15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150+ עיצובים קעקועים שבטיים סמואליים שבטיים בכל הזמנים

150+ עיצובים קעקועים שבטיים סמואליים שבטיים בכל הזמנים

על ידי צוות TSU – 28 באוגוסט 2016 0 2585

  אמנות קעקועים היא לא משהו מודרני, אך ההיסטוריה שלה מושרשת במסורת העתיקה של האיים הפולינזים. בין קעקועים פולינזי, קעקועים סמואים נחשבים לאחד המפורסמים שבהם. הוא האמין כי המילה קעקוע בעצם מגיע tatau. קעקוע האמנות הסמואי למעשה מופיע כסוג הקעקוע העתיק ביותר ומתאר את טקס המעבר, מסע על פני שלבים והישגי חיים שונים. קעקוע מסוג זה הוא תהליך כואב והוא עניין של גבורה מטעם הנושא. אומנות קעקועים זו התאמנה סמואה מעל 2000 שנה, כמעט כל זכר בסמואה נושא אותם. לכן אמנות קעקועים הייתה למעשה חלק בלתי נפרד ממסורת התרבות הסמואה העתיקה.

  נוהל קעקועים סמואי

  האמנות הסמואית שונה במקצת מתהליך עיצוב הקעקועים המודרני. בתהליך זה, קליפה או עצם טבולה בדיו משמשים ליצירת שריטה עמוקה על העור. זה הופך את התהליך להרבה יותר כואב מהקעקועים הקונבנציונליים המצויירים במחט. הדיו המשמש להכנת קעקועים אלה נגזר מאפר קליפות שרופות וממלא את הפצע שנוצר על ידי פתיחת בשרו של הנושא. כשהדיו מחלחלים עמוק לתוך הפצע, דם זורם מתוכו והוא נמחק והאמן ממשיך הלאה בעיצוב הקעקוע. העיצוב נעשה בתהליך איטי, שעשוי לקחת אפילו חודשים עד להשלמת הפצעים בין הפגישות. השארת הקעקוע באמצע בגלל החשש מכאבים תהיה עניין של קלון כלפי הנושא וגם למשפחתו. יתר על כן, קעקועי האמנות הסמואיים המקוריים היו גדולים בגודלם, נמשכים מאמצע הגב והגיעו כלפי מטה לכיוון החלק האחורי של הברכיים. הכיסוי הנרחב של הקעקוע הפך את כל התהליך למסובך עוד יותר, זמן רב וכואב.

  מאסטרים לאמנות השבטים הסמואנים

  בתרבות הסמואה המקורית, הטאטאוס נוצרו על ידי מאסטרי הקעקועים המאומנים, המכונים הטפוגות. לאמני קעקועים מקצועיים אלה היה ידע מקיף על העיצובים, כמו גם על סמליות של עיצובים קעקועים סמואיים. זו הייתה מיומנות ששררה במשפחה והועברה מהדור המבוגר לצעירים יותר. מכיוון שטאטאו נחשב לטקס מעבר חיוני, התייחסו לאדוני האמנות בכבוד בתרבות זו וקיבלו מתנות מיוחדות כמו מזון ופריטים בעבודת יד לשירותיהם השימושיים..

  רעיונות למיקום

  בסמואה, קעקועים נועדו לסמן את מעמדו החברתי של הנושא, כאשר קעקועים בגודל גדול מסופקים על ידי גברים ונשים. מכיוון שהקעקועים היו גדולים ומורכבים, מספרים הכל על אדם, מגילו ועד מעמדו החברתי, דרגתו ומקום חייו. לקבל אותם בדיו היה עניין של כאב וסיבולת גדולים שכן היו דיו עם שן של חזיר או כריש ולא של מחט. היה הכרחי להשלים את הקעקוע ברגע שהתחילו אותו, אחרת זה היה עניין של קלון עבור נושא הקעקוע. אזורי שטח גדולים יותר כמו הגב, הכתף, הזרוע, האמה, הידיים, הירכיים, הצלעות, השוק, הרגל, החזה, מתחת לשד, הבטן והירכיים הם המיקום המתאים ביותר. הכל תלוי ביצירתיות ובניסיון של האמן המטפל בקעקוע הזה, ליצור משהו בעל ערך ושובה לב עבור הנושא.

  אפשרויות עיצוב

  בעיקרון, הם הוכתמו על גברים, אם כי כמה נשים החלו להשיג אותן מאוחר יותר. העיצוב הסמואי הגברי ידוע בשם קעקוע הגוף של פאה והמסורתיים החלו בגב המוד והגיעו עד לחלק האחורי של הברכיים, נוסעים לאורך הצדדים ומגיעים לחזית. העיצוב מורכב מקווים ישרים, צורות וזוויות גיאומטריות, שכיסה את כל העור כולל הישבן ואפילו את איברי המין של הגבר. קעקועים אלה הם טקס המעבר של הזכר ומספרים על מוצאו ומעמדו החברתי. בהתאם למיקום קעקועי הפע בגוף הגברי, ניתנים שמות שונים לקעקועים שונים:

  • O le Taga Tapulu מופיע בחלק האמצעי של הגב
  • אסו פאייפו כתוב על הישבן ועוטף את המפשעה
  • טסלה היא זו שמכסה את הפרינאום
  • Tafumiti הוא בדיו על שק האשכים
  • טפיטו הוא הקעקוע המכסה את הפין
  • Saemutu מופיע בחלק העליון של הירך והוא אינדיקטור למעמד החברתי
  • אומגה שוכב על הטבור והבטן
  • Lausae הוא קעקוע ה- pe’a הממוקם באזורי הירך

  כל אלה הם דפוסים סמואיים זכרים וכוללים קווים ודפוסים ישרים. מצד שני, אמנות סמואית לנשים יכולה לכלול קווים מעוקלים ודוגמאות מעגליות. ה קעקועים לנשים בתרבות הסמואה אינם מורכבים ונרחבים כמו אצל גברים. בניגוד לקעקועי pe’a אצל גברים, הם ידועים בשם המסורתי של malu ומתפרסים מהירכיים עד החלק האחורי של הברכיים. סוג אחר לנשים הוא הלימה, המצוירת על הידיים והן עניין של יראת כבוד בשבטים הסמואיים..

  בעיקרון, הם נעשים בדיו שחורה כפי שהם קעקועים שבטיים. הם כמעט אף פעם לא נעשים בצבע כי הם יאבדו את האינדיבידואליות והבולטות שלהם בדרך זו, אבל זה בשום אופן לא אומר שהם פחות על ערך המשיכה שלהם. פגזים מהווים מרכיב חשוב נוסף והם מסמלים שלום, פוריות ואריכות ימים. באמנות הקעקועים המודרנית, הם אינם מוגבלים לאזורי ירך וברכיים, אלא מוצגים גם על עגלים, ידיים וכתפיים.

  קעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואייםקעקועים סמואיים

  קעקוע ידייםחזה-קעקועקעקוע duncanבדיו על כתפירגל פנימיתרגל-סמואנית-קעקועעיצוב רגל-קעקועמאורי-מהומהתמונה-של-סמואן-קעקועפולינזי-כתף-קעקועשרוול פולינזיסמואן-עיצוב-זרוע-קעקועסמואן-פרח-קעקועקעקוע סמואי-רגלשרוול מלאקעקוע סמואי-חצי שרוול סמואן-רגל-קעקועקעקועים סמואיים-גב תחתוןסמואן-פולינזי-חצי שרוולקעקוע סמואי-כתףסמואן-כתף-קעקועסמואן-כתף-קעקועים-בנותשרוול סמואניסמואנית-קעקוע-לנשיםסמואן-קעקוע-על-בנותקעקוע סמואי-שבטיסמואי-שבטי-קעקוע-עיצובים-ומשמעויותכנפיים סמואיותסמואן-כנפיים-קעקועים-על-בחורה-גבסמואה עם פרחלוגו סמואני-עם-סופרמןהסלעקעקוע tongan- & -samoanאישה-סמואנית-קעקועCustom-Samoan-tattoo-600x616 Malu-Tattoo-600x900קעקועים פולינסיים-600x486פולינזי-סמואי-השראה-קעקוע-רגל-600x876סמואה-גב-קעקוע -600x948סמואה-רגל-קעקוע -600x771samoan_tattoo_design_by_koxnas-600x969סמואן-חזה-קעקוע-לגברים- 600x590סמואה-צוואר-קעקוע -600x450סמואן-אמה-קעקוע-600x784סמואו-שרוול מלא-קעקוע-600x600טאטאו 600x899 בהשראת סמואהסמואן-רגל-קעקוע-לנשים-600x400סמואן-שרוול-מאת-דייב-רודריגס- 600x900Samoan-tatau-600x900Samoan-TattooArt-600x655Samoa-RayTatau-600x465צוואר סמואה-שבט-600x752שרוול-סמואני-קעקוע-לגברים -600x900מסורתי-סמואי-קעקוע -600x906

   מאמר קודםקדימה הליקס פירסינג והעובדות החשובות שכולם צריכים לדעתהמאמר הבא150+ רעיונות, חוויות ומידע לפירסינג גשר חם צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   150 עיצובים ומשמעויות של קעקועי החתולים הכי חמודים
   Next Post
   150 تصاميم وشم قلب جميل ومعانيها