15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 הקעקועים הסמואנים הטובים ביותר – עיצובים ומשמעות לגברים ולנשים

טטאאו (קעקוע): לאורך ההיסטוריה הסמואית נראה כי הטאטאו (קעקוע) מגלם את חשיבותו של הגוף הסמואי הלבוש. קעקוע הוא הרי ייחודי בקביעותו, שכן העיצובים בדיו מתמזגים עם הגוף. עם זאת, קעקוע הוכיח גם שהוא נזיל ודינאמי, תוך התנגדות מתמדת של הגדרות חד ממדיות ומשמעות ייחודית לאורך ההיסטוריה שלו.

1. קעקוע סמואי מסורתי

האם אתה יודע מהו החלק הטוב ביותר בקעקועים תואמים סמואיים עם אחיך? אתה יכול לקבל תמונה מדהימה כמו זו המתוארת למעלה. אין ספק שהעיצוב אינו זהה, אך הקעקוע באותו אזור בהחלט עוזר!

2. עיצובים קעקועים סמואן חזה ושרוול מלא

קעקועים סמואיים עשויים גם להיות הרחבה מאזור החזה לאזור פרק כף היד כמו יצירה זו. זה כמעט נראה כאילו האדם הזה לובש אפוד ייחודי – גם מגניב בזה! העיצוב של קעקועים סמואיים הוא בדרך כלל מסובך ומפורט מאוד, בדיוק כמו היצירה הזו.

3. עיצובים קעקוע כתפיים סמואיים

אזור הכתפיים הוא גם מקום פופולרי לקעקועים סמואיים. זכור שרוב משמעויות הקעקוע הסמואיות קרובות לליבו של הלובש, בדרך כלל קשורות למסורת ארוכת שנים לכל הפחות.

4. קעקוע סמואי על הזרוע

רבים מאיתנו שמחים על עצמנו את הקעקועים הסמואים בשמחה מבלי להיות מודעים למשמעות העומדת מאחורי קעקועים סמואיים. האם אתה מודע לכמה מהמשמעויות של קעקועים אלה? בכל מקרה, אולי כבר התחלת לזהות את סגנון הקעקועים הסמואיים, רק הסתכל על הפריטים המובילים ברשימה זו.

5. עיצוב צוואר וקעקוע סמואני באזור אזור החזה

גם בנות יכולות ללבוש קעקועים סמואיים! לקעקועים כמו זה יש עיצובים ומיקומים שונים שניתן להדביק אותם עליהם. עיצוב הקעקועים הסמואני הזה מורכב מאמנות קו בלבד והוא אינו מוצל כלל, אך הוא עדיין נראה כל כך ייחודי ומדהים.

6. שחור ואדום

זהו אחד החלקים הנדירים שבהם ניתן לראות גם כמה צבעים בעיצוב. בקעקוע הסמואני הזה, רק לצב יש דיו אדום מוצל בתוכו, אולי כדי להראות שהוא משמעותי יותר משאר היצירה המקועקעת. אנחנו אוהבים את תיאום הצבעים!

7. עיצוב קעקוע ציפורים סמואיות בצדדים

עיצוב הקעקועים הייחודי הזה הוא שילוב של שחור וכחול, כשהציפור בדיו בסגנון שוודאי בהשראת עיצובים הקעקועים הסמואיים. לאחר שראית מספיק קעקועים בסגנון זה, לא תתקשו לזהות זאת בהמשך.

8. עיצוב קעקוע סמואי בעל חצי שרוול

הקעקוע הזה כל כך מסודר עד שזה נראה מדהים! הרבה עבודה מתבצעת בעיצוב ודיו של קעקוע סמואי נכון מכיוון שכל פרט קטן צריך להיות נכון ומדויק כדי שהקעקוע ייראה כמו היצירה הזו.

9. בצבע מלא

הקעקוע הזה בסגנון סמואי כאן הוא בצבע מלא ומוצל! תסתכל מקרוב ותבחין כי ההצללה והטון ליצירת קעקוע זו נעשים בצורה מסובכת עם עבודות נקודה מפורטות. תיאום הצבעים גורם גם ליצירה המקועקעת להיראות הרמונית יותר.

10. לאורך הירכיים

ניתן למקם קעקוע סמואי לנשים בדיוק היכן שהירכיים והירכיים העליונות מתחברות. הנה דיוקנאות צד מהממים לאישה הזו כשהיא לובשת שמלה עם שסע בירך! כרגיל, קצוות הקעקועים נקיים ומוגדרים מאוד, מאפיין קעקועים סמואיים.

11. גב תחתון & גב ירכיים

מכיוון שקעקוע סמואי הוא בעיקר גיאומטרי, אתה יכול להרחיב את הקעקועים באופן טבעי לכל כיוון או עם כל צורות שאתה רוצה. קעקוע סמואי מתאפיין בדרך כלל בדפוסים חוזרים ועיצובים המרכיבים פיסת קעקוע גדולה ומלאה יותר. כך שתוכל לעטות את הקעקוע הסמואני שלך בכל מקום בגופך!

12. עיצוב קעקוע סמואי בחלק האחורי של הצוואר

עיצובים קעקועים סמואיים יכולים להתאים באופן טבעי לכל אחד מחלקי הגוף שלך, בהתאם לעקומות הגוף שלך בצורה מושלמת. היצירה הספציפית הזו של קעקוע סמואי היא פשוטה יחסית בעיצוב בהשוואה לחלקים אחרים עם תכונות עדינות יותר.

13. רק על פרקי הידיים

אתה תמיד יכול לבחור קעקוע קטן יותר במקום הקעקועים הסמואיים בגודל מלא בדרך כלל על גברים. הקעקוע שנעשה בסגנון מאוד סמואי בקעקוע הזה למעלה הוא ממש לאורך פרקי הידיים, מתאים כמו צמיד.

14. עבודות נקודה & דפוסים שחוזרים על עצמם

הדפוסים החוזרים דמויי שרשרת הם חלקים מכריעים במה שגורם לקעקוע סמואי להיראות יפה. קעקועים אלה תמיד מוצלים בזהירות, עם צללים שיראו את ההבדל בין שכבות הקעקוע. זוהי גם אותן טכניקות הצללה שמוציאות את הברק המתכתי של כל מוטיבי שרשרת בעיצובים של קעקועים.

15. רק להקה קטנה

לעתים קרובות ישנן תפיסות מוטעות שעיצובים של קעקועים סמואיים חייבים להיות גדולים מאוד, מורכבים ומוצלים. זה בעצם לא מדויק כיוון שניתן גם להדביק קעקועים סמואיים בעיצוב להקה פשוט כמו אלה שלמעלה – הוא אפילו לא צבוע!

16. בקושי מוצל

עיצוב הקעקועים הסמואנים כאן שונה מעט מהמקובל. בדרך כלל, קעקועים סמואיים מוצלים במלואם או בדיו, אך זה נראה יותר כמו יצירה מצוירת ביד ללא הצללה כלל. הניחוש הטוב ביותר שלנו הוא שזו יצירה לא גמורה. זה עדיין נראה טוב עבור חתיכת קעקוע בזרוע!

17. יצורי ים

כמה קעקועים סמואיים עשויים להתמקד בחיי האוקיינוס ​​כמו הקעקוע למעלה. עיצובים קעקועים סמואיים כמו זה שלמעלה הם בדרך כלל בדיו לאורך החזה או על אזורי להב הכתף, ומתאימים לאזורים המעוקלים בצורה מושלמת.

18. רק קעקוע יד סמואני

קעקועים סמואיים מודפסים פחות על גב הידיים, אבל זה קורה! האדם הזה למעלה דיק את הקעקוע הסמואני למראה השבט הזה על ידיו. זה יכול להיראות אפילו טוב יותר אם הקעקוע משתרע גם על אזורי הזרוע!

19. קעקוע שרוולים נראה טוב!

המקום הטוב ביותר עבור כל עיצובים קעקועים סמואיים כנראה עדיין יהיה על הזרועות. גם אתה לא צריך לעטות אותו על שתי הזרועות – הוא יכול להיראות די מדהים באותה מידה מצד אחד בלבד! בדרך כלל, כאשר דיו זרוע אחת בלבד, הקעקוע ישתרע גם לאזור החזה, אם כי זו אינה דרישה.

20. צב ים, סגנון סמואני

נראה כי משמעות קעקוע סמואית קשורה קשר הדוק עם חיי האוקיינוס. לעתים קרובות תוכלו לראות צבי ים ויצורי ים אחרים המתוארים ביצירת קעקוע סמואית. כלומר אם הם לא הולכים על הדפוסים האופייניים שתראה בקעקוע סמואי.

קעקוע סמואי

לפיכך, יש לפרש קעקוע באופן פרטני ולמקומו בתוך הסביבה ההיסטורית הרחבה שלו. בעבר, קעקוע היה תהליך רוחני ודרישה תרבותית למי שרוצה להחזיק בתפקידים שונים בחברה. קעקועים מסורתיים אלה ממשיכים להתלבש, לעתים קרובות עם השינוי, אך עדיין המשמעות החזקה. 

21. שור או באפלו?

מיד אחרי הפוסט למעלה שמציג תיאורים רגילים של יצורי ים ויצורים בקעקוע סמואי, הנה אחד עם תאו מים בו. מדהים איך הם יכולים ליצור את המראה של החיה באמצעות עיצובים מופשטים ודפוסים גיאומטריים, אתה לא חושב?

22. דפוסים מינימליים

עיצוב הקעקועים הסמואני הזה הרבה פחות בולט בהשוואה לקעקועים מסובכים יותר. הקעקוע הוא בעיקר שחור, עם מעט דוגמאות ועיצובים מוטבעים בו. זה עדיין נראה מדהים, אנחנו לא נכחיש את זה!

23. כמו מנהיג שבטי

ניתן לצבוע חתיכות חזה קעקוע סמואיות ללא קשר לגודל גופך. כפי שצוין בחלק מתיאורי הקעקועים הסמואיים הקודמים, קצוות הקעקועים הללו יכולים להתעטף בצורה מושלמת סביב קווי המתאר של גופו של אדם, כך שתוכלו להדביק אותו בכל עת ובכל מקום.

24. כמו וו דג

זוכרים את הקריקטורה שבה כיכב הסלע? הקעקוע הסמואני הזה נראה כמעט כמו הקעקוע הפולינזי שהסלע היה בו ספורט! ההבדל העיקרי היחיד הוא שזה נראה קצת יותר צבעוני עם הבזק אדום.

25. כריש על האמה

בדרך כלל, משמעות הקעקוע הסמואני אינה ברורה מיד לצופיה. יש אנשים שמקעקעים כרישים, יצורים ודוגמאות אחרות בעיצוב סמואי אך ורק בגלל שהם אוהבים איך הקעקוע נראה ותו לא.

26. עיצובים קעקוע כתפיים סמואיים

פשוט ונקי – אנחנו אוהבים את זה! קעקוע סמואי זה כולל עיצוב מרכז עגול בלבד, והאזורים הסובבים אותו מעוצבים בסגנון סמואי תואם. בין אם הם פשוטים או מורכבים, כל קעקוע יכול להיראות נהדר כל עוד הוא נעשה נכון.

27. קעקוע סמואי רגליים

זוכרים מה אמרנו על עיצובים של קעקועים סמואיים המאפשרים לקעקוע להתאים בעצם לכל מקום בגופכם? ובכן, הנה הוכחה נוספת לעובדה זו! אתה לא יכול להכחיש שהקעקועים האלה נראים מדהים עם הדפוסים והצללים הפשוטים שלהם.

28. כמו זוג כנפיים

אחת הסיבות העיקריות לכך שקעקועים סמואים כה פופולריים היא שהדוגמאות בו מורכבות מצורות בסיסיות, המעופפות בעיבודים הייחודיים שלהן. הקעקוע הסמואני הזה על הגב מקסים מאותן סיבות – כל אחד יכול לצייר את הצורות והקווים בקעקוע הזה, אבל רק מעטים יכולים להמציא את העיצובים האלה.

29. קעקוע סמואני מודרני

עיצוב קעקועים מודרני סמואי יכול להיראות שונה באופן דרסטי מהמסורתיים שהראנו לכם בחלקים למעלה. הקעקועים יכולים להיראות מורכבים ועדינים בשל הקווים הדקים והמוטיבים הקטנים יותר. לשם השוואה, הקעקועים הסמואיים המסורתיים כוללים מוטיבים גדולים וקווים גסים.

30. מוטיב דובי סמואי

ייתכן שתצטרך מבט שני כדי להבחין שמדובר בקעקוע של דוב! הקעקוע הסמואני הזה הרבה יותר פשוט בהשוואה לעיצובים אחרים שהייתם רואים כאן. עם זאת, לא לעתים קרובות אתה רואה קעקוע של דוב, נכון?

אמני קעקועים בני זמננו ולקוחותיהם פיתחו אוצר מילים עיצובי חדש ומרגש, שמושרש במסורת, לביטוי הצהרות אישיות, משפחתיות, אזוריות, חברתיות ו/או תרבותיות ספציפיות.. 

31. קעקוע גב בעיצוב קעקועים סמואי

זהו אחד מעיצובי הקעקועים הסמואיים המסורתיים שיגרמו לאבות הסאומאים להרגיש גאים! כשמדובר בקעקועי גב, קעקועים סמואיים צריכים לכסות את כל הגב ולא רק את החלק שלו. כך תוכלו לעשות את הקעקוע הסמואני כלומר קצת צדק!

32. כמעט גמור!

הקעקוע הזה הוא קטע לא גמור – יש עדיין כמה מקומות להיות מוצלים בהם, אבל אנחנו אוהבים איך שהוא נראה כבר! קעקוע של אזורי החזה כך שיתאים לאורך קעקועי הכתפיים הוא בחירה מצוינת; זה גורם לקעקוע להיראות כמו חתיכה שלמה מבלי להזדקק לקטעים נוספים.

33. על כתף & החלק העליון של זרוע

האם הקעקוע הסמואני הזה פשוט מדהים? העיצובים משתלבים כל כך טוב בכל מקום בו הם בדיו עד שזה נראה ממש כמו שרוול קעקוע שלם. הקעקוע אמנם אינו מכסה את הזרועות או את שתי הכתפיים לחלוטין, אך עיצובים הקעקועים הסמואנים עדיין מדהימים כפי שהם.

34. עיצובים קעקועים סלמנדרה סמואה

זהו קעקוע סמואי נוסף המתאר חיה יוצאת דופן. שימו לב כיצד העיצובים עדיין מורכבים מקימורים וצורות פשוטים ליצירת צורה כולה של סלנדר, כאשר זנבו מסתלסל סביב עיצוב סמואי מורכב יותר..

קעקועים אישיים סמואנים

קעקוע סמואי, מסורתי ועכשווי, מאפשר ללובש לחקור אמנותית ולהודיע ​​על המורשת הסמואית שלו, ופועל כמפגן גאווה תרבותית קבועה וקבועה במיוחד, במיוחד על ידי אלה החיים בפזורה הסמואנית..

35. קעקוע סמואי מעוצב היטב

קעקוע סמואני

האם הקעקוע הזה גורם לך לחשוב על פולחן שמש? זה בהחלט עשה לנו! חתיכה עגולה כמו זו יכולה להתאים בצורה יפה לרוחב אזור החזה, סביב הכתפיים או אפילו כגזרה אחורית. גם האמות עובדות, בדיוק כמו בתמונה הזו!

בעוד שמיסיונרים נוצריים קימטו את מצחם מאז שהם הגיעו בשנת 1828/30, הוא נשאר מוטבע היטב בתרגול האמנותי הסמואי. באשר לגילויי ההיסטוריה, המשמעויות התרבותיות של קעקוע, כמו תמיד, ימשיכו להשתנות. 

36. קעקוע סמואי שרוול מלא

לִרְאוֹת? בדיוק דיברנו על איך עיצוב מעגלי יכול להתאים היטב לאזורי הכתפיים, והנה אחד כבר! יש גם מוטיב מעגלי סביב המרפקים והקטע הנגדי של הזרוע שבו הוא בדרך כלל מתקפל. עיצוב הקעקועים הסמואני ליצירה זו יעיל מאוד ונראה כי זורם בצורה מושלמת לאורך הזרוע.

37. עיצובים קעקועים סמואנים לחזה ולזרוע

כאשר אתה בוחר עיצוב קעקוע סמואי, מבחינה טכנית אתה רק צריך לעצב אותו לצד אחד. הסיבה לכך היא שרוב הקעקועים הסמואנים כמו זה משתקפים סימטרית על פני החלק האמצעי, אולי רק מוצלים בצבעים מנוגדים כמו לקעקועים בזרוע.

38. זרימה חלקה

קעקועים סמואיים בהחלט מצליחים להזכיר לנו כיצד האנרגיה שלנו זורמת בגופנו! העיצובים כל כך מחוברים זה לזה מעיצוב קעקוע סמואי חזיתי מלא כמו פריט זה יכול להיראות כמו שריון סמואי מסורתי.

לרוע המזל, רבות מההיסטוריות המוקדמות/טרום הנצרות נותרו מעורפלות ומעיבות על המאמצים לרשום כרונולוגיה ברורה. כיום הקעקוע מתבצע מתוך כבוד לתרבות, לזקנים ולמשפחה. זוהי סמואה, הדרך הסמואית. 

39. על כתף שמאל

למרות שאנחנו לא יכולים לדעת איזה סוג שיתוף זה יהיה, אני חושב שכולנו יכולים להסכים שיש בו עיצוב עדין מאוד כדי לגרום ליצור כולו להיראות כמו יצירת אמנות. למען ההגינות, רוב הקעקועים הסמואנים הם באמת אומנויות מורכבות!

40. צפו בהצללות

זהו סוג ההצללה שאנו מדברים עליו! האם אתה רואה עד כמה הצבעים משתלבים זה בזה, מטון כהה יותר לצבע בהיר יותר? זוהי דוגמה מצוינת לקעקוע סמואי, ואנחנו בהחלט אוהבים לראות עוד כמו זה.

קעקוע, לעומת זאת, יותר מאשר משנה את הגוף הפיזי; זה משנה את תחושת העצמי של הלובש. סמואים הלובשים קעקוע מסורתי כמעט אוניברסלית מדברים על השינוי הפנימי שהם חווים תוך כדי תהליך סימון חיצוני.

בעוד שהקעקוע הוא התחייבות קבועה וגלויה לעין, רוב הסאומים מרגישים שההיבט של הכאב במהלך התהליך חשוב לא פחות, מכיוון שהם משתתפים בסבל הקולקטיבי של המתקעקעים לפניהם. 

כאב זה מחזק את הקשרים האישיים שלהם עם המשפחה, הקהילה, ההיסטוריה והתרבות, ובסופו של דבר מספק ללובש תחושה של “השלמה” בנוגע ל”סאוניות “שלו..

שחור-דיו-סמואני-קעקוע-על החזה-ועל שרוול ימני

קעקועים גברים ונשים

גברים ונשים כאחד ממשיכים לקעקע את גופם בצורה מסורתית. לגברים, הקעקוע המסורתי הזה שנקרא pe’a, עובר ממש מעל המותניים עד מתחת לברכיים. העיצוב הכולל מאורגן במסגרת של אזורים תחומים הממלאים מוטיבים משניים.

בעוד שהמסגרת הכוללת סטנדרטית מיסודה, היצירתיות האמנותית פורחת בתוך האזורים, כאשר אמנים מניפולטיביים ממציאים גלריה של מוטיבים עיצוביים מסורתיים. רוב המוטיבים הם התייחסויות חזותיות מסוגננות מאוד לעולם הטבע (רגליים, שועל מעופף וקליפת קונכיה).

מוטיבים ועיצובים אישיים מתייחסים מבחינה רעיונית להיסטוריה המשפחתית של הלובש, לחוזק אופיו ולמחויבותו להתנהגויות מסוימות, כגון כיבוד המשפחה וההתייחסות אליה, הכנה לכל המשברים והאירועים, ביסוס חזק, כיבוש הפחד וחיפוש אחר אתגר.

כל עיצוב מורכב עבור פיאה חייב להיות מורכב בקפידה כדי להכיל את האיקונוגרפיה המתאימה וליישר אותו בקפידה כדי לשפר את העקמומיות הטבעית של הגוף. לפיכך, יש לאשר מחדש את המיומנות והידע של האמן הקעקוע (tufunga ta tatau) על כל לקוח.

רישומים היסטוריים מצביעים על תפקידו המוערך של אמן הקעקועים וטכניקות ההליך הבסיסיות שלו נותרו קבועות למדי. תפקידו של tufunga ta tatau ממשיך להיות תפקיד שהוא בעיקר תורשתי ומוחזק אך ורק על ידי גברים.

הכלים של tufunga ta tatau נותרו גם הם סטנדרטיים במידה מסוימת, הכוללים מערכת מסרקים (au), פטיש הקשה (סוסאו), פיגמנט, ספוג ומים. המסרקים עשויים מעצם משוננת המחוברת לצלחת מעטפת צבים המחוברת לאחר מכן לידית עץ.

רוחב המסרק (5-50 מ”מ), מספר השיניים (4-60) ודקות השיניים משתנות בהתאם לצורך של האמן. הטופונגה טובלת את הקצוות המחודדים של המסרק לפיגמנט סמיך העשוי מפיח נרות טחון דק מעורבב במים (אם כי לאחרונה משמש גם דיו הודו) ומניח אותו מעל העור.

>

מצד שני, האמן מחזיק את פטיש העץ כדי להכות את המסרק, ובכך מציג את הפיגמנט מתחת לעור. בנוסף לכלים הנדרשים, אמן המאסטר דורש מעוזרים (לרוב חניכים) לנגב דם ​​ופיגמנט עודף במהלך ההליך, אך חשוב מכך, להחזיק את העור מתוח, עוזר לשמור על הקווים הכחלחלים/שחורים חדים וברורים..

בעבר, רוב הבנים היו מתחילים בתהליך הקעקוע בין הגילאים 14-18. כדי להתחיל את התהליך כל הקודם נחשב לא נבון, מכיוון שצמיחה תעוות את העיצוב. 

השלמת הפיאה הייתה אירוע גדול, שכן הוא סימן את המעבר של הילד לגבריות, את נכונותו לשרת את הצ’יפים ואת רצונו לשלוט בכישורים נדרש להתחשב בתואר בעתיד. בממוצע, ייקח 2-3 חודשים לסיים את הפאי, מכיוון שכאבים ודלקות דרשו מנוחה בין הפגישות.

כיום, הפיאה מבוצעת על פחות גברים סמואים, מכיוון שהם מעריכים מחדש את הכאב, העלות והערך החברתי ללבוש אחד. אלה שבוחרים לקבל את הטאטאו מחליטים לעתים קרובות לקבל את ההתחייבות כאשר הם מתבקשים לקחת תואר משפחתי. 

לפיכך, רבים מהגברים הללו הם בשנות ה -20 לחייהם, בני ה -30 ומעלה לפני שהם עוברים את התהליך. בעוד שהגיל הממוצע הפך גבוה יותר, הזמן הממוצע שנדרש לסיום פיאה הפך לקצר יותר. לרבים מהגברים הללו יש עבודות מקצועיות שמגבילות את הזמן הרחק מהעבודה, והרבה נוסעים לסמואה מ”מדינות “אחרות, למרות שחלק מהטופונגות חיות או נוסעות לחו”ל כדי לעסוק באומנותן..

בשל מגבלות זמן אלה, התהליך נעשה יותר ממהר ולעיתים הוא מסתיים תוך מספר ימים, ולא חודשים. מבחינת העיצוב, עם זאת, הפה נשאר קבוע למדי.

סמואה-רגל-קעקוע

בעבר בוצע הקעקוע המסורתי של נשים סמואיות, הנקראות malu, על נשים צעירות אי שם בין גיל ארבע עשרה לעשרים וחמש. נשים אלו היו בני משפחה חשובים שתפקידם המיוחד נחגג בסימון הגוף. 

כיום, פחות נשים לובשות מלו, ואין הגבלות נחרצות לגבי מי רשאי ללבוש אחת ומתי יש ליישם אותה. מאלו ממוקם בעיקר על הירכיים והברכיים, אך ניתן למצוא אותו גם על הבטן התחתונה, פרקי הידיים והידיים. 

כמו פעה, מאלו הוא סימטרי דו -צדדי, אך העיצוב דליל, כמעט תחרה, ומכיל מוטיבים ליניאריים המסודרים בשורות אנכיות, אופקיות ואלכסוניות. בעוד גברים ונשים חולקים מוטיבים רבים של קעקועים, המוטיב בצורת כרית הנקרא malu מוגבל לנשים. באופן משמעותי, זהו לעתים קרובות המוטיב הראשון שהוחל על ידי tufunga ta tatau, המוצב מאחורי מפרק הברך.. 

 מאלו אמצעי הגנה

למרות שלקעקוע של נשים הייתה בעבר משמעות מגוננת, אך כיום הוא נדון במונחים של מעמד משפחתי ומחויבות תרבותית. 

כאשר אישה מתכוננת לקבל את המלו שלה, היא (ולעתים קרובות משפחה וחברים) תתראיין אצל הקעקוע (tufuga ta tatau) כדי לקבוע את המוטיבים שיש להשתמש בהם ואת מיקומם הנכון, כך שהעיצוב המוגמר יבטא בצורה נכונה. ההיסטוריה המשפחתית והאישיות של הלובש.

התאמה אישית של עיצוב דומה באמצעות ראיון אישי היא גם פרוטוקול הגברים המתכוננים לקראת פעם שלהם.

מכיוון שרוב הנשים הסמואיות מחזיקות את הרגליים מכוסות מתחת לברך, malu כמעט ולא נראה בציבור. הוא נראה בעיקר כאשר רוקדים או יושבים על רגליים כדי להפוך את המשקה הטקסי לאווה, מה שהופך את המחויבות הקבועה לתרבות לרלוונטית ישירות לאירועים טקסיים..

למרות שנראה כיום על פחות נשים, מאסטרי קעקועים שמבצעים את המלו על נשים קובעים כי יש לה חשיבות שווה כמו הגבר הזכר, וכי הם נלבשים כיום מסיבות דומות..

שחוקים בגאווה: חוגגים את המורשת האמנותית הסמואנית “אוצרה על ידי טרי סוול, דוקטורט.

Previous Post
25 הקעקועים והעיצובים הטובים ביותר של משפחת סימפסון
Next Post
100 nejlepších tetování a návrhů vážky