15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

70 עדכוני שיער קצרים יפים וקלים ללבוש

עם כל כך הרבה מפורסמים וכוכבים המשמשים השראה לעדכון שיער קצר, אתה יכול להיות בטוח שאתה לא לבד ברצון שלך מעל לנעלי הכתף.

יש את אדל, סקרלט ג’והנסון, אמה ווטסון, רובין רייט, אוואן רייצ’ל ווד ועוד כל כך הרבה שישאירו אותך בחברה וכמובן לעורר אותך..

מתוך מחשבה על רעיון זה, החלטנו לערוך רשימה של 70 עדכונים לשיער קצר ופשוטים להסרה, עיצוב, וכמובן לבישה.. גלול לתחתית כי יש לנו הרבה הפתעות בסגנון!

1. הבוב הקצר עם מסרק מעל

עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

הנה דרך מדהימה לשמור על בוב קצר וישר שלך מעניין. במקום לחלק את השיער שלך באמצע, אתה תמיד יכול לסרק אותו מעל כתר הראש ואפילו להתנפח קצת כדי להעניק לו אווירה רטרו.

2. עדכון שיער קצר עם פרחים

עדכונים לפרחי שיער קצרמָקוֹר

אתה יכול להעתיק תסרוקת זו לאירוע מיוחד, כגון מסיבה, חגיגה, יום ההולדת שלך או אפילו לחתונה, בין אם זה שלך ובין אם אתה השושבינה. להשראה נוספת על תסרוקות שושבינה, עיינו ביצירה שלנו המוקדשת להן.

3. האמה ווטסון

אמה ווטסון עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

אף רשימה של עדכונים קצרים לא הייתה יכולה להיות שלמה בלי אמה ווטסון. כשחתכה את כל שערה לאחר שסיימה את סרטי הארי פוטר, כל העולם התנשף. מיותר, אפשר לומר, כי היא נראתה מדהים.

4. צמות הולנדיות כפולות

צמות הולנדיות כפולות צמודות זו לזו פעולות מוהוק מזויפות לשיער קצרמָקוֹר

כשיש לך שיער קצר, הדרך הקלה ביותר ליצור מוהוק מזויף היא באמצעות שתי צמות הולנדיות צמודות זו לזו. תזדקק להרבה סיכות בובי אבל התוצאה לגמרי שווה את זה.

5. אופציה לעדכון שיער לבוגר קצר

עדכונים לג'ינג'ר שיער קצרמָקוֹר

מלבד גוון הג’ינג’ר המדהים לגמרי שהגברת המקסימה הזאת ספורטיבית, אנחנו אוהבים גם את העדכון המתוחכם שלה. זה מושלם לחתונה כשאתה צריך להיות אלגנטי ומוכן לחלוטין.

6. קל עדכון שיער קצר

עדכונים קלים לשיער קצרמָקוֹר

כל שעליך לעשות כדי להעתיק את המראה הזה הוא לחלק את שיערך לשלוש קווצות נפרדות. קשרו אותם בקשרי שיער ולאחר מכן סובבו אותם עד שתקבלו שלושה קשרים קטנים מבולגנים שדומים לכתר בחלק האחורי של צווארכם..

7. עדכונים מהירים לשיער קצר

עדכונים אופנתיים לשיער קצרמָקוֹר

אין זמן? אין בעיה. קח את העצות שנתנו למעלה לגבי הקשרים הקלים, ובמקום שלושה, פשוט צור אחד. הקפד לשלוף כמה קווצות שיער ולתת להן להתרופף כדי שיוכלו למסגר את פניך.

8. הכל בסגנון אחד

עדכונים מבולגנים עם צמות עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

אם אתה פשוט לא יכול להחליט איזה עדכונים לשיער קצר אתה רוצה, אתה תמיד יכול לערבב כמה מהם. לדוגמה, זהו בוב בלונדיני ישר וסימטרי עם קצוות אדומים וכהים, חלק עליון מאוד מרופד וצמה ממש בחזית.

9. מריון קוטילארד

בוב סטרייט סטרייט סליק אחורי עדכוני שיער לשיער קצרמָקוֹר

השחקנית הצרפתית הלכה על מראה עצבני מאוד לאירוע השטיח האדום הזה שאנו מאוד אוהבים. החלק הטוב ביותר בכל זה הקצוות הישרים של הבוב שלה שעושים תספורת אדריכלית מאוד.

10. שלוש לחמניות מוערמות

שלוש לחמניות מוערמות עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

כפי שהשם מרמז, סוג זה של עדכונים לשיער קצר מורכב משלושה קשרים מבולגנים פשוטים אותם ניתן לערום אחד מעל השני עד שתקבל משהו הדומה למוהוק המתנהג היטב.

11. הצמה הקצרה

עדכונים לצמות קצרות לשיער קצרמָקוֹר

יש האומרים שקשה לעצב בובס קצר וישר כמו זה. אנחנו לא מסכימים. רק תראה כמה קל להפוך את התספורת למעניינת פשוט על ידי צמת מערבולת קטנה לאורך קו המצח.

12. צמות בוקסר

בוקס צמות עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

כן, כפי שאולי כבר שמתם לב מכל ההצעות שלנו, ניתן לצמות גם שיער קצר. לכן, למה לא לנסות כמה צמות בוקסר נחמדות שעוצרות ממש בצוואר במקום להמשיך בגב?

13. עדכון שיער קצר מהמם

עדכונים מדהימים לשיער קצרמָקוֹר

הסיבה שאנחנו אוהבים את העדכון הזה היא שזה גורם לזה להיראות כאילו אין לך אפילו שיער קצר. לכן, אם אתה צריך ללכת לאירוע מיוחד, זה יהיה שינוי נחמד מהמראה היומיומי שלך.

14. בנטו קשר עדכונים לשיער קצר

Updos מזדמנים וקלים לקשרי באנטו לשיער קצרמָקוֹר

תסרוקת זו היא תפיסה של קשרים באנטו מסורתיים. ההבדל הוא שבמקום לעשות את כל השיער אתה פשוט יוצר שני קשרים גדולים מדי על הראש.

15. הקירה נייטלי

קירה נייטלי מעדכנת שיער קצרמָקוֹר

כולנו מסכימים שהשחקנית הבריטית בהחלט יכולה להביא את זה כשהיא על השטיח האדום. כאן היא נושאת פיקסיה קצרה גלי מעוטרת בסרט עשוי פרחים ארגמניים קטנים שמשתלבים מצוין עם שערה החום.

16. מעל ומתחת סגנון

עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

אם אתה רוצה להעתיק את המראה הזה, תוכל למצוא הדרכות מקוונות, לבקש מחבר שיעשה זאת עבורך או פשוט ללכת לסטייליסטית שלך. מלבד זאת, עליך לזכור להשתמש במוצרי טיפוח לשיער איכותיים, כך שתוודא כי שיערך הקצר נשאר במקומו.

17. עדכון שיער קצר מעוות

עדכונים מעוותים לשיער קצרמָקוֹר

לעדכון מבולגן זה יש קשר בעל מרקם אנכי וארבע צמות מעוותות מכל צד כדי לשמור עליו. זה נראה מסובך אבל תתפלאו לגלות עד כמה קל להתנתק ממש בבית.

18. Updo פסטיבל לשיער קצר

עדכונים למראה פסטיבל שיער קצרמָקוֹר

כולנו יודעים ששיער קצר הוא ברכה ממש בקיץ בגלל כל החום והלחות. ובכל זאת, מה אתה עושה כשמגיע זמן הפסטיבל ואתה רוצה להיראות במיטבך? אתה מעתיק את המראה והסגנון הזה, כמובן.

19. עדכונים קצרים רגועים

עדכונים קלים לשיער קצרמָקוֹר

התסרוקת הזו מושלמת ליום ראשון עצלן או אפילו ליום שני בבוקר עייף כשאין לך מצב רוח לשום דבר. קשרו את כל שיערכם בחלק האחורי של הראש בצורה הנינוחה ביותר האפשרית ותוכלו לצאת מהדלת.

20. מישל וויליאמס

מישל וויליאמס עדכונים קצרים מאוד לשיער קצרמָקוֹר

השחקנית נראית נפלא עם הפיקסית האולטרה-קצרה הזאת שמחמיאה ומאריכה את פניה העגולים. אנו מאוהבים גם בגימור הנוצות, הנשי והתוסס כפי שהם מגיעים.

21. אוון רייצ’ל ווד

evan rachel wood updos לשיער קצרמָקוֹר

אנו מאמינים שהשחקנית מעולם לא נראתה טוב יותר כפי שהיא נראית כעת עם הפיקסיה המדהימה הרוחפת הזו. כדי להעתיק את הלוק, השתמש בקומץ מוס או שעווה לשיער שישאירו את כל הגדילים במקומם.

22. הדמי לובאטו

demi lovato updos לשיער קצרמָקוֹר

היא בהחלט גדלה משנות הדיסני שלה וזה בהחלט טוב שהיא עשתה כי דמי מעשנת עכשיו. יש לה גישה מאוד אפלה לבוב הקצוץ הזה, שתמיד מזווג עם שפתונים מאטים כהים.

23. סימטריה של צמה

עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

קצת סימטריה מעולם לא פגעה באף אחד, במיוחד כשהיא גורמת לך להראות טוב כל כך. אפקט המראה של עדכון זה לשיער קצר מבטיח שתיראה טוב מכל זווית.

24. אן הת’אוויי

anne hathaway updos לשיער קצרמָקוֹר

בוודאי בכינו כשקיצצה את שערה כדי למכור אותו בלס מיס. עם זאת, חזרנו במהירות כשראינו את השחקנית על השטיח האדום נראית כל כך טוב בפיקסיה החדשה שלה. איזו השראה היא הוכיחה!

25. ויקטוריה בקהאם

ויקטוריה בקהאם סקסי עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

בהחלט ייתכן שגברת בקהאם, בדיוק כמו בעלה המפורסם של שחקן הכדורגל, ניסה כל תסרוקת אחת על הפלנטה. לכן, היא הייתה צריכה לצבור כמה נקודות גם בקטע העדכונים לשיער קצר.

26. בת ים Updo לשיער קצר

עדכוני שיער בתולת ים לשיער קצרמָקוֹר

מי אמר שלבתולות ים חייב להיות שיער ארוך? אנו חיים בעידן שבו לאישה יכולה להיות כל סוג שיער שהיא רוצה. לכן, נצל את הסטטוס הזה והעניק לעצמך מהפך עם עדכון בת הים הזה לשיער קצר.

27. עדכון שיער קצר בצבע טורקיז

עדכוני שיער בצבע טורקיז לשיער קצרמָקוֹר

זה לא ממש משנה איזה סוג תספורת אתה מנסה להסיר אם יש לך את הצבע המדהים הזה בשיער שלך. עם זאת, אנו מאמינים שגזרת הפיקסי המרופדת והשכבה הזו היא הטובה ביותר להראות זאת.

28. לילי קולינס

לילי קולינס updos לשיער קצרמָקוֹר

לא משנה מה היא תעשה, לילי קולינס תמיד תיראה כמו נסיכה של דיסני. אין זה פלא שהיא גילמה את שלגיה. גם כשהצטרפה לטרנד העדכונים לשיער קצר, היא עדיין נראתה אלגנטית ועדינה.

29. ווינונה ריידר

winona ryder updos לשיער קצרמָקוֹר

וינונה ריידר היא נערת שנות ה -90 הקלאסית. היא הציגה את הפיקסית הסופר קצרה שלה לפרק הרביעי בסדרת Alien, שם הציגה דרואיד. הגזרה הנערית גורמת לה להיראות נשית ומסוגננת.

30. עדכון שיער קצר עם סרט ראש

עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

אם יש לך שיער קצר או אפילו בוב קצר מאוד, אתה יכול בקלות להרחיק את החוטים מהפנים שלך בעזרת סרט ראש. בחירת הסגנון היא לגמרי שלך ויש לך מיליוני דגמים לבחירה.

31. רייצ’ל מקאדמס

rachel mcadams updos לשיער קצרמָקוֹר

אחת האהובות של אמריקה, רייצ’ל מקאדמס זכתה בכולנו ב’המחברת ‘. אחר כך, כשחתכה את שערה הארוך עד בוב מבולגן, עדיין אהבנו אותה. מי לא יכול לאהוב את רג’ינה ג’ורג ‘, נכון?

32. סקארלט ג’והנסון

ארגמן ג'והנסון עדכון לשיער קצרמָקוֹר

כשגדלה, השחקנית החליטה שהגיע הזמן לשינוי. לכן, היא הלכה על בוב לא סימטרי, עם פוני ארוך שטוף צד וצד מגולח. היא נראתה כמו כוכבת רוק אמיתית.

33. עדכוני חתונה לשיער קצר

עדכוני חתונה לשיער קצרמָקוֹר

הדרך הקלה ביותר לעצב את השיער שלך כשאתה צריך להיות בחתונה או כשאתה כלה בעצמך היא זו. השתמש בברזל הסלסול שלך ליצירת גלים קטנים במנעולים ולאחר מכן הצמד אותם לצד אחד בעזרת אביזר שיער זוהר.

34. הוורוד

תלתלי וינטג 'ורודים תחתוני עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

ורוד היא ללא ספק מלכת העדכונים הווינטגיים המשופצים לעידן המודרני. כאן היא עושה מוהוק עם צדדים מגולחים. אולם במקום הדוקרנים, היא בחרה בסט של גלילי וויקטורי מושלמים וקשת ורודה לתינוק.

35. ג’יין פונדה

ג'יין פונדה updos לנשים עם שיער קצר מעל גיל 50מָקוֹר

ג’יין פונדה היא דוגמה מושלמת לתסרוקות לשיער קצר לנשים מעל גיל 50 שנעשו נכון. היא עוסקת בשילוב של בוב קצר עם נוצות ופיקסיה, מה שמוריד לא מעט שנים מהגב שלה.

36. עדכוני שיער קצרים מצטיינים

עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

אנו אוהבים כל פרט על העדכון המדהים הזה. הצבע הבלונדיני הלבן והקרח, אורך השיער, כמו גם הצמה הארוכה שחולקת אותו באמצע הם משהו לחלום עליו ולשקול אותו כמטרה לשיער.

37. עדכונים טבעיים לשיער קצר

עדכוני שיער טבעיים לשיער קצרמָקוֹר

אם יש לך שיער מתולתל באופן טבעי, גזירת פיקסיה עשויה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורך. עיצובו בעזרת צעיף אופנתי אותו תוכלו לקשור לצד אחד. סרטים הם גם רעיון טוב במקרה זה.

38. שרליז ת’רון

charlize theron updos לשיער קצרמָקוֹר

כדי להמחיש את מה שאמרנו זה עתה על סרטים, הנה השחקנית שרליז ת’רון הספורטאית על הפיקסית הגלית שלה. רצועת הסאטן השחורה יוצרת אפקט מרשים עם השפתון הוורוד שלה ואיפור העיניים המינימליסטי.

39. עדכון שיער קצר אמנותי

עדכוני תספורת קצרים מחודדים וכבדים עם שוליים כבדים לשיער קצרמָקוֹר

זוהי תספורת מחודדת, כבדה וכבדה עם שוליים כבדים שפשוט תתאהבו בה. הוא גם מאוד אמנותי בזכות החלק העליון המכוסה והקווים הישרים שלו.

40. מוהוק הקרח

שיער ארוך קצר Mohawk updos לשיער קצרמָקוֹר

למרות שזה לא ממש מוהוק כשלעצמו, חתך הפיקסי הזה עדיין נכלל בקטגוריה זו עבור כמה מרכיביו. יש לו צדדים מגולחים וחלק עליון ארוך מאוד שסוחף לצד אחד. בנוסף, זה מזכיר לנו את טילדה סווינטון.

41. מיילי סיירוס

מייליי סיירוס updos לשיער קצרמָקוֹר

תמיד אהבנו את העשייה המינימלית של מיילי סיירוס והדבר הטוב ביותר הוא שממש קל להעתיק אותו. בכל הנוגע לעדכוני שיער קצר, מדובר בפיקסית פשוטה עם צדדים מגולחים ובפוני בלונדיניים ארוכים ומלוכלכים.

42. אנג’לינה ג’ולי

אנג'לינה ג'ולי updos לשיער קצרמָקוֹר

אף על פי שהיא מפורסמת ברחבי העולם בזכות הגרסאות הארוכות והמפוארות שלה, לאנג’לינה ג’ולי הייתה תקופה שבה היא עשתה גם עדכונים לשיער קצר. אחד המועדפים עלינו הוא בוב העורב הקצוץ הזה שהיא נהגה ללבוש בקוקו קטן.

43. אייקון הסגנון

עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

אם אתה יכול לערבב ולהתאים צעיף ראש כחול וצהוב משי עם מעיל עור בצבע טורקיז כהה ולגרום לו לעבוד, אז אתה יודע שיש לך סטייל. הוסף חולצה לבנה ובלגן של שיער בלונדיני ואתה מוכן ללכת.

44. עדכוני שיער קצר סגול

עדכונים סגולים לשיער קצרמָקוֹר

לא משנה כמה קצר או ארוך שיערך, הדבר החשוב כאן הוא לשמור אותו מעניין. לכן, למה לא ללכת על צבע שיער לא שגרתי? סגול כהה זה בשילוב אינדיגו וחום הופך במהירות האהובה עלינו.

45. הזנדאיה

zendaya updos לשיער קצרמָקוֹר

הנה עוד שחקנית צעירה שעברה היטב את שנות דיסני. למעשה, היא השאירה אותם עד כדי כך שהיא לא ניתנת לזיהוי. זנדאיה שחררה את המנעולים הארוכים והשחורים שלה ובחרה בפיקסיה הבלונדיניות הדבש האלה שגורמות לה להיראות כמו פצצה..

46. ​​האלשה דיקסון

alesha dixon half bob updos לשיער קצרמָקוֹר

הזמרת היפה נושאת בוב אטרקטיבי ומעניין מאוד בתמונה זו. למעשה, זה חצי בוב, עם צד מגולח בחום שוקולד ובוב בלונדיני קרח קלאסי בצד השני.

47. קריסטן וויג

קריסטן וויג עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

הגברת הראשונה של הקומדיה האמריקאית הלכה גם על הפיקסית הנוצה. ואנחנו ממש שמחים שהיא עשתה זאת. הבלונדינית הבהירה עם שורשי הקרמל מבליטה את עיניה הכחולות בצורה מושלמת.

48. עדכון שיער קצר פשוט

עדכון בית קפה צרפתי לשיער קצרמָקוֹר

בית הקפה הצרפתי הזה בעל אופי וסגנון גורם לנו לחשוב על בוקר סתיו צונן וקפה חם בביסטרו. כל מה שאתה צריך לעשות כדי להסיר את המראה הזה הוא להשתמש במעט תרסיס נגד קרם וכמה מוס לשיער.

49. עדכונים מתוקים לשיער קצר

עדכונים מתוקים וחמודים לשיער קצרמָקוֹר

אוזני הפנדה הקטיפות אינן חובה למראה הזה, כמובן. ובכל זאת, לא יזיק להוסיף אותם לאוסף האביזרים שלך אם אתה רוצה להיראות חמוד ומתוק כזה.

50. שיער קצר עם שני גוונים

עדכונים סגולים ולבנים פסיכדליים לשיער קצרמָקוֹר

השילוב הזה בין לבן לסגול פסיכדלי הוא מנצח אמיתי. הצבע האהוב על ג’ימי הנדריקס נמצא איפשהו בדרך בין מג’נטה לסגול חשמלי ועכשיו אתה יכול להשתמש בו כדי לשפר את הפעולה הקצרה שלך.

51. פייק רוזמונד

rosamund pike updos לשיער קצרמָקוֹר

יש מעט נשים בהוליווד מהודרות ואלגנטיות יותר מרוזמונד פייק. הנערה הלכה בחרה בגרמורות מתוקות קשורות מאחורי גבה ועגילי פנינה לבנים ושחורים שאינם תואמים..

52. קלואי גרייס מורץ

chloe grace moretz updos לשיער קצרמָקוֹר

התסרוקת של קלואי גרייס מורץ כאן היא כל כך פשוטה וללא מאמץ שזה נראה כמעט טבעי. כאילו היא פשוט התגלגלה מהמיטה וקסם השיער הזה פשוט קרה. העובדה שהיא לא מתאפרת עוזרת.

53. רובין רייט

רובין רייט עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

התספורת שלה כאן היא פיקסית פשוטה. עם זאת, החזית יוצאת מן הכלל. הפוני המבולגן נופל כמעט מעל עיניה וגורם לה להיראות סוערת וסקסית. במקביל, התספורת מאזנת את פניה הזוויתיות.

54. עדכון שיער קצר נערי

עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

אם אתה מסתפר בנערי, זה לא אומר שאתה חייב להיראות בהכרח כמו ילד. עם העיצוב והאביזרים הנכונים תסרוקת זו יכולה להפוך למראה הראוי למסלול.

55. ריטה אורה

ריטה אורה updos לשיער קצרמָקוֹר

ערך מרשים נוסף ברשימת העדכונים שלנו לשיער קצר הוא גזרת הפיקסי הקפואה של ריטה אורה. לשיער הבלונדיני הלבן יש קווצות ארוכות יותר בצד, המסגרות את פניה וגורמות לעצמות הלחיים שלה להתבלט.

56. הילדה הסמוכה Updo

ילדה ליד השכונה updos לשיער קצרמָקוֹר

איפור מינימלי ופיקסיה ארוכה בלונדינית בהירה יוצרים את הלוק המושלם ליד השכנה. זהו הקסם של העדכונים לשיער קצר. אם מעוצבים נכון, הם נראים טבעיים וקז’ואליים.

57. פוני כבד

עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

Updos לשיער קצר יכול להיות גם בובס ארוך. אם יש לך פנים דקות ומוארכות, אתה יכול להסיר את המראה הזה בקלות, כולל פוני כבד. לך על איפור ואביזרים מינימליים.

58. בנק הטירה

tyra banks updos לשיער קצרמָקוֹר

אתה יכול לעשות מעט כשאתה דוגמנית -על כמו טיירה בנקס. פניה הזוויתיות מוגשות בצורה מרהיבה על ידי גזרת הפיקסי השכבה והמרקמת הזו. הזכרנו את הפוני? המפץ של טיירה בנקס.

59. עדכון שיער קצר לאירועים מיוחדים

עדכוני חתונה לשיער קצרמָקוֹר

אחת הדרכים שבהן תוכלו לייפות את שיערכם הקצר אם תצטרכו להשתתף באירוע מיוחד היא עונדת סרט ייחודי. לדוגמה, קח את פיסת שיער הכסף והיהלום הזו, בצורת ענף עם פרחים ועלים.

60. התפוצצות

מרקם מפוצץ שורשים כהים עדכונים בלונדיניים לשיער קצרמָקוֹר

לפניכם פיצוץ מרקם ארוך וגלי עם מרקמים עם שורשים כהים ושיער בלונדיני בהיר. כדי להעתיק את המראה הזה תצטרך להוציא את מפוח השיער שלך. הוסיפי קצת מוס לשיערך כשהוא עדיין רטוב מהמקלחת ויבש אותו מלפנים ומאחור.

61. Matchy Match

עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

רעיון מצוין להדגיש את תכונות הפנים שלך יהיה לצבוע לא רק את השיער שלך, אלא גם את הגבות שלך באותו צבע. עם זאת, הקפד לבחור בצבע טבעי בניגוד לצבע לא שגרתי.

62. מרילין מונרו

מרילין מונרו עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

הדיווה הצליחה להביא קדימה תספורת ותסרוקת שתיזכר לנצח כמרילין. כל אישה שעושה את זה נחשבת מיד לשדירת מרילין. ולמה לא? אחרי הכל, היא הייתה האישה הכי יפה.

63. המילה יובוביץ ‘

mila jovovich updos לשיער shorמָקוֹר

החיתוך האסימטרי חום השוקולד הזה מרכך הרבה את תווי הפנים של מילה יובוביץ ‘. מלבד זאת, היא גם מציגה את עיניה הכחולות-ירוקות באופן שרוב התספורות לא יכולות.

64. נטלי פורטמן

נטלי פורטמן עדכונים ילדותיים לשיער קצרמָקוֹר

נטלי פורטמן עם שיער קצר היא דבר של יופי ופליאה. התכונות העדינות והפסלות להפליא שלה מתפשטות פשוט מהתספורת הקצרה. בדרך זו, כולנו יכולים להביט ולתהות ביופייה.

65. שיילין וודלי

שיילין וודלי מעדכנת שיער אומברמָקוֹר

השחקנית הצעירה בחרה כאן גם בגזרת פיקסיות ארוכה, עם סט פוני ארוך עוד יותר. היא גם הלכה על שיער אומבר ממש בחזית, עם כמה הצצות בלונדיניות מבצבצות.

66. הג’יניפר גודווין

ג'יניפר גודווין מתעדכנת לשיער קצרמָקוֹר

הנה עוד יופי חתוך בהוליווד פיקסי ועוד שלגיה, לצורך העניין. העדכון הקצר והנוצה של העורב שלה משתלב מצוין עם האיפור הכחול הקרח שלה ושמלתה הירוקה.

67. כריסטינה אגילרה

כריסטינה אגילרה עדכונים לשיער קצרמָקוֹר

לא משנה מה היא תעשה, הזמרת כריסטינה אגילרה לא יכולה או לא רוצה לוותר על מראה המבצע הבורלסקי שלה. אפילו עם העדכון הקצר הזה, היא נשארת נאמנה לסגנון שנראה שהיא אוהבת ביותר.

68. קלי אוסבורן

עדכונים קצרים מגולחים של קלי אוסבורן לשיער קצרמָקוֹר

קלי אוסבורן עלתה על הגג עם מראה אורסולה הסגול הזה, אבל אנחנו אוהבים את זה בכל זאת. היא התאימה את צבע שערה לשפתון המבריק שלה ושמרה על צללית הגוון שלה כמעט ולא קיימת שמפניה..

69. עדכון שיער קצר קצר במיוחד

עדכונים בלונדיניים קצרים במיוחד לשיער קצרמָקוֹר

זו הדרך המושלמת לעצב גזרת פיקסי קצרה במיוחד ונערית. לכי על סט עגילים גדולים, רצוי עם אבן חן או שניים. מכיוון שאין שיער שיסתיר אותם מהעין, האפקט יהיה מדהים.

70. אודרי הפבורן

אודרי הפבורן updos לשיער קצרמָקוֹר

אנו סוגרים את רשימת העדכונים לשיער קצר עם מי שזכתה רשמית לאישה היפה ביותר בכל הזמנים. אודרי הפבורן עצמה אהבה לספור גזרות פיקסיות. לכן, אפשרו לה להיות ההשראה שלכם לנצח לתסרוקות מסוג זה.

מוכן לשנות את המראה שלך?

זה עוטף את רשימת עדכוני השיער הקצרים והמהירים שלנו – אנו בטוחים שתאהבו אותם לא פחות מאיתנו.

איזה מהם הוא האהוב עליך ואתה פשוט לא יכול לחכות ללבוש? השאירו תגובה וספרו לנו על כך!

Previous Post
עדכונים לשיער ארוך: 50 רעיונות מדהימים ודרכים לעטוף את השיער שלך
Next Post
50 تسريحة شعر لشعر رقيق بتأثيرات خارقة