15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 עיצובים ומשמעויות של קעקועי החתולים הכי חמודים

150 עיצובים ומשמעויות של קעקועי החתולים הכי חמודים

על ידי צוות TSU – 25 בספטמבר 2016 0 1600

  קעקועי חתולים צריכים להיות אחת הבחירות שלך שכדאי לך לקחת בחשבון כשזה מגיע לקעקועי גוף. למה זה כך? האם באמת כדאי לערוך קעקועים אלה? ובכן, אין שאלה לגבי העובדה שאמנות חתולים היא שווה לנסות אמנות גוף מכיוון שהיא יכולה לתת לך את האסתטיקה הקיצונית שאתה מנסה לחפש, בכל הנוגע לאמנויות הגוף. מלבד זאת, קעקועים אלה גם הם בעלי משמעות רבה מכיוון שהם קשורים למספר תרבויות בעולם. בין אם אתה רק רוצה לכבד את חיית המחמד האהובה שלך ובין אם אתה רוצה לעשות קעקוע גוף שקשור לתרבות שלך, קעקוע בעיצוב חתול הוא בהחלט נושא מושלם.

  חתול (1)

  משמעויות

  חתולים החזיקו מקום של יראת כבוד בתרבויות שונות ברחבי העולם. המצרים ראו בבעלי חיים אלה אלת הירח וחתול הורג בתרבות שנקראה גזר דין מוות, כך הייתה יראת כבוד של בעל חיים זה. הרומאים סגדו לחתול כסמלה של האלה דיאנה וקשרו אותו לאמהות והגנה. בתרבות זו האמינו כי בייית חתול פירושה שיהיה הרבה מזל ואושר בבית. במסורת הנורדית, החתול נערץ כהרחבה של פרייה, אלת האלגנטיות, החסד, הפוריות וההגנה. האסוציאציות האלה של חתול עם היצורים האלוהיים האלה הופכות אותה לסמל של כוח נשי. מצד שני, היו כמה אמונות שליליות לגבי החיה החמודה הזו.

  בימי הביניים, מדינות אירופה קישרו חתולים עם כישוף ופגאניזם. פעם אפילו נאמר שמזל רע מגיע אליך כאשר חתול חוצה את דרכך, אך בהדרגה התברר כי אין שום דבר רע בחתולים הידידותיים האלה. למעשה, אמנות החתולים נחשבת כיום לסמלי ההגנה. נכון לעכשיו, חתולים נחשבים כחיות חופשיות ועצמאיות. אנשים אוהבים שיהיו להם חיות מחמד מכיוון שהם משעשעים אותם עם תעלולים שובבים ומעשים מצחיקים. באופן סמלי, חיות המחמד החתוליות קשורות במגוון משמעויות כגון יופי, מסתורין, קסם, חופש, מלכות, התגנבות, חיוניות, מזל, אינטלקט, שובבות, חשאיות, עירנות, כוח סמוי, עצמאות, כוח נשי ורוח נודדת. הייתה גם אמונה שלחתולים יש כוח לעבור בין העולם הפיזי למחוזות הרוחניים ולתקשר עם הרוחות שנפטרו. נשים אוהבות אמנות חתולים מכיוון שחתולים הם סמלי הנשיות, החן והאלגנטיות. יחד עם זאת, יש בהם משהו סודי ובלתי צפוי, המוסיף רמה חדשה של מיסטיקה וקסם לקעקועים אלה. להלן מילים המשמשות לביטוי סמליות;

  • הֲגָנָה
  • אינטליגנציה ואינטואיציה
  • אלגנטיות ועידון
  • קשב
  • כוח נשי
  • מזל ושגשוג
  • תעלומה וסודות
  • רוחניות וחיבור עם האלוהי
  • קישור עם עולם הבא

  דעות אישיות מפורסמות

  מלבד מספרם הרב של אנשים רגילים בעולם, קעקועי חתולים כבשו גם את ליבם וטעמם של אישים מפורסמים רבים ברחבי העולם. רוב האישים האלה משגשגים בתעשיית הבידור והמוזיקה. להלן כמה מהשמות של אישים מפורסמים אלה:

  • קשה -עם השם האמיתי של קשה רוז סברט, קשה הוא ראפר וזמר-יוצר אמריקאי מפורסם מאוד. מלבד זאת, קשה היא מעריצה גדולה של חיות מחמד לחתולים, ודוחפת אותה להתקעקע כשפניה של חתול עליה הבוהן השמאלית השמאלית.
  • קייטי פרי – מי לא היה מכיר את קייטי פרי אגב? היא מפורסמת מאוד בתעשיית המוזיקה והבידור בארצות הברית. התשוקה שלה לחיות חתולים דחפה אותה לעשות קעקוע של הלו קיטי בצד שמאל שלה אצבע אמצע ימין.
  • מיילי סיירוס -מיילי סיירוס היא שחקנית וזמרת אמריקאית בת 23, שהיא מאוד שנויה במחלוקת ברחבי העולם בגלל תמונותיה העירומות באתרי מדיה חברתית שונים וכן מעורבותה בשימוש במריחואנה. האמנות שלה ייחודית מאוד בכל הנוגע למיקום. הוא ממוקם בדיוק שם בחלק הפנימי של שפתה התחתונה.
  • ג’סיקה ג’יין קלמנט – ג’סיקה ג’יין קלמנט היא מגישת טלוויזיה ושחקנית אנגלית שיש לה אמנות מדהימה חלק עגל. העיצוב המדויק הוא Maneki-neko, או a חתול מזל יפני.

  חתולים היו בין חיות המחמד האהובות על המין האנושי מאז ראשית הזמן כיוון שהם יצורים חביבים, אינטליגנטים ומשובבים. מכיוון שאמנות קעקועים שואבת השראה מהחפצים והיצורים שסביבנו, קעקועים של אמנות חתולים היו אחד האהובים בקרב עיצובים קעקועים כבר הרבה זמן. בעיקר, חתולים נחשבים כיצורים נשיים, מה שהופך אותם ל בחירת קעקועים טובה לנשים, אבל גם גברים אוהבים להדביק קעקועים כאלה. ככזה, יש משהו מאוד אטרקטיבי בחברים החתולים האלה, מה שהופך אותם למרכיב לא פחות מרשים גם לאמנות קעקועים.

  עיצובי הקעקועים הטובים ביותר לחתולים קטנים

  חתולים הם יצורים מפתים שיכולים להיראות חמודים ויפים בעיצובים שונים של קעקועים. עיניהם מראות תמימות וכך גם הבעתן המקסימה. הם יכולים להתבצע בצבע שחור מכיוון שלחתולים שחורים יש קשר ארוך עם פולקלור וקשור קשר הדוק עם מסתורין ואמונות טפלות. קעקועים כאלה מתאימים למי שרוצה לתאר משמעות מסתורית ואפלה. מצד שני, למי שמחפש עיצובים חמודים יכולים להיות חתולים תמימים למראה בדיו על גופם, עדיף בצבעים עזים וחיים ומתמקדים במבט התמים בעיניה..

  • אמנות עין החתול – קעקועי עין החתול מייצגים את היכולת שלך לראות דברים יותר ממה שהם. אתה יכול לנתח מצב ולראות כל פעולה כהרחבה של משהו גדול יותר.
  • Cat Skull Art – קעקועי גולגולת חתולים נתפסים כדרך עדינה יותר לסמל את הבנתך ואת קבלת הבלתי נמנעת. במובן מסוים, זה סימן לאומץ כי זה מראה שאתה לא מפחד להתמודד עם התמותה שלך.
  • קעקועים של כף החתול – הדפסי כפות מייצגים מסע רגשי או נפשי בתקופה קשה. קעקועים של כפות החתולים מייצגים שגשוג, מזל טוב והתקדמות.
  • אמנות החתול השחור – סמלים של נשיות, מסתורין וכוח שמור בגלל הקשר ההדוק של בעל החיים עם הלא נודע והפגאניזם..
  • אמנות חתול שבטית – עיצובים של אמנות חתול שבטית הם גם באופנה מכיוון שיש בהם איכות מרתקת, שנותרת ללא תחרות בעיצוב אחר של קעקועים..

  המרכיב הבסיסי שעליו מונח מתח בעיצוב אמנות חתולים הוא העיניים שלה, שנראות תמימות או מסתוריות בהתאם למה שהאמן רוצה להציג עם הקעקוע. חלק מהאנשים מקבלים עיניים של חתול רק על גופם, בעוד שאחרים מעדיפים קעקועי חתול תלת מימד למראה ריאליסטי יותר. קעקועים מצויירים ואנימציה של חתולים הם גם פופולריים מאוד, במיוחד בקרב צעירים מכיוון שהם מסמנים תמימות ושובבות. חתולי האנימציה הפופולריים ביותר שמצאו מקום בעיצובים קעקועים מודרניים הם טום, סילבסטר וגארפילד, רק בכמה.

  היופי והסמליות של אמנות החתולים תלויים במומחיותו של האמן שיצר את הקעקוע. משיכות המאסטר של אמן קעקועים מומחה יכולות ליצור השפעה מבריקה עם עיצוב קעקוע למראה פשוט, בעוד שבץ שגוי יכול ליצור שגיאה לכל החיים. ביסודו של דבר, הביטוי בעין החתול נחשב מכיוון שזה מה שיכול לגרום לחתול להיראות תמים, מסתורי או מסוכן בטווח הארוך. לכן, לפני שתקעקע את קעקוע אמנות החתול שלך, חפש מישהו שיש לו ניסיון בקעקועים כאלה ובקש ממנו להציג כמה מיצירותיו הקודמות. כמו כן, עליך לעשות קצת מחקר על עיצוב הקעקועים ברמה שלך כי בכל זאת אתה הולך להשקיע בזה הרבה זמן וכסף וגם לשאת ברמה לא מבוטלת של כאב כדי להדביק אותו על גופך..

  חתול-קעקוע-לא חוקי-מחוץ לחוק-קעקוע-אמנים-דרום-קוריאה -5חתול-קעקוע-לא חוקי-מחוץ לחוק-קעקועים-אמנים-דרום-קוריאה -6חתול-קעקוע-לא חוקי-מחוץ לחוק-קעקועים-אמנים-דרום-קוריאה -11חתול-קעקוע-לא חוקי-מחוץ לחוק-קעקוע-אמנים-דרום-קוריאה -7חתול-קעקוע-לא חוקי-פורע-חוקי-קעקועים-דרום-קוריאה -9

  לדעת יותר על חתולים

  אם אתה חושב לעשות קעקועים של חתולים, בוודאי יהיה לך מאוד מעוניין לדעת קודם כל על החתולים. חתולים היו ידועים כ שומרי העולם התחתון בעבר. זה לפי העתיק אנשים קלטים. זה היה פשוט בגלל שהחיות האלה מסתוריות, שקטות וסטואיות. בעולמות אחרים ניתן לסמוך על חתולים בכל הנוגע לסודות העולם התחתון. הם לעולם לא יגלו את הסודות האלה עד שהם ימותו. הוא האמין שחתולים הם תושבים בעולם של המיסטיקנית הקלטית. יתר על כן, אנשים קלטיים הגדירו אותם כחיות חכמות, ערמומיות וחכמות מאוד.

  ישנן מספר תרבויות בעולם המקשרות חיות חתולים לאלות שונות בעולם המיתולוגיה. להלן כמה מהאלות האלה המשויכות אליהן:

  • דיאנה – דיאנה הייתה האלה הרומית שהוטלה עליה לשלוט במעשה הציד הסודי. היא הייתה ידועה כאלת הטבע והחיות הבר הרומית. לא רק זה, דיאנה הייתה ידועה גם כאלת הירח.
  • פרייה – פרייה הייתה למעשה אלילה נורדית שהשתמשה בחיות חתולים במשיכת מרכבה. היא הייתה האלה הנורדית של דברים רבים כגון טעם טוב, לידה, הנאה, יופי ואהבה.
  • באסט – באסט הייתה האלה המצרית שהייתה גם הבוגרת של נקבה, טקס, קסם ולידה קדושים. היא הייתה גם אלת השמש המצרית. מאפיין אחד שהייתה ידועה בו היה הגנה עצומה כלפי הילדים על אדמתה.
  • ארטמיס – ארטמיס הייתה ידועה כאלת הפריון והציד היוונית. בתקופה שלה, היא הוכרה גם כאלת הירח שהוטלה עליה להגן על קדושת הטבע.
  • הקטה – במקרה שאתה לא יודע, האקטה הייתה ידועה כאלת יוונית שהיתה לו קשר לשינוי צורות, מעבר, מחזורים, ידע קסם ונשיות קדושה..

  לידיעתך, קעקוע חתול קשור במספר משמעויות וסמליות. אם תהיה לך קעקוע כזה של בעלי חיים, כדאי שתדע שלמשמעויות שלו יש קשר לבדידות, סמכות, חופש, קסם, צללים, מסתורין, תמלוגים, הגנה, כוח סמוי, אנרגיית האלה, רוח נדודים, חברות, פיקחות, יופי, התחדשות, חיוניות, שובבות, עצמאות, עירנות, חשאיות ועוד.

  חתול-קעקוע-לא חוקי-פורע-חוקי-קעקועים-דרום-קוריאה -4חתול-קעקוע-לא חוקי-מחוץ לחוק-קעקועים-אמנים-דרום-קוריאה -8חתול-קעקוע-לא חוקי-מחוץ לחוק-קעקוע-אמנים-דרום-קוריאה -2AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-100AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-99AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-95AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-97AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-55AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-57

  חמאד

  AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-62AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-61AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-56AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-60AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-59AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-58AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-63AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-64AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-67AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-68AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-69AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-74AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-73AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-72AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-71AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-70AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-75AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-76AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-77AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-78

  עיצובים שונים לאמנות חתולים

  כמובן, תוכל לקבל מספר אפשרויות לקעקועים של החתול שלך בכל הנוגע לעיצוב. עיצובים אלה בהחלט ירשימו אותך, מאחל לך לקבל את כולם. עם זאת, לעולם לא תוכל לקבל את כולם. לכן, מה שאתה צריך לעשות הוא לקחת את הזמן להחליט איזה מהם הוא באמת משהו שיכול להתאים לך כולו. להלן כמה מהעיצובים השווים לשיקולכם:

  • אמנות חתול הגולגולת – כפי ששמו מרמז, עיצוב מסוים זה כולל תמונה של גולגולת וחתול. כאשר אתה לובש עיצוב כזה, זה יראה שאתה לא מפחד להתמודד עם המוות. במילים אחרות, אתה מודע לחלוטין לעובדה שיש דברים שאי אפשר למנוע, ודוגמה טובה היא מותך.
  • עין חתול אמנות – זהו עוד ערך ששווה לבחון עיצוב נפוץ שאולי תרצה שיהיה על גופך. כשיש לך את העיצוב הזה, זה בדיוק כמו שאתה אומר לאנשים אחרים שיש לך פרספקטיבה רחבה יותר שאתה אף פעם לא שופט אלא אם כן ניתחת כל סיטואציה, בין אם היא גדולה או קטנה..
  • אמנות החתול השחור – לעיצוב זה יש יחס חזק לפגאניזם. אם אתה מאמין בפגאניזם, אז יהיה לך נהדר ללבוש עיצוב כזה על גופך. קעקוע כזה יסמל גם דברים שיש להם קשר לכוח שמור, מסתורין ונשיות.
  • עיצוב קעקוע לכפות החתול – במקום לקבל תמונת חתול מלאה כקעקוע שלך, עיצוב הקעקוע של כף החתול כרוך כמובן רק בכף החתול. עיצוב זה יכול להיות האפשרות הנהדרת שלך למקרה שתרצה להיות יוצא דופן. ייחודו של עיצוב זה בוודאי ירתק אנשים אחרים סביבך כאשר יראו אותו חקוק על גופך. עיצוב כזה למעשה יסמל את המסע המנטאלי או הרגשי שעברתם, שבאמת אתגר את היכולת הרגשית והנפשית שלכם.
  • אמנות חתול שבטית – זהו אחד מאותם עיצובים קעקועים המועדפים והיפים ביותר שתוכלו לקבל על גופכם. כפי ששמו מרמז, עיצוב זה יכלול דימוי של חיית חתול וכן עיצובים שבטים מדהימים ואמנותיים שבטוח ישלימו את תמונת החתול..

  מילים אחרונות

  ללא ספק, קעקועים של חתולים יכולים לשרת את מטרתם הראשונה בגופך, מה שהופך אותו ליפה יותר. למרות זאת, אם אתה רוצה שאמנות החתולים שלך תהיה בעלת משמעות רבה, זה אפשרי כמובן מכיוון שהיו הרבה סיפורים על חתול שאתה בוודאי לא מכיר. רק הקפד לבחור את העיצוב הטוב ביותר המתאים לאישיותך.

  AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-79AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-80AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-81AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-82AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-84AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-85AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-90AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-89AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-88AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-87AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-86AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-22AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-23AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-25AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-26AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-31AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-30AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-29AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-28AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-27 AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-24AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-32AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-33AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-34AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-35AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-36AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-42AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-41AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-39AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-38AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-37AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-46AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-52AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-51AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-50AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-47AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-45AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-44AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-43AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-48 AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-49AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-0AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-02AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-03AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-04AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-05AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-07AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-08AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-09AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-10AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-11AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-12AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-13AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-14AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-20AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-19AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-18AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-16AD-Minimalistic-Cat-Tattoos-151-קטן-חתול-קעקוע-מאחורי האוזן קעקוע 2 חתולים3-חתול-צוואר-קעקוע4-קטן-חתול-צוואר-קעקועקעקוע 5-חתול-אצבע6-קטן-חתול-זרוע-קעקוע7-חתול-גב-קעקוע8 קעקועים של חתול וירח9-חתול-אצבע-קעקוע10-חתול-קעקוע חצי שרוול11-אקוורל-חתול-צוואר-קעקועקעקוע 12 חתולים14-3D-cat-tattoo-on-foot15-3D-cat-tattoo16-חתול-ורד-קעקוע-ברגל17-חתול-רגל-קעקועקעקוע 18 חתולים19-חתול-אוזן-קעקועקעקוע של 20 חתולים21-חתול-קעקוע22-cheshire-cat-tattoo 23-חתול-קעקוע24-וינטאג-חתול-דיוקן-קעקוע-מאת-ג'קי-ארנב25-כחול-עין-חתול-וציפור-קעקוע-מאת-ג'קי-ארנב26-מופשט-חתול27-פראני-החתול28-קיטי-חתול29-חתול-קעקוע30-חתול-ורד-קעקוע-על היד31-חתול-קעקוע32-3D-cat-tattoo-on-hand33 קעקוע של חתול ודובדבן34-חתול-גב-קעקוע35-חתול-פרק כף היד36-חתול-קעקוע37-חתול-קעקוע38-חתול-קעקוע39-חתול-קעקוע40 קעקועים של ירח וחתול41-שחור-חתול-מוזיקה-שלט-קעקוע-על הגב42-שבטי-חתול-קעקוע-עיצובים על הגב 44-מופשט-חתול-אקוורל-קעקוע45-שיק-חתול-אקוורל-קעקוע-על-גב עליון-לילדות46-חתול-קעקוע47-חתול-קעקוע על ירך48-חתול-קעקוע על ירך49-חתול-קעקוע50-חתול-קעקוע51-חתולים-אהבה-קעקוע52-ירח-חתולים-ירך-קעקועקעקוע 54-חתול-אמה55-חתול-קעקוע

   מאמר קודם100+ עיצובים קעקועים בתולת ים משמעותייםהמאמר הבא110 עיצובים ומשמעויות קעקועי כתר חינניים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   120 עיצובים ומשמעויות קעקוע בודהה מיסטי
   Next Post
   100+ تصاميم وشم حورية البحر ذات مغزى