15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

פירסינג קונכיה – חובה לנסות קישוט באוזניים

פירסינג בקונכייה – חובה לנסות קישוט באוזניים

על ידי צוות TSU – 19 באוגוסט 2016 0 1843

  נראה כי בימים אלה יותר ויותר אנשים סקרנים לגבי פירסינג בקונכייה. ובכן, אין ספק לגבי זה מאחר ואוהבי פירסינג בעולם כבר עייפים מהפירסינג הרגיל על גופם כמו עגיל ללשון, ה פירסינג גבות, ה פירסינג שפתיים וכל כך הרבה אחרים. הניקוב בסוג זה של פירסינג נעשה באוזניים, במיוחד באזורי הסחוס. שמו למעשה נלקח מהעובדה שהפירסינג הזה מתבצע בחלק האוזניים המופיעים כמו קונכיות, ממש סמוך לתעלות האוזן..

  סוגים

  דבר אחד שתמיד עליך לזכור הוא העובדה שיש שני סוגים שאתה יכול לנסות לחוות בעצמך. ההחלטה באילו מהשתיים הללו תבחרו תלויה כעת בכם. אם אתה לא כל כך מאוים מהכאב שתהליך הפירסינג עשוי לתת לך, אז למה שלא תנסה את שניהם. בכל מקרה, היה סמוך ובטוח ששניהם יהפכו את אוזניך ליפות יותר בוודאות.

  • הסוג הפנימי – כפי ששמו מרמז, הסוג הפנימי הוא פירסינג שניתן לראות על הקונכייה הפנימית. אם אין לך מושג היכן נמצאת הקונכייה הפנימית הזו, נסה להשיג מראה ולהתבונן באוזניך. תמצא שם אזור בצורת קערה, שנמצא ממש ליד תעלות האוזן. זה בדיוק המקום שבו נמצאת הקונכייה הפנימית שבה יש לבצע את הנקב.
  • הסוג החיצוני – הסוג החיצוני הוא הפירסינג הנעשה בצד ההפוך בדיוק של הקונכייה הפנימית. שוב, נסה להתבונן באוזניך במראה, ובוודאי תבחין בחלק שטוח שנמצא בין הרכס לסליל. כאן בדיוק צריך לבצע את פירסינג הקונכייה החיצונית.

  סוגים_אוזניים

  מדריך להצלחה

  אם אתה חושב שיש לך פירסינג מהסוג הזה כקישוט הגוף המדהים שלך קל מאוד כמו ABC, אז אתה בטח יוצא מדעתך. זה אף פעם לא פשוט לעשות את זה, וזה דורש כל כך הרבה מומחיות. הפסק לחשוב שאתה יכול לעשות זאת בעצמך. יש כל כך הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון כשאתה עושה פירסינג כזה. להלן מה שאתה צריך לעשות:

  • מצא את הפירסר הטוב ביותר – כמובן, יש כל כך הרבה פירס בחוץ שתוכל למצוא. אבל השאלה הגדולה היא האם כולם אמינים מספיק? חלקם לא בטוחים. לפיכך, חשוב מאוד שתבצע מחקר מקיף תחילה על פירסר מסוים לפני שתבחר אותו.
  • בחר את תכשיטי פירסינג הטובים ביותר – כדאי שתדע שכאשר מדובר על פירסינג בגוף, יש הרבה אפשרויות תכשיטים שתוכל לקבל. הכל תלוי בך מה לבחור. רק וודא שהתכשיטים מסוגלים מספיק כדי לענות על מטרתך לבצע פירסינג אוזני ייחודי כל כך. יתר על כן, וודא שהתכשיטים נמצאים בתקציב שלך. אל תעז להוציא על זה כל כך הרבה אם אתה לא רוצה בסופו של דבר בלי שום דבר נוסף בכיס.
  • היו מוכנים לגמרי – לפני שעוברים את הליך הפירסינג, אתה צריך להיות מוכן מאוד לא רק כלכלית, אלא גם נפשית ורוחנית. תהיה לך נכונות חזקה לעבור את ההליך. עליך גם להכין את עצמך לכאב האפשרי שאתה יכול לחוש בהליך זה. ובעיקר, זכור כי אתה עדיין צריך לשלם לפירסר המקצועי שאתה שוכר, ולכן עליך להכין את הכספים שלך.

  רמת הכאב

  ביצוע כמה הליכי פירסינג על גופך בוודאי כלל שימוש במחט פירסינג שתסייע ביצירת חור באזור גוף מסוים בו יש למקם את תכשיטי הפירסינג. בגלל זה, חלק מרקמות העור והשרירים עלולות להיפגע, כך שזה בוודאי יכאיב לך. יתר על כן, אנא אל תשכח כי פירסינג זה מתבצע בחלק הקונכייה באוזניך, שהוא אזור בעל סחוס עבה. עם זאת, זה עלול להיות קצת קשה לתת למחט החודרת לעבור כדי ליצור חור, וזה מסמן כמה כאבים בוודאות.

  תהליך הריפוי

  מיותר לציין שהאזור בו מתבצעות פירסינג הקונכייה צריך קצת זמן להתאושש בדיוק כמו כל סוג של פצע בגוף של אדם. תהליך הריפוי של פירסינג זה עשוי להיות הסיבה לכך שלא היית מעז לקבל אותו כקישוט גוף. זה פשוט כי זה עלול לקחת לך זמן רב 18 חודשים לפני שתוכל סוף סוף לומר שהפצע שנגרם כתוצאה מתהליך הפירסינג כבר נרפא לחלוטין. זה מוכיח שאתה צריך להיות בעל סבלנות משמעותית איתך בהמתנה לריפוי מלא של האזור הנקב. אם אין לך את זה, אז פירסינג זה בהחלט לא יהיה רעיון טוב עבורך.

  דואגים היטב

  האמת היא, שיש הרבה פעמים שאפשר לקצר את תהליך הריפוי הארוך יותר של פירסינג הקונכייה באמצעות טיפול טוב בפירסינג עצמו כמו גם באזור הנקב. כן, קראת נכון. לאחר שהפירסר המקצועי עשה את שלו בעשיית הפירסינג על הקונכייה שלך, עליך לעשות את הדבר הבא. הדבר הזה הוא לעשות את כל הדברים הדרושים על מנת לשמור על המצב הנהדר של הפירסינג שלך ושל כל הישותך באופן כללי. להלן הדברים שאתה יכול לעשות:

  • הימנע מלגעת בפירסינג ובאזור הנקב. זכור כי לאזור הנקוב יהיה פצע פתוח לאחר ביצוע ההליך. פצע פתוח זה כמובן פגיע לכמה זיהומים חיידקיים. אם תמשיך לגעת באזור הנקב ובפירסינג, יהיה סיכוי גבוה יותר להעביר אליהם כמה חיידקים מידיך. זה בוודאי יוביל לסיבוכים איומים.
  • בצע את השיטות המומלצות כיצד לנקות את הפירסינג ואת החלק הנקב. אחת הדרכים להרחיק את הפירסינג שלך מחיידקים זיהומיים היא לנקות אותו באופן קבוע בשיטות המומלצות כמובן. תוכל לבקש זאת מהפירסר המקצועי השכור שלך. אם היא או הוא באמת פירסר מקצועי אמיתי, הוא ודאי יודע דבר כזה.
  • לא לישון במצב שיכול לסחוט את האזור הנקב. כל כך הרבה עומס על האזור הנקב יכול בהחלט לגרום לסיבוכים איומים. מה שאתה יכול לעשות זה לישון במיקום שנוח על האזור הנקב. אם הפירסינג מתבצע באוזן שמאל, נסה לישון בתנוחת צד לצד ימין שלך.
  • השתמש רק במוצרים עדינים. מוצרים המכילים כימיקלים חזקים מאוד עלולים כמובן לגרות את הפצע באזור הנקב. אם אינך רוצה שזה יקרה, השתמש רק במוצרים עדינים כאשר אתה מתרחץ באמבטיה או כשאתה מנקה את פירסינג התכשיטים ואת החלק הנקב..

  הַדבָּקָה

  הסיכוי להידבק גבוה יותר, שכן מספר שכבות נוקבות. למרבה המזל, יש מניעה שאתה יכול לנקוט כדי למנוע זיהום.

  עלות פירסינג הקונכייה

  האמת היא, שיש הרבה גורמים שיכולים להשפיע על המחיר של פירסינג הקונכייה שלך כמו המחיר של תכשיטי הפירסינג שבחרת והפירסר המקצועי ששכר. אבל באופן כללי, המחיר של פירסינג זה יתחיל ב 45 $ עד 75 $. בהתחשב בכמה גורמים נוספים בהתאם לפירסר שבחרת, המחיר עשוי להגיע גבוה מזה.

  אפשרויות תכשיטים

  יש מגוון רחב של אפשרויות כשמדובר בתכשיטים. חתיכי Labret, טבעות חרוזים בשבי ו משקולות עגולות הן כמה מהאפשרויות שלך. אם אתה נוסע בפעם הראשונה, עליך לבחור זאת בקפידה מכיוון שזו דרך ארוכה של ריפוי ברגע שתעשה פירסינג. מומלץ ללכת על משקל קל וגם צריך לאפשר מקום לנקות את האזור.

  עיין גם במאמרים שלנו בנושא סוגי פירסינג אוזניים פופולריים פירסינג סלילפירסינג תעשייתיפירסינג פירוק ו פירסינג במסלול.

  פירסינג קונכיה משולשת עם אונת פנינהפירסינג קונכיה בהשראת סגולפירסינג קונכייה משולשתפירסינג הקונכייה החיצונית והחוצהפירסינג הקונכייה החיצונית המשולשתשלושה פירסינג הקונכייה החיצוניתפירסינג הקונכייה החיצונית הקטנהפירסינג הקונכייה החיצוניתפירסינג הקונכייה החיצונית של אמרלדפירסינג קונכיה מעוותפירסינג של קונכייה טיטניוםפירסינג של Sun Conchפירסינג של קונכיית סוסיםפירסינג זהב הקונכייהפירסינג קונכיית צפרדעיםפירסינג קונכייה מעגלית כפולהפירסינג יהלום קונכייה משולשתפירסינג קונכיית פרחי יהלומיםפירסינג קונכיה מגניבפירסינג קונכייה מעגליתפירסינג כחול אבני חן

   מאמר קודם150 עיצובים ורעיונות של קעקועי שם מדהימיםהמאמר הבא100 דוגמאות ייחודיות לשחוב לשון ושאלות נפוצות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   קדימה הליקס פירסינג והעובדות החשובות שכולם צריכים לדעת
   Next Post
   200 идеи за татуировки с джобни часовници
   iphonevideorecorder.com
   mgcool.cc
   deadmansbones.net
   fearlesslycreativemammas.com
   thefunky-monkey.com
   openssi.org