15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

45 שיער מבולגן, לא אכפת למראה: חמוד, מהיר וקל!

רק נגיד את זה: שיער מבולגן, לא אכפת לך! בדיוק מצאת מאמר המוקדש למה שחלקם עשויים לכנות בלאגן של שיער, אבל אחרים יראו בו אמנות.

חלפו הימים בהם התסרוקת שלך הייתה צריכה להיות קוצנית ולא לזוז סנטימטר. בימינו, תסרוקות מבולגנות הן כל הזעם כאשר גברים ונשים כאחד מעודדים לשחק ולהנות משיערם הטבעי ולתת לו ליפול כרצונו..

ובכל זאת, אין זה אומר שאינך יכול לעצב אותך במראה מקסים. כי אתה לא יכול להתאמן בתסרוקת שהיא מורכבת באותה מידה ומבולגנת-רחוקה מזה בעצם!

אז המשיכו לקרוא בכדי לחגוג את העיניים על הדרכים היפות ביותר ללבוש שיער מבולגן – בין אם זה לגמרי פראי וטבעי או מעוצב חלקית או בעצם נראה קל. הכל תלוי בך!

I. מבולגן לפי אורך השיער

1. נשים שיער מבולגן קצר

נשים שיער מבולגן קצרמָקוֹר

תסרוקות מבולגנות יהיו, כצפוי, ברורות יותר בתספורות קצרות כמו גזרת הפיקס המקסימה הזו. דיברנו הכל על הדרכים השונות שבהן אתה יכול לעשות ספורט ולעצב פיקסיה, אבל אחת אחרת לא תפגע באף אחד!

2. תסרוקות מבולגנות לשיער קצר

תסרוקות מבולגנות לשיער קצרמָקוֹר

רק הצצה לרשימת תספורות קצרות לנשים תפתח עולם של אפשרויות מבחינת ללבוש ועיצוב שיער קצר, לא משנה באורך (כי כן, יש כמה אורך שיער קצר). למעלה, התפעל מגזרה בעלת מרקם קצר עד בינוני המוסיפה נפח לאותם מנעולים מבולגנים להפליא.

3. שיער מבולגן קצר

שיער מבולגן קצרמָקוֹר

כמו כן, לעולם אל תהסס להוסיף שכבות לשיער שלך, לא משנה באורך. זוהי רק מבט כיצד יכולה להיראות שיער שכבות קצר אם תסגנו אותו בצורה מבולגנת. הוסף מעט מוצר לשיער או צור כמה קצוות קוצניים או אפילו את המראה הרטוב.

4. שיער בינוני מבולגן

שיער בינוני מבולגןמָקוֹר

תתפעלו מהיופי של תספורת שאג שנעשתה כל כך יפה על שיער באורך בינוני. אחרי הכל, השאג יכול להיות רק התגלמות המראה “מבולגן ולא אכפת”. למי שאולי לא יודע, השאג היה אחד התסרוקות הטרנדיות ביותר של שנות ה -70 ואחד שעושה קאמבק ענק בימינו.

5. שיער מבולגן באורך בינוני

שיער מבולגן באורך בינונימָקוֹר

לפעמים, פחות הוא יותר, וזה בדיוק המקרה בתספורת באורך בינוני זה. שיער חתוך היטב אפילו לא יזדקק לעיצוב כה רב-קח את האמור לעיל כדוגמה עד כמה שיער מעט מסודר יכול להיראות כשהוא משולב עם פוני צד ומינימום איפור..

6. שיער באורך כתף מבולגן

שיער באורך כתף מבולגןמָקוֹר

ג’נה קולמן נראית כל כך יפה בלי קשר לתקופה שבה היא אולי תככב. כאן, השחקנית ויקטוריה שומרת על זה פשוט עם בוב שווה וטוב באורך הכתפיים, מינימום איפור וחולצה לבנה ומתוקה..

7. מראה שיער מבולגן ארוך

מראה שיער מבולגן ארוךמָקוֹר

זה נכון באופן כללי שברגע שהשיער שלך עלה על אורך הכתפיים והוא “ארוך באופן רשמי”, מספר התסרוקות שנפתחות בפניך הוא כמעט אינסופי. עם זאת, ואנחנו נהיה הראשונים להודות בכך, לפעמים השיער שלך נראה במיטבו כשאתה פשוט משאיר אותו. גרפו אותו מעט וזרקו אותו מעל הכתף ואתם מוכנים לצאת לדרך!

8. עדכון מבולגן לשיער קצר

Updo מבולגן לשיער קצרמָקוֹר

טענו פעם נוספת שאפשר ללבוש אפילו שיער קצר באופדו. יש לנו מאמר בנושא ודוגמאות רבות אחרות בנושא, אבל התמונה הספציפית הזו נהדרת להראות כיצד יכול להיראות עדכון קצר ומבולגן – להרגיש בטוח וללבוש אותו לאחר שהשיער שלך התארך מעט ומגיע לגובה הצוואר..

9. עדכון מבולגן לשיער בינוני

עדכונים מבולגנים לשיער בינונימָקוֹר

ישנן דרכים שונות ללבוש תסרוקת חצי למעלה וחצי למטה כולל שיער קצר עד בינוני. הקולאז ‘הזה מראה ארבעה מהם, וכמה שהם יפים! האהוב עלינו הוא השני, מה שלך?

10. עדכונים מבולגנים לשיער ארוך

עדכונים מבולגנים לשיער ארוךמָקוֹר

אתה פחות יכול להיות מבולגן מזה עם עדכון שיער ארוך – אבל איזו השפעה מעניינת. במקום להיות קשור בלחמניה מלאה, השיער נאסף על הראש והקצות והקצוות שלו נותרים לרוץ – כל שכן טוב להציג את הדגשים הבלונדיניים..

11. לחמניה מבולגנת לשיער קצר

לחמניה מבולגנת לשיער קצרמָקוֹר

יש הרבה סוגים יפים של לחמניות ודרכים ללבוש את השיער שלך באחת. למעלה, התפעל מלחמנייה מבולגנת נמוכה על שיער קצר. המראה נעשה מתוק יותר על ידי הגדילים המסגירים את הפנים שנותרו להדגיש את תווי הפנים של הגל המקסים הזה.

12. לחמניה מבולגנת לשיער באורך בינוני

לחמניה מבולגנת לשיער באורך בינונימָקוֹר

לחלופין, יש גם את הלחמנייה הגבוהה והמבולגנת. ניתן ללבוש אותו על כל אורכי השיער, אך הוא עשוי להיראות הכי טוב על סגנונות ארוכים יותר מכיוון שהוא לא ישאיר כל כך הרבה שיער מהלחמנייה. מנעולים קצרים או שכבות יראו הרבה מעופפים.

13. לחמניה מבולגנת לשיער ארוך

לחמניה מבולגנת לשיער ארוךמָקוֹר

יש מגוון דרכים להכין לחמניה מבולגנת (עד כמה שזה נשמע לא מפתיע). קח למשל את ההדרכה הזו, כדי ללמוד כיצד להכין תסרוקת לחמנייה מעוותת ומלאה יותר שתיראה נהדר על שיער ארוך.

14. שיער ארוך מבולגן עם נפח ופוני ארוך

שיער ארוך מבולגן עם נפח ופוני ארוךמָקוֹר

רוב התסרוקות עד כה היו מבולגנות באופן טבעי. עכשיו, הגיע הזמן להתחיל לראות כמה מעוצבים בסגנון מבולגן. כאן, השמאל היה מעוצב בעל נפח רב, מעט מקורזל, וכדי למשוך תשומת לב לקצות השיער דרך קצותיו המסולסלות.

15. תסרוקות מבולגנות לשיער ארוך עם חלק מרכזי

תסרוקות מבולגנות לשיער ארוך עם חלק מרכזימָקוֹר

לא כולם יכולים ללבוש שיער מחולק במרכז, אבל הגל הזה בהחלט מטלטל אותו! חלק מהפנייה נוגע גם למראה המבולגן – נשים עם מנעולים מעט גלים יכולים לנסות לקבל את המראה הזה על ידי סיבוב השיער למשך הלילה ושחרורו בבוקר..

II. מבולגן לפי סוג שיער

16. שיער מתולתל מבולגן

שיער מתולתל מבולגןמָקוֹר

באופן טבעי שיער מתולתל הוא חרב בעלת קצה כפול כשמדברים על סגנונות מבולגנים-זה יכול להיראות מדהים או (ואנחנו מצטערים לומר זאת) כמו קן ציפורים. עם זאת, אנו מצביעים על האלטרנטיבה הפראית והמתולתלת והחופשית והיפה.

17. שיער גלי מבולגן

שיער גלי מבולגןמָקוֹר

לבנות עם שיער שיער יהיה קל יותר לעצב את השיער שלהן במראה מבולגן מאשר כנראה לכל סוג שיער אחר. הגליל הטבעי מייצר מעט נפח ופיתוי וללא כאוס פוטנציאלי של שיער מתולתל. זה גם קל יותר לעצב ולהחזיק מאשר שיער חלק לחלוטין.

18. תלתלים מבולגנים שיער קצר

תלתלים מבולגנים שיער קצרמָקוֹר

בדיוק כמו עם עמיתיהם הארוכים, שיער קצר ומתולתל יכול להיות אוצר של אימה לעיצוב. ובכל זאת, עם תספורת גזורה היטב, אתה יכול פשוט לעזוב ולהיות עם תסרוקת נהדרת תוך דקות!

19. גזרה פיקסי מבולגנת לשיער דק

גזרת פיקסי מבולגנת בשכבות לשיער דקמָקוֹר

אמרנו את זה פעם, נגיד את זה בכל פעם שנוכל: גזרות מרובדות ומרקמות יכולות להיות החבר הטוב ביותר של אישה עם שיער דק. קח את גזרת הפיקסים הזו שהיא דוגמה לשני כמה נפח השיער יכול להיראות – הבלבול של כל זה גם עוזר להוסיף עוד גוף.

20. תסרוקות מבולגנות קצרות לשיער דק

תסרוקות מבולגנות קצרות לשיער דקמָקוֹר

לחלופין, תוכלו לבחור בנגיעה של כשרון צרפתי ולאמץ את הלוק הזה שרק צועק: הוסיפו כומתה! השיער נשמר חלק ושווה ומבולגן בערך באורך הסנטר. הפעם, פוני הוילון עוזרים להוסיף נפח גם אם הם עצמם נדירים ומתפזרים.

21. שיער מבולגן חלק

שיער מבולגן חלקמָקוֹר

אוהב את השיער שלך ופשוט תן לזה להיות מדי פעם! יש הרבה תסרוקות לשיער חלק, אבל אפילו מראה פראי כזה יכול להיות מצב הרוח של היום ולשקף בצורה מושלמת גם את הסגנון שלך.

22. לחמניה גבוהה ומבולגנת ונפחת לשיער סמיך

לחמניה גבוהה ומבולגנת ונפחת לשיער סמיךמָקוֹר

לשיער דק, דק ועבה יש מכנה משותף, וזו האהבה שלהם לגזרות מרובדות ומרקמות. ובכל זאת, שיער עבה יכול להיות קשה לניהול גם במקרים כאלה, כך שבמקום להילחם בו, פשוט זרוק אותו לחמנייה גבוהה ועמוסה, כמו למעלה.

III. מבולגן כיצד לעשות זאת

23. איך להשיג מראה שיער מבולגן – לכי על שאג

איך להשיג שיער מבולגן תראה סיבובמָקוֹר

שנה לחלוטין את המראה שלך והוסף סגנון מיידי במינימום מאמץ – והכל על ידי תספורת! הראינו לך את הגרסה הקצרה יותר שלו, עכשיו אתה מתפעל מהמראה ארוך השיער שלו. היה כאן גם קצת צביעת שיער, אבל האפקט בסך הכל מדהים.

24. איך להשיג את מראה השיער המבולגן

איך להשיג את מראה השיער המבולגןמָקוֹר

כבר ראיתם הדרכת שיער מבולגנת – התכוננו לראות עוד מהם! כאמור, יש מגוון דרכים לאסוף את שיערך בלחמניה מבולגנת, וכפי שניתן לראות למעלה, שיטה מסוימת זו מסתמכת על קוקו מעוות פשוט.

25. איך לעצב שיער מבולגן

איך לעצב שיער מבולגןמָקוֹר

לעומת זאת, הלחמנייה המבולגנת הזו קצת יותר מורכבת ביצירתה וגם במראה הסופי שלה. התחל עם פוני שהופך אחר כך ללחמנייה ואז מעוות ומסתובב עד שכל השיער מוסתר מאחורי לחמנייה ראשונית מלאה יותר. בצע את השלבים לקבלת תוצאות מובטחות!

26. איך עושים צמת צד מבולגנת עם שיער קצר

איך עושים צמת צד מבולגנת עם שיער קצרמָקוֹר

איזו צמה יפה! צמות צד – במקרה הספציפי הזה, כמעט שוליים – יכולות להוסיף נופך של חן לכל מראה. תלוי אם הוא מעוצב רופף או הדוק יותר, הוא יכול להתאים לאירועים רגועים ולא פחות רשמיים כאחד. השלבים שלמעלה ילמדו אותך כיצד לבצע אחת, והשאר תלוי בך!

27. מדריך לחמניות מבולגן צעד אחר צעד

שלב אחר שלב מדריך לחמניות מבולגןמָקוֹר

עוד שלב אחר שלב איך להכין הדרכת לחמניות מבולגנת, עוד דרך להכין אותה, תוצאות נהדרות אחרות! הספציפי הזה נופל אי שם באמצע בין השניים האחרים אם לשפוט לפי דרגת הקושי שלו. בסיס הלחמנייה מקל פשוט לקחת קטע שיער, לקשור אותו סביב הלחמנייה ולייצר מראה סופי מעניין מאוד..

IV. כל אהבת השיער המבולגן

28. מראה הלחמנייה המבולגן

מראה הלחמנייה המבולגנתמָקוֹר

בעינינו, זהו מראה הלחמנייה המבולגן עם אביזרים מגניבים וכנראה הפנאי של ימי הקיץ ורוח נעימה. השיער הגלי והמתולתל נתפס בצורה מבולגנת בלחמנייה כששתי קווצות ממסגרות את השיער בצורה מושלמת ושערות אחרות עפות ברוח..

29. בייל גלי גלי קצר מבולגן

סגנון בוב גלי מבולגןמָקוֹר

כבר ראית בוב באורך הכתפיים, עכשיו אתה מתפעל מיופיו של בוב קצר מוערם על שיער גלי. המראה כולו נעשה יפה יותר ומשלים על ידי שוליים המסך המלאים שמוסיפים גם נופך של מסתורין. בהתאם לצבע השיער הטבעי (או לצבע השיער המועדף עליך) סגנון זה יכול להיראות מתוק או מסתורי, או שניהם!

30. מאיה הוק בלגן סטייל בוב בלונג

מאיה הוק מבולגן בונג לוב סטיילמָקוֹר

כולנו התאהבנו בה כרובין ב- Stranger Things ועכשיו, הנה, אנחנו לגמרי מתאהבים בבוב הארוך הגלי והמבולגן של מאיה הוק. זוהי גם דרך מצוינת להפנות את תשומת הלב לברז ‘החום עד הבלונדיני שניתן להחליף בקלות גם באומברה.

31. לחמניית שיער מבולגנת עם פוני מסגור פנים

לחמנית שיער מבולגנת עם פוני מסגור פניםמָקוֹר

עכשיו שאתה יודע כמה מהטיפים והטריקים השונים כיצד להכין לחמניה מבולגנת (וכך בצורה מושלמת) התחל להתנסות בעצמך. לדוגמה, אתה יכול להשאיר את המפצים האלה עם מסגרת הפנים רופפים כדי להדגיש את תווי הפנים שלך וגם למשוך תשומת לב להדגשים שלך (טבעיים או צבועים).

32. הקשר המבולגן העליון

הקשר המבולגן העליוןמָקוֹר

בתחילה רק מבט של בחור, הקשר העליון הוא אחד המראה הכי מגניב או עד חצי מראה לנשים בימינו – ואנחנו לגמרי עומדים בזה! כמו בלחמנייה חצי למעלה, אתה יכול לשחק ולסגנן את השיער בצורה מסודרת או מבולגנת שתרצה. אתה יכול גם לשחק ולהשתמש בשני הסגנונות באותו מראה.

33. שיער בלונדיני מבולגן עם קוקו חצי קלוע

שיער בלונדיני מבולגן עם קוקו חצי קלועמָקוֹר

ניכנס ונשאר עוד קצת בעולם הנפלא של הצמות, הפעם. שחק עם התסרוקת הקלוע שלך ובמקום להתחיל אותה מלמעלה בראש, התחל איפשהו ברמת העורף והמשך רק עד הכתפיים לקבלת תחושה מגניבה ומבולגנת של הצמה המסורתית..

34. מבט לזנב קוקו קלוע

מבט לזנב קוקו קלועמָקוֹר

זהו מראה מבולגן המתקבל על ידי צמת שיער ארוך באמת אך בסגנון הדומה לזה שהוזכר לעיל. זה יכול היה בקלות להיות צמת זנב דגים – במקום זאת, אתה מקבל את הבלגן הזה של מראה, כזה שאנחנו בהחלט אוהבים!

35. מראה שיער מבולגן בקוקו

מראה שיער מבולגן בקוקומָקוֹר

לא כל הקוקו חייב להיות גבוה או קלוע או מבולגן במיוחד. זה שבתמונה למעלה שומר את כל האלמנטים האלה בבדיקה ומפולס. הפוני עשוי בגובה הצוואר, השיער היה מעוות רק קצת, והוא גם קצת מבולגן, אך לא יתר על המידה – הגליל הטבעי עוזר בכך.

36. שיער שכבתי מבולגן – שאג

שיער משובש מבולגן - שאג ארוךמָקוֹר

לא יכולנו להתאפק להוסיף תספורת אחת יותר לרשימה זו. וריאנט זה באורך הכתפיים הוא קצת יותר מסובך ומרובד יותר מהאלטרנטיבה הארוכה שלו, אבל מתוק יותר מהראש הראשון ברשימה זו. האיפור העדין של עין החתול מסייע גם בהוספת מגע נשי למראה.

37. שערון אבן מבולגן

שרון סטון מבולגןמָקוֹר

שרון סטון הייתה וכנראה תמשיך להוות מקור השראה לנשים בכל הגילאים ויש מעט מבטים מפורסמים כמו הקצרה הקוצנית שלה. אפילו אחרי שנות ה -40 לחייה (אז), היה לה האומץ והאלגנטיות לסבול פיקסיה מבולגנת וקוצנית לאירוע של שטיח אדום לפני כמה שנים (רבות).

38. תסרוקות לשיער מבולגן עם אביזרי שיער

תסרוקות לשיער מבולגן עם אביזרי שיערמָקוֹר

אחת הדרכים לגרום למראה המבולגן שלך (או כל תסרוקת, לצורך העניין) להיראות חותך או קצוות יותר הוא על ידי הוספת אביזרי השיער הנכונים. בתמונה למעלה, התסרוקת המבולגנת קיבלה מראה צעיר מיד על ידי הוספת צעיף השיער הצבעוני. זה מראה מאוד קיצי.

39. שיער נשף מבולגן קלוע

שיער נשף מבולגן קלועמָקוֹר

זה שזה מבולגן לא אומר שזה לא יכול להיות משוחק לאירועים מיוחדים יותר! קח את הדוגמה היפה הזו של קוקו מעוות ומעט מאוד כמקור השראה לליל נשף. בחורות בוהו יאהבו במיוחד ללבוש אותו!

40. שיער חתונה מבולגן עם צמה דמויית כתר

שיער חתונה מבולגן עם צמהמָקוֹר

למה שלא תוסיפי כתר טבעי לשיער שלך ביום הגדול שלך – בכל זאת עשוי מהגבים עצמם. ניתן להתאים דמוי כתר זה לקוקו או תסרוקת חצי למעלה ויראה מהמם לא פחות עם רופפים ומבולגנים או קצוות מלוטשים וישרים כאחד לחתונה!

41. שיער למיטה מבולגן

שיער מבולגןמָקוֹר

קח את זה כמו שאתה רוצה, אבל זה בערך איך שלך נראה בבוקר בבוקר. הקשר החצי למעלה, בקושי שם, יחד עם המנעולים המבולגנים והלא מסודרים והפוני המעופפים יוצרים את מראה ראש המיטה המבולגן המושלם, כזה שניתן כיום ללבוש בחוץ (וגם בלי בושה)!

42. טוויסט צרפתי מבולגן

הדרכת טוויסט צרפתית מבולגנתמָקוֹר

הטוויסט הצרפתי הוא קלאסי ומועדף בקרב תסרוקות לאירועים מיוחדים. עיין במדריך לעיל ושכפל את שלביו כדי ללמוד כיצד לעשות זאת בעצמך. ואז, לאחר שהשתלטת עליו, התחל לשחק איתו ולהפוך אותו למשוחרר ומבולגן או הדוק ומורכב כפי שאתה רוצה..

43. מבולגן בסגנון חצי עד חצי למטה

מבולגן בסגנון חצי עד חצי למטהמָקוֹר

היופי בתסרוקות חצי למעלה, חצי למטה (או אחד היתרונות שלה, באופן כללי) הוא שזה יראה לא פחות טוב, לא משנה אורך השיער למעלה או המנעולים בתחתית. בדוגמה זו, הלחמנייה העליונה הרופפת והקטנה ביותר מוציאה את היופי המבולגן של שאר השיער הארוך והגלי מעט..

44. סגנון מפותל קצר מבולגן

סגנון מפותל קצר מבולגןמָקוֹר

ניתן לבצע פיתולים גם על שיער קצר יותר (אך כזה שהוא בערך בגובה הסנטר, כפי שכנראה צפוי וידוע עד כה). סגנון זה קל לשכפל – פשוט חלק את השיער למעלה בשני חלקים, וחבר אותם בקצה רופף ומעט בחלק האחורי של הראש.

45. לחמניה נמוכה משוחררת מבולגנת

לחמניה נמוכה משוחררתמָקוֹר

למעט הלחמנייה לשיער קצר, לא הראנו לך כל כך הרבה לחמניות נמוכות. ובכן, הדוגמה האחרונה (לעת עתה) הולכת לתקן זאת! תסתכל על הלחמנייה הנמוכה היפה והמבולגנת הזו שנראית רק צעדים ספורים מהתפרקות לקוקו. אבל איזה מראה נינוח ונוח!

מוכן לשנות את המראה שלך?

אז הנה לכם רשימה של דרכים ללבוש שיער מבולגן, לא משנה אורך המנעולים או סוג השיער. כמו כן, בזמן שזכית ליהנות מהחופש לשחרר את השיער שלך, ראית גם דוגמאות חמודות של עדכונים קלועים, לחמניות מבולגנות או סגנונות חצי מעולים..

איזה מאלה היה המועדף עליך ומהו המראה המבולגן שלך לימים עצלים-או מזדמנים? אני אלך ראשון: רוב הפעמים תמצא אותי עם קשר עליון. אז עכשיו, מה איתך?

Previous Post
80 תסרוקות מצטיינות לנשים מעל גיל 50
Next Post
50 غرة جانبية مغنج