15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

25 מהתסרוקות האיקוניות והמפורסמות ביותר בכל הזמנים

טרנדים באים והולכים כיוון שהמראה החדש החם ביותר של היום יכול להישכח בקלות כבר בחודש הבא. עם זאת, זה לא תמיד כך מכיוון שיש כמה תסרוקות מפורסמות שעמדו במבחן הזמן.

לדוגמה, כולנו יכולים להיזכר בקלות בשיערה האייקוני של אודרי הפבורן בארוחת הבוקר בטיפאני. או החיתוך המפורסם של טוויגי. או אפילו הפמפדור של מארי אנטואנט. חלק מהסגנונות האלה מיועדים יותר לאירועים מיוחדים, אחרים פחות נפוצים, ובכל זאת הרבה יותר אפשר עדיין לנדנד בימינו.

אז המשיכו להחליק כדי לבדוק ולראות כמה מהתסרוקות המפורסמות ביותר בכל הזמנים. מי יודע, אולי תמצא את הסגנון הבא שלך או לפחות תתאים אחד מהם כך שיתאים לטעמך.

1. סגנון הפלאפר של שנות ה -20

תסרוקות הדגל של שנות ה -20מָקוֹר

פלאפרים היו אייקוני הסגנון של שנות העשרים השואגות. זו הייתה תקופה של התעוררות חברתית, סערות, טירוף וחיים מלאים לפני המלחמות ואחריהן.

נשים בשנות העשרים הניפו את שיערן, לבשו חצאיות קצרות ושמלות, והאזינו לג’אז דאז לשמצה. הם גם היו זכאים ויוצאים יותר וחופשיים יותר מקודמיהם.

התקופה הולידה וגרמה לפופולריות של נערות, קיצורים בקרב נשים: בובס, גידולי אטון ואפילו פיקסיות – וזה רק דיבור על תספורות!

2. יבול אטון – שיער סופר קצר

יבול אתוןמָקוֹר

היבול שנקרא אטון היה הקצר ביותר מבין התספורות הקצרות הקצוצות שנלבשו בשנות ה -20 וה -30. הוא קיבל את שמו מהאוניברסיטה האנגלית המפורסמת ברמה הגבוהה, שכן הסטודנטים שלה נהגו ללבוש את שיערם מעט ארוך מהמקובל.

התסרוקת אומצה מאוחר יותר גם על ידי נשים, אך לפרק זמן קצר. רוב אלה היו צריכים להיות בעלי אמון ורצון רב; סגנון זה משך פרשנויות חברתיות ואף לעג באותו זמן.

3. גלילי הניצחון – שנות ה -40 & שנות ה -50 תראו

גלילות ניצחוןמָקוֹר

לחמניות הניצחון הן מראה וינטג ‘המזוהה באופן מיידי. הם אחת התסרוקות המפורסמות ביותר של שנות ה -40 ובדרך כלל קשורות למלחמה ולמאמצים של הנשים בה..

למרות שמקורם המדויק או כאשר הופיעו לראשונה עדיין לא ברור, גלילי הניצחון הותאמו ללבוש יומיומי ופורמלי כאחד. באופן כללי, הם נחשבו לתסרוקת נשית ומעשית כאחד.

4. השוליים הבוטים – שנות ה -40 & סגנון פין אפ של שנות ה -50

השוליים הבוטים - סגנון הפין אפ של שנות ה -40מָקוֹר

בטי פייג ‘נחשבה בשנות ה -50 ל”מלכת הפינים-אפים “והיא אחת הסמלים והנשים שסללו את הדרך לקראת חופש הביטוי. הייתה לה כת כת לאחר מכן, והיא סמל סגנון עכשיו. מנעולי העורבים והשוליים הבוטים שלה הם עדיין סגנון נהדר ללבוש גם בימינו.

אתה יכול לראות אותם במיוחד על רוקאבילי וגברות בורלסקה. הם נלבשו גם על ידי מפורסמים כמו דיתה פון טיז וגם קייטי פרי – בשלב מסוים.

5. מבט הפצצה הבלונדינית של מרילין מונרו

תלתלי פצצה בלונדינית של מרילין מונרומָקוֹר

מרילין מונרו היא אייקון סטייל וזה כל כך קשה לבחור רק אחד מהמראות האיקוניים הרבים שלה. יש את ה שמלה לבנה מפורסמת וה ורוד ויהלומים. יש גם את הערעור הפצצה הבלונדינית, אבל בחרנו ללכת עם זה.

אנחנו פשוט אוהבים עד כמה מרילין נינוחה ונינוחה נראית בתמונה הזו. להעריץ אותה כשהיא לובשת מנעולים קצרים בלונדיניים קצרים ואיפור מינימלי.

6. המפץ של בירקין

פוני ג'יין בירקיןמָקוֹר

בואו נעשה ניסוי: מה הדבר הראשון שאתם חושבים עליו כשאנחנו אומרים בירקין? האם זו ג’יין בירקין, השחקנית המפורסמת בזכות תפקידיה בסרטים צרפתיים ואנגליים? או שזה התיק של הרמס בירקין, ששיערתם נכון, היא עוררה השראה?

היינו אומרים שאתה מזהה את השם בגלל המפץ של בירקין או סט הפוני המלא ושיער ארוך וחלק – שהיא נהגה להשתמש בלבישה, התפרסמה ועכשיו נושאת את שמה. זה היה אחד מסגנונות ההגשה של שנות ה -70.

7. השיער והפוני של בריז’יט בארדו

שיער בריג'יט בארדו ופונימָקוֹר

בריז’יט בארדו היא אייקון סגנון הניתן לזיהוי מיידי שכן השחקנית הצרפתית הייתה התגלמות המראה המחניק עם שפתיה הכועסות, פער השיניים המפתיע והיופי הכללי..

היא גם עשתה ספורטיביות והפכה את העדכון הארוך והפרוע הזה, המשלב מנעולים עצומים וכמובן, פוני ברדו המכונים כיום-זוג פוני מרותק במרכזו..

8. ג’קי או בופאנט – סגנון שנות ה -60

ג'קי או בופאנט - סגנון שנות ה -60מָקוֹר

ז’קלין קנדי ​​אונאסיס היא אחת הנשים הראשונות הידועות באמריקה והיא ידועה במיוחד בסגנון היוקרתי והקלאסי והאלגנטיות שלה..

מקור ההשראה לנשות שנות ה -60, ג’קי או הפכה את סגנון הבופנט לתספורת ולבחירת הסטיילינג של העשור, במיוחד בקרב נשים בוגרות.

9. תספורת Pixie – מיה פארו

חתך מיה פארו פיקסימָקוֹר

מוזה של שנות ה -60, למיה פארו יש סיפור די מעניין על איך עברה משיער בלונדיני ארוך, חלק וזורם לפיקסית – אחת המקוריות גם בזה..

הסיפור מספר שפארו סיפרה את שערה בעזרת מספריים לציפורניים ושהפרנק סינטרה (אהובה באותה תקופה) אהב את המראה שלה והיתה אחת הסיבות מדוע החליטה ללכת בדרך הפיקסי – ולנדנד אותו!

10. התהפכות הנוצות של פרח פאווט

פליפ הנוצות של פארה פאווטמָקוֹר

אם לא ידעת על ההפוך של פארה לפני כן, אז בהחלט שמעת על זה בזכות סטיב המקסים של Stranger Things וסוד התסרוקת המושלם שלו..

בדיחות בצד, פארה פאווט התפרסמה בגלים הנוצות הבלונדיניות שלה שהפכו אותה לדמותה המובהקת של הילדה בקליפורניה. זה גם עזר לפארה למלא תפקיד במלאכיו של צ’ארלי והפך אותה לאייקון סטייל – והעניק לה גם קו שמפו משלה.!

11. ארוחת הבוקר של אודרי הפבורן במראה טיפאני

כוורת אודרי הפבורן במָקוֹר

קשה לומר מה האלמנט המפורסם ביותר בתמונה זו: אודרי הפבורן הגדולה, המפורסמת ארוחת בוקר בטיפאני סרט, או עדכון השיער הארוך האיקוני – ציניון המיוחד עוד יותר על ידי נזר היהלומים?

זוהי גם רק אחת מהתסרוקות הרבות שלובשה אודרי הפבורן לאורך השנים כשהיא גם הלכה לגזור פיקסי – בשתיהן חג רומאי ובחיים האמיתיים – וגם לבשה את שערה ממש ארוך או בבוב.

12. החתך הטוויגי

החיתוך הטוויגימָקוֹר

יש כל כך הרבה דרכים ללבוש ולעצב גזרת פיקסיות, אך מעטות הן מפורסמות כמו זו של טוויגי על שם דוגמנית העל הבריטית המפורסמת. היא הייתה אייקון סטייל ומוזה של שנות ה -60 וה -70, מלבד הפיקסיה הסופר קצרה שלה, היא הייתה ידועה בהתנסות באיפור ובמראה שלה..

13. טופ המתולתל של שירלי טמפל

שירלי מקדש עליון מתולתלמָקוֹר

שירלי טמפל התפרסמה בהיותה המועמדת והזוכה הצעירה ביותר באוסקר וגם בזכות שער השיער הגדול המתולתל שלה – כולם 56.

המראה שלה יכול בקלות להיחשב מצרך ומקור השראה לילדות ולנשים מתולתלות בכל מקום!

14. האפרו – אנג’לה דייויס

אנג'לה דייוויס האפרומָקוֹר

אנג’לה דייויס היא בין הנשים המפורסמות ביותר שעסקו באפרו ומנהיגה אמיתית. היא אחת המנהיגות של תנועות הכוח השחור היפה והשחור ולבשה אפרו השראה רבות אחרות לעשות את אותו הדבר.

תסרוקת האפרו הפכה למגמה מובילה וכיום היא נחשבת ומזוהה רבות עם תקופת שנות ה -60 וה -70. אתה יכול לספורט אחד ולהיראות מדהים לא פחות גם היום – ולהרגיש גאווה בזמן שאתה עושה את זה!

15. השיער החלק והלקוי ישר במיוחד

השיער החלק והלקוי הארוך במיוחדמָקוֹר

הזמרת-שחקנית מפורסמת בעולם בקולה ובמראה שלה וכל מי שראה את סרטיה יודע שהיא עשתה מגוון תסרוקות. עם זאת, המפורסם ביותר שלה הוא הסגנון האלגנטי הארוך במיוחד, כי ניחשתם, נשים רבות הגיעו לאמץ גם כן.

16. הפרם – מועדף שנות השמונים

שיער הסוס של שנות ה -80מָקוֹר

שיער חלק וחלק פינה את מקומו לגדולה, קופצנית ופוחזת כאשר שנות ה -70 הפכו לשנות ה -80 והפרם הפך לתסרוקת של נערת ה- IT ובאופן כללי, כל הנשים חדישות האופנה של אותה תקופה..

לאחר שהסתיים בשנות ה -90 ובתחילת שנות ה -00, הפרם לאט אבל בטוח חוזר השנה, אך בצורה מודרנית ובטוחה יותר לשיערך..

17. The Shag – מג ריאן שיער

מג ריאן שאג בינונימָקוֹר

מג ריאן היא אחת הכוכבות הגדולות ביותר בתעשיית הסרטים של שנות ה -90 (במיוחד רומנטיות). אהובה זו גם נתנה השראה לכולם ויצאה לובשת את מה שלימים יהפוך למראה החתימה שלה ואחת התסרוקות המפורסמות בכל הזמנים: הסחבה.

היא אמנם לא המציאה את זה, אבל הסל בוודאי זכה לפופולריות מכיוון שמג ראיין תוכל להיות עצבני באותה מידה כשאתה לובש אותו.

18. גזרת רייצ’ל

רייצ'ל אנינסטון החתך של רייצ'למָקוֹר

חברים הייתה וממשיכה להיות אחת מתוכניות הטלוויזיה המפורסמות ביותר בכל הזמנים. בין הביטויים והרגעים הבלתי נשכחים והמוזכרים שלה, יש גם תסרוקת אחת שבאמת בלטה – רחל.

על שם רייצ’ל גרין, הדמות שמגלמת ג’ניפר אניסטון, אימצו נשים רבות את התסרוקת הזו. עם זאת, השחקנית עצמה גילתה כי היא שונאת את איך שהיא נראתה איתה.

19. גלי בוהו – שיער היפי

גלי בוהו - שיער היפימָקוֹר

עדיין קל לזהות את בני התרבות הנגדית ההיפית לפי המנעולים הארוכים והזורמים שלהם וסגנון הלבוש המיוחד. תנועה חשובה של סוף שנות ה -60 ושנות ה -70, כולן עסקו בשלווה, אהבה וחופש.

בימינו, סגנון הלבוש שלהם חיקוי, מודרני, וניתן לטעון שהוא פופולרי יותר מאי פעם על ידי סגנון הבוהו. אתה יכול למצוא עקבות שלו בכל מקום מפסטיבלים ועד ללבוש יומיומי.

20. לחמניות חלל – לחמניות הקינמון של הנסיכה ליה

לחמניות חלל - לחמניות הקינמון של הנסיכה ליהמָקוֹר

מודל לחיקוי לאישה רבים, הנסיכה ליאה מפורסמת בדיוק כמו עמיתיה הגברים ודמות חשובה מאוד בתופעה העולמית שהיא מלחמת הכוכבים.

בזמן שהיא עשתה תסרוקות רבות ושונות, לחמניות הקינמון שלה הן ללא ספק המראה המפורסם ביותר וזוהה מיד. אתה יכול להשתמש בזה כהשראה בפעם הבאה שתחליט ללכת על לחמניות שטח.

21. צבעי שיער לא שגרתיים – תחשוב ורוד

צבעי שיער לא שגרתיים - תחשוב ורודמָקוֹר

כיום, צבעי שיער לא שגרתיים נתפסים כדרך להביע את אישיותו של האדם והופכים אט אט לנגישים ומקובלים יותר בכל הסביבות. כנראה הודות לדרכים הרבות שבהן ניתן ללבוש אותן.

עם זאת, P! Nk הדהימה את כולנו כשיצאה איתה לראשונה, מה עוד, שיער בוהק וקוצני שהפך למראה ייחודי וקבע את הדרך לעוד הרבה צבעי שיער לא צפויים גדולים אחרים..

22. לחמניית בלרינה

לחמנית בלרינהמָקוֹר

כפי שהראנו לך במאמר אחר, ישנן הרבה מאוד דרכים שבהן תוכל ללבוש את שיערך בלחמניה, אך לחמנית הבלרינה היא בהחלט אחת האלגנטיות שבהן.

הסגנון הנהדר הזה לקח קפיצה מבמות הבלט והלך לרחובות שכן, לאחר שזכה לפופולריות של רקדני בלט, הוא אומץ לאט גם לשימוש יומיומי (או לאירועים מיוחדים)..

23. האמו, הפאנק, הגות ‘, & שיער סצנה

תסרוקות פאנק קצרות קלאסיותמָקוֹר

אלה סוג אחר של תרבות נגדית, כאלה שניתן לזהות בקלות על פי תסרוקותיהם כמו סגנון ההיפי שעליו דיברנו קצת קודם.

בימי הזוהר שלהן, אתה יכול לזהות בקלות נערת אמו לפי פוניה, פאנק על קוצים שלה, מבט הגותי על ידי צבעיו הכהים ושיער הסצנה על אלה החיות שלה. וזה מנסח את זה מאוד מאוד באופן כללי.

24. הבוב – זה התחיל בשנות ה -20

לואיז ברוקס בובמָקוֹר

הבוב והווריאציות הרבות שלו – ארוכות, זוויות, קצוצות, א -סימטריות – היא בקלות אחת התסרוקות השחוקות והאהובות ביותר בימינו ובגילנו..

עם זאת, האם ידעת שזה היה פופולרי לא פחות ואהוב עוד בשנות ה -20? לואיז ברוקס, למשל, הייתה מפורסמת במיוחד בזכות הבוב שלה ונחשבת בדרך כלל מודל לחיקוי מבחינת בובס קצר.

25. הקוקו הגבוה

קוקו גבוהמָקוֹר

אולי אחת התסרוקות הפשוטות והיעילות ביותר שיש, אי אפשר להתכחש לכך שהקוקו, במיוחד גבוה, ראוי למקום ברשימת התסרוקות המפורסמות האלה.

נשים לבשו אותן כבר שנים רבות ועשו זאת בצורה הפשוטה או המורכבת ביותר. אין תסרוקת מהירה אחרת שהיא איקונית כמו קוקו, אולי רק הלחמנייה המבולגנת.

מוכן לשנות את המראה שלך?

זהו זה, רשימת התסרוקות המפורסמות שהיו נקודת מפנה בהיסטוריה של התסרוקות.

אלה מסמנים או מהווים את ההגדרה של עשור – חשבו על סגנונות הדשנים או גלילי הניצחון – או שהתפרסמו על ידי האדם הלובש אותם. ברוב המקרים כאלה, הם גם לובשים את שמם – חשבו על בריז’יט בארדו או ג’יין בירקין. כך או כך, לכולם מגיע מעמד הסלבריטאים של התספורת שלהם.

אז אילו מהתסרוקות האיקוניות והמפורסמות האלה הן המועדפות עליכם וכמה מהן הייתם לובשים? הגיבו ובואו נדון!

Previous Post
הטוויסט הסנגלי: מה זה + 50 דרכים מצוינות ללבוש אותו
Next Post
50 تسريحات الشعر المجعد التي تحقق عودة!