15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

סקירת צבע שיער Splat – בחר את צבע השיער האידיאלי שלך

ילדה עם שיער צבוע

בכל הנוגע להלבנה וצביעה שיער, ישנם עשרות מוצרים בשוק.

אתה יכול לבחור את צבע השיער האידיאלי שלך לפי מה שממלצת השיער שלך ממליצה, או לפי מה שהאינטרנט ממליץ, או לפי מה שאמא שלך ממליצה. אבל לא משנה מה תבחר, תהיה לך את אותה חוויה מורטת עצבים כל עוד אתה נוסע במסלול עשה זאת בעצמך.

מה מפחיד יותר מלקחת את חיי השיער שלך לידיים שלך?

בסדר, כנראה שיש הרבה יותר מפחיד מזה, אבל יש משהו כמו ריגוש שמגיע עם צביעת השיער בעצמך. וזה משנה איזה מותג אתה בוחר, בהתבסס על סוג החוויה שאתה מקווה שיהיו לך, אילו צבעים תרצה ששיערך יהיה ועוד..

ספלאט הוא שם גדול בצבעי שיער “לא טבעיים” (כחול וסגולים וורודים וירוקים, לעומת תות שדה) בְּלוֹנדִינִית וברונטית אש, למשל), אבל האם זה מתאים לך? זה יהיה עליך להחליט.

מה שהופך את צבע השיער המפוצל לייחודי?

על פי אתר האינטרנט שלהם, Splat הוא “מותג צבע השיער הפנטזי מספר 1 במסה”. הם מציעים כל מיני צבעים מהנים במוצרי השיער שלהם עם כמה שמות די המצאתיים, החל מתשוקה סגולה ועד חלום אומברה, ורד מאובשת ועד סילבר מון..

אתה יכול למצוא את רוב הצבעים מתחת לקשת עם Splat – רק אל תצפה ליותר מדי טִבעִי צלילים. למי שמחפש בלונד, סגול, אדום, כחול, ורוד, ירוק, כתום, שחור ואפילו רב צבעים, Splat תהיה המהירות שלך. למי שמחפש גוון טבעי של חום – נסה במקום אחר.

חלק מערכות הצבע של Splat מגיעות עם הצבע והן עם האקונומיקה, אך יש הרבה צבעים שהם מוכרים שאינם דורשים הַלבָּנָה, והם נועדו פשוט לתת מימד צבע חדש לשיער בהיר או כהה.

צבע קשת שיער

הם גם ממיינים את המוצרים שלהם לפי “אורך ללבוש”, או כמות הכביסות שהצבע שלהם יחזיק מעמד. מכיוון שיש כמה אפשרויות גיר מ- Splat, אורך הבלאי הנמוך ביותר הוא כביסה אחת. אבל אתה יכול גם למצוא צבעים עם 10 שטיפות או 30 שטיפות בהם.

יתר על כן, צבעי השיער וסוכני השיער של Splat הינם טבעוניים וללא אכזריות.

אלה חדשות מצוינות עבור אלה שמקווים לצבוע את השיער בצורה הכי פחות כימית שאפשר, וגם לאלה שאכפת להם מטביעת הרגל הסביבתית שלהם. כדאי שתאמין שכאשר אתה צובע את השיער שלך, הצבע כנראה יקבל הרבה מקומות, כולל במורד הכיור או במקלחת בזמן שתשטוף אותו..

עם זאת, כדי לצבוע את השיער שלך עם Splat (וכל צבעי השיער, באופן מציאותי), תצטרך להלבין את שיערך קודם כדי להשיג את האפקט הטוב ביותר. בעלי שיער בלונדיני בהיר כבר יכולים לברוח יותר בקלות עם הופעת צבעים, אולי ללא הלבנה, אך לבעלי שיער כהה, הלבנה מומלצת לקבלת התוצאות הטובות ביותר..

תכונה די ייחודית שמציעה Splat היא ה- Splat שלהם מסיר צבעים, אשר יסיר את צבע השיער Splat בשיערך ללא שימוש באקונומיקה או אמוניה. לאחר השימוש ב- Splat Color Remover, סביר להניח שעדיין יהיה לך צבע בשיער (הוא מסיר 1-3 גוונים של צבע נתון), אך זה יציב אותך בצורה מצוינת ללבוש צבע שונה ולשנות את שיערך..

Splat מיוצר גם בארה”ב, וספינות חינם לארה”ב עבור לקוחות שאינם אמריקאים, עם זאת, צפו בדמי משלוח שטוחים של $ 14.95. הערכות של Splat מגיעות עם כפפות פלסטיק, אך Splat ממליצה לך לקנות כפפות נוספות למקרה ששלך תקרע במהלך תהליך הצביעה..

מה אנשים חושבים על צבע שיער Splat?

רוב האנשים אוהבים צבע שיער Splat, אך לחלקם יש חוויות די גרועות. יש לה דירוג של 3.8 כוכבים באמזון, עם 874 סקירות של לקוחות. ב- Influenster יש לה דירוג של 3.69 כוכבים עם 2,930 ביקורות, ובאתר של Ulta Beauty יש לו דירוג של 3.4 כוכבים עם 377 ביקורות.

רוב הביקורות השליליות הן ביקורות של כוכב אחד-או חוויות שהשתבשו במיוחד. בין השאר, ייתכן שזה נובע מהקושי לצבוע את השיער שלך בהצלחה בבית, אם כי במקרים רבים, סקירות אלה יציעו ביקורת לגיטימית על המוצר, מאיכות ועד אינטואיטיביות לשימוש..

היתרונות של צבע שיער Splat

מבקר אחד ציין כי כתם שיער, צבעי שיער Splat צריכים להשאיר בשיערך זמן רב לפני שתקבל צבע נחמד וחזק. זה יכול להיות שאנשים שהתלוננו שהצבע לא נמשך לאחר 30 דקות באמת היו צריכים לעזוב אותו למשך 4-5 שעות. עם זאת, היו לא מעט אנשים שהתלוננו שהצבע לא נדבק לשיער שלהם מספיק טוב.

ובכל זאת, רוב האנשים היו מרוצים מהתוצאות שלהם, דירגו את צבעי השיער המפוצלים כקלים לשימוש, עמידים לאורך זמן, עדינים, רב תכליתיים וכתוצאה מכך צבעים נהדרים. כמה סוקרים אפילו כתבו את הביקורות שלהם כתגובות לביקורות השליליות הרבות, ואמרו שזה נשמע להם שרוב המבקרים השליליים לא יודעים לצבוע את השיער והאשימו את המוצר בחוסר הניסיון שלהם..

כמה טיפים שהמבקרים נתנו כוללים שמפו פחות ושמפו יבש יותר ושטיפת שיער במים קרים בלבד (לאחר צביעתו). טיפים אלה נועדו לעזור לך להפוך את הצבע לנצח. מספר סוקרים אמרו כי כשהם שוטפים בזהירות, שיערם צבוע ב- Splat שמר על צבעו למשך 2-3 חודשים.

מבקרים שעקבו אחר הוראות צביעת השיער נראו מרוצים בעיקר מהתוצאות שלהם. סוקרים חיוביים רבים ציינו עד כמה הופתעו לטובה מכך שהמוצר הותיר את שיערם רך.

מבקר אחד היה מרוצה מאוד מכמה זמן זה נמשך להם – שנתיים, למעשה. הם אכן הוסיפו כי הדרך היחידה שבה הם היו מסוגלים להסיר את הצבע היא על ידי צביעה מחדש וגזירת שיערם, וכי אם אתה הולך לישון עם שיער רטוב, עדיף שתניח מגבת שלא אכפת לך ממנה יותר מדי, כיוון שהצבע ירוץ וידמם. למרות זאת, הם אוהבים את צבע השיער של Splat ואמרו שהם מרבים לקבל מחמאות על השיער בגלל זה.

השליליות של צבע שיער Splat

יש הרבה דברים טובים בצבע שיער Splat, אבל זה לא אומר שהוא ללא ביקורת.

משתמש אחד פרסם שתהליך היישום של צבע השיער Splat גרם לשיערם להיראות נהדר – אך זה הרס להם את האמבטיה. משתמש אחר התלונן שהוא כתם את עורם, ועוד אחד אמר שהוא כתם את הבגדים שלהם, ועוד אחד עדיין אמר שהוא מוכתם כמעט בכל דבר.

באתר Splat, הם ממליצים לשים וזלין על העור שלך במקום שאתה לא רוצה שהצבע יתפוס, ומתריעים על כך שקשה לצאת ממשטחים כמו שטיח. עם כמה ביקורות, לא לגמרי ברור אם המבקר היה זהיר מספיק בעבודת הצביעה שלהם.

עם זאת, מה שמעניין יותר הם הלקוחות שאומרים שהצבע עדיין מגיע לכל מקום, גם לאחר שהתייבש. נראה שזה מוכיח שלא משנה כמה טוב אתה צובע את השיער, מה שקורה לאחר תהליך הצביעה עדיין קצת מעבר לשליטתך..

לדוגמה, אחד המבקרים אמר כי הצבע כמעט לא לקח את שיערם, אך עדיין מופיע בכל מקום אחר בכל פעם שהיא מתקלחת. מבקר אחר ציין כי הם אינם יכולים לצאת בגשם או בשלג ללא הסיכון שהצבע ירוץ לכל עבר ויצבע את עורם. גם כשהם מזיעים, הם מוצאים את הצבע פועל.

באופן מוזר, אדם אחד אפילו אמר שהשיער שלהם מרגיש דביק מאז שצבעו אותו, והם לא מסוגלים לשטוף את התחושה. צילום אחר (וזו הייתה נקודת סקירה שלילית פופולרית) אמר כי שיערם החל לנשור והם אינם יודעים מדוע – אלא שהם מאשימים את Splat.

בסך הכל, נראה שיש הרבה דברים שיכולים להשתבש בתהליך צביעת השיער, ולמרות שכולן לא נובעות מ- Splat וייתכן שחלקן נובע מטעות משתמש, יש מספיק ביקורות שליליות כדי להצביע על כך שזה מספיק מסוכן. עסקים לצבוע את השיער שלך עם Splat (או לפחות לצבוע את השיער שלך בכלל).

מה אנחנו חושבים על צבע שיער Splat

Splat הוא זול ועוצמתי בצבע שלו – רוב מי שיישם אותו נכון וגרם לו להיצמד לשיער יכול להסכים על זה. אבל יש גם הרבה שיכול להשתבש.

אם לא תחקור את הדרך הנכונה לצבוע את השיער, יהיה לך קשה. יתרה מכך, סקירות מחקר, הדרכות וידאו ועוד על מוצר זה לפני שתקפוץ ותרכוש אותו. למרות שתוכל להשיג תוצאות מצוינות באמצעות צבע שיער Splat, כפי שמעידים על כך הרבה ביקורות חיוביות, יש גם פוטנציאל לחוויה הרסנית..

רוב הסוקרים אינם ממליצים על האקונומיקה ש- Splat כוללת בחלק מהערכות שלהם. מדובר באקונומיקה בנפח 40 נפחים, שהיא די חזקה מבחינת רמות האקונומיקה, ולמרות ששיער של אנשים מסוימים עשוי להתמודד עם זה למשך פרק זמן ארוך יותר, אך לשיער דק וכבר בהיר, זה יכול להיות יותר מדי.

אלטרנטיבה טובה יותר עשויה להיות רכישת אקונומיקה בעצמך, בנפרד, בנוסף למפתח (תצטרך את שניהם כדי להלבין את שיערך כראוי), ולאחר מכן לקבל צבע Splat שאינו כולל אקונומיקה באריזה כלל. בדרך זו, יש לך שליטה טובה יותר על מידת השיער שלך מולבן והושפע מהאקונומיקה, ועדיין אתה מקבל את צבע השיער התוסס והטבעוני הזה שייתכן שאתה מגרד לרכוש.

טיפ חשוב נוסף שמבקרים רבים ציינו הוא להשאיר את הצבע זמן רב יותר מכפי שאתה עשוי לחשוב. למראה צבע חזק יותר, השאירו את הצבע למשך למעלה משעה, לפחות. למראה מושתק יותר, שחלקם עשויים להעדיף, דבק לא יותר משעת ישיבה.

עצות נוספות שיסייעו לך לצבוע את שיער השיער Splat לאורך זמן כוללות הימנעות מסולפטים שעלולים לדעוך את הצבע מהר יותר (שמפו יבש הוא החבר הכי טוב שלך) והימנעות משימוש במים חמים, מה שעלול לגרום גם לדהייה מהירה יותר..

כדאי גם לזכור כי למרות שצבעי שיער Splat עלולים לדעוך אם תשטוף את שיערך במים חמים הרבה, הוא עלול שלא להיעלם לחלוטין. רוב הסוקרים אמרו שכאשר הם עברו לצבע אחר או חזרה לצבע הרגיל שלהם, הם עשו זאת על ידי צביעה מחדש של השיער, חיתוך או שניהם..

השקיע רק בצבע Splat (וביישום הנכון של צבע Splat) אם אתה מעוניין לשמור על הצבע לאורך זמן, או שאתה עושה אומברה/רק טובל את קצות השיער שלך בצבע..

טיפ חשוב נוסף הוא להשתמש בג’לי נפט על השורשים, הצוואר, האוזניים ובכל מקום אחר על העור שאתה מקווה שלא לקבל את הצבע. נסה להשאיר את תהליך הצביעה שלך לאזור מוגבל בחדר האמבטיה שלך (עם חלון שתוכל לפתוח אם להלבין את השיער שלך, כמובן – השתמש בכימיקלים בבטחה!) ​​אם אתה רוצה להימנע מלהכתים יותר מדי מהדברים שלך..

Splat ממליצה להשתמש בסיר לשטיפת כלים וסודה לשתייה (חלקים שווים כל אחד) להסרת צבע על העור או אזור השיש. היא תכין עיסה, ולאחר מכן תצטרך לשפשף כנגד כל משטח שנצבע בטעות. הם ממליצים לעשות זאת פעמיים כדי להסיר את הצבע במלואו.

זכור גם כי צבע זה פועל או מדמם מעט כאשר שיערך רטוב. זה יכול להיות בגלל זיעה, גשם או מקלחת. בלי קשר: שמור את השיער שלך יבש סביב הבגדים שלך וסביב אחרים אם אתה רוצה לשמור על הצבע נעול ולהתרחק מלצבוע הכל בהישג ידו. חלק מהאנשים לא שמו לב שזו בעיה עבורם, אך מכיוון שכל כך הרבה אנשים עשו זאת, ייתכן שזו עדיין תהיה אזהרה חשובה לכלול.

אם אתה מבצע את כל השלבים הנכונים, כולל ההוראות המצורפות לערכת צבע השיער שלך Splat, סביר להניח שתהליך צביעת השיער שלך יסתדר מצוין. Splat תהיה אופציה נהדרת עבור אלה שמקווים לנסות הרבה צבעים שונים, במיוחד צבעים שכובים זה על זה במדרון, בגלל כמה זה נוח וקל לשימוש. רק היזהר לשמור על הצבע על השיער שלך!

Previous Post
45 שיער קצר אמנותי עם רעיונות לפוני
Next Post
81 تسريحات شعر بيضاء مذهلة – أحبها ، تباهى بها