15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

תסרוקות לילדה קטנה: 6 הדרכות קלות

תסרוקת ילדה קטנה

רוב הבנות הקטנות אוהבות לנסות תסרוקות חדשות על השיער שלהן – אבל איך מוצאים הדרכות קלות לשימוש? להלן נסקור את ההדרכות הקלות האהובות עלינו לתסרוקות לילדות קטנות בכדי ליידע אותך באילו מהן יהיה קל יותר להתמודד עם ילדך..

ראשית נבחן כיצד נבחר את הדירוגים שלנו עבור כל הדרכה, כך שתדע מה לחפש.

כיצד אנו בוחרים את הדירוגים שלנו

ראשית, אנו בוחנים עד כמה הדרכה פשוטה. גם אם התסרוקת מורכבת ויש בה הרבה שלבים נוספים, השלבים האלה צריכים להיות קלים לביצוע וכתובים היטב. כך אין לך בעיות לנסות ללמוד איך לעשות תסרוקת חדשה.

אנחנו גם הולכים לשקול טוב את מראה המוצר הסופי. לפעמים לשיעורי השיער יש ציפיות לא מציאותיות, וזה עלול להיות מתסכל עבור הילדה הקטנה שלך אם הם לעולם לא יכולים לגרום לשיערם להיראות כמו התמונות במדריך.

היבט נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא הפונקציונליות של התסרוקת. סביר להניח שילדך יהיה בחוץ, יתרוצץ, ויהיה צורך בדרך הגונה להרחיק את שערה מלכלוך, מזון וכל דבר אחר שהיא קרובה אליו. תסרוקת מורכבת ועדינה עשויה שלא להחזיק מעמד לאורך כל היום.

הדירוג שלנו ידורג בין 1 ל -5 מתוך 5 כוכבים, תלוי כמה הם קלים, פונקציונליות ואסתטיקה..

– 6 תסרוקות הילדה הקטנה האהובות עלינו –

אנו מקווים שאתה והבנות בחייך נהנים לשחק עם התסרוקות היפות והכיפיות האלה וששניכם תמצאו משהו שאתם אוהבים. להלן מדריכי תסרוקת הילדה הקטנה האהובה עלינו, המדורגים לפי סדר מסוים:

1. צמת חצי כתר

תסרוקת צמת כתר ילדים

אם הילדות הקטנות שלך אוהבות לצמות את השיער שלה, אבל לא רוצות את הצמה הרגילה או הצמה הצרפתית, זו אופציה מקורית יותר.

תצטרך: מברשת שיער, חופן סיכות בובי, ו https://www.brostrick.com/beauty-tips-products/best-hair-texturizers/“>תרסיס למרקם.

ראשית, ודא שכל הסבכים והקשרים סורקו משיער ילדך, ולאחר מכן רסס כמות מתונה של תרסיס מרקם. חלק את שערה בצד אחד, לפי מה שהיא מעדיפה, ובחר את צד הפרידה עם שיער נוסף והרם 3 חלקים של סנטימטר אחד..

ברגע שיש לך את שלושת החלקים בגודל 1 אינץ ‘, התחל לצרפתי לצמות אותם לעבר חלקה האחורי של ראשה. עשו זאת על ידי הוספת שיער נוסף לצמה מראש ראשה מעל הצמה בכל תנועה של הצמה. המשך את הצמה הצרפתית הזו לאורך כל היקף הקרקפת שלה, ולאחר שהצמה הגיעה למצח בצד השני, אבטח אותה בעזרת סיכות בובי..

אם תרצה, שחרר מעט את הצמה בכדי לתת למראה יותר נפח.

אנו נותנים הדרכה זו ונראים 4 מתוך 5 כוכבים. זה פשוט למדי, זה נראה נהדר, וזה לא אמור לקחת יותר מדי זמן להשלים אם יש לך ילד מתעסק. הורדנו רק כוכב אחד כי זה לא מרחיק את כל השיער מהכתפיים של הילד, ואם לילדה הקטנה שלך יש שיער ארוך במיוחד זה עלול להיות לא נוח.

2. צמה עמוסה עם מיקרו צמות

צמה משולשת עם צמות מיקרו לתסרוקות לילדה קטנה

בהמשך יש לנו תסרוקת קלועה שתרחיק את כל השיער של ילדך מפניו ותיראה מקסימה.

לתסרוקת זו תזדקק: עניבות שיער אלסטיות, ג’ל ריסוס וסרט לסוף (אופציונלי).

תרצה להתחיל בשיער לח שהברשת לקוקו גבוה. לעיצוב נוסף, הוסיפו את הסרט או אביזר השיער האהוב עליכם.

קח חלק קטן משיערה ועשה צמה רגילה בת שלושה גדילים וקשר אותה עם גומי קטן וצלול. לאחר מכן קח קטע נוסף וחזור על אותו תהליך.

בשלב זה, יהיו לך שלוש גדילים שונים. שתי צמות זעירות מאוד, וקטע אחד של שיער לא קלוע. קח את שלושת הקטעים האלה וצמה אותם לכדי א https://www.luxyhair.com/blogs/hair-blog/how-to-do-a-dutch-braid-hair-tutorial-for-beginners“>צמה הולנדית. לאחר מכן קושר את כל הצמה בעזרת גומי שקוף נוסף.

לקבלת נפח נוסף, משוך ושטח את הצמה העבה כדי לעבות אותה יותר.

אנו נותנים לתסרוקת זו 5 מתוך 5 כוכבים. זה לא ייקח הרבה זמן אם תצטרך לשים את השיער בבוקר לפני הלימודים, זה קל להשלים, וזה ייראה בקלות כל היום.

3. צמות מסודרות/צמות

צמות צמות מסוקסות לתסרוקות לילדה קטנה

צמה מסוקסת היא טוויסט נהדר בשילוב הזנב/הצמה היומיומי שלך. יש לו מראה יפה וייחודי להפליא מבלי להיות מסובך או גוזל זמן.

כל מה שתזדקק לתסרוקת הילדה הקטנה הזו הוא גומי שיער וריסוס מרקם.

ראשית תרצה לרסס קצת ספריי מרקם על כל שיערו של ילדך. לאחר מכן חלק את שערה ישירות באמצע וחלק אותו לשני חלקים נפרדים.

מהחלק הקדמי של החלק השמאלי, הרים חלק 2-3 של שיער וחלק אותו לשני חלקים. ואז לקשור קשר אחד עם שני החלקים האלה, בדיוק כמו שהיית עושה עם זוג שרוכי נעליים, ולמשוך אותו חזק עד שהוא מונח על קרקפת הילד שלך.

הוסיפו קטע של 1 אינץ ‘לזנבי הקשר וחזרו על השלב האחרון ברציפות עד שהצמה המסוקסת תגיע לעורפה. לאחר השלמת הצמה, אבטח את הצמה המסוקסת בעזרת גומי. חזור על החלק הימני של השיער כדי לסיים שתי זנבות.

אנו נותנים לתסרוקת זו 4.5 מתוך 5 כוכבים. הורדנו רק חצי כוכב מהדירוג בגלל העובדה שתהליך זה לוקח מעט יותר זמן מאשר חלק מהדרכות האחרות שאנו מפרטים..

4. לחמנית בלט

לחמניות בלט לתסרוקות לילדה קטנה

אם אתה מחפש משהו קצת יותר מפואר מהתסרוקת היומיומית הממוצעת שלך, https://intothegloss.com/2015/09/how-to-do -a-ballet-bun/“>לחמניות בלט עשויות להיות בדיוק העניין. תסרוקת זו קלה למדי לשכפול, נראית נהדר לכל אירוע וניתנת לביצוע במהירות.

לתסרוקת זו תזדקק: מברשת שיער, תרסיס למרקם, ספריי שיער, עניבות שיער וסיכות בובי..

ראשית תצטרך לשפשף את שערה בעזרת תרסיס מרקם כדי לתת לו אחיזה נוספת, ולאחר מכן השתמש במסרק או במברשת כדי למשוך את שערה לקוקו. וודא כי הקוקו נמצא בכתר ראשה, ואבטח אותו בעזרת גומי.

לאחר מכן סובב את הקוקו לחבל והצמד אותו סביב הגומי עד שייגמר לך הקוקו. אתה יכול להשתמש בסיכות בובי או סיכות בצורת u. תחוב את כל הקצוות הרופפים שנותרו מתחת ללחמניה והצמד אותו כדי לאבטח.

לאחר שהלחמנייה מאובטחת, מסיימים אותה בעזרת ספריי שיער קלים עד בינוניים.

אנו מעניקים לתסרוקת זו 4 מתוך 5 כוכבים, רק ממריאים כוכב אחד מכיוון שאולי זה לא מתאים ללבוש יומיומי.

5. טוויסט מפל

טוויסט מפל לתסרוקות ילדה קטנה

אם הילדה הקטנה שלך מעדיפה שהשיער שלה יהיה למטה, אבל עדיין רוצה שזה מעוצב, טוויסט המפל עשוי להיות הדרך ללכת. לוקח לך רק חמש דקות להשלים והתוצאה הסופית נראית מדהים.

בשביל תסרוקת זו תזדקק למסרק או מברשת שיער, ספריי שיער וסיכת בובי.

החל בחלק הקדמי, בצד ימין, מסיר 1 קווצת שיער גדולה. זה ישמש כגדיל הבסיס שלכם לפיתול המפל סביב ראשכם. לאחר מכן חלק את הגדיל לשתי חתיכות שוות בגודלו, והתחל לסובב אותן אחת את השנייה.

לאחר מכן קח קווצת שיער חדשה שנבחרה והנח אותה בין הגדילים המתפתלים שלך, כך שהיא תיפול בדיוק כמו צמת מפל..

סובב שוב את שני הגדילים המקוריים. לאחר מכן חזור על שני השלבים האחרונים לאורך כל החלק האחורי של ראשה ולכיוון החלק העליון של אוזנה השמאלית. עבור החלק האחרון של השיער בצד שמאל שהתווסף אליו, הקפד למשוך אחורה לתוך הגדיל בערך באותה כמות שיער שבה השתמשת ליצירת החוטים המעוותים. זה מבטיח שהחזית מאוזנת.

לאחר שסיימת להוסיף את הטוויסט האחרון שלך, קח את סיכת הבובי שלך ואבטח את קצה הטוויסט מעל האוזן. נסה להסתיר את סיכת הבובי הכי טוב שאתה יכול.

לאחר מכן השתמש בתרסיס לשיער כדי לסייע בשליטה על כל מעוף.

אנו נותנים לתסרוקת זו 4 מתוך 5 כוכבים. זה קל ופשוט, אבל אם אתה מחפש תסרוקת ששומרת את השיער של הילדה הקטנה שלך מהפנים שלה, יתכן שזו לא האפשרות הטובה ביותר.

6. לחמניות קלועות

לשתי בנות שיער לחמניות קלוע

אחרון, אבל לא פחות חשוב, יש לנו את הלחמניות הקלועות המקסימות והמסובכות. אנחנו אוהבים את זה כי זה מרחיק שיער מהפנים של הילדה הקטנה שלך, בעוד שהוא גם מושלם לכל אירוע.

לתסרוקת זו תזדקק לסיכות בובי, גומי שיער וקשתות שיער.

ראשית, חלק את שיער ילדך ישירות באמצע, ולאחר מכן חלק אנכית את שערה לשני חלקים נפרדים. לאחר מכן קשרו קוקו מכל צד עם כל השיער בשני החלקים.

חלקו את הקוקו השמאלי לשני חלקים נוספים, לאחר מכן סובבו ושזרו את שני החלקים זה עם זה עד שתגיעו לסוף ולאחר מכן אבטחו בעזרת גומי שיער. חזור על שני השלבים האחרונים גם בקוקו הימני.

לאחר סיום שני הצדדים, גלגל את הקוקו לחמניות קטנות והדק אותן לראש של בתך בעזרת כמה סיכות בובי לסיום התסרוקת. אם יש לה שפע של שיער, שקול לרסס את הלחמניות המוגמרות בשכבת ספריי שיער גם לאחזקה נוספת..

המחשבות האחרונות שלנו

אנו מקווים שתסרוקות הילדות הקטנות הללו היו מועילות לך ולבתך. לא משנה אורך השיער או כמות הזמן שיש לך, אמורה להיות אופציה ברשימה הזו עבורך.

איזו תסרוקת לדעתך הבת שלך תאהב ביותר?

Previous Post
50 תסרוקות לשיער דק (המוסיפות נפח מיידי)
Next Post
تسريحات الشعر الرائعة للشعر المتموج: 50 طريقة لارتداء الشعر الخاص بك بغض النظر عن طول الشعر أو نوعه!