15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

45 שיער קצר עם רעיונות בולטים למראה חדש!

כפי שכולנו יודעים, נקודות השיא הן הדרך הקלה, המהירה והלא דאגה ביותר לגזז תסרוקת או אפילו צבע שיער ללא קשר לסוג השיער.

הם יכולים להיחשב גם כמגנים מכיוון שאתה לא צריך ללכת על עבודת צביעה או הלבנה שלמה אם אתה רוצה לשנות את המראה שלך. וכשיש לך שיער קצר הם באמת יכולים להפוך למשהו מהנה ויצירתי.

אז הנה רשימה של שיער קצר עם רעיונות מדגישים הנעים בין הבלונד המסורתי, החום והאדום, ועד סגול, קשת וים..

1. שיער קצר עם דגשים אדומים ובלונדיניים

גולת הכותרת בלונדינית אדומה על שיער קצר וכהה עם הדגשותמָקוֹר

היופי בדגשים הוא שהם כמעט בלתי מוגבלים. אתה יכול לקבל כמה גוונים שאתה רוצה, כל עוד אתה מתווכח עם הסטייליסטית שלך וכולם עובדים אחד עם השני. זהו, למשל, בוב בקו A עם הדגשות אדומות ובלונדיניות.

2. שיער קצר מרסלה עם נקודות עיקריות

שיער קצר של מרסלה עם הדגשותמָקוֹר

למה ללכת על האדום המסורתי מאוד כשאפשר לנסות מרסלה? זו גישה פאנקית לשיער אדום עם נגיעה סגולה בלבד, מספיקה כדי שכולם ישאלו – מה זה בדיוק הצבע הזה? אנחנו אוהבים את זה!

3. הבהרה ורודה ובלונדינית על שיער קצר

בוב מוערם עם שיער קצר ורוד ובלונדיני עם הדגשותמָקוֹר

זהו בוב מוערם שהתחיל בלונדינית פלטינה פשוטה. אחר כך הוסיף הסטייליסטית כמה אורות תחתונים בוורוד וסגול שגרמו גם לבלונדינית לקבל גוון ורדרד.

4. שיער קצר של אינדיגו עם נקודות עיקריות

אינדיגו ושיער קצר בלונדיני עם הדגשותמָקוֹר

מעולם לא נראה טוב יותר עם תספורת וצבע מסורתיים מאשר עם הרעיון הזה. זהו חתך בוב קצר או גדל פיקסי גדל אשר התנפח מאחור. הוא חום עם גוונים שונים של הדגשות בלונדיניות ורק נגיעה של אינדיגו שנזרקת ברשלנות פנימה.

5. שיער כהה קצר עם דגשים בקרמל

שיער קצר קלאסי עם הדגשותמָקוֹר

הדגשים בקרמל היו הבחירה המתאימה בעונות האחרונות כאשר נשים בכל מקום פנו לצבע היפה והבטוח הזה. אתה יכול להתחיל עם בסיס חום פשוט או אפילו עם הצבע הטבעי שלך אם אתה לא רוצה לצבוע את כל השיער שלך.

6. שיער קצר עם נקודות עיקריות של אומברה

שיער קצר צ'אי עם הדגשותמָקוֹר

הדגשות קצרות של אומברה? האם זה אפשרי? כן, ברור שכן! זהו בסיס חום בהיר עם הדגשות בלונד אומברה שעוברות מבלונדינית חולית מאחור עד לבלונדינית צ’אי לחוטים הקדמיים שבהן הן יעזרו להציג את צבע העיניים שלך..

7. ברונטית קצרה עם הבהרה בלונדינית

שיער דבש לבן קצר עם הדגשותמָקוֹר

משולבת נהדרת נוספת שתוכל לנסות היא ברונטית ובלונדינית. זהו בוב באורך הכתפיים עם גלי חוף רופפים. היא שחורה מאחור ונפתחת לגוונים בהירים יותר של בלונדינית מלפנים.

8. שיער בלונדיני זהב קצר עם נקודות עיקריות

שיער בלונדיני קצר עם זהבמָקוֹר

אין שום סיכוי שיכולנו לכתוב את היצירה הזו, לדבר על הדגשות בלונדיניות, ולא להזכיר בלונד זהב. אמנם קשה ללבוש ראש שלם של שיער בלונדיני מוזהב, אך מספר נקודות שיא יעשו את העבודה.

9. שיער קצר של טווס עם נקודות עיקריות

שיער קצר של טווס עם הדגשותמָקוֹר

חתך הפיקסיה הארוך הזה לווה בכבדות מלוח הטווסים. כלומר הצבעים היחידים שבהם הוא משתמש הם הצבעים שאתה יכול לראות בזנב של טווס. אז תתפעל מהתערובת הזו של ירוק, כחול, כתום וצהוב. זה טרנד מרתק, במיוחד אם אתה הולך על צבע שיער מתכתי.

10. שיער קצר ומלא חיים עם נקודות עיקריות

שיער קצר וחי עם הבהרהמָקוֹר

צבע הבסיס כאן הוא החום שאתה יכול לראות מתחת. נקודות השיא הן הסגול שתוכלו לראות מאחור וגם מלפנים. יש גם את הצי שאתה יכול להבחין באמצע. כמובן שאפשר להעתיק את הסגנון כפי שהוא או לבחור רק באחד הגוונים הרבים.

11. שיער נחושת וסגול קצר

שיער נחושת וסגול קצר עם הדגשותמָקוֹר

כעת, כשהמאט יוצא למגמות, מתכות תפסו את מקומו. ואיתם הגיעו נחושת ופליז כגוונים האהובים בעולם. הנה בוב קצר מבולגן מאוד, בצבע נחושת לוהטת, עם הדגשים סגולים.

12. שיער אדום קצר עם נקודות עיקריות

שיער שחור אדום קצר עם הדגשותמָקוֹר

זהו בוב א -סימטרי אדום לוהט באורך הסנטר ומעוצב על ידי הוספת מספר דגשים שחורים שמנמנים בו. הצבע החזק והנוגד מוציא אחד את השני בצורה מעולה.

13. שיער לילך וסגול קצר עם אורות תחתונים

שיער קצר סגול לילך עם הדגשותמָקוֹר

להלן דרך מעניינת לעשות דגשים. אלה נקראים למעשה אורות תחתונים – כנראה מכיוון שהם מונחים מתחת לצבע הראשי של שיערך. אנו מציעים שתקבל את הצבע החזק יותר בתחתית ואת הבהיר יותר למעלה.

14. גזרת הפיקסי הנוצות

שיער קצר בצבע בורדו בצבע טורקיז עם הדגשותמָקוֹר

מה יכול להוביל לחיתוך פיקסי מנוצה מבחינת קרירות? מה דעתך על אחד שהוא צהוב כנרי ובעל חזיתות בורדו וטורקיז? זו אולי רק אחת התספורות הכי מגניבות שראינו.

15. שיער טופי קצר עם נקודות עיקריות

שיער טופי קצר עם הדגשותמָקוֹר

זכור תמיד שגם כשאתה דבק בצבעים מסורתיים, הם לא חייבים להיות משעממים ומיושנים. לדוגמה, במקום לקבל דגשים חומים על השיער הכהה שלך, אתה יכול לקבל טופי במקום. הרבה יותר חם, קריר וטעים!

16. עיקרי ענבים ובלונד

שיער ענבים קצר עם הדגשותמָקוֹר

למשפחת הסגולים אין מחסור בגוונים לבחירה. זה, למשל, ענבים. הוא מושלם כגוון מדגיש כאשר יש לך שיער כהה. זכור להוסיף גם קומץ בלונדיניות כדי להאיר מעט את העניינים.

17. שיער כתום קצר עם נקודות עיקריות

שיער כתום קצר עם הדגשותמָקוֹר

שום דבר לא אומר חג המולד טוב יותר מהתסרוקת הזו. הדגשים הנמוכים והבלונדינים הכתומים, הקלמנטינים והבלונדים באמת יכניסו אותך לאווירה לקראת עונת החגים, אז תתכונן לזרוח גם בחורף!

18. שיער קצר לילך עם נקודות עיקריות

שיער קצר לילך עם הדגשותמָקוֹר

למרות שנראה כי העולם כולו נוטה יותר לצבעים חזקים בימינו, פסטלים עדיין נמצאים, במיוחד בהתחשב בעובדה שהם נכללים בקטגוריית הצבעים הלא שגרתיים. זהו לילך עם כמה בלונדינים מעושנים ואפורים.

19. שיאי יום ולילה

יום ולילה שיער קצר עם הדגשותמָקוֹר

בוב שכבות מדהים זה נקרא ‘היום והלילה’ וזה די ברור מדוע. שכבת הבסיס היא ברונטית כהה שחלקה העליון נצבע בלבן חלבי כמו השחר. זה ייראה טוב על כל התסרוקות לשיער קצר, לא רק הבוב!

20. שיער קצר עם קשת עם נקודות עיקריות

שיער קצר עם קשת עם הדגשותמָקוֹר

איננו יכולים לבטא עד כמה אנו אוהבים את הרעיון הזה. השכבה התחתונה של הדגשות peekaboo מורכבת מכמה גדילים בצבעי הקשת. יתר על כן, הם מוסתרים כך שתוכל להסוות אותם לחלוטין אם תצטרך.

21. רייצ’ל מקאדמס

שיער קצר של רחל מקדמס עם הדגשותמָקוֹר

ההשראה ההוליוודית שלנו לשיער קצר עם הדגשים מגיעה מרייצ’ל מקאדמס היפהפייה הבלתי אפשרית. הנה, היא לובשת את אחת מתסרוקות הבוב הבלונדיניות החוליות והרובעות שראינו – וזה נעשה כל טוב יותר על ידי מגע של ורוד חוט ממתק שהונח פה ושם.

22. שיער כחול עם נקודות עיקריות

שיער כחול קצר עם הדגשותמָקוֹר

למעשה אי אפשר להרגיש כחול כשאת לובשת את התסרוקת הזו פשוט כי זה כל כך מדהים. עם זאת, עליכם לשים לב לסוג האיפור שאתם מתלבשים כדי לא להעלות את צבע השיער.

23. שיער קצר עם נקודות עיקריות לעין

סגול על שיער קצר ורוד עם היילייטסמָקוֹר

זה יכול להיות רק התגלמות הדגשות ההצצה. הם כל כך קטנים ועדינים שאתה פשוט לא יכול לראות אותם אלא אם אתה דוחף את השיער שלך מאחורי האוזן. זה הזמן שאתה מגלה שיש לך בעצם צבע שיער שני.

24. הבהרה ורודה של שנות ה -90

ורוד על שיער קצר וחום עם הדגשותמָקוֹר

אתה זוכר את צבע השיער הוורוד והמדהים הזה שתמיד רצית לקבל בשנות ה -90, אבל ההורים שלך לא נתנו לך כי היה לך בית ספר? ובכן, עכשיו אתה יכול! זה נקרא ורוד ניאון ואתה יכול לצבוע את השיער שלך או לקבל תוספות.

25. שיער קצר ורוד מאובק

בוב מוערם בוורוד ורוד מאובק עם הדגשותמָקוֹר

ובכל זאת, אם אתה לא כל כך אוהב צבעי ניאון חמים, אבל אתה עדיין אוהב ורוד ורוצה אותו בשיערך, אתה יכול ללכת על גרסה מאופקת יותר. זה ורוד מאובק על בוב מרופט ומעוגל שתוכל ללבוש עם שפה אדומה בוהקת לקצת ניגודיות.

26. דגשים אדומים של דובדבן

שיער קצר אדום דובדבן עם הדגשותמָקוֹר

ישנם סוגים רבים של הדגשים, מה שאומר שלא תמיד צריך ללכת על הסוג הקלאסי. אלה הם נקודות עיקריות על בוב עגול, א -סימטרי. הם אדומים בדובדבן ונראים מדהים לחלוטין על שיער ברונטית כהה.

27. הבהרה של איריס אבקה

שיער איריס קצר עם הדגשותמָקוֹר

חום וקשתית אולי נראים כמו שילוב מוזר בהתחלה, אבל זה יכול לעבוד. למרות זאת, אתה לא צריך לנסות את זה בבית. עדיף שתלך אל הסטייליסטית שלך כיוון שהוא או הוא יידעו לערבב את הצבעים בצורה מושלמת עבורך.

28. שיער חום קצר עם נקודות עיקריות

שיער בלונדיני קצר עם הדגשותמָקוֹר

הנה הגרסה הקלאסית או זו שהתחילה הכל. זה בטוח ותחזוקה נמוכה, ואי אפשר לטעות בזה. הבסיס הוא חום ניטרלי אך מבריק ואילו גולת הכותרת היא בלונדינית בז ‘וחולית אלגנטית.

29. שיער אדום עם דגשים של צהוב

שיער קצר צהוב עם הדגשותמָקוֹר

הגיע הזמן להיות יצירתיים! מה דעתך על שיער אדום כהה עם נגיעה של הדגשות צהוב מלפנים? בנוסף, מה אתה אומר אם התספורת הייתה פיקסיה קצרה ומרופטשת עם קווצות נוצות וגזרות בוטות בכל מקום?

30. שיער כסוף עם דגשים כחולים

שיער קצר כסוף עם הדגשותמָקוֹר

זוהי עבודת גולת הכותרת המושלמת עד כדי כך שאי אפשר לדעת בעצם מה היה צבע הבסיס – הכסף או הכחול הארקטי. אבל זה לא משנה כי שניהם נראים מדהים. החלק האחורי כולו כסוף בעוד שהחזית בצבע כחול ארקטי עם כמה דגשים כסופים.

31. פלטינה ומינט ירוק

שיער קצר בצבע ירוק מנטה עם הדגשותמָקוֹר

אנחנו לא יכולים לבטא עד כמה אנחנו אוהבים עבודה טובה בתאורה. במקרה זה, זה ירוק מנטה ופלטינה כשהחוטים הלבנים נחתכים בזהירות לצורת V, כך שהם יכולים לחשוף את הצבע הירוק היפה שמתחתיו.

32. נקודות עיקריות של חיל הים, הכחול והנצנצים

שיער קצר בצבע ירוק נוצץ עם הדגשותמָקוֹר

לפניכם רעיון לשיער קצר עם הדגשים לערב ראש השנה. אתה לא צריך לחכות לשלג מכיוון שאתה יכול לזייף אותו בקלות עם קצת נצנצים לשיער. שילוב הצבעים הוא, כמובן, גם מדהים, מערבב ירוק יער עם הדגשות כחולות חצות.

33. דגשי צבעי חורף

שיער חורפי קצר עם הדגשותמָקוֹר

הבה נשאיר אותו חורפי עוד דקה עם תצוגה פנטסטית זו של צבעים קרים המופרדים בכתם אחד של הדגשות צבע חמות – צהוב שטוף שמש. הבחירה, כמו גם הצגת הצבעים, גורמים להם לצוץ בצורה בלתי נשכחת!

34. שיער אטומי טורקיז קצר עם נקודות עיקריות

טורקיז אטומי ושיער שקיעה פסיכדלי עם הדגשותמָקוֹר

למעשה, זהו שילוב בין טורקיז אטומי לשקיעה פסיכדלית על בוב קטוע באורך הכתפיים. שילוב הצבעים כאן מזכיר את מרוקו ומנורות הזכוכית הצבעונית שלה, מה שהופך אותה למושלמת לקיץ!

35. שיער ג’ונגל קצר וגולת הכותרת

שיער קצר בג'ונגל עם הדגשותמָקוֹר

ההשראה יכולה להגיע מכל מקום, כפי שהוכח על ידי תבנית צבע הג’ונגל הזו. הוא מורכב מירקות ג’ונגל, סיד, צהוב, אזוב, חזזית וקצת סגול כדי לחקות את המים ולחמם אותם קצת אחרי כל הירוק הזה.

36. גוונים של צבעי הים

צבעי ים שיער קצר עם הדגשותמָקוֹר

זהו שיער צבוע, אין להתבלבל עם אומברה. זוהי טכניקה מיוחדת בה משתמשים מעצבי שיער כדי להכניס לשיער שמנמנים וגדולים בשיערך, להפיח בו חיים ולהבהיר אותו מעט. זה שונה מדגשים קלאסיים וזה גם כל כך יפה!

37. שיער אפרו קצר עם נקודות עיקריות

שיער אפרו קצר עם הדגשותמָקוֹר

אתה יכול גם לקבל כמה הדגשות בלונדיניות אם יש לך אפרו חתך קצר. זה יוסיף לזה קצת עומק ומימד, ויהפוך אותו להרבה יותר מעניין בו זמנית. השיער ייראה יותר נפח והרבה יותר מודרני.

38. שיער קצר כחול כהה עם נקודות עיקריות

שיער קצר כחול כהה עם הדגשותמָקוֹר

דרך מאוד עגומה לקפוץ על טרנד ההיילייטס היא ללכת על צבע שקרוב מאוד לשלך אך גם לא שגרתי. לדוגמה, זהו שיער ברונטית עורב עם כמה נקודות עיקריות בחזית.

39. שיער בלונדיני חול קצר עם נקודות עיקריות

שיער בלונדיני קצר וחולי עם הדגשותמָקוֹר

אתה יכול לראות את אותו עיקרון מלמעלה מיושם על שיער בלונדיני ממש כאן. זהו שיער בלונדיני חולי עם הדגשות זוהרות בלונדיניות בז ‘. התספורת היא פיקסיה מגודלת עם חתך תחתון.

40. דגשים אפורים מאט

שיער קצר אפור מט עם הדגשותמָקוֹר

מאט הוא טרנד פנטסטי והוא עובד נהדר על הדגשים. להלן דוגמה לגזרת פיקסי ברונטית ארוכה מדי עם פמפדור מסורק וכמה דגשים אפורים מאט. התוצאה היא קרירות אפורה פלדה מסביב!

41. פנסים ירוקים בצבע חום

שיער נמוך קצר בגוון ירוק צהוב בגוון Pixie עם הדגשותמָקוֹר

האם אתה רוצה להעלות קצת את השיער שלך אבל מבלי לבצע שינויים גדולים או התזה גדולה? אז צהוב הוא תמיד הצבע שצריך ללכת אליו! השילוב הזה של שיער עורב, לייטלייט ירוק צהוב ואיפור גות ‘גלאם נועדו למות.

42. שיער קצר עם דגשים ואריגה

לארוג שיער קצר עם הדגשותמָקוֹר

אם אתה רוצה להגן על השיער הטבעי שלך, אתה תמיד יכול לקבל אריגה קצרה. בדרך זו תהיה לך שליטה מלאה בבחירות הצבעים שלך, במיוחד אם אתה רוצה הדגשות. מכיוון שהכל מבוסס על הרחבות סינתטיות, אין סיכוי שתטעה.

43. שיער נחושת קצר עם נקודות עיקריות

שיער קצר מנחושת עם הדגשותמָקוֹר

אם שמרת עין על טרנדים סטיילינגיים, אז אתה יודע שכוכבי ההצגה הם נחושת וחברו מחליד. לכן, אין טעם לחכות. קפוץ על הטרנד הזה וקנה לעצמך כמה נקודות עיקריות נחושת.

44. טיפים פרוסטים

עצות חלביות שיער קצר עם הדגשותמָקוֹר

אתה זוכר שבשנות ה -90 כשכולם היו עונדים טיפים חלביים? הם היו הדבר האמיתי. תשמחו לשמוע שהטרנד חזר והוא קיבל מהפך עצום, אז ככה זה נראה עכשיו! עולם, פגוש את הטיפים המעופפים העכשוויים!

45. דגשים ושפל של כחול וענבר

שיער ירוק כחול קצר עם הדגשותמָקוֹר

עבודת ההדגשה לחיתוך הפיקסי הזה מצוינת! הבסיס הוא חום כהה טבעי כהה. עם זאת, גולת הכותרת כחולה עם נגיעת צהוב בלבד, מה שמקרב אותם הרבה יותר לצבעי הים מכל דבר אחר, בעוד שהאורות התחתונים הם ענבר..

מוכן לשנות את המראה שלך?

כפי שכולנו יודעים, השימוש בצבע יכול בהחלט לשפר את המשיכה לא רק של השיער שלך אלא של כל המראה שלהם.

שיער קצר יכול להיות קל ללבוש, פשוט לתחזוקה ומגן במיוחד על המנעולים שלך, הן כשיש לך שיער דק, עבה ודק. אבל מה קורה כשאתה לא רוצה לצבוע את השיער שלך לגמרי? אתה הולך על אחד השיער הקצר והמדהים שלנו עם רעיונות מדגישים, כמובן!

ספר לנו בחלק ההערות למטה אילו אחת התספורות הקצרות האלה עם הדגשות הייתה האהובה עליך!

Previous Post
80 רעיונות לצבע שיער קרמל לכל הטעמים
Next Post
30 طريقة رائعة لارتداء امرأة البوري وصخرةها!