15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 קעקועים אריות מציאותיים ביותר ומשמעויותיהם

150 קעקועים אריות מציאותיים ביותר & המשמעות שלהם

על ידי צוות TSU – 24 באפריל 2020 1 4468

  מחפשים כמה רעיונות לקעקוע של אריות? אתה נמצא במקום הנכון! אוסף זה של קעקועים מדהימים בהחלט יספק השראה.

  קעקוע אריה על החזה

  סמלי בעיקר של כוח וביטחון, אך עם מגוון משמעויות ואסוציאציות אחרות, קעקועי אריות הם בין האפשרויות המובילות לאמנות גוף בעלי חיים..

  במאמר זה, אנו הולכים לחקור את המשמעות והמשמעות של סוגים שונים של קעקוע אריות.

  אל תשכח לבדוק את גלריית קעקועי האריות המדהימים שלנו ולספר לנו את דעתך והערותיך למטה!

  29-אריה-קעקוע

  משמעות קעקוע אריה

  למרות היותם יצורים פראים, עזים ומפחידים, לאריות יש בדרך כלל משמעויות סמליות חיוביות ביותר בהיסטוריה ובתרבויות שונות.

  כוח ואומץ

  קל להבין מדוע באנו לשייך אריות עם כוח. במשקל של כ -150 ק”ג (330 ק”ג), המסוגלים לרוץ במהירות גבוהה (50 עד 80 קמ”ש, תלוי את מי אתם שואלים), עם טפרים ושיניים מפחידות, החיות האלה הן מהחזקות ביותר בממלכת החיות.

  קעקוע אריה על הזרוע העליונה

  לאריות אין מה לחשוש מאף טורף אחר – הם אינם חולקים את שטחם עם כל דבר שיכול לצוד אותם. עם הזמן הם הפכו אפוא לסמלים של חוסר פחד ואומץ.

  אריה-קעקוע-עיצוב-על-צלעות

  זו אחת הסיבות לכך אריות מופיעים לעתים קרובות כל כך בהרדליה של משפחות, ארגונים ומדינות.

  הם מסמלים כוח בלתי מתפשר ומנהיגות שאין עליה עוררין. מדינות רבות אימצו אריות כבעלי החיים הלאומיים שלהן כדי להדגיש את כוחן ועוצמתן.

  אריה על הזרוע

  יש גם קשר בין אריות לאצולה – בין היתר בגלל השכיחות הזו של בעלי חיים אלה במעילים של משפחות אצילות, ובחלקו בגלל הביטוי הנפוץ ‘מלך הג’ונגל’. (למעשה, אריות בטבע אינם חיים בג’ונגל, אלא במישורים של אפריקה … אבל האמרה תקועה, כנראה בגלל בורות היסטורית לגבי הטופוגרפיה של היבשת.)

  קעקועי אריה יכולים, אם כן, להיות התייחסות לכוח – בין אם זה כוח פיזי, ביטחון פנימי ואומץ, או סמכות ומנהיגות.

  הם יכולים לשמש תזכורת לעוצמה שיש לנו, או סמל לביטחון ולאיזון שאליו אנו חותרים. קעקועים של אריה יכולים לסמל להיות חזק, כמו גם את השאיפה להתחזק.

  קעקוע אריה

  הגנה ובטיחות

  ללא ספק בשל הכוח והביטחון שהם משליכים, האריות מסמלים הגנה. העובדה שהם חיים וצדים בקבוצות, כאשר בעלי חיים בודדים תומכים ומגנים על משפחת האריות שלהם, ניזונה גם היא מהרעיון הזה..

  קעקוע אריה על הזרוע

  היוונים הקדמונים, במיוחד, קשרו אריות עם הגנה. האמינים כי האריות הם שומריהם של המתים, של כסאות, מקדשים, ארמונות ודלתות. זו אחת הסיבות מדוע דפיקות דלתות מתכת בצורת ראשי אריה הן כל כך פופולריות, אפילו עד היום.

  קעקוע אריה

  אריות ביוון העתיקה היו גם מגיני הבית והלב – ההיבטים האישיים והחשובים ביותר בחייו של אדם.

  לכן ניתן להבין קעקוע אריה כקסם מגן. קעקועים של דופקי דלתות ראש האריה הם בחירה נפוצה לביטוי משמעות מסוימת זו. הם מסמלים הגנה על המרחב האישי שלנו והפנימיות שלנו.

  קעקוע אריה מופשט

  בתרבות הסינית האריות מתפרסמים בעיקר כיצורים מיתיים (ולא כבעלי חיים אמיתיים) והם מסמלים לבטיחות ולמזל. פסלים גדולים של אריות החצובים באבן הם מרכיב אדריכלי נפוץ מחוץ לשערים ולפתחי הדלת בסין. הם ממוקמים משני צדי הכניסה, הם שומרי שערים ממש, מגנים ושומרים.

  קעקוע אריה

  קעקועי אריות בעלי משמעות הגנה כוללים בדרך כלל אריות זכרים, המובחנים ברעמותיהם הגדולות. הסיבה לכך היא שבטבע, בתוך גאווה (קבוצה או משפחה) של אריות, תפקידם של הזכרים לסייר בשטח ולשמור ולהגן על הקבוצה.

  קעקוע אריה מגניב

  קעקועי אריות בעלי נושא סיני, בהתייחסו לאריות שומרי האבן, מקבלים את המראה הייחודי של הפסלים. באופן מסורתי, זה צריך להיות זוג אריות – עם לביאה מימין ואריה זכר משמאל, המסמלים יחד איזון (ואת מושג היין ויאנג) כמו גם הגנה..

  קעקוע אריה

  משפחה ונאמנות

  בסביבתם הטבעית, אריות הם החיות החברתיות ביותר בקרב החתולים הגדולים. הם חיים בקבוצות של 10 עד 15, המכונה גאווה. בדרך כלל גאווה מורכבת בעיקר מבני משפחה – נקבות עם גורים (הצעירים) וכמה זכרים בוגרים.

  אריה על הגב

  הקבוצות פועלות במשותף לשמירה על הטריטוריה והרווחה שלהן. הנקבות דואגות לצעירים ועושות את רוב הציד (אפילו עד 90%), בעוד הזכרים מגנים על הגאווה מפני אריות אחרים. כאשר הלביאות צדות, הן עושות זאת למען כל הגאווה, לא למען עצמן – הן חולקות את טרפם עם כל המשפחה.

  מסיבה זו, אריות הם סמל למשפחה ונאמנות לאחרים. קעקועים של אריה יכולים להיות חשיבות המשפחה, הערך של להיות נאמן ונאמן לקרובים אלינו, ולמשמעות ההגנה על יקירינו..

  כמובן שאין צורך להבין את ‘המשפחה’ במובן המילולי כאן – היא יכולה להתייחס לכל קבוצת אנשים שאנו אוהבים ואכפת לנו ממנה, עם או בלי קשרים משפחתיים.

  אַריֵה

  חוכמה

  אולי בשל ביטחונם השקט ומיקומם הבכיר בממלכת החיות, אריות קשורים לעיתים בחוכמה.

  האינדיאנים, במיוחד, האמינו שאריות הם סמל לחוכמה, אצולה וביטחון. א יליד אמריקאי, או קעקוע אריה הודי, פירושו ערך החכמה והביטחון באמיתות ובאמונות שלך.

  קעקוע אריה

  דרך נפוצה לשלב בין סמליות אינדיאנית לאריה בעיצוב קעקוע היא לתאר ראש אריה עם כיסוי ראש נוצות אינדיאני מסורתי, שחובשים באופן מסורתי על ידי ראשי שבט ולוחמים..

  עיצוב קעקוע זה פירושו חוכמה ועוצמה כאחד – שכן כיסוי הראש נלבש רק על ידי בני השבט החזקים והחזקים ביותר..

  קעקוע בזרוע אריה

  נקבת קעקוע אריה נקבה

  לקעקוע אריה נקבה, באופן כללי, יש אותן משמעויות כמו לאריה זכר. זה יכול להיות סמל עוצמתי לא פחות של כוח, הגנה ונאמנות.

  אריות זכרים הם הבחירה הנפוצה יותר בעיקר בשל המראה הייחודי שלהם – בין כל מיני החתולים הגדולים, רק לאריות זכרים יש את הרעמה הייחודית..

  חמוד-אריה-קעקוע-עיצוב-לנשים-על הגב

  אולם כסמל לאריה הנקבה יש סדרה של משמעויות נוספות שאינן מיוצגות בהכרח על ידי האריה הזכר. משמעות קעקוע הלביאה סובבת סביב מושגים של כוח נשי ואומץ, כמו גם אימהות.

  הלביאה בקעקוע היא סמל רב עוצמה לעצמאות נשית, חוכמה, ולהיות גם חברה נאמנה בקבוצה וגם עצמאית בעת ובעונה אחת..

  קעקוע אריה פשוט

  עיצובים קעקוע אריה

  אריות מספקים נושאים מצוינים כמעט לכל סגנון ועיצוב קעקועים, וניתן לשלב אותם עם אלמנטים שונים אחרים כדי להעשיר את משמעותו ומשמעותו של היצירה..

  קעקוע אריה מציאותי

  קעקועי אריה תלת מימד מיועדים להיות הצגות פוטו-ריאליסטיות של החיה. הצללה זהירה, בצבע או בדיו שחורה בלבד, משמשת ליצירת אשליה של ריאליזם ועומק.

  קעקועים אריות מציאותיים יהיו די גדולים בהכרח, אז אל תכננו לייעד רק חלל קטן, כמו מפרק כף היד או ה קרסול, לאחד מאלה. האמן הקעקוע יזדקק לכמות שטח סבירה על מנת להציג את הפרטים הנחוצים להשגת האשליה המציאותית במדויק.

  ראש אריה-קעקוע-על-ביספט

  כאשר אתה הולך על קעקוע אריה תלת מימד, חשוב במיוחד לבחור את אמן הקעקועים הנכון. עם סגנון זה, אפילו דיוקים קלים יכולים לגרום לכך שהתמונה תהיה מעוותת ומאבדת את האיכות העיקרית שלה – ריאליזם..

  בחר אמן מקצועי בעל ניסיון מוכח בסגנון עיצוב זה כדי להבטיח שאתה מרוצה מהתוצאה הסופית.

  6-אריה-קעקוע

  קעקוע אריה גיאומטרי

  קעקועים גיאומטריים עלו בפופולריות בשנים האחרונות. בהתבסס רופף על רעיון הגיאומטריה המקודשת, מדובר בעיצובים המורכבים ברובם מקווים דקים ונקודות, המסודרים בתבנית סימטרית לחלוטין ויוצרים דמויות גיאומטריות. הדמויות משתלבות ויוצרות דימוי כולל של הנושא, במקרה זה האריה.

  הקעקוע שיתקבל יהיה אלגנטי ומינימליסטי, מבלי לוותר על המשמעות שמאחורי האריה כסמל.

  קעקוע אריה

  קעקוע אריה Dotwork

  גם מגמה די חדשה, קעקועים נקודתיים הם תמונות המורכבות מסדרה של נקודות שחורות קטנות. הטכניקה מבוססת על פויניליזם סגנון אמנות, אם כי במקרה של קעקועים, צבע בדרך כלל אינו מיושם.

  הנקודות כולן שחורות, ממוקמות בריכוז גבוה יותר באזורים כהים יותר של התמונה על מנת ליצור אשליה של הצללה ועומק.

  קעקוע אריה

  כמו עם קעקועים תלת מימד, אלה ידרשו כמות לא מבוטלת של מקום לעיבוד טוב וכדי למנוע מהנקודות להיתקל אחת בשניה יותר מדי.

  קעקוע אריה בצבעי מים

  ה סגנון בצבעי מים, כפי שהשם מרמז, הוא בהשראת מראה הציורים בצבעי מים. דיו בצבע בהיר נמרח באופן המחקה את מראהו של צבע מושקה.

  צבעוני-אריה-קעקוע-לגברים

  כתמי הצבע בסגנון צבעי מים משולבים לעתים קרובות עם קווי מתאר שחורים אחידים או משמשים כרקע. כפי שאפשר לצפות, סגנון זה מייצר קעקוע תוסס ומושך את העין.

  א אלמנט מופשט מעורב במקרה של קעקועי אריה בצבעי מים מכיוון שצבעים שאינם מופיעים במראה הארי בפועל משמשים כדי להפוך את הקעקוע לחיים יותר.

  קעקוע אריה

  קעקוע אריה ופרחים

  פרחים הם תוספת נפוצה לנושאי קעקועים רבים. הם יכולים להדגיש או להרחיב את משמעות האריה, בהתאם לפרחים הספציפיים שאתה בוחר.

  לפרחים מסוימים יש משמעויות ידועות המצורפות אליהם. למשל, לבן ורדים ידועים כסמלי טוהר, ורדים אדומים – אהבה, חינניות מסמל את התמימות, ו חבצלות קשורות לנשיות ולחולפות.

  11374112_736177163177199_1082213942_n

  קעקועים אריות תואמים

  מכיוון שאריות מסמלים נאמנות ומשפחה, בין היתר, הם מהווים בחירה פופולרית עבור קעקועים תואמים לחברים, משפחה, ו זוגות.

  באופן כללי, עיצובים שנבחרו להתאמת קעקועים הם קטנים ופשוטים יחסית, כדי להבטיח שהם ייראו בדיוק אותו הדבר על כל אדם. במקום ללכת על קעקוע אריה תואם תלת מימד גדול, כדאי לשקול תמונה קטנה ומינימליסטית שתשתכפל בקלות.

  קעקוע של אריה שחור

  אריות כסמלים לאומיים

  לפעמים, קעקוע אריה יכול להיות התייחסות לגאווה לאומית ולשייכות. האריה הוא החיה הלאומית של מספר מדינות, כולל אלבניה, בלגיה, בולגריה, אנגליה, אתיופיה, לוקסמבורג, הולנד וסינגפור..

  קעקועים של אריה אסטרולוגי

  הסימן האסטרולוגי אריה הוא ייצוג של האריה. קעקוע אריה יכול להיות התייחסות לסימן גלגל המזלות של האדם, אם הוא מאמין כי לאסטרולוגיה יש חשיבות בחייהם.

  ניתן לייצג זאת בעיצוב קעקוע בצורה ישירה-עם סמל המזל אריה-או בעקיפין יותר, עם קעקוע בנושא אריה.

  אריה קשור לאש ולשמש – וזה מעניין מכיוון שאריות הם בעיקר יצורים ליליים.

  קעקוע אריה המלך

  קעקועים של אריה בתרבות הפופ

  כשם שאריות הופיעו רבות במיתולוגיות שונות, כך השפעתן נמשכת עד היום באמצעות תרבות פופולרית.

  דוגמאות לאריות בתרבות העכשווית כוללות את מלך האריות, אסלן החכם בסדרת הספרים והסרטים של דברי הימים של נרניה, והאריה המסמל את האומץ של בית גריפינדור בסדרת הארי פוטר..

  קעקועים של אריה יכולים להוות התייחסות לדמויות בדיוניות אחרות ואחרות.

  קעקוע אריה

  מיקומי קעקועים של אריה

  עיצובים של קעקועים של אריה יכולים להיות מסובכים לגודל למידות הקטנות ביותר. אם אתה חושב לעשות קעקוע אריה בחלל קטן, כמו שלך צוואר אוֹ מפרק כף היד, לצפות שהעיצוב יכלול פחות פירוט מאשר קעקועים גדולים.

  עבור קעקועים אריות מציאותיים, בפרט, שקול אזורים גדולים יותר כמו שלך חזה, חזור, צלעות, יָרֵך, עגל, אוֹ בֶּטֶן. אריות עושים אחלה עיצובים שרוול וחצי שרוול, גַם. אם העיצוב שלך כולל רק את ראש האריה, ייתכן שתוכל לברוח עם גדלי קעקועים קטנים יותר.

  אם כבר בחרת עיצוב לקעקוע האריה שלך, כל אמן קעקועים בעל מוניטין יוכל לייעץ לך לגבי המידה והמיקום הטובים ביותר. חשוב להיות סבירים ולסמוך על שיקול הדעת שלהם – אם עיצוב עם יותר מדי נבכיות יוקטן מדי, סביר להניח שהוא לא יזדקן טוב במיוחד.

  42-אריה-קעקוע

  מילים אחרונות

  קעקועים של אריה הם בעלי משמעות כמו שהם יפים. הם מסוגלים לבטא מגוון ערכים ורעיונות, והם יוצרים קעקועים מהממים באמת שבטוח מושכים את העין, עם הרבה פוטנציאל למקוריות.

  הגלריה שלהלן תספק לך הרבה רעיונות והשראה לקעקוע האריה שלך. הודע לנו אילו מהם אתה הכי אוהב בתגובות!

  11809837_441864546018683_1881542359_n (1)11374238_415013205351659_2008339845_nקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריהקעקוע אריה10731965_814494348670837_643648992_n11199405_1774226579470833_431516108_n11311602_1022626051103856_1078493555_n11326306_659819560785197_2105057080_n11327903_682736791871050_968171785_n

  תלת מימד-שאגה-אריה-קעקוע על החזה תלת מימד-שאגה-אריה-קעקוע-על-שרוול-לגברים 5-אריה-קעקוע  13-אריה-קעקוע 14-אריה-קעקוע 20-מגניב-אריה-קעקוע-בסגנון שבטי 22-אריה-קעקוע 23-מלכותי-אריה 24-אפריקאי-נושא-מאת-טיבור-גליגר 26-אריה-קעקוע 27-אריה-קעקוע  33-שבט-אריה-קעקוע 34-אריה-לבן-פנג'אבי-כותב-קעקוע   50-שבט-אריה-קעקוע עיצוב קעקוע חזה אריה מדהים לגברים מדהים-מאורי-פולינזי-אריה-קעקוע-עיצוב על החזה avkjmg שחור-לבן-ליונג-קעקוע-עם-דגל יחידת-פיונר צבעוני-חזה-אריה-קעקוע-עיצוב-לגברים צבעוני-אריה-קעקוע על כתף  ראש מגניב-אריה-קעקוע על החזהזוג-אריה-קרב-קעקוע-עיצוב על החזה  ילדה-אריה-קעקוע-עיצוב על ירך  צבע זהב-אריה-חזה-קעקוע-עיצוב קעקועים של זרוע אריה טובה לגברים רעיונות קעקוע אריות גב אחורי לגבר עיצוב קעקוע אריה 3d 4  אריה וכוכב-רגל-קעקוע-עיצוב-לגברים  ראש אריה-קעקוע-עיצוב על כתף ראש אריה-קעקוע-לילדה-על-גב  ראש אריה-קעקוע-על-חזה-לגברים אריות-קעקוע-עיצוב-עם-אריה-ילד-לגברים אריה-קעקוע אריה-קעקוע-עיצוב-לגברים-על-רגל  אריה-קעקוע-לילדה על שרוול אריה-קעקוע-לנשים על ירך אריה-קעקוע-רעיונות על ירך אריה-קעקוע על כתף  צלעות-אריה-קעקוע-עיצוב-לגברים שאגה-אריה-קעקוע על החזה שבטי-מופשט-אריה-קעקוע-עיצוב

   מאמר קודם120 עיצובים קעקועים של דובי מעוררי השראה & משמעויותהמאמר הבא150 עיצובים מדהימים של קעקוע נחש & משמעויות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   120 עיצובים ומשמעויות קעקוע בודהה מיסטי
   Next Post
   100+ تصاميم وشم حورية البحر ذات مغزى
   iphonevideorecorder.com
   mgcool.cc
   deadmansbones.net
   fearlesslycreativemammas.com
   thefunky-monkey.com
   openssi.org