15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

166 קעקועי קרסול עדינים קטנים

166 קעקועי קרסול עדינים קטנים

על ידי צוות TSU – 25 בפברואר 2018 0 4134

  קעקועים בקרסול הופכים לבחירה של אנשים רבים ברחבי העולם שרוצים לאמץ את עולם הקעקועים. זה פשוט בגלל שקעקועים אלה הם בהחלט קישוטים מדהימים, במיוחד אם אתה רוצה קעקועים שפחות ניכרים באופיים בגלל הגדלים הקטנים יותר והמיקום שלהם בגוף. ישנם מספר עיצובים שהם חד מיניים באופיים. למרות זאת, הם למעשה הטובים ביותר להסתכל על נשים שעושות אותן. זה בגלל שהם עשויים מקווים רכים, מושלמים לכל אלה קעקוע נקבה אוהבים. האמת היא שגברים עדיין יכולים ללבוש את הקעקועים האלה בגופם, אבל הפרטים של עיצובי הקעקועים צריכים להיות מספיק נועזים על מנת להדגיש את הגבריות..

  למעשה, קעקועים על הקרסול ממלאים תפקיד גדול בהפרדת אישה במקום הומה אדם. גורם הכאב והמחיר שמשלמים עבור קעקוע כל כך חמוד ואטרקטיבי הופכים לדברים קטנים מאוד וחסרי חשיבות כאשר אתה שוקל את הגורמים הללו מול כמות תשומת הלב שאתה יכול לקבל על בסיס קעקועים אלה. הם זכו לפופולריות ברחבי העולם מכיוון שסלבריטאים גלובליים רבים נראו עם קעקועים כאלה בהזדמנויות רבות.

  החשיבות

  כפי שנאמר קודם לכן, קעקועים אלה הם בעלי אופי נשי ומתאימים בדיוק קעקועים לבנות ונשים שמחפשות תשומת לב. הם מייצגים נועזות וחמידות ומושכים תשומת לב במבט הראשון, למרות היותם קטנים. אפשר לקרוא להם בצדק הצהרת האופנה בתקופה של היום. שטח הפנים הזמין לקרסול הוא די קטן, מה שהופך את הבחירה למוגבלת מבחינת הגודל. כמו כן, הם עולים וגם כואבים, בשל האזור העדין שיש בו הרבה עצמות ושרירים. פתרון אפשרי לבעיה זו הוא לבצע את העבודה בשני ישיבות, כאשר מתאר הקעקוע נעשה בישיבה הראשונה ואחריו מילוי והצללה בישיבה הבאה, המגיעה לאחר פער זמן סביר. גורמים אלה הביאו מגמה חדשה לקעקועים מסוג זה, שהם קעקועים מלאכותיים, האפשרות הזולה וללא כאבים, כמו ב קעקועי חינה. ניתן להניח קעקועים כאלה על הקרסול העליון, הקרסול הפנימי או הצד החיצוני שלו, בהתאם לעיצוב הקעקוע והעדפת הנושא.

  יתרונות וחסרונות

  כמובן שלקעקוע על הקרסול הוא גם יתרון וגם חסרון. זה למעשה דבר נורמלי מכיוון שאנשים לעולם לא ילכו על דבר מסוים אם הם לא יקבלו אלא דברים גרועים יותר. להלן כמה מהיתרונות שתוכלו ליהנות מהם:

  • כמות גדולה של ערעור מיני – בוודאי שמתם לב שהפנייה למין עמוסה בשפע לאנשים העונדים קעקועים על הקרסול. אי אפשר להסביר את זה מילולית, אבל לבטח יש למדע הסבר לדבר הזה.
  • יופי מוגבר – גברים ונשים יראו גם יפים ויפים יותר בעיני אנשים רבים בגלל קעקועים.
  • הצהרת אופנה מוגברת – זה יכול גם להפוך את הצהרת האופנה שלך לטובה אפילו יותר.
  • מסביר את האישיות שלך – אנשים יכירו את האישיות שלך בלי להתאמץ לדבר איתך. פשוט להסתכל על הקרסול שלך בהחלט מספיק.

  אם יש יתרונות, יש גם חסרונות שאתה צריך לצפות. הנה כמה מהם:

  • יש אנשים שעשויים לבקר אותך בחוסר התחשבות.
  • אתה צריך להתאמץ במיוחד כדי לכסות אותם. זה נכון במיוחד כאשר אתה צריך להשתתף באירוע שמרני מאוד הקשור לדת.
  • אתה עשוי להיראות מרדני לאחרים.

  ידוענים עם קעקועים בעלי קרסול משמעותי

  סלבריטאים נחשבים למקדמים הראשונים של קעקועים בדור הספציפי הזה. אין ספק לגבי זה מכיוון שהם מאוד משפיעים, ואנשים רבים מוכנים יותר לעקוב אחריהם. בדיוק כמו כל חובב קעקועים רגיל אחר, גם סלבריטאים הרשו לעצמם להתקעקע בגלל מספר סיבות עמוקות יותר מלבד ההתמודדות עם הטרנד האחרון. להלן מספר שמות של ידוענים הספורטאים אותם בגאווה:

  • דרו ברימור -סלבריטי הוליווד המדהים הזה בן 41 מעריך את היופי והמשמעות של עיצוב הקרסול. זו הסיבה שיש לה צלב מעוצב על הקרסול הימני. הצלב עטוף אז בערך כמו גפן פרחונית.
  • שרליז ת’רון -ליופי ההוליוודי האמריקאי הדרום אפריקאי הזה יש עמדת קעקוע של פרחים כחולים בגודל קטן על רגל ימין. ובחלק האחורי של הקרסול הימני שלה, א קעקוע בעיצוב דג קוי נחקק. אולי, זה רק קסם המזל שלה שכן קוי נחשבת לדג הון.
  • שאנן דוהרטי – לכוכב המהמם הזה של “בוורלי הילס” יש קעקוע בעיצוב צולב על הקרסול הימני שלה, והקעקוע הזה מסמל האדרה על הקריירה המוצלחת ביותר שלה בהוליווד.
  • שרה רו – כוכב הטלוויזיה האמריקאי המפורסם הזה חרט קעקוע פרפר בגודל קטן על קרסול ימין. לאחר מכן הוא מראה בבירור עד כמה היא טיפוס הרפתקני וחופשי של אדם.
  • וירג’יניה מאדן – ברור שכוכב הקולנוע הזה “קלאס” אוהב לקעקע. יש לה קעקוע לא ידוע על כתפה, קעקוע ורדים בגודל קטן על כף רגל ימין שלה, וקעקוע מעוצב בצלב על קרסול שמאל. קעקוע הצלב הזה שיש לה מדבר על האמונה החזקה שלה בנצרות.

  כמה כואב קעקוע על הקרסול שלך?

  @Kimmi (מתוך YahooAnswers) גם אני די רזה וקיבלתי עוגן (3 x 4 אינץ ‘) ממש מעל הקרסול שלי. כן, זה כאב! כמו גירוד חד שוב ושוב כוויה או משהו כזה, גם במהלך ההצללה. כף הרגל שלי הייתה קצת מתוחה והיתה נרתעת אבל החבר שלי והקעקע התחילו לדבר ולהסיח את דעתי כך שזה עזר לי להירגע מאוד! השאר לא היה גרוע. תירגע, אתה לא תהיה הראשון ולא האחרון שעובר את זה! בסוף תהיה מרוצה 🙂

  @סמנתה:  (מאת YahooAnswers) ובכן, אם אתה ערמומי ענק (כמוני) זה יהיה הכאב החמור יותר בחייך. הקרסול/כף הרגל היא המקום הכי כואב שבין כל העצמות שלו. קיבלתי את שלי על הגב התחתון ולא האמנתי כמה כואב לי. בכיתי כל כך.

  רעיונות עיצוב קטנים לקעקועי קרסול

  מיותר לציין שישנן אפשרויות רחבות שתוכלו ליהנות מהן כשזה מגיע לעיצובים של קעקועים לקרסול. עכשיו זה תלוי בך מה לבחור. עם זאת, וודא שאתה שוקל את השאלה, מה מטרתך לבחור בעיצוב קעקוע קרסול כזה. להלן כמה מהעיצובים ששווה לשקול:

  • קעקוע קאפקייק על הקרסול – זהו עיצוב פופולרי לקרסול שנבחר על ידי הרבה נשים בחוץ. מכיוון שקאפקייק הוא פינוק מתוק, הקעקוע הזה פשוט יראה את הצד המתוק שבך.
  • קעקוע פרפר על הקרסול – עיצוב מסוג זה פשוט מציג את האישיות שלך, שהיא כמו פרפר צבעוני. זה פשוט מסמל את ההרפתקנות הגדולה שיש לך כבן אדם. אתה אוהב ללכת לכל מקום כדי לראות כמה העולם יפה.
  • ורד ויסמין על הקרסול – עיצוב זה יציג את שני האישים שלך. פרח יסמין יסמן עד כמה אתה עדין ונשי בטבע. מצד שני, הוורד יביא את הדגל של המהממות שלך, העזות והמסתוריות שלך.
  • שמאל וימין – עיצוב זה הוא עיצוב מאוד מעניין. אתה יכול לבחור כל עיצובים, אך וודא כי הקרסוליים השמאליות והימניות שלך מקועקעות על מנת לעמוד בעיקרו של עיצוב זה. עיצוב פופולרי אחד הוא כנף; אגף שמאל ואגף ימין. זה יראה עד כמה אתה חופשי, וכיצד אתה מעריך את מהות החופש.
  • קעקוע צמיד בקרסול היא אפשרות נוספת הטובה ביותר לבחור.

  מילים אחרונות

  ללא ספק, קעקועים בקרסול יכולים להיות אביזרים מעולים החקוקים על גופך. עם זאת, אתה צריך להיות מוכן מספיק כדי לקבל את התגובות המגוונות של החברה לפני שאתה הולך על קעקועים.

  בסך הכל, קעקועים על הקרסול הם הדרך הכי מגניבה והכי טובה לנערות לגרום לראשים להסתובב בכל אירוע והתכנסות, כי הם משלימים את השמלה שלה וגורמים לה להרשים אחרים בגודלם הקטן, אך עם זאת פנטסטי מינית פנטסטי..

  קעקוע בקרסול (9)קעקוע בקרסול (10)קעקוע בקרסול (11)קעקוע בקרסול (12)קעקוע בקרסול (13)קעקוע בקרסולקעקוע בקרסולקעקוע בקרסולקעקוע בקרסולקעקוע בקרסולקעקוע בקרסולקרסול-קעקוע -11

  קעקוע בקרסול (14)קעקוע בקרסול (15)קעקוע בקרסול (16)קעקוע בקרסול (17)קעקוע בקרסולקעקוע בקרסולקעקוע בקרסול (1)

  אמנות קעקועים היא הצורה האחרונה של קישוט הגוף, שהפכה פופולרית בקרב הצעירים והזקנים כאחד. גברים ונשים כאחד אוהבים שיש להם קעקועים בדיו על גופם, כאשר כמה עיצובים קעקועים הם חד מיניים, בעוד שאחרים מתאימים רק לגברים ועוד אחרים מועדפים על ידי נשים בלבד. אחד מעיצובי הקעקועים האהובים ביותר על נשים הם קעקועים עדינים על הקרסול, שאפשר להתהדר בהם ולהשתמש בהם כדי למשוך את תשומת לבו של המין השני. כולם על השיק והאלגנטי וגורמים לך להיראות ולהרגיש סקסי. קעקועים אלה נראים סקסי במיוחד כאשר הנשים לובשות שמלה קצרה עם עקבים גבוהים ובוודאי ימשכו את עינו של כל גבר במפגש. קעקועים אלה קטנים בגודלם, אך הם אוספים תשומת לב כמו כל דבר אחר. הם מעוצבים בצורה עדינה וכוללים קווים רכים, ולא קווים נועזים מכיוון שהם יכולים לגרום לקעקוע להיראות גברי ולא נשי.

  מַשְׁמָעוּת

  הרבה אנשים בעולם מבקרים את אותם אנשים שעושים קעקועים על גופם, לא משנה אם הם גברים או נשים. תרחיש נפוץ זה די רגיל במדינות העוקבות אחר שמרנות אינטנסיבית, במיוחד לאלה אומות הנשלטות על ידי קתולים. למרות זאת, מעט הם ידעו שקעקועי קרסול וכמה קעקועים אחרים בגוף הם יותר מסתם אביזרים. אנשים מתעניינים בהם בגלל כמה סיבות עמוקות יותר, ולא רק בשביל לספק את חוש האופנה שלהם. קעקועים אלה יכולים להיות השתקפות של אישיותם ומאפייניהם המגוונים. העובדה שהם הרשו לעצמם להתקעקע, זה כבר הראה שהם אמיצים מספיק כדי לקבל את כל תגובות החברה. זה יכול להיות גם עניין דתי אם אדם עורך קעקוע מסוג זה. אולי הוא רק מנסה להראות לעולם שהוא גאה בדת שלו. כעת זה יהיה תלוי באיזה עיצוב מקועקע על הגוף.

  עיצובים פופולאריים לקעקוע בקרסול

  מגוון גדול של צבעים ודוגמאות זמינים לקרסול, אם כי הטווח הופך להיות מוגבל כשאנחנו מדברים על גודל. אפשר לבחור עיצוב לפי הטעם והאישיות של האדם או לגרום לקעקוע ליצור עיצוב חדש לגמרי. כמה מהאלמנטים המועדפים ביותר לקרסול האזור הוא פרחים ו פרפרים, מה שניתן לעשות הוא אלמנטים בודדים או מרובים, החל מהקרסול ומגיע עד הרגל. כוכבים, גלים ועיצובים של קרסול הם כמה אופציות פופולריות אחרות, שנראות ממש אטרקטיביות על הקרסול. ה עיצוב ורדים, עיצובי לוטוס ועיצוב שביל החלב משמשים כאטרקציה מצוינת, בעוד שניתן להציג חלק מהאלמנטים בשילוב, כמו הפרחים והפרפרים והכוכבים והגלים, ליצירת מראה חדש לגמרי..

  קעקועי הקרסול המפורטים ממש יפים הן לנערות צעירות והן לנשים מבוגרות יותר, ואילו אופציה יפה נוספת היא פרחי פריחת הדובדבן ביחד עם עיצוב שפיריות. כמה רעיונות חדשים יחסית בין העיצובים הנעריים הם עוגת כוס קטנה וחמודה, דובון, קשת, עיצוב שבטי, נוצות ציפורים וכנפי ציפורים. גפנים, שלמות עם פרחים ועלים, הנמשכים מהקרסול ועד הרגל, נראים מדהים על הקרסול. אפשר גם להדפיס שם, מילים או ציטוטים על הקרסול כדי להציג את יחסו של האדם או כביטוי לרגשותיו כלפי אדם אהוב. ישנם עיצובים מסוימים המעניקים תחושה כאילו האדם חובש קרסול מקושט על רגליה. השימוש בצבעים יכול גם ליצור אפקט יפה. אומנות הקעקועים המסורתית מתמקדת בשימוש בדיו שחורה, אך עיצובים מודרניים וקעקועים חדשניים עושים שימוש בצבעים עזים כמו אדום, ורוד, סגול, כחול וירוק, מה שהופך אותם לאטרקטיביים עוד יותר.

  הדבר המדהים ביותר בקעקוע על הקרסול הוא שזה משפר את המשיכה המינית של אישה בכל גיל והיא יכולה להתהדר בו בכל מקום ובכל זמן. בין אם מדובר בילדה בשמלה קצרה ובבלס או באשה שמתלבשת בשמלה זורמת עם עקבים גבוהים, קעקועים כאלה נועדו לשניהם וגורמים להם להיראות מצטיינים בשניהם, לבוש מזדמן וגם פורמלי. הם אפילו נראים נהדר מציצים מהמכנסיים שלך או מתחת לגרביים שלך. למעשה, הם מוסיפים חסד לכל מיני שמלות והנעלה. בזמן שהיא מחליטה על עיצוב קעקוע הקרסול לעצמה, אישה חייבת לזכור שהיא הולכת להוציא הרבה כסף על ביצוע זה, חוץ מלסבול הרבה כאב על זה. כמו כן, הקעקוע הולך להיות חלק ממנה לנצח.

  לכן עליה לבחור עיצוב כזה לקרסול המתאים לסגנון, לאישיות, לטעמה, להעדפה ולגישה האישית לשלמות. העיצוב יכול להיות עיצוב מסורתי או בעיצוב אישי, אשר נוצר על ידי אמן קעקועים מומחה לפי דרישת הלקוח..

  קעקוע בקרסול (2)קעקוע בקרסול (3)קעקוע בקרסול (4)קעקוע בקרסול (5)קעקוע בקרסול (6)קעקוע בקרסול (7)קעקוע בקרסול (8)קעקוע בקרסולקעקוע בקרסולקעקוע בקרסול

  קעקוע בקרסולקעקוע בקרסולקעקוע בקרסולקעקוע בקרסול (19)קעקוע בקרסול (18)קעקוע בקרסול (20)קעקוע בקרסול (21)קעקוע בקרסול (22)קעקוע בקרסול (23)קעקוע בקרסולקעקוע בקרסול

  61-צבעוני-קעקוע נוצותדי-פרפר-קרסול-קעקועדי-פיה-קרסול-קעקוע-לנשיםדי-ורוד-פרח-קרסול-קעקועמחרוזת די-קרסול-קעקוע-לנשים????????????????????????????????פשוט-שבטי-קרסול-קעקוע-לנשיםקטן-פרפר-קרסול-קעקוע-לנשיםפרפר קטן-קעקוע-לנשיםקטן-צבעוני-לב-קרסול-קעקוע-לנשיםקעקוע קטן-דולפין-קרסוללב קטן-קרסול-קעקוע?????????????????????????????כוכב-פרפר-קרסול-קעקועכוכבים-אנקלט-קעקוע-לנשיםזעיר-ציפור-קרסול-קעקוע-לנשים1-קרסול-קעקוע 2-קישוטים-מותאמים-רגליים-קעקועים 3-ציפור-וקן-קעקוע-על-קרסול-רגל קעקוע 5-קרסול 6-חינה-לוטוס 7-לוריין-פרפר 8-ג'וזס-אנג'ל 10-מותאם אישית-דייזי-שרשרת 11-קעקוע-שבטי-על הקרסול 12-מלאך-כנפיים-קרסול-קעקוע 13 יונק הדבש על הקרסול-שחור-אפור 14 רגל-פרח 15-לוטוס-קרסול-קעקוע 16-נערות-קרסול-קעקוע 17-קרסול-קעקוע 18-קרסול-קעקוע 19-zzzz-be-tattoo 20-פרח-קעקוע 21-רואן-אינדיגו-קעקוע-צד-צד קעקוע 23-swirly-פרחוני 25-אנדרו-אחרי-כיסוי 26-קרסול-לילי 27-קעקוע-סרטנים קטנים 28-קעקוע רוז קעקוע 30-צ'יקאנו-קאלה 31-פרפרים וכוכבים-קעקוע 32-פרפר-קרסול-קעקוע 35-חיננית-פרחים-עם-ראשוני-אני 36-היביסקוס 37 קשתות 38-ורדים שחורים 40-סנונית-קעקוע-רחוק 41-מוזיקה 42-ליל-ורד 43-מייחל-לכנפי-סנונית 44-פריחת הדובדבן 45-קרסול-קעקוע 46-ציפור-קעקוע 47-בולה-ורד-קרסול-קעקוע 49-קטן-קרסול-קעקועים-לבנות 50-מוסיקה-הערה 51-קעקוע נוצה-קרסול 52-קרסול-קעקועים-עיצובים 53-קרסול-קעקוע 54-קעקועים עם הדפס-ברדלס-נמר 55-קשת-קרסול-קעקוע 57-Abstract_ankle_tattoo 58-קעקוע פשוט וחמוד 59-קרסול-קעקוע 60-קרסול-קעקוע 61-צבעוני-קעקוע נוצות 62-לפרוח-להסתחרר-מהקרסול-למטה-כף הרגל 63-היפוקמפוס-קרסול-קעקוע 64-אהבה-קרסול-קעקוע מדהים-טווס-נוצה-עם-תווים מוזיקליים-קרסול-קעקוע מדהים-גולגולת-קרסול-קעקוע קרסול-קעקוע-עם ראשי תיבות מדהים-טווס-קרסול-קעקוע דובים-חיבוק-ולבבות-קרסול-קעקוע יפה-תלת מימד-ורד-קרסול-קעקוע-עם-שרשרת צלב יפה-עוגן-קרסול-קעקוע-לנשים יפה-קרסול-קעקוע-עם-שם ותאריך יפה-צבעוני-לוכד חלומות-קרסול-קעקוע ??????????????????????? קעקוע יפה-בצורת לב-מנעול-מפתח-קרסול יפה-טווס-קרסול-קעקוע קעקוע יפה-קטן-סוס-קרסול יפה-שבטי-קרסול-רצועת-קעקוע ???????????????????????????????? נר-ופרחוני-קרסול-קעקוע שרליז-ת'רונס-קטן-קוי-דג-קרסול-קעקוע צבעוני-תלת-ממדי-פרחוני-פרפר-קרסול-קעקוע צבעוני-פרפר-קעקוע-לנשים צבעוני-לב-קרסול-קעקוע-לנשים קעקוע צבעוני-כוכב-קרסול מגניב-תלת מימד-חיפושית-קרסול-קעקוע-עם-ראשי תיבות-לנשים מגניב-קרסול-קעקוע-לנשים מגניב-מוזיקלי-סימון-קרסול-קעקוע ???????????????????????????????? מגניב-שבט-קרסול-להקת-עם-כוכבים-קעקוע כתר-קרסול-קעקוע-לנשים חמוד-פרפר-קרסול-קעקוע-עיצוב חמוד-קטן-פנדה-קרסול-קעקוע לוכד חלומות-קרסול-קעקוע-לנשים דרו-ברימורס-עדין-קרוס-קרסול-קעקוע פרחוני-קרסול-קעקוע-לנשים פרח-אהבה-קרסול-קעקוע ארבעה כוכבים-קעקוע על הקרסול לב-קרסול-קעקוע-לנשים קעקוע מורכב-מאורי-שבטי

   מאמר קודם150+ קעקועים ידיים מושלמים לגברים ולנשיםהמאמר הבא155 קעקועי צלעות צד קטנים לבנים ובנות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   175 רעיונות עיצוב קעקועים בעלי משמעות לזכר
   Next Post
   150 تصاميم وشم البومة الرائعة ومعانيها