהליך המסוקס

לילדה הזאת יש חיוך על הפנים כשהיא מחכה ליצירתה המסוקסת להשלים.

68. סגנונות פשוטים

סגנון פשוט שהוא לא רק בתחזוקה נמוכה אלא גם מדהים. אנחנו לא יכולים לקבל מספיק מהטרנדים המגניבים האלה שיהפכו אותך לחיי המסיבה ברגע שתגיע.

69. זוג קשרים

קשרים אלה מגיעים בכל הצורות והגדלים וכפי שאנו יכולים לראות כאן היא הוסיפה כמה אביזרים גם לסגנון. אביזרים תמיד יגרום לסגנון שלך להתבלט יותר, כך שאם אתה רוצה משהו אחר, נסה את אלה.

70. מבטים מסוקסים יפהפיים

אם יש לך שיער דק, סביר להניח שכך הקשר שלך יראה בסופו של דבר. הם נוטים להיות קטנים יותר מהקשרים שנוצרים עם שיער עבה יותר. עדיין תקבל את אותו סוג של תלתלים, אבל הם רק יהיו הדוקים יותר.

71. צמות צמודות

סגנון מדהים שיש לו קשרים קלועים טוני בכל הראש. הסגנון מורכב היטב ובנגיעות האחרונות יש בהם אביזרים. זה סגנון מדהים שבטוח יגרום לך לדבר על המסיבה. אז נסה אותם!

72. סגנונות מפוארים

מראה מסוגנן שהולך להיראות מדהים באירוע הפורמלי הבא שלך. הדבר הגדול בסגנונות האלה הוא שאתה יכול ללבוש אותם לבילוי לילדות או רק יום על החוף, הם סגנונות מאוד תכליתי..

73. מהמם מכל זווית

סגנונות אלה בטוח ישמחו אותך בכל מקום שאתה מתכנן ללכת אליו. אנו מקבלים כאן שתי תמונות המציגות את הסגנונות המדהימים. אנחנו אוהבים עד כמה הקשרים נראים יפים אחרי שהם מסתיימים.

74. קשרים גבוהים

סגנון נהדר שיש לו כמה קשרים גבוהים למדי. שוב, הכל קשור לאופן שבו אתה רוצה ליצור את הקשרים שלך מכיוון שהם עוצבו בדרכים רבות ושונות. השמים הם הגבול למה שאתה יכול ליצור עם קשרים באנטו. בחירה נועזת שבאמת תסובב ראש.