15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

45 תסרוקות מוהוק קלועות קלועות

כפי שכולנו יודעים, טרנדים אופנה וסטיילינג תמיד חוזרים אחרי שהזמן הנכון חלף. מוהוקס אינם שונים. הם היו להיט ענק בשנות ה -70 וה -80, במיוחד עם תנועת הפאנק רוק, והשנים האחרונות החזירו אותם לאור. אבל מה אתה עושה כשאתה רוצה להרגיע את אלת הפאנק שבך מבלי שתצטרך לגלח את הראש או לג’ל את שיערך לקוצים? אתה תסתכל ברשימת תסרוקות המוהוק הצמות שלנו ותקבל השראה.

1. איך לעשות צמת מוהוק

מוהוקים קלועים מגיעים בצורות וגדלים רבים. עם זאת, הבסיס לתסרוקת הוא שאתה צריך לשכפל את המוהוק המסורתי על ידי יצירת צמה אחת, ג’מבו, מוגבהת, שעוברת אופקית מהמצח לצוואר שלך. השאר תלוי בך.

מוהוק קלוע ברונטית

מָקוֹר

2. צמות במוהוק

אתה יכול לשלוף קווצות שיער מהצדדים ולצמות אותן גם לצמות נפרדות אם אתה רוצה להפוך את המראה לעז יותר. זה מה שהיינו מכנים בדרך כלל מוהוק צמה הלוחם, וזה אחד המגניבים בסביבה.

אישה לוחמת קלועה מוהוק

מָקוֹר

3. מוהוק קלוע אדום

הגוון הזה נקרא Rock’n’Roll Red והוא אחד האהובים עלינו המוחלטים. זה מוסיף עוד קצת קצה למוהוק הצמה, למקרה שהחלטת שתסרוקת פאנק רוק לא מספיקה מלכתחילה.

מוהוק קלוע רוקנרול אדום

מָקוֹר

4. הצ’ינון המודרני

אתה יכול גם להשתמש במווהוק קלוע לשדרוג צ’יניון קלאסי למודרני. זה במקרה שאתה צריך ללכת לחתונה כמשרתת של כלה, אם אתה הכלה בעצמך, או אם אתה הולך לנשף.

מוהוק קלוע מודרני מצ'יגון

מָקוֹר

5. מוהוק קלוע סחלב

מוהוקים קלועים הופכים מרתקים עוד יותר כאשר לשיערך אין צבע מסורתי. זהו סגול סחלב ואתה יכול לראות איך הוא מוסיף עוד הרבה עומק ונפח למוהוק עצמו דרך כל מערבולת הצבעים.

מוהוק קלוע סחלב

מָקוֹר

6. המוהוק הקלוע המבולגן

אם אתה מעריץ ענק של הצמה המבולגנת, אז תשמח ללמוד שתוכל להפוך אותם גם למוהוקים. למעשה, הם נראים מרהיבים, כאישה כלשהי של לוחמת לוחמה או שזה עתה חזרה מהקרב.

מוהוק קלוע מבולגן

מָקוֹר

7. סגנונות צמה של מוהוק

אתה יכול לבחור את סגנון המוהוק שאתה רוצה. אתה יכול לשים את כל השיער שלך למעלה, לעשות חצי למעלה חצי למטה או ללכת על מוהוק ואז לתת לו להמשיך במורד הגב שלך בזנב דג, צמה הולנדית, צמה צרפתית או צמה רגילה עם שלושה גדילים..

מוהוק קלוע בלונדיני

מָקוֹר

8. מפחיד לתוך מוהוק קלוע

אם כבר יש לך חששות, אז אתה באמצע הדרך אל מוהוק קלוע מפואר. אתה יכול לסובב אותם בחלק העליון של הראש שלך, לצמות אותם יחד, או שאתה יכול להשתמש בסיכות כדי ליצור אשליה של מוהוק.

מפחד מוהוק קלוע

מָקוֹר

9. מוהוק קלוע בסרוגה

תבנית הצמה החוצה הזו היא באמת יצירת אמנות בכל הנוגע לתסרוקות. החלק העיקרי של המוהוק הוא צמת זנב דגים גדולה מדי. עם זאת, האטרקציה העיקרית היא צמות הסרוגה שמעטרות את הצדדים.

מוהוק קלוע סרוג

מָקוֹר

10. מוהוק אפדו קלוע

המוהוק הזה הוא צמת בועה חלק מבולגנת בחלק הצמה. אתה יכול להשיג את המראה הזה על ידי הכנסת סיכות בובי לכל אורך התסרוקת במקומות מרכזיים ולאחר מכן משיכתו באמצעות האצבעות שלך לא מסרק או מברשת.

מוהוק קלוע קל

מָקוֹר

11. מוהוק קלוע אפור

זהו תסרוקת פנטסטית לחורף אם ראינו פעם. לגוון האפור הזה יש ברק מתכתי קל, ואנחנו פשוט אוהבים איך הצמה הצרפתית קצת מוגבהת מאחור. הוא מאפשר לעין לראות שיש מתחת לגוון אפור כהה יותר.

מוהוק קלוע אפור

מָקוֹר

12. הסלינה גומז

יש מפורסמים שאוהבים גם את המוהוק הצמה וחיבקו אותו על השטיח האדום. אחת מהן היא מותק האינסטגרם סלינה גומז. כאן היא מטלטלת נץ חום שוקולד מריר מצטיין עם שמלה מוזהבת ועגילים מוזהבים.

סלנה גומז מוהוק קלוע

מָקוֹר

13. הבהרה של פיקאבו

דרך נוספת שבה תוכל להפיח קצת חיים וצבע במוחוק הקלוע שכבר מדהים שלך היא באמצעות כמה נקודות מבט בהצצה. אם אתה מעוניין, כתבנו קטע שלם על סוג זה של נקודות עיקריות שתוכל לבדוק כאן.

peekaboo מדגיש מוהוק קלוע

מָקוֹר

14. אביזרי שיער

כמה מגניב יהיה ללבוש את התסרוקת הזו ביום החתונה שלך? תמונות הסלפי ותמונות האינסטגרם פשוט יודלקו. זהו מוהוק קלוע משוכלל בצבע חום קפה ושמנת עם כיסוי מצח כסוף ועגילים להתאים.

אביזר לשיער מוהוק קלוע

מָקוֹר

15. קופסת צמות מוהוק

אתה יכול לראות רק את תחילת צמות הקופסה עם תסרוקת זו, המזין את צמת הג’מבו בגודל ג’מבו המשמש כפוהוק. התוצאה מרהיבה. השילוב של סוגים שונים של צמות הוא יצירתי ומעורר השראה.

קופסאות צמות מוהוק קלועות

מָקוֹר

16. ג’אנל מונה

דיווה נוספת שאוהבת מוהוק קלוע טוב להתהדר על השטיח האדום היא הזמרת והשחקנית ג’אנל מונה. הנה היא בגאלה Met נראית מהממת ואימפריאלית לחלוטין בשמלה ושכמייה, החתימה שלה בשחור לבן, וכמובן מוהוק.

ג'והל מונא מוהוק קלוע

מָקוֹר

17. מוהוק קלוע בוהמי

מוהוק קלוע בוהמי צריך להיות גחמני ומבולגן. זה חייב לשקף את הצד היצירתי והנשי שלך, אז אל תפחד לתת לאישיות שלך לזרוח. זהו תסרוקת מושלמת לחתונה מהנה או מסיבת קיץ.

מוהוק קלוע לחתונה

מָקוֹר

18. איריס קלוע מוהוק

צבע זה נקרא סגול איריס והוא זכה לביקוש רב בעונות האחרונות. אם אתה רוצה לקבל את התחושה האמיתית של מוהוק, אתה תמיד יכול לגלח את צידי הראש שלך ולצמות את השאר. כמה שיותר אותנטי, יותר טוב!

אירוס מוהוק קלוע

מָקוֹר

19. ילדה קטנה קלועת מוהוק

האם יש לך בבית נסיכת לוחם קטנה שבאמת בהשראת בל, מואנה, מולאן ופוקהונטס? אז אולי היא תשמח לקבל מוהוק קלוע כתסרוקת. אביזרי השיער המוזהבים הופכים את זה למראה מקסים להפליא.

ילדה קטנה מוהוק קלוע

מָקוֹר

20. מוהוק קלוע עם שיער טבעי

שילוב הצבעים הזה הוא למעשה הטרנדי ביותר כרגע. לכן, בסגנון פאשניסטי אמיתי, כדאי לרוץ אל הסטייליסטית שלך ולקבל אותה. זהו שילוב בין נחושת ג’ינג’ר לבין בורדו שופע, שניים מהצבעים החמים של השנה.

מוהוק קלוע מהגוני נחושת

מָקוֹר

21. מוהוק קלוע קשת

צבעים לא מסורתיים הם עדיין להיט עצום גם כן, אז אל תוותרו עליהם. זהו שיער קשת, המורכב מגווני פסטל מכל הצבעים האהובים עליכם, מעורבב במיומנות והונח אחד ליד השני כדי לקבל תוצאה נפלאה זו של Technicolor.

מוהוק קלוע קשת

מָקוֹר

22. מוהוק קלוע טווס

אם אתה חובב צבע אבל לא רוצה להתגבר על מנת לקבל שיער בקשת, יש פתרון אלגנטי יותר. קוראים לזה שיער טווס. התחל עם בסיס טבעי כגון חום, ברונטית או בלונדינית והשתמש רק בגוונים אותם אפשר היה למצוא בזנב של טווס, כגון צהוב, כחול וקצת סגול..

מוהוק קלוע טווס

מָקוֹר

23. מוהוק קלוע אדום דובדבן

זהו הגשמת חלום עבור הכלה הלא שגרתית. זהו צבע אדום דובדבן תוסס ורב עוצמה אשר נצנח לשער. בתסרוקת יש גם תסרוקת גדולה מדי משובצת גבישים לבנים וזהובים שמוציאים את הצבע עוד יותר.

מוהוק קלוע דובדבן אדום

מָקוֹר

24. מוהוק קלוע אומברה

זה אולי עדין, אלגנטי ומתאים למשרד, אבל זה עדיין אומברי. זהו ענבים בהירים הנמסים לשיער אומברה אפור וסלעי שהפך במומחיות למוהוק. לבשו אותו כדי להדגיש את שני הצבעים בשיערכם.

מוהוק קלוע בצבע אפור ענבים

מָקוֹר

25. מוהוק עם צמות בצד

הכל בתסרוקת הזו אומר לוחם. המוהוק מלמעלה מורכב משלוש שכבות נפרדות של צמות המחזיקות זו בזו בעזרת סיכות. הצדדים הפכו לצמה תלת-גדלית פשוטה אך ארוכה ועוצמתית שמדברת נפש.

מוהוק קלוע שיער ארוך

מָקוֹר

26. צדדים מגולחים מוהוק קלועים

זה נהיה יותר עצבני מזה? זהו מוהוק קלוע המורכב מפחדים בלונדיניים לבנים עם צדדים מגולחים. אנו חושבים שאולי בדיוק מצאת את הלוק הבא שלך לפסטיבל המוזיקה. אנחנו גם מאוהבים באיפור, שהוא מבחר גוונים בורדו.

מוהוק קלוע דהוי קירח

מָקוֹר

27. צוואר ה- V

זהו סוג מיוחד של מוהוק קלוע. יש לו צדדים מגולחים היורדים לעורף בצורת V נקייה. החלק הזה קלוע בסגנון צרפתי. המוהוק נראה למעלה. בנוסף, אתה יכול לראות מעט עיטור קריסטל בצד אחד.

מוהוק קלוע בצוואר v

מָקוֹר

28. מוהוק קלוע קלוי

המוהוקים האלה קצת יותר קרובים למראה המקורי מכיוון שיש להם בעצם צדדים מגולחים, בדיוק כמו שמוהוק אמיתי אמור. עם זאת, זוהי שאלה של בחירה ואפשרות. חלק מהנשים עובדות בסביבות שבהן פשוט אי אפשר לגלח את הראש.

מוהוק קלוע חתוך

מָקוֹר

29. קלי אוסבורן

כפי שאתה יכול לראות, כוכב הטלוויזיה הזה בחר במוהוק הצמה המציאותי יותר, עם חיתוך וצמה למעלה. היא גם נאמנה לצבע האהוב עליה, שהוא לבנדר דיו. הוא מדגיש את עיניה הכחולות ותואם את שפתון האלמוגים שלה.

קלי אוסבורן קלעה מוהוק

מָקוֹר

30. קוקו קלוע מוהוק

אם אתה מספיק מיומן, אתה יכול אפילו לעשות תסרוקת זו בבית. מצא כמה הדרכות באינטרנט שמלמדות אותך את כל השלבים. הנה טיפ. סיימו אותו עם קוקו פשוט כדי לחסוך לכם את המאמץ הנוסף וקצת זמן.

מוהוק קלוע חום ובלונדיני

מָקוֹר

31. ג’מבו צמה מוהוק

זה יכול להיות רק המוהוק הקלוע האמנותי והאלגנטי ביותר ברשימה. למעשה, זהו הנץ שאתה יכול ללבוש במשרד, לפגישה ולסיום ארוחת הערב המהודרת והלבוש ביותר שאתה יכול לחשוב עליה. רק זכרו ללבוש את שמלת הקוקטייל המתאימה.

מוהוק קלוע אמנותי

מָקוֹר

32. צמות מוהוק קורנו

זהו זיוף העשוי כולו מצמות קורנו. לקבלת תוצאה מרהיבה עוד יותר, אתה יכול לקבל cornrows בגדלים שונים. כמו כן, נסה להצמיד אותם למוהוק כמו צמת בועה או קשרים באנטו. זה באמת עושה את ההבדל.

מוהוק קלוע שחור

מָקוֹר

33. מוהוק קלוע עם טוויסטים

תגיד שלום למוהוק הצמה המרשים והמאסיבי הזה שתוכנן מתוך פיתולים סנגליים. זוהי דרך נהדרת ללבוש את הפיתולים ולהגן עליהם מפני התפרקות והתפוררות, במיוחד במזג אוויר קר ורוח..

טוויסט סינגלי מוהוק קלוע מסיבי

מָקוֹר

34. מוהוק הצמה של הכלה

מה היית אומר למוהוק קלוע המעוטר בכתר פרחים עשוי פרחים טבעיים ביום הגדול שלך? התוצאה מרהיבה. לכן, על פי תעשיית החתונות, טרנד הסטיילינג הזה נמצא בעלייה.

מוהוק הצמה של הכלה

מָקוֹר

35. מוקה קלוע קורה

אנו ממשיכים ברשימת הצבעים הלא שגרתיים שלנו עם אלמוגים. זהו שילוב בין ורוד לכתום עם רק כמה רמזים קלים של קלמנטינה ופנינה במידה טובה. אם אתה רוצה להעתיק אותו, אנו מציעים לך להשאיר את זה לסטייליסטית שלך, כי זה לא צבע קל לשלוף בבית.

מוהוק משובץ אלמוגים

מָקוֹר

36. מוהוק קלוע נחושת

היום של הבלונדיניות שטופות השמש וחתכות זהב ורוד מגיע לסיומו מבחינת סטיילינג. עדיין יש כמה נוסטלגים שמחזיקים מעמד, אבל ברור לראות שהמלכים האמיתיים הם נחושת ופליז. לאמץ את הצבעים החדשים!

מוהוק קלוע נחושת

מָקוֹר

37. מוהוק הצמות הקרוטות

איך זה מחזיר אותנו היישר לשנות ה -90 ותחילת שנות ה -2000. אתה זוכר שכולנו רצינו לקמץ את השיער שלנו ככה? בימים ההם, אם השיער שלך לא זגזג, אתה פשוט לא היה מספיק מגניב. תשמחו לשמוע שגם המגמה עושה קאמבק קל.

מוהוק מקומט, קלוע

מָקוֹר

38. מוהוק בועת צמה

בכל הנוגע למוהוקים הצמות של ילדה קטנה, אתה יכול ללכת קל על הצמה עצמה. לקטנטנים בדרך כלל אין סבלנות כמוך בכל הנוגע לתסרוקות מורכבות. פשרה טובה היא צמת בועה עם כמה צמות קטנות בצד.

מוהוק קלוע חמוד

מָקוֹר

39. מוהוק קלוע חד קרן

זה נקרא פוקסה חד קרן הן בגלל הצבע והן התסרוקת בפני עצמה. הצבע הוא תערובת של גווני פסטל בהירים בעוד המוהוק דומה לזנבו של חד קרן. הוסף חופן נצנצים לשיער והמראה שלם!

מוהוק קלוע חד קרן

מָקוֹר

40. צמת זנב דג מוהוק

אנחנו לא יכולים להחליט מה אנחנו אוהבים יותר. צמת זנב הדג הזו מבריקה בפשטותה או בצבע הקרמי הזה המשופרת על ידי סוגי ההדגשות והדגשים השונים שהדגם לובש. אנחנו גם אוהבים את העגילים הוורודים המילניאליים.

מוהוק קלוע שמנת

מָקוֹר

41. המוהוק הקלוע הפשוט

זה לא באמת נהיה הרבה יותר פשוט מזה כשאתה הולך על מוהוק מודרני. אתה מגלח את צידי הראש ומשאיר קצה אחד של שיער מלמעלה עד לגב. צמה אותו בצמה בעלת שלושה גדילים פשוטה וסיימת!

מוהוק קלוע קל

מָקוֹר

42. מוהוק ולוק קלועים

להלן סקירה מעניינת מאוד על המוהוק הקלוע. זה עשוי מלוקס, מלכתחילה. יש לו גם שני גלילי וויקטורי בחזית, מרכיב בסיסי באופנת נשים עוד בשנות ה -50. תוכלו גם להבחין בדגשי הקינמון, שאנו פשוט אוהבים.

לוקס קלוע מוהוק

מָקוֹר

43. דגשים של בונבון

לפעמים, פחות באמת הוא יותר והדגשים האלה של פינקבו בוורוד בונדון כאן כדי להוכיח את זה. קורטוב פשוט של צבע שמנת בים של חום טופי יכול להדגיש את שני הגוונים ולגרום להם להתבלט עוד יותר.

מוהוק קלוע ורוד בונבון

מָקוֹר

44. האלה לוקס מוהוק צמה

כבר ראיתם איך נראה מוהוק עשוי לוקס, עכשיו הגיע הזמן לפגוש את זה המורכב ממקומות האלה. למראה יצירתי עוד יותר, ניתן להוסיף קישוטי שיער מוזהבים ועיצובים לשיער.

האלה לוקס קלועה מוהוק

מָקוֹר

45. לחמנית מוהוק קלוע

אתה יכול גם לבחור לסיים את המוהוק בלחמנייה נמוכה בחלק האחורי של הראש למקרה שאתה לא רוצה או אוהב את הצמה הארוכה המסורתית. זה מתאים יותר לאירועים מהודרים או אלגנטיים, כאשר לחמניות או צ’יגונים הם בחירת סטייל צפויה.

מוהוק קלוע אלגנטי

מָקוֹר

סיכום

לבוש מוהוק קלוע הוא בבירור לא לנערות ולנשים מסורתיות. דרוש אופי חזק ואישיות גחמנית כדי להוציא את אחד הרעיונות שהצגנו ביצירה שלנו. זהו סגנון שיוציא אותך מהקהל ויבטיח שתקבל מחמאות רבות בכל מקום שאתה הולך. מה אתה מרגיש לגבי המוהוק הקלוע?

Previous Post
הטוויסט הסנגלי: מה זה + 50 דרכים מצוינות ללבוש אותו
Next Post
50 تسريحات الشعر المجعد التي تحقق عودة!