15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

קדימה הליקס פירסינג והעובדות החשובות שכולם צריכים לדעת

קדימה הליקס פירסינג והעובדות החשובות שכולם צריכים לדעת

על ידי צוות TSU – 25 באוגוסט 2016 0 2235

  מספר האנשים בעולם שמסתקרנים לגבי פירסינג של ילדים גדל במהירות, ואחד הסיכויים הפירסינג שלהם הוא פירסינג סליל קדימה.. סוג זה של פירסינג באוזניים מתבצע בשוליה החיצוניים של אוזני האדם, במיוחד בסליל הקדמי. למקרה שאתה לא מכיר את המיקום המדויק של פירסינג זה, זה בעצם נמצא שם בקטע שבו האוזניים והפנים שלך נפגשות. פירסינג מסוג זה משדר נשיות, ולכן ניתן לראות זאת בדרך כלל בקרב נשים. למרות זאת, זה לא אומר שגברים לא יכולים ללבוש פירסינג כזה. הם יכולים כמובן, אבל הם צריכים לבחור תכשיט שישדר גבריות. לבישת הפירסינג הזה בהחלט תציג את הצדדים המתוקים והחצופים של עצמך.

  תהליך

  ביצוע הליך פירסינג סליל קדימה ידרוש מומחיות וניסיון רב, וזו הסיבה שאתה צריך למצוא את הפירסר המקצועי הטוב ביותר שיכול לעשות זאת עליך. ברגע שאתה מגיע לחנות הפירסינג של הפירסר שבחרת, עליך להתבדר בחום בזמן ההמתנה להליך בפועל. הנה מה שיקרה בהמשך:

  • תתבקש להתמקם בנוחות. אתה יכול פשוט לשכב או לשבת. במקרים מסוימים, הפירסר המקצועי ינחה אותך באיזו עמדה עליך לבצע, כך שניתן לבצע את הליך הפירסינג בקלות רבה..
  • האזור בו יש לבצע את הפירסינג יעשה חיטוי. פתרון אנטיבקטריאלי ישמש לביצוע דבר כזה. מטרתו היא להרחיק אתכם מכל זיהום חיידקי לאחר ביצוע ההליך.
  • הפירסר המקצועי יסמן את המיקום המדויק. עט סימון כירורגי משמש לביצוע סימונים. עם זאת, צפוי ניקוב מדויק יותר באזור.
  • מהדק יונח ממש שם על האוזניים שלך. זה כדי למתוח את האוזניים, לקדם ניקוב קל יותר. אתה לא צריך לדאוג מכיוון שהמהדק לא יזיק לך, אין ספק.
  • הפירסר ידחוף את המחט הפירסינג לאזור. מטרת הדבר היא ליצור חור בו יוכנסו התכשיטים.
  • התכשיטים לבחירתכם יוכנסו לתוך החור שנעשה. התכשיטים לבחירתכם צריכים להיות בהתאם לתקציב ההוצאה שהגדרתם. יתר על כן, אסור להכיל חומרים מסוימים שעלולים להזיק לעור שלך ולגרום לתגובות אלרגיות מסוימות.

  גורם כאב

  עכשיו השאלה הגדולה היא, כמה כאב אתה יכול להרגיש מלבצע את ההליך הכרוך בפירסינג סליל קדימה? זו למעשה אחת השאלות שאנשים רוצים לדעת תחילה כאשר הם שוקלים את הפירסינג הזה. ובכן, כדי לספק את עצמך בנוגע לשאלה זו, ביצוע פירסינג בחלק הסליל הוא למעשה מאוד כואב מצידך, במיוחד אם יש לך סף כאב נמוך יותר. אבל אם יש לך סף כאב גבוה יותר, צפוי שכמות הכאב שאתה יכול להרגיש היא פחותה בהרבה. הסיבה העיקרית לכאבים כאלה היא העובדה שחלק זה של האוזניים עמוס בסחוס. שעות ספורות לאחר ההליך, אדמומיות ונפיחות באזור הניקור פשוט תקינות. הנפיחות והאדמומיות פשוט ייעלמו לאחר מספר ימים.

  תהליך הריפוי

  לדברי מומחים פירסינג מסוג זה לוקח זמן ריפוי של כ 2 עד 12 חודשים. עליך להמתין בסבלנות לפרק זמן מסוים להחלמה מלאה של האזור הנקב. אם אינך מוכן לחכות זמן מה, יתכן שסירסינג מסוג זה אינו מתאים לך. אל תתפתה לתרחיש שהאזור הנקב כבר לא נותן לך אי נוחות. קיימת אפשרות גדולה שזה עדיין לא נרפא לחלוטין מבפנים. אם אינך בטוח בכך, עדיף לפנות לאיש מקצוע שיבדוק זאת. כמה אנשים שעברו את הליך הניקוב הזה חיכו רק חודשיים, והפצע כבר נרפא. עם זאת, היו כאלה שלקחו אותם 12 חודשים לפני שהפצע שנגרם על ידי ההליך החלים לחלוטין.

  דרושים המשמרות

  אם רק עברת את ההליך של סוג כזה של מדהים חורים באוזניים, אז חשוב לך מאוד לדעת את המשך הטיפול. אלה חשובים מאוד מכיוון שהם יכולים להפוך את קצב תהליך הריפוי למהיר יותר. להלן הדברים החשובים שעליך לעשות:

  • אל תשכח לנקות אותו באופן קבוע. זה מאוד חשוב לעשות פעם או פעמיים כל יום. כשאתה עושה את זה, כדאי שיהיה לך צמר גפן הטבול בכמות מי מלח חמימים, והשתמש בכותנה זו לניקוי עדין גם של הפירסינג והאזור המנוקב..
  • אל תשנה את התכשיטים שהוכנסו לאזור הנקב. רק מותר לעשות זאת כשהפצע כבר נרפא לחלוטין. זכור כי הפצע עשוי להיות מתוח כאשר אתה מנסה לשנות את התכשיט, זמן מוקדם יותר מהזמן הנדרש לתהליך ההחלמה.
  • הימנע מלגעת באזור הנקב. זה פשוט בגלל שהנגיעה בו עלולה לגרום לזיהומים מסוימים. הסיבה לכך היא אלפי החיידקים הקיימים בידיים שלך. אם אתה באמת צריך לגעת בו, וודא שאתה קודם כל שוטף את הידיים.
  • הימנע ממריחת חמצן על האזור הנקב. שלפוחיות ונפיחות באזור הנקב עלולות להיגרם כתוצאה מחמצן. בגלל זה, תהליך הריפוי יכול בהחלט להתעכב. מכאן, היזהר במה שהחלת על האזור.

  הזיהומים האפשריים והסימנים

  כאשר אתה עובר את הליך הניקוב הזה, אסור לך לשכוח כי ייתכנו זיהומים מסוימים, במיוחד אם אינך אחראי מספיק לטפל באזור הנעים. יתר על כן, אם אתה לא מתייחס ברצינות למשפחות האלה, אז זה כבר לא מפתיע מדוע תסבול מזיהומים איומים באזור הנקב. בליטה מוגבהת או הצלקת המכונה היפרטרופית היא אחת הזיהומים השכיחים ביותר שאולי לא תרצה לקבל. זה ייווצר ממש שם סביב החור שנוצר לסליל הקדמי. ברגע שיש לך זיהום זה, עליך לנסות מיד לטפל בו בכמה תרופות ביתיות יעילות. אבל במקרה שאתה לא יודע איך לעשות את זה, אז התייעצות עם רופא כדי לטפל בטיפול היא הדבר הטוב ביותר לעשות. ישנם סימנים שונים לכך שהאזור הנקב כבר נגוע, ואלו הם הבאים:

  • צהוב או כוס חום כהה
  • נפיחות עצומה
  • הֲקָאָה
  • בחילה
  • חום

  העלות

  מה שבטוח, אתה תוהה כמה יעלה לך לקבל פירסינג סליל קדימה מדהים. העלות תלויה למעשה במספר גורמים משמעותיים כגון התכשיטים הנבחרים והפירסר עצמו. אבל ברוב המקרים הפירסינג הזה יעלה לך הרבה 20 $ ומעלה מאשר זה.

  אפשרויות תכשיטים

  התכשיט האידיאלי לשימוש הוא חתיכת לייבט 1.2 מ”מ או מוט מעוקל.

  קדימה הליקס פירסינג לאחר טיפולטיפול קדימה בהליקס פירסינגעלות פירסינג סליל קדימהקדימה הליקס פירסינג האם זה כואבקדימה הליקס פירסינג ריפויקדימה הליקס פירסינג תהליך ריפויקדימה סלילי פירסינג תמונותקדימה זיהום פירסינג סלילתכשיטי פירסינג סליקס קדימהקדימה הליקס פירסינג הגירהקדימה הליקס פירסינג בשתי האוזנייםקדימה הליקס פירסינג על חבר'הקדימה סליל פירסינג כאבתמונות קדימה הליקס פירסינגשאלות קדימה על פירסינג סלילדחיית פירסינג סליל קדימהטבעת פירסינג הליקס קדימהסיכוני פירסינג סליל קדימהקדימה הליקס פירסינג חתיךקדימה הליקס פירסינג Tumblrפירסינג סליל קדימה משולש

  וריאציות שונות

  • סליל קדימה יחיד – ניקוב יחיד נעשה בחלק העליון של האוזן, בחלק הקדמי.
  • סליל קדימה כפול – הדבר כולל שתי ניקובים באזור הסליל הקדמי.
  • סליל קדימה משולש – כאן שלושה פירסינגים נעשים בזה אחר זה באזור הסליל הקדמי

  פירסינג סליל קדימה יחידפירסינג סליל קדימה יחיד לנשיםפירסינג סליל קדימה יחידפירסינג סליל קדימה קדימהפירסינג סליל קדימה קדימהפירסינג סליל קדימה לבנותפירסינג סליל קדימה לבנות

  פירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולשפירסינג סליל קדימה משולש

  פירסינג סליל קדימה צריך להיות הבחירה שלך אם אתה רוצה פירסינג ייחודי אך מושך באוזניים. עם זאת, ייתכן שהפירסינג היפה הזה לא הוא בשבילכם, לכן עליכם לנסות לחקור הרבה מידע חשוב אודותיו קודם לפני שאתם נותנים לו זריקה. עיין גם במאמרים שלנו בנושא סוגי פירסינג אוזניים פופולריים פירסינג סלילפירסינג תעשייתיפירסינג פירוק,  פירסינג צמוד.

   מאמר קודם100+ דוגמאות פירסינג של עכביש, תכשיטים ומידעהמאמר הבא150+ עיצובים קעקועים שבטיים סמואליים שבטיים בכל הזמנים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   150 עיצובים ומשמעויות של קעקועי החתולים הכי חמודים
   Next Post
   150 تصاميم وشم قلب جميل ومعانيها