15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

50 רעיונות לתספורת אדגי מיילי סיירוס

הרבה דברים אפשר ואמרו כבר על מיילי סיירוס, אבל דבר אחד בטוח. כשזה מגיע לתסרוקות, שום דבר לא יכול להיחשב ‘קיצוני’ או ‘עצבני’ מדי בשבילה. הזמרת ושחקנית העשרה עברה מגלי דיסני מתוקים לפיקסיות רוקביות וחזרה לתלתלים רכים לאורך כל הקריירה שלה. גלול בין מיטב רעיונות התספורת של מיילי סיירוס בכל הזמנים ועם האבולוציה שלה מבחינת סגנון כאן.

1. בלונדינית על אומבה ברונטית

נתחיל במראה הנוכחי של מיילי סיירוס. כך נראה הזמר היום. היא חזרה לשיער ארוך ומעט מאוד איפור, מראה מאולף ועגום בהשוואה למה שהיתה לובשת בתחילת שנות ה 2010.

ברונטית בלונדינית אומברה מיילי סיירוס תספורת

מָקוֹר

2. שיער כהה מיילי סיירוס תספורת

שם הלידה של מיילי סיירוס היה Destiny Hope שניתן לה כי הוריה קיוו שהיא תהיה מיועדת לגדולה. היה לה גם את הכינוי סמיילי כשהיא מחייכת הרבה כתינוקת. מאוחר יותר הוא התקצר למיילי. לאחר מכן הזמרת שינתה את שמה באופן רשמי למיילי.

תספורת מיילס סיירוס צעירה כהה

מָקוֹר

3. תסרוקת בלונדיני דראדס מיילי סיירוס

אף פעם לא מפחדת להראות את הצבעים האמיתיים שלה, הנה מיילי עם סט של אימים בלונדיניים מבולגנים וזוג אוזני ארנב ורודות ורכות כאביזר השיער האהוב עליה החדש. יש לה גם קעקוע פנים מלאכותי בצורת לב סגול.

בלונדינית מפחדת תספורת מיילי סיירוס

מָקוֹר

4. תספורת מיילי סיירוס הבוהמית

בואו נהיה כנים לשנייה. האם זה נהיה בוהמי יותר מזה? אנחנו לגמרי מוחצים את המראה של מיילי כאן עם שיער בלונדיני חולי שנפרד באופן טבעי באמצע וכמעט ללא איפור כלל.

תספורת מיילי סיירוס עם שיער חלק

מָקוֹר

5. הלחמנייה הצמה

להלן סוג התסרוקת שהפכה לחתימה של הזמרת הזו וכזו שהיא והיא לבד יכלו להסיר בקלות כזו. זוהי לחמנייה עליונה צמודה הממוקמת קרוב מאוד למצח וקושרת עם סקראנץ ‘משנות ה -90.

לחמניה קלוע תספורת סיירוס סיירוס

מָקוֹר

6. תספורת קוקו מיילי סיירוס

חזרנו לאוזני הארנב, אבל הפעם מיילי בחרה בקוקו מלוטש ופשוט. אתה יכול לראות את שורשיה בצבע טבעי כמו גם את שערה הבלונדיני הבקבוקי מאחור. כולנו גם בעין החתול המושלמת!

תספורת קוקו מיילס סיירוס

מָקוֹר

7. תספורת מיילי סיירוס דבש בלונדינית

תוציאו את תלתלי השיער שלכם, בנות, כי הפעם הכל על גלי חוף! ודיבר על צבע השיער היפה הזה. היא נקראת בלונדינית דבש ומיילי בחרה בה כי היא מבליטה את עיניה הכחולות המדהימות.

תספורת מיילס סיירוס בלונדינית דבש

מָקוֹר

8. תספורת רטרו מיילי סיירוס

הנה מיילי מקדמת את אלבומה לשנת 2016, Younger Now. באחת מההופעות החיות שלה, היא השפיעה על הלוק הזה בהשראת הארץ עם תלבושת כחולה משובצת ותסרוקת טיפוסית בצבע השיער החום הישן שלה..

תספורת מיילי סיירוס רטרו

מָקוֹר

9. תספורת ברולי מיילי סיירוס

למרות שזה נראה כל כך רחוק עכשיו, הייתה תקופה שמיילי סיירוס הייתה נערה כמו כולם עם שיער ארוך ושחור. והנה תמונת נסיגה שלה מנגנת בגיטרה כדי להוכיח זאת.

תספורת מיילי סיירוס ברונטית

מָקוֹר

10. תספורת מיילי סיירוס עם פוני

האם תהית אי פעם איך נראית הזמרת האהובה עליך, מיילי סיירוס עם פוני? אל תתהה יותר כי הנה היא במלוא תפארתה עם סט מדהים של פוני בלונדיני. אם נעיז לומר, היא אפילו נראית חביבה מהרגיל.

פוני בלונדיני תספורת מיילס סיירוס

מָקוֹר

11. תספורת מיילי סיירוס עם פוני צד

ממשיכה בנושא הפוני, הנה היא עם סט פוני צד מאוד משנות ה -90. מיילי עדיין לא שחררה את שיערה הבלונדיני הפלטיני, אך ייתכן שנראה סימנים לכך די מהר כשהזמרת מתחילה להראות את שורשיה יותר ויותר..

פוני צד מיילי סיירוס תספורת

מָקוֹר

12. תספורת מיילי סיירוס בשכבות

הגיע הזמן לטיול נוסף לאורך מסלול הזיכרון כאשר נסתכל על התמונה הזו של מיילי מימיה כ”ילדה טובה. “היא נהגה ללבוש את שיערה בתספורת בלונדינית באורך בינוני עם הרבה שכבות שעזרו לה לרכוש נפח.

תספורת מיילס סיירוס בשכבות

מָקוֹר

13. תספורת מיילי סיירוס עם צמה מבולגנת

דוגמה נוספת מימיו היוקרתיים יותר היא הצמה המבולגנת הזו ששיחקה באירוע שטיח אדום. אנחנו אוהבים גם את השמלה הצהובה-חמאה שהיא לבשה וגם את עגילי היהלום הצנוחים. זה היה השקט שלפני המהפכה הגדולה של מיילי.

תספורת מיילי סיירוס מבולבלת

מָקוֹר

14. תספורת לחמנייה למעלה מיילי סיירוס

הנה תמונה שמוכיחה שמיילי סיירוס היא בדיוק כמו כולנו הבנות. היא משתמשת בסופגנייה כדי ליצור את הלחמנייה העליונה שלה, והיא נראית חמודה ככפתור כשהיא עושה זאת. זוהי השראה מרכזית לשיער!

לחמניה עליונה תספורת סיירוס

מָקוֹר

15. תספורת מיילי סיירוס המתוקה

זהו מבט עכשווי נוסף שהרבה אנשים תהו אם מיילי סוף סוף התבגרה ומוכנה להפיל את שנותיה הצעירות המורדות מאחור ולצאת לבגרות מבחינת סגנון. אנו נותנים לך להיות השופט.

תספורת מיילס סיירוס המתוקה

מָקוֹר

16. תספורת מיילי סיירוס החורף

אולם בימים ההם, חום ערמון היה צבע השיער החתימתי של מיילי סיירוס והיא לא שינתה אותו במשך זמן רב במיוחד. כאן היא לובשת כובע סופר חמוד שתוכל להעתיק לגמרי בחורף.

תספורת מיילי סיירוס חורפית

מָקוֹר

17. תספורת מיילי סיירוס המתבגרת

זהו צילום השער של מיילי במאי 2009 ל” Teen Teen “. היא הייתה נערה מתבגרת רעננה שברגע זה התאהבה בעולם ולהיפך. מבחינת שיער, הסגנון שלה היה ללא דופי גם אז.

שער הנעורים של מיילי סיירוס במאי 2009 שער לצלם תספורת מיילס סיירוס

מָקוֹר

18. תספורת מיילי סיירוס המקסימה

להלן מבט נוסף של מיילי כיום, המראה כי הזמרת עשויה להיות מוכנה לוותר על תעלולי השנים האחרונות והפכה שוב לגברת אלגנטית וקלאסית. אומברה בלונדינית היא בהחלט השראת השיער שלנו.

תספורת מיילס סיירוס מקסימה

מָקוֹר

19. תספורת מיילי סיירוס הוליווד הוותיקה

אפרופו קלאסה ואלגנטית, נחזור אחורה בזמן לבחירת הסטיילינג הזו שעשתה מיילי לאירוע שטיח אדום. היא עיצבה את שערה הקצר בתלתלי עץ הולי וינטג ‘ובחרה באיפור ותכשיטים. וואו!

תספורת ישנה הוליווד מייליי סיירוס

מָקוֹר

20. תספורת מיילי סיירוס עם צמות בלונדיניות

אבל זו לא תהיה מיילי בלי להוסיף קצת תוספת למעלה. לכן היא איזנה את הצמות הבלונדיניות הפשוטות ואת מראה האיפור המינימלי שלה עם מעיל ג’ינס מכוסה ורדים גדולים ומזויפים בצבעים מושקים..

צמות בלונדיניות תספורת מיילי סיירוס

מָקוֹר

21. תספורות מיילי סיירוס פיקסי

גיל הפיקסית היה עצום עבור מיילי מכל נקודת מבט. היא הדהימה את כולם כאשר ניתקה לגמרי את שערה החום והארוך לגזרת פיקסי בלונדינית פלטינה. לאחר מכן הצהירה כי היא לא מרגישה טוב יותר או משוחררת יותר בחייה.

תספורת מיילי סיירוס

מָקוֹר

22. תספורת מיילי סיירוס פוטושו

הנה הזמרת מצטלמת לצילום עבור מארי קלייר. הסטיילינג מהמם בהחלט, עם שמלת מיני סגולה מכוסה בפייטים וחרוזים, ושיערה הבלונדיני הקצר והדבש, המראה את המראה הרטוב והטרנדי מאוד..

לתספורת מרי קלייר מיילי סיירוס

מָקוֹר

23. תספורת ג’ינג’י מיילי סיירוס

אין הרבה דברים שמיילי סיירוס לא תנסה בכל הנוגע לשיער, והצבעים נמצאים בראש הרשימה. הנה היא עם שיער אדום נחושת שמסיט את עיניה הכחולות ומדגיש את עור השנהב שלה.

תספורת מיילי סיירוס עם ראש אדום

מָקוֹר

24. תספורת Pixie Miley Cyrus

אנחנו לא אמורים להיות משוחדים, אבל זה הגזרה האהובה עלינו של מיילי סיירוס. לזמרת שיער דק מאוד כשהיא לא פונה לתוספות באורך ובנפח והיא נראית פנטסטי עם הבחירה הטבעית הזו.

תספורת פיקסי מיילס סיירוס

מָקוֹר

25. תספורת Fauxhawk מיילי סיירוס

סוג אחר של חתך פיקסי הוא הפאשווק המגניב והעצבני הזה. יש לה צדדים מחודדים בצבע השיער הטבעי של מיילי וחלק עליון בלונדיני פלטינה עם קוצים ארוכים. השמלה בצבע מנטה ללא גב גורמת לה להיראות גבוהה ורזה יותר.

תספורת fauxhawk מייליי סיירוס

מָקוֹר

26. ראש המיטה מיילי סיירוס תספורת

אם אתה רוצה להעתיק את סגנון ראש החרוזים הזה, כל מה שאתה צריך זה מוס שיער. קח קצת בכף היד שלך והעבר את אצבעותיך בשיערך עד שתקבל את המעטה והנפח הרצוי.

ראש המיטה תספורת מיילס סיירוס

מָקוֹר

27. הקוקו הבלונדיני הקטן

אנחנו מקבלים כאן ויברציות גדולות של בריטני בגלל צבע השיער הבלונדיני של הבקבוק, קוקו הקטן והבלגן, ומשקפי השמש התיאטרליים. זה דבר פנטסטי כי מיילי תמיד אמרה שבריטני ספירס היוו עבורה השראה מרכזית.

תספורת קוקו מיילת מיילי סיירוס קטנה

מָקוֹר

28. תספורת מיילי סיירוס עם צמות

המראה המסוים הזה מזכיר לנו לוליטה בעידן המודרני. מיילי עונדת זנבות בלונדיניים וגם זוג משקפי שמש אדומים שנראים בהשראת הדמות של לוליטה. היא עונדת גם כמה מהסמלים האהובים עליה-זוג עגילים עם שלט וחולצת טריקו.

תספורת מיילי סיירוס צמות

מָקוֹר

29. חולצת טריקו של פומפדור מיילי סיירוס

מיילי לקחה תספורות עצבניות עד כדי קיצוניות כזו והפכה אותן לשלהן עד כדי כך שהן נראות לה מעודנות. הפמפדור החום הכהה הזה עם הדגשים בלונדיניים הוא התוספת המושלמת לשמלה עם אבני חן שהיא לובשת.

תספורת פומפדור מייליי סיירוס

מָקוֹר

30. תספורת הלוב

להלן אחת ההופעות של מיילי ב- The Voice שבה שימשה כמאמנת במשך כמה עונות. כולם הופתעו לראות אותה עוזבת את סגנונה העצבני והמרדני לשמלת הברונזה היוקרתית הזו עם מחשוף מתוק ותחת בלונדינית מדהימה..

תספורת לוב מייליי סיירוס

מָקוֹר

31. החלק הצדדי Pixie Cut

אתה יכול לקרוא לתסרוקת זו תרגיל קטן בניסיון לגדל את שיערך. בשלב כלשהו לא כל כך מזמן, מיילי החליטה שהגיע הזמן לזרוק את גזרת הפיקסיות שעשתה אותה כל כך מאושרת בעבר ולצמוח את שערה.

חלק צד פיקסי חתוך מייליי סיירוס תספורת

מָקוֹר

32. תספורת מיילי סיירוס עם צמות קדמיות

עוד בשנות העשרה שלה, מיילי נהגה ללבוש תסרוקות מתוקות יותר ומתאימות לגיל. אתה יכול להעתיק אותם עכשיו אם אתה נער. זה, למשל, מושלם לבית הספר או אם יש לך חיים פרטיים כזמר מפורסם בינלאומי.

צמות קדמיות תספורת מיילס סיירוס

מָקוֹר

33. חתך הפלטינה הפסימי מבולגן

זהו חתך הפיקסים שגרם לדיו לשפוך בכל רחבי העולם. כשחתכה את כל שערה וצבעה אותו בלונדינית פלטינה, מיילי הפכה מיד לאייקון אופנה וסגנון. היא גם התאימה את אופן האיפור שלה להתאים את התסרוקת החדשה שלה.

תספורת מיילס סיירוס עם פלטינה ארוכה מבולבלת

מָקוֹר

34. תספורת מיילי סיירוס הארוכה

התספורת האייקונית השנייה של מיילי סיירוס היא זו שלבשה במחצית הראשונה של חייה. זה הארוך, חום ערמון או מהגוני, בדרך כלל עם גלי חוף. זה נתן לה מראה של נערה פשוטה ונחמדה.

תספורת סיירוס של מיילי ארוכה מהגוני

מָקוֹר

35. תספורת מיילי סיירוס בינונית

הזמרת גם השתעשעה עם אורך בינוני לזמן מה שענדה על פיצוץ סופר עם קומץ גלי חוף. היו לה גם הדגשות בלונדיניות על שיער חום, שילוב קלאסי.

תספורת סיירוס סיירוס

מָקוֹר

36. גזרת הפיקסי הנוצות

מכיוון שיש לה שיער דק או דק, מיילי חייבת למצוא דרכים לגרום לו להיראות עסיסי יותר. דרך אחת היא ללכת על תספורת נוצות או שכבות שתעניק אשליה של נפח ועומק למנעולים שלך.

מָקוֹר

37. תספורת מיילי סיירוס פסטל ורודה

בהיותה לא זרה לצבעים מגוחכים, מיילי ניסתה זמן מה גם ורוד פסטל. נראה שזה עובד היטב עם האביזר המועדף האחרון שלה, אוזני הארנב ותלתלי הוינטג ‘שלה. אנחנו אוהבים את מיילי החדשה והקלאסית הזו.

תספורת מיילס סיירוס בצבע ורוד פסטלי

מָקוֹר

38. הפוך מעל פיקסי קאט

אחת הדרכים שבהן תוכל להפיח חיים בחיתוך הפיקסי הישן שלך היא על ידי הפיכתו. חלק את שיערך בצד אחד ומשוך את שיערך. הוציאו את הכל והשתמשו בתרסיס שיער כדי שהכל יהיה במקום.

תספורת פיקסי ארוכה של מיילי סיירוס

מָקוֹר

39. תספורת מיילי סיירוס המתולתלת

מכל המראה הנוכחי של מיילי סיירוס, זו בהחלט האהובה עלינו. זה חסר את הפאר והסלסולים שהזמרת הרגילה אותנו אליהם, אבל היא נראית יפה להפליא ומוכיחה כי, לעתים קרובות יותר, פחות זה באמת יותר.

מָקוֹר

40. תספורת מיילי סיירוס לפני הנעורים

התמונה הזו של מיילי כשהיתה ילדה קטנה שרק התחילה בדרכה לכוכב בינלאומי נותנת לנו את כל התחושה כרגע. זהו הצבע הטבעי של שערה, שהוא חום בהיר מאוד, כמעט בלונדיני.

תספורת מיילס סיירוס לפני גיל ההתבגרות

מָקוֹר

41. תספורת מגניבה של מיילי סיירוס

כשניסתה להתרחק מתדמיתה של האנה מונטנה הנערה הטובה שלה, אך לפני שבחרה בגזרה הבלונדינית הגדולה, ניסתה מיילי להיראות סקסית ומחוספסת באמצעות שערה החום הערמוני והאיפור הנוצץ והנערה..

תספורת מיילס סיירוס מגניבה

מָקוֹר

42. תספורת מיילי סיירוס מקוננת

מיילי מגבירה את עוצמת הקול בצורה פיגורטיבית וממש עם התסרוקת הייחודית הזאת. במבט לאחור אפשר לומר שאולי זה היה קצת מטרוני מדי לגילה, אבל היא בהחלט נראתה נפלא.

תספורת מיילס סיירוס באורך הכתפיים

מָקוֹר

43. תספורת האנה מונטנה

מי יכול לשכוח או לא להכיר את התספורת של האנה מונטנה? כפי שכולנו מודעים, זו הייתה פאה שמיילי האמיתית הניחה כדי להפוך לזמרת המפורסמת האנה. הוא כלל שיער בלונדיני מלוטש עם סט פוני.

תספורת האנה מונטנה מיילי סיירוס

מָקוֹר

44. תספורת מיילי סיירוס התחתונה

כשגדלה, היציאה מהתדמית החורקת-נקייה שלה הייתה גדולה ככל האפשר. היא עוררה מחלוקת בכל מקום שהגיעה עם התלבושות שלה, אמירותיה, התנהגותה על הבמה ומחוצה לה ואישיות כללית.

תספורת מיילס סיירוס התחתונה

מָקוֹר

45. תספורת אלגנטית של מיילי סיירוס

מאז, הזמרת ניסתה לנקות מעט את מעשה. המבקרים מייחסים זאת או לכך שדימוי הילדה הרעה כבר לא עובד לה או שהיא סוף סוף התבגרה על השלב המורד בחייה הצעירים..

תספורת מיילס סיירוס אלגנטית

מָקוֹר

46. ​​תספורת מיילי סיירוס המלוטשת

תהיה הסיבה אשר תהיה, נראה שמיילי סיירוס כבר עוררה מספיק מחלוקות לכל החיים והיא מוכנה לקחת את זה קצת יותר לאט ולהתמקד במה שחשוב באמת – המוזיקה שלה. נראה שהתדמית שלה אומרת את זה.

תספורת מיילס סיירוס מלוטשת

מָקוֹר

47. הילדה הטובה מיילי סיירוס תספורת

לכולם היה ברור שמיילי חזרה לשחק את הילדה הטובה כשדרכה על השטיח האדום בטקס פרסי הגראמי 2018 בשמלת נסיכת הפיות זאק פוזן. האיפור שלו היה כמעט לא קיים ושיערה היה גרוע.

תספורת זאק מיילן מיילי סיירוס

מָקוֹר

48. תספורת מיילי סיירוס מחוץ לתפקיד

כך נראית הזמרת בחיי היום-יום שלה, כשהיא נחטפה ברחוב ומצלמת עם מעריץ. אתה יכול לראות את אותו חוסר איפור ושיער מזדמן לגמרי, כשמיילי נכנסת לשלב חדש בחייה.

תספורת מיילי סיירוס

מָקוֹר

49. תספורת הקיץ מיילי סיירוס

בדיוק מספיק זמן לתמונה אחת נוספת של מיילי הלובשת את הבוב הארוך המתולתל הזה. אנו מקבלים ויברציות גדולות של שנות ה -2000 מהתלתלים שלה, שיזוף כתום, איפור אלמוגים ושמלת קלמנטינות עם רצועות ספגטי..

תספורת מיילס סיירוס הקיץ

מָקוֹר

50. תספורת מיילי סיירוס עם לחמניות שטח

לסיום בנימה גבוהה, להלן כמה לחמניות שטח מתקופת מיילי סיירוס כשהיא מורדת ונלחמה נגד כל החוקים והתוויות שאנשים רצו לשים עליה. וכמובן, היא תמיד היטלטלה בלשון, המהלך החתימתי שלה!

לחמניות שטח תספורת מיילס סיירוס

מָקוֹר

סיכום

אין ספק שמיילי סיירוס עברה שינויים רבים בחייה, ואיתם, שפע שלם של תספורות. היא עברה מהילדה המתוקה ליד השכנה של האנה מונטנה להגדרה המלאה של מורדת עם פיקסי פלטינה חתוכה לאשה המזדמנת והטבעית שהיא היום. הדבר החשוב ביותר הוא שכל תסרוקותיה שיקפו את מה שהרגישה בפנים. מה היה האהוב עליך?

Previous Post
55 סנסציוני ללבוש שיער Balayage לכל צבעי השיער
Next Post
8 تسريحات شعر بلانت بوب لإعادة اختراع شعرك هذا الخريف