15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

50 תסרוקות יצירתיות בעלות שני טונים

בכל הנוגע לצביעת שיער, תסרוקות דו -גוניות חוללות מהפכה בעולם כולו בזמן שאנחנו מדברים. הם לקחו בסערה את כל כדור הארץ כדרך מרתקת ליצור יצירתי עם לא רק שני צבעים נפרדים בשיערך. אבל איך בוחרים את הצבעים? הם לא יתנגשו? ובמה שונה המגמה הזו מאומברה? אנו עונים על כל השאלות הללו ועוד בהמשך ברשימת 50 תסרוקות היצירה הדו -גוניות שלנו.

1. תסרוקות שני טונים עם מהגוני ובלונדינית פלטינה

טרנד התספורת בשני הטונים מאפשר לך לשלב כל שני צבעים שאתה יכול לחלום עליהם. זהו מהגוני עשיר ועמוק עם פס בריא של בלונדינית פלטינה בצד אחד שיבליט את העיניים ואת גוון העור שלך..

תסרוקות דו -גוניות של מהגוני פלטינה

מָקוֹר

2. תסרוקות דו -גוניות של אפור ודובדבן

הדבר המדהים שתוכל להבחין בו במגמה זו אם תחפש דוגמאות לכך באינסטגרם או תגלול במאמר שלנו הוא שהוא מאפשר לך להרכיב אפילו כמה צבעים שבהתחלה לא נראה כל כך משתלב ביחד..

תסרוקות דו גווניות אפורות ודובדבן

מָקוֹר

3. תסרוקות דו -גוניות כחולות וכתומות

כחול וכתום הם צבעים מנוגדים בספקטרום, וזה מה שהופך את הבחירה הזו לכל כך מעניינת, מלכתחילה. מלבד זאת, אחד מהם נחשב לצבע חם בעוד הכחול קר, כך שתקבל את הטוב משני העולמות.

תסרוקות בצבע כחול כתום

מָקוֹר

4. כותנה קנדי ​​ורוד ואפור כחול

פסטל הוא טרנד נוסף שעדיין הולך ומתגבר בעולם צביעת השיער. בכל הנוגע לתסרוקות הטון, אתה יכול לשלב בוורוד ממתק ורוד ואפור-כחול ולצבור כמה נקודות סגנון מרכזיות.

כותנה ממתק ורוד אפור כחול תסרוקות דו גוניות

מָקוֹר

5. תסרוקות דו -גוניות כחולות וירוקות

אם אתה הולך על מראה בת הים הקיץ, אין דבר טוב יותר מאשר שילוב של כחול וירוק. שניהם נחשבים לצבעי ים, בהתאם לגוונים שתבחר. השתמש בצבעים כהים או בהירים יותר בהתאם לגוון העור שלך ולצבע העיניים שלך.

תסרוקות דו -גוניות ירוקות כחולות

מָקוֹר

6. תסרוקות בצבע כחול אפור ותירס צהוב

שילוב זה מזכיר מאוד שדה תירס מנוקד עם פעמוני כחול בקיץ. לכן, היא יכולה להיות הבחירה המושלמת לתסרוקת הקיץ שלך או אם אתה מתכנן לערוך חתונה כפרית.

תסרוקות בצבע צהוב כחול אפור תירס צהוב

מָקוֹר

7. תסרוקות פסטל ורוד וקצף ים כחול דו -גוני

לפניכם שילוב היפסטר שאנו בטוחים שתאהבו. שום דבר לא עכשווי יותר או משתלב טוב יותר מאשר הוורוד הפסטלי הזה עם גוון של קלמנטינה וכחול קצף הים הזה שהושקה קשות.

תסרוקות דו גווניות בצבע ורוד וטורקיז

מָקוֹר

8. תסרוקות דו -גוניות ירוקות וכחולות רעילות

אם ההשראה העיקרית שלך מגיעה מגיבורות על קומיות או נבלות-על, הקפד לנסות את הכחול פלוס הירוק הרעיל הזה. אם אתה רוצה למזג קצת את הצבעים העוצמתיים האלה, הוסף כמה דגשים לצד אחד.

תסרוקות דו -גוניות כחולות ירוקות

מָקוֹר

9. תסרוקות חמאה ותסרוקת שחורה

Butterbeer הוא גוון הבלונדיני והלא טבעי של בלונד שכובש את העולם לאחרונה. כפי שהשם מרמז, הוא היה בהשראת משקה הקוסמים המפורסם שהיו לדמויות מהארי פוטר כל הזמן.

תסרוקות דו -גוניות שחורות חמאה

מָקוֹר

10. תסרוקות דו גוניות צהובות וסגולות

להלן דרך מעניינת ורומנית לעשות שני טונים. בעוד שרוב הדוגמאות יגרמו לך לצבוע את שיערך בסגנון קרואלה דה ויל וחצי וחצי, זה הולך לרוחב בגישה שלו לשני הצבעים.

תסרוקות דו גוניות סגולות צהובות

מָקוֹר

11. נרקיסים ואיריס תסרוקות דו גוניות

למרות שאנו לא אמורים להיות משוחדים, אנו בני אדם בלבד ואנו אומרים שאנו מאוד אוהבים זאת כאשר צבעי שיער לא מסורתיים מקבלים השראה ישירות מהטבע. לדוגמה, זוהי בלונדינית נרקיס וסגול איריס.

איריס נרקיס תסרוקות דו גוניות

מָקוֹר

12. תסרוקות שני גוונים מנטה ולבנדר

בהמשך לרעיון למעלה, להלן עוד שני צבעים לא טבעיים שמגיעים היישר מהטבע ואשר עשויים לפנות אליך בקיץ הקרוב. זהו שילוב של ירוק מנטה וסגול לבנדר שגם הוא נשמע ממש טעים.

תסרוקת מנטה לבנדר דו -גונית

מָקוֹר

13. תסרוקות דו גוניות בשחור וכתום

כצפוי, טרנד הדו -טון עובד בצורה מדהימה גם עבור ליל כל הקדושים. במיוחד כאשר אתה לוקח את הצבעים המסורתיים של החג המפחיד הזה ומשתמש בהם בשיערך. זהו שחור וחצות וכתום דלעת.

תסרוקות דו גוניות בשחור וכתום

מָקוֹר

14. תסרוקות דו גוניות אדומות ושחורות

שילוב קלאסי נוסף הוא זה שבין אדום לשחור. זהו אחד עוצמתי, המיועד לנשים עצבניות שאינן חוששות להראות את הצבעים האמיתיים שלהן. הלבישו אותו לאירוע מיוחד באמצעות כתר פרח ורד אדום.

תסרוקות דו גוניות אדומות ושחורות

מָקוֹר

15. חום ואדום טבעי

דרך חכמה לעקוב אחר טרנד הדו -גוונים היא על ידי צביעת שיערך לא בשני צבעים אלא באחד. המשמעות היא שאתה יכול לשמור על הצבע הטבעי של השיער שלך לחלק אחד ולבחור גוון מובהק עבור השני.

תסרוקות דו -גוניות טבעיות ואדומות

מָקוֹר

16. תסרוקות דו -גווניות בשחור וורוד

לא, אנחנו לא מדברים על להקת הבנות Black Pink, למרות שאנחנו בטוחים שתסרוקת כזו תתאים בדיוק לאסתטיקה שלהם. זוהי ברונטית משיי בשילוב ורוד מג’נטה עד המפץ.

תסרוקות בשני צבעים ורודים

מָקוֹר

17. קלמנטינה ודובדבן אדום

אתה יכול גם למצוא את ההשראה שלך במשהו טעים כמו קערת פירות. יש להם את הצבעים הטובים ביותר שאתה יכול לחקות כשזה מגיע לתסרוקות. זהו אדום דובדבן מושקה מעורבב עם תפוז קלמנטינה.

תסרוקות דו -גווניות אדומות דובדבן

מָקוֹר

18. תסרוקות דו גוניות סגולות וכחולות

כחול וסגול קרובים מאוד לספקטרום. לכן, נראה שזה רק טבעי לשלב אותם עד כמה שצבעי השיער מגיעים. התוצאה תהיה תערובת פנטסטית של גוונים קרים אך מעולים שיוציאו את צבע עיניכם.

תסרוקות דו גוניות כחולות סגולות

מָקוֹר

19. תסרוקות ורדים וכתומים

שילוב זה הוא גחמני כפי שהם מגיעים. זה גם מאוד חזק ועצבני, אז תחשוב קדימה לפני שאתה מקבל את זה. זהו כתום תוסס מעורבב עם ורד, שני צבעים שבדרך כלל אינכם רואים זה לצד זה.

תסרוקות דו -גווניות בצבע ורוד

מָקוֹר

20. תסרוקות דו -גוניות שחורות וירוקות

מי היה יודע שמגמת הדו -טון היא כה תכליתית עד שאפשר אפילו ליישם אותה על סוג מודרני של pinup? ובכל זאת הנה הוא במלוא הדרו. גלילי ויקטורי שחורים וירוקים עם השפתון האדום של שנות הארבעים ואייליינר חתולים.

תסרוקות דו -גוניות שחורות וירוקות

מָקוֹר

21. תסרוקות דו -גוניות בשחור -לבן

כמובן, לא יכולנו לעשות רשימה זו של שתי תסרוקות בגוון מבלי לכלול את השילוב המסורתי מכולם – השחור והלבן. הוסף טיפה מהשפתון האדום האהוב עליך לניגודיות, וסיימת.

תסרוקות דו -גוניות לבנות ושחורות

מָקוֹר

22. תסרוקות דו -גוניות סגולות וחום

צהוב כשלעצמו הוא גוון לא פשוט ללבישה, תלוי בצבע העיניים ובגוון העור שלך. עם זאת, כאשר אתה משלב אותו עם גוון סגול פנטסטי כמו החום המפואר הזה, יש לך עצמך מנצח.

תסרוקות דו גוניות סגולות וטורקיז

מָקוֹר

23. ורוד בהיר ושחור סאטן

למעשה, הגוון הזה של ורוד נקרא נעלי בלט ורוד, אבל הוא מאבד הרבה מהנצחיות שלו כשמניחים אותו לצד הברונטית החזקה והמשי, שזה דבר פנטסטי. זה אומר שאתה מקבל שני מבטים מגולגלים לאחד.

תסרוקות בשני צבעים ורודים

מָקוֹר

24. תסרוקות בשני גוונים עם גווני ורוד

אם כבר מדברים על ורוד, בואו נסתכל על כמה גוונים אחרים שבהם תוכלו להשתמש כדי ליצור טרנד מדהים זה. שני אלה נקראים סומק וורוד לוהט, והם משתלבים נהדר ביחד ויוצרים סוג של מצב של בלוק צבע.

גוונים של תסרוקות דו -גוניות ורודות

מָקוֹר

25. תסרוקות מתכתיות בעלות שני טונים

המתכות השתלטו לאט על העולם, והחליפו את המטות. לכן, אין סיבה שלא תשתמש בהם גם במגמת הדו -טון. אנו מאוהבים בכחול האקווה המתכתי הזה וברונטית הטבעית המשמשת בסיס.

תסרוקות דו גוניות מתכתיות

מָקוֹר

26. תסרוקות דו -גוניות טבעיות

אם כבר מדברים על שיער טבעי, אתה יכול להשתמש בו לטובתך וליצור ממנו תסרוקת מדהימה. אם יש לך שיער מלח ופלפל, אתה יכול לצבוע את החלק העליון בלונדינית של קרחון ולמתג מחדש את כל העניין כחלק ממגמת סטיילינג עכשווית..

תסרוקות דו -גוניות טבעיות

מָקוֹר

27. דבש בלונדיני וחום שוקולד

למרות שזה נשמע כמו המתכון המושלם לעוגה, האונה הזו עם נפיחות גדולה הפילה אותנו מהרגליים. הצבע הדומיננטי הוא בלונדינית דבש עם פס גדול של חום שוקולד שעובר דרכה.

תסרוקות דו חום שוקולד בלונדיני חום

מָקוֹר

28. תסרוקות בעלות שני גוונים עם נקודות עיקריות

הגרסה הזו של שני הטונים היא כל כך מיותרת שאנחנו לא יכולים שלא לאהוב אותה. הסיבה היא שזה לוקח את כל העניין צעד קדימה ומוסיף כמה הדגשות פיקאבו סגולות בחצי הכחול של השיער. והבחנת בגבות הצבועות? אז תוספת!

תכלת סגול כחול שחור סגול תסרוקות דו גוניות

מָקוֹר

29. שזיף ומוז ירוק

להלן שני צבעים שאחד לא חושב שילכו טוב ביחד כששומעים עליהם לראשונה. צד אחד הוא שזיף, והצד השני ירוק אזוב. אבל אנחנו פשוט אוהבים איך הכל מבריק ומלוטש כל כך!

תסרוקות סגולות כהות ירוק אזוב

מָקוֹר

30. תסרוקות מעוותות בשני גוונים

למקרה שתהיתם, כך זה נראה כשאתם יוצרים טוויסט תוך הטרנד הזה. הנה טיפ – הקפד להצטייד בסיכות בובי כי תזדקק לכמה שיותר כדי להחזיק את הטוויסט במקום.

תסובב תסרוקות דו גוניות

מָקוֹר

31. צמות סרוגה בעלות שני טונים

אם אתה לא רוצה להכניס את השיער ללחץ של לשמור על קשר עם שני צבעי שיער שונים, אתה תמיד יכול ללכת על תסרוקת הגנה כמו צמות סרוגה. כדי להשיג אותם, אתה יכול להשתמש באריגה או אפילו צמות חוט.

צמות הסרוגה - שתי תסרוקות בגווני Havana Mambo Twists

מָקוֹר

32. הגוון סטפני

יש אפילו כמה מפורסמים שאימצו את תסרוקת הדו -גוונים ברגע שראו עד כמה היא מגניבה. הזמרת גוון סטפני היא אחת מהן. היא שמרה על הבלונדינית האיקונית שלה אבל הוסיפה לזה מנה בריאה של ברונטית.

תסרוקות דו גוניות של גוון סטפפני

מָקוֹר

33. תסרוקת פראדה דו -גונית

אתה יכול לזהות את הטרנד הזה גם בתערוכת פראדה. הם השתמשו בו באחת ההופעות שלהם על המסלול כדי לשפר את הבגדים. הדוגמניות לבשו שילוב של שיער ג’ינג’ר וברונטי שהיה חלק ומבריק.

תסרוקות דו גוניות של פראדה

מָקוֹר

34. הלחמנייה הצמה

לפניכם לחמנייה צמודה יוצאת דופן שנראית מרהיבה בהחלט לאור העובדה שלשיער אין צבע אחד אלא שני חוסמים. הן בלונדיניות חולות וברונטיות מבריקות, נמסות זו לזו כמו כדור גלידה ענק.

לחמניה דו -גונית קלועת

מָקוֹר

35. לחמנית תסרוקות שני הטונים

אותו הדבר כשאתה מנסה לשים את השיער שלך בלחמנייה פשוטה. שני הצבעים ייראו מרעננים. במקרה זה, בלונדינית הג’ינג’ר היא עדכון קל לגבי מה שאחרת היה יכול להיות עדכון מסורתי.

לחמניות תסרוקות דו גוניות

מָקוֹר

36. תסרוקות שני טונים וטורקיז

הגוון הסגול שאתה יכול לראות בתחתית התסרוקת הזו נקרא תות. החלק העליון הוא טורקיז פשוט, והם הולכים יחד כמו חמאת בוטנים וג’לי. אם המטרה שלך היא להיראות כמו פיה, אלה הצבעים שאתה צריך לבחור.

תסרוקות דו -גווניות בצבע טורקיז

מָקוֹר

37. שתי לחמניות שטח בטון

לחמניות שטח הן עדיין תסרוקת מועדפת לפסטיבלי מוזיקה בכל קיץ. עם זאת, הם מקבלים מהפך בכל שנה. העונה, הם ראו את עלייתו של טרנד הדו -טון שהפך אותם לקרירים עוד יותר מכפי שהיו כבר.

חלל לובשת תסרוקות דו גוניות

מָקוֹר

38. תסרוקות מנטה ורד דו -גוני

מי היה מאמין שנענע ורד ילכו כל כך טוב ביחד? אבל הם כן. זוהי מנטה אפורה סלעית המתפתחת לורוד ורוד שמזכיר לנו גן ורדים מוקף קירות אבן.

תסרוקות מנטה ורד דו -גוני

מָקוֹר

39. תסרוקות שני טון בצבע כסף וניאון

מבחינת צבע השיער, זה עצבני כפי שהם מקבלים. מצד אחד, יש לך אפור כסוף מאט שנראה כמעט מסורתי בהשוואה לצהוב הניאון בצד השני. ורק תחשוב כמה תמונות האינסטגרם שלך ייראו מדהימות!

תסרוקות דו צהובות ניאון כסופות

מָקוֹר

40. תסרוקות מגוונטה וחמניות שני גוונים

ברוך הבא לארץ הפלאות! זה מה ששילוב הצבעים הזה אומר. ואנחנו אוהבים את זה! אין ספק שזהו תמהיל השמור לקיץ כשהוא משכפל את הצבעים סביבך. לך על גוונים שונים בהתאם למצב הרוח שלך אם בא לך.

תסרוקת דו חמנית מגננטה

מָקוֹר

41. תסרוקות דו גוניות צהובות ולבנות

אם עברת את רף 50 או 60 שנה, זה לא אומר שאתה עדיין לא יכול לנסות את הטרנדים העכשוויים. זוהי דוגמה פנטסטית לאופן בו תוכל לשלב את טרנד הדו -גוונים בשיער הלבן הטבעי שלך.

תסרוקות דו גוניות צהובות ולבנות

מָקוֹר

42. תסרוקות דו -גווניות בצבע ורוד שחור וסוכריות

אנחנו בהחלט אוהבים את התערובת הזו, ואנחנו בטוחים שתאהבו אותה גם לאחר שתנסו אותה. ורוד קני הממתקים הזה הוא נוף מדהים על רקע האפור הגשום, ולכן השילוב קרוב לשלמות כפי שאתה יכול להגיע.

תסרוקות בשני צבעים ורודים וממתקים

מָקוֹר

43. ראסטות שחור ומנטה

אתה יכול אפילו לערבב את טרנד הדו -טון עם ראסטות אם כבר יש לך אותן. אם לא, קבל אותם בכל זאת לאחר שאתה צובע את השיער שלך רק כי הם נראים כל כך מגניבים. נסה את התסרוקת המבולגנת הזו ופרסם את התוצאה בסיפורי האינסטה שלך.

תסרוקות בשני צבעים ומנטה וראסטות

מָקוֹר

44. גוונים של ירוק

חסימת צבע לא בהכרח חייבת להיות שני צבעי שיער שונים. זה יכול להיות גם צבע אחד אבל בשני גוונים נפרדים. בדרך זו, אתה עדיין תעמוד בתסרוקת הדו -גוונים אך תקבל יותר מצבע השיער האהוב עליך.

גווני ירוק תסרוקות דו גוניות

מָקוֹר

45. תסרוקות דו -גוניות של תפוז ומנדרינה

שמור על שמש ושמח עם תערובת פנטסטית של כתום וצהוב שיאיר כל חדר שאתה נכנס אליו. אם אתה רוצה לקחת את זה צעד קדימה, אתה יכול גם להתאפר באותם גוונים..

תסרוקות דו -גוניות של תפוז ומנדרינה

מָקוֹר

46. ​​כחול ירוק ובלונדיני

הקיץ הזה לבש את שיערך כמו נסיכה מימית אמיתית עם שני הגוונים המדהימים האלה. הם בלונדיני קרחון וכחול ימי, ואחד השילובים הטובים ביותר שראינו עד כה. בנוסף, הצמה הזו נראית פנטסטית לחלוטין.

תסרוקות דו -גווניות וכחולות ימיות

מָקוֹר

47. לחמניות ניצחון ורוד וענבים

אנו מעריצים לחלוטין את הפינאפ המודרני! גליל הוויקטורי הוורוד והענבים הזה הוא פלא בעל שני גוונים שייראה נהדר אם תשלב אותו עם שפתון שוור וקצת אייליינר סגול. אל תשכח להדגיש את הגבות שלך למראה נועז יותר.

ורוד וענבים ניצחון תסרוקות דו -גוניות

מָקוֹר

48. אפדו אדום ובלונדיני

כאשר אתה עוסק בתסרוקות דו -גוניות, אתה יכול להיות יצירתי ככל שתרצה עם העדכונים שלך, בהתאם לצבעי השיער שלך. לחמניית הוורדים הזו התעוררה בזכות צבעי השיער הבלונדיניים והבלונדיניים ורודים.

שיער ורוד בצבע ורוד בצבע אדום ובלונדיני

מָקוֹר

49. תסרוקות בשני גוונים וסחלב

אתה יכול להשיג בקלות את המראה הגותי של חלומותייך בעזרת טרנד זה. זהו שילוב של סחלב שחור מאט וסגול, המשקף האיפור היצירתי להפליא.

תסרוקות בשני צבעים וסחלב

מָקוֹר

50. בלונדינית ואופרה סגול תסרוקות בעלות שני גוונים

בוב מוערם עשה קאמבק ענק העונה. אתה יכול לשדרג אותו על ידי שילובו עם טרנד השיער בעל שני הטונים, והתוצאות יהיו מרהיבות. רק תסתכל על בוב הבלונדיני הזהוב!

אופרה סגול מוערמת בוב תסרוקות דו גוניות

מָקוֹר

סיכום

תסרוקות דו -גוניות מבוססות על אחד הטרנדים האחרונים שיצאו מאינסטגרם. הדבר הטוב ביותר בזה הוא שעם התקדמות צבעי השיער והצביעה, תוכל להשיג זאת בבית מבלי לבזבז יותר מדי כסף במספרה. הודע לנו בחלק ההערות למטה איזה אחד מהשילובים הללו היה האהוב עליך.

Previous Post
55 סנסציוני ללבוש שיער Balayage לכל צבעי השיער
Next Post
8 تسريحات شعر بلانت بوب لإعادة اختراع شعرك هذا الخريف