15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

155 רעיונות עיצוב שונים לקעקוע ורדים

עיצוב הוורד הוא אחד העיצובים הנפוצים ביותר שאנשים רוצים לקעקע על עורם. אם אתם מחפשים עיצוב קעקוע ורדים נהדר, להלן מספר עיצובים שתוכלו לבחור עבור קעקוע ורדים על עורכם.

  1. עיצוב ורדים כלפי מטה

    קעקוע ורדיםעיצוב ורדים כלפי מטה בצד החזה הוא שילוב יפהפה של קווי מתאר, גוונים וקולוטים המעצבים ורד יפה. הגוונים בשחור ולבן מתאימים להפליא לגוון העור הבהיר יותר שמוציא את עיצוב הוורד בצורה מושלמת. השפעות הצל גם משלימות את עיצוב הוורדים די טוב.

2. ורד עם קלף ופרח

הוורד עם קלף ועיצוב חרמש נראה יפה על הזרועות. מרכיבי הקלף מופיעים עם גוונים וקצוות חדים בזמן שהוא מוצג כאילו יש בו כיתוב. החרמש היוצא מקצה השושנה מגיע עם צבעים וגוונים שגורמים לקצה החרמש להיראות חד.

3. ורד שחור עם קצה אדום וגזע חום

הצבעוני ורדים שחורים עם קצוות אדומים מגיעים עם דיו חום באזור הזרוע. פרטי הוורד מורכבים מהעלים והקוצים מכניסים צבעים לדיו החום. הוספת צבע שחור אחיד של עלי הכותרת בגוונים בהירים יותר וקצה ורד אדום מסיים את ניצני הוורדים בעיצוב הקעקוע הזה.

4. ורד בעיצוב גולגולת

ורד זה עם עיצוב גולגולת על פרק כף היד מתואר עם פרטים לבנים על גוון עלי כותרת של פרח שחור. הגולגולת מסומנת בדיו שחורה ומוצלת בקצוות ובארובת העין ומעניקה לה מראה תלת ממדי. העיצוב מסתיים בעלים וגבעול כדי להעניק לו מראה מחוך.

5. ורד בעיצוב שעון ויונה

קעקוע ורדים זה עם שעון כיס ועיצוב יונה מודגש במגוון גוונים, קלילות וחושך של האובייקטים והמראה התלת מימדי המתאים באופן מושלם לאזור פרק כף היד. ליונה ולשעון הכיס יש סמליות טובה של שלום ורגעים שמגיעים יחד עם הוורד הנחשב לפרח האהבה.

6. עיצוב קורוסאז ‘פרק כף היד בתלת מימד

סגנון ורד המחוך בהדפס תלת מימד בעל גוון אפור ייחודי ברקע כהה יותר. זה מתאים בצורה מושלמת על פרק כף היד, כמו כתמי קעקוע, והוורד נראה מציאותי ומסוגנן על היד. הרקע השחור בצל מוסיף אפקט מובלט לשושנה וגורם לעיצוב לבלוט על העור.

ראה גם: 90+ ירך יצירתי ואמנותי & קעקועי מותניים

7. עיצוב מחוך שורש כף היד

העיצוב הצבעוני הוא שילוב פשוט של עלי ורדים והעלים. הרכיבים מפורטים בצבעים בהירים, אחידים ומתוארים בדיו קעקוע שחורה. הוא מתאים היטב כמו צמיד תוך שמירה על יופיו הפרחוני. זו אסתטיקה יפה לאזור הידיים ואפילו נראית מדהים עם צמידים או שעוני יד.

8. עלי ורדים רבים בעיצוב עלים מתוחים באדום

עלי הכותרת הרבים האלה עיצוב ורדים מגיע עם גבעול ארוך וגלי שמדגיש את הפרח. עיצוב הקעקועים מופיע בדיו קעקוע שחורה ואילו העלים מוצגים בדיו חום ובעל רקע עלים שחורים. העיצוב משתרע מפרק כף היד ועד לאזור המרפק.

9. עיצוב כובע כתף בעיצוב ורדים

עיצוב ורדים גדול זה הוא עיצוב קעקוע כתף מושלם. עיצובו מופיע בדיו קעקוע שחורה ובעל מגוון גוונים היוצרים אפקט תלת ממדי על הוורד. העלים ברקע נותנים תמיכה נוספת בעיצוב הוורדים הפורחים.

10. עיצוב ורדים פורחים

עיצוב תלת מימדי זה מתאפשר על ידי שכבות הצללים וטכניקת ההדפסה המדויקת המעניקה תמונת ורדים מציאותית יותר. בינתיים, העלים מקבלים מתאר מציאותי יותר, והגוונים המדויקים נותנים רקע מונוכרום תוסס יותר לשלושת הוורדים בעיצוב זה.

11. קווי מתאר ורדים עם עיצוב חבל חרוזים מעוצב

לעיצוב ורדים זה של קו-נקודות יש מבנה הדומה לסקיצה חסרת צבע. גווני העיצוב מורכבים מנקודות בגדלים שונים, ועלי ורדים ועלים בעלי קווי מתאר בקווים וקימורים מודגשים. זה כמו ציור שמחכה לקבל צבעים אך שומר על האסתטיקה ה”פשוטה אך היפה “שלו.

12. ורד בפריחת עיצוב קעקוע ביד

קעקוע ורדים זה מגיע בגוונים מונוכרום שונים ומתאר קווים וקימורים מודגשים. יש לו גם הדגשה עם הסמלים השונים על האצבעות. העיצוב רחב מספיק כך שיתאים לגב כף היד בצד הגבי ובעל מראה ותחושה אסתטיים על פרק כף היד וידך.

13. עיצוב סקיצות ורדים קטנות מסוגנן

זוהי סקיצה פשוטה של ​​ורד והיא עיצוב קעקועים קטן שניתן לצבוע כמעט בכל מקום בגוף. קווי המתאר מורכבים מקווים קטנים וקימורים. לניצני הוורדים יש קצוות חדים המשמשים עקומות של עלי הכותרת ואילו העלים הם צורות יהלום פשוטות הנוצרות מקו הגבעול הדק..

14. שלושה ניצני ורדים ועלים ברקע כהה

שלושת הוורדים והעלים מגיעים בצבעים ובגוונים אחידים ומופיעים עם קווים דקים ושחורים ואפקט פסטל שמן. עיצוב ורדים זה הוא הטוב ביותר באזור מפרק כף היד עד המרפק של הגפיים העליונות. הרקע הכהה נותן תחושה מובלטת יותר של הוורדים והעלים, מה שגורם לו להתבלט מהעור.

15. עיצוב קווי מתאר ורדים משוננים

העיצוב של קעקוע דו ורדים זה עם עלים משוננים גורם לקעקוע יפה על הידיים והרגליים. הגוונים יוצרים אפקט תלת ממדי על העיצוב בעוד שהקצוות המחוספסים יוצרים עיצוב מוצק לפרח ולעלים. בינתיים, המתווה דמוי הסקיצה יוצר אבן יסוד יפה לצבעי המונוכרום של העיצוב.

16. מחבת ורדים עם גוון עלים כהה ובהיר

העיצוב מתחת לפרק כף היד הוא בעל אסתטיקה נהדרת לחלק הגוף הזה. העלים השונים ולבנים השונים יוצרים אביזר יפהפה סביב עיצוב הוורד היחיד. הוורד עצמו בעל מתאר יפה באמת ומוצלל כהה יותר באזורים הפנימיים של עלי הכותרת.

17. עיצוב סקיצה מונוכרומטי ורד יחיד

הגבעול היחיד עם ורד פורח וענף קטן של עלים קטנים מעוצבים בתערובת של קווי מתאר וגוונים ואילו הגבעול והעלים צבועים בגווני שחור אחידים. הגוונים דמויי הנקודות יוצרים אסתטיקה יפה על עלי הכותרת של הוורד בעוד שהקווים המתארים מבטאים את שושן הוורדים הפורח.

18. ורד יחיד בעלים עטוף בקצה הכתף

עיצוב קעקוע זה יוצר אסתטיקה מחוספסת במטרה להציג כתף של עלי ורד משוננים המתפתלים למתאר דמוי גפן העוטף את החלקים התחתונים והגביים של הכתפיים. הוורד היחיד בצבע אדום עמום אך בעל הצללה יפה של שחור באזור החיצוני של עלי הכותרת שלו.

19. מדבקה מודפסת עיצוב גבעול ורד

עיצוב זה מציג גבעול ורד יחיד, עם ורד אדום וקווי מתאר שחור של עלים וגבעול. הצבע האדום המלא נותן מבטא לקעקוע הוורדים, והעלים והגבעולים השחורים תומכים בהדגשה של עיצוב קנה הוורדים. בחלק התחתון של הגבעול ניכר קו עקומה דמוי גפן.

20. ורד בפריחה עם עיצוב מצויר של עלים אדמדמים

עיצוב קריקטורה זה של ורד על פרק כף היד עוסק בקווי מתאר וגוונים. למרות שהוא מגיע בדיו צבעונית, גווני עיצוב הקעקועים עדיין נפוצים וקובעים את מידות קעקוע הוורדים. הקצוות הלבנים יוצרים גם מבטא של קלילות בעיצוב זה בעוד שהעלים מציגים טיפים אדמדמים יפים.

21. ורד תלת מימדי על עיצוב דפוסי פרחים מסוגננים

המרקם התלת מימדי והריאליסטי של ורד בפריחה הוא טכניקה יוצאת דופן הדורשת דיוק והדפסים עדינים כדי ללכוד את הריאליזם של הפרח. מה שהופך את עיצוב הקעקוע לייחודי לגמרי הוא הדפוסים הסימטריים הפרחוניים המשמשים את הרקע שלו. בסך הכל, זהו עיצוב קעקוע ורדים מהמם.

22. עיצוב קעקוע ורד ריאליסטי בגזע יחיד

לעיצוב קעקוע ורד גזע יחיד זה יש מראה ותחושה מציאותיים, אם כי הטכניקה המשתמשת רק בקווים דקים ובגוונים מונוכרום מינימליים. הגבעול נראה אמיתי גם כשהם רק קווים. העלים והפרחים הם פרטים מודפסים לכאורה על העור. התמונה כולה בוודאי תיראה טוב על כל חלק בגוף.

23. ורד כחול עם עיצובי שמיכה משוכללים ורקע עלים כהים

עיצוב ורד כחול ייחודי זה כולל אנסמבל של דפוסי טקסטיל מרופדים בדיו שחורים מודגשים. הצבע הכחול -אקווה של הוורד הופך את העיצוב לבלוט ויש לו תמיכה בעיצוב הרקע של עלים בהדפסים שחורים ודוגמאות השמיכה עם רקע כהה יותר על העיצוב הכולל..

24. ורד במשולש עם עלה מנוקד ומתאר עלי כותרת.

עיצוב זה כולל מגוון קווים ודוגמאות הדומים למחבת ורדים. הצורה הבולטת בעיצוב זה היא המשולש שבו הוורד מבפנים מגיע בצבע ורוד בעוד השאר בשחור ולבן. לעיצוב מבני עלים לצד חלקים מסוימים של עלי הכותרת. דפוסי קו ונקודה הם תוספת לעיצוב בכדי לגרום לפרח להתבלט.

25. עלי כותרת ורדים שלמים עם עיצוב מודפס של כדורי מים

עיצוב קעקוע ורדים מסיבי זה מכסה אזור גב שלם והוא כמו ציור של עור האדם מכתפיו ועד ירכיו. אופיו התלת ממדי של העיצוב כולל כדורי מים, עלי ורדים, עלה ורד יחיד וכמה פרוסות תפוז מתחת לפרח. רקע העיצוב בצבע שחור.

26. קווי מתאר ורדים מצוירים על עיצוב פרק ​​כף היד

זהו עיצוב פשוט של ורד שניתן לדמותו לציור של פרח של ילד. גבעול ורד יחיד בעל כותרת ורדים פורחת וגבעול ומשונן מתאר, עיצוב זה מושלם לכל חלק בגוף, אם כי רבים מעדיפים לקעקע אותו על פרק כף היד.

27. שלושה ניצני ורדים פורחים על קעקוע מרפק.

קעקוע מסוגנן זה של שלושה ורדים הוא אפקט שיתופי של צבעים מונוכרומטיים והדפסים מציאותיים. זהו משחק של שחורים ולבנים ליצירת אפקט תלת ממדי של עלי הכותרת. בינתיים, הרקע הכהה מכסה את כל אזור המרפק של הזרועות ומטביע את עלי הכותרת של הוורדים להפליא.

28. ארבעה ורדים עם עיצוב עלים

ארבעת הוורדים מעוצבים באופן שהם מציאותיים וקריקטורים בו זמנית. קווי המתאר והגוונים מספקים אפקט תלת ממדי לעלי הכותרת והעלים. הפרטים של עלי הוורד יוצרים רקע יפה לשושנים, והצל שמאחוריו בולט את עיצוב הקעקועים מהעור.

29. ורד חג המולד האדום ואבן אודם על תבניות מצולע ועקומות

ורד חג המולד האדום ואבן האודם נקבעים בטכניקות הצללה לינאריות היוצרות אפקט תלת ממדי על האובייקטים בעיצוב זה. הדפוסים מאחורי שני האובייקטים הם תערובת של דפוסי מצולע ועיצובים מתולתלים המהווים רקע שובב לשני אובייקטים רציניים מציאותיים.

30. עיצובים של חבטת ורדים מצוירת

עיצובים אלה מאוירים בצורה מצוירת. חלק מהם הם עיצובים של ורדים כלפי מעלה או כלפי מטה, בצבעים או בשחור לבן. המאפיין הנפוץ ביותר בקעקוע ורדים מסוג זה הוא שמדובר בשושנה ארוכת גזע, ניצנית או בפריחה מלאה. התמונה האחרונה אפילו מציגה ורד בעל גזע ארוך מהסרט של דיסני, היפה והחיה.

31. הדפס קעקוע בשרוול בעיצוב ורדים

הקעקוע המסוים הזה מכסה אזור מסוים בזרוע, רצוי את השרוולים. עיצוב ורדים זה הוא דפוס נחמד לסוג כזה של הדפס קעקועים ובעל מתאר יפה של עלי כותרת ועלים עם רקע שחור להבלטת עיצוב קעקוע הוורדים על העור.

32. מתאר עיצובים של קעקוע ורדים

קעקוע זה הוא אפקט שיתופי של קווים עבים ודקים כמו גם טכניקות צביעה רגילות והפוכות לעיצובים של קעקועים. השימוש בקווים לקביעת גוונים, קווי מתאר וקצוות יוצרים הרמוניה מושלמת של העיצוב וגורמים לקעקוע להתבלט יותר על העור.

33. עיצובים קעקועים שובבים

השימוש בצבעים שאינם הצבע הטבעי של האובייקט מעורר ייחודיות, אכזריות וגוון של ביטוי עצמי על עיצוב קעקוע ורדים זה. מגוון הצבעים, הגוונים והדוגמאות שיבואו בעיצוב מסוג זה דורש מחשבה מחוץ לקופסא, אם כי הצורות והמתארים יהיו מציאותיים מבחינה טכנית עם האובייקט.

34. עיצוב קעקוע ורדים מונוכרום ורוד פוטוריאליסטי

הדפסה בשחור -לבן של עיצוב הוורד התאפשרה בדיוק ובשלמות של קווים, גוונים, מידות וטכניקות צבע. סוגים אלה של קעקועים פוטוריאליסטיים הם תוצר של כישורי עיצוב או מכונות גבוהים יותר. הצורה התלת מימדית של עיצוב הוורדים מוציאה את הריאליזם בשושנה.

35. עיצובים של קעקוע כפפות ורדים (עם שמות)

אחת הדרכים הרבות להביע הערצה כלפי מישהו מיוחד, עיצוב הוורדים עם שמו של מישהו הוא עדות להערצה אמיתית, בהתחשב בכך שקשה להסיר קעקועים. השימוש בקווים ובגוונים מוציא עיצוב תלת מימדי של קעקוע ורדים על החלק הגבי של היד.

36. עיצובים ורדים ריאליסטיים

הריאליזם בשושן מציג שימוש בצבעים וגוונים. בעל השפעה תלת מימדית על קעקוע הוורדים גורם לעיצוב להתבלט מכל גוון עור בכל חלק בגוף. הפרטים הנוספים של עלים, טיפות טל ואפילו ענפים קטנים הופכים את העיצוב לכובש עוד יותר.

37. רעיונות לקעקוע ורדים בגפה העליונה

רוב מקבלי הקעקועים רוצים להדפיס את הקעקוע שלהם על הידיים, הכתפיים, המרפקים, פרקי הידיים ואפילו בחלק האחורי של הידיים. מעיצובים פשוטים עד משוכללים, חובבים נוספים מתחילים לאהוב קעקועים בגפיים העליונות עם קעקוע ורדים, שם, אייקון קטן עד בינוני או קעקוע שרוול אם הם אמיצים מספיק.

38. רעיונות לקעקוע ורדים בגב

יש כאלה שרוצים לעשות קעקועים בחלק האחורי של הגוף. רובם מעדיפים להדביק אותו על צלחות הכתף שלהם, על ידי הידיות, המותניים או אפילו הירכיים. כמה קעקועי ורדים בדיו בגב האחורי, החל בעיצובים קטנים של קעקועים ועד קעקוע בגב מלא.

39. רעיונות לקעקוע קעקוע של ורד על שורש כף היד

העיצוב לוקח השראה מהריאליזם של אובייקט הוורד על הקעקוע על פני דפוסי השמיכה הדומים לפתיחת כפפה או לכדור כדור. דפוסי השמיכה כוללים קווים חוצים שנראים כמו כפפה אך קבועים על פרק כף היד וידיו של מקלט הקעקועים. הוורד הסגול הוא בעל הגוון והמתאר כדי שייראה כמו אובייקט תלת ממדי.

40. עיצוב ורד גזע ארוך קצוץ

העיצוב הוא ורד גזע ארוך ללא החלק התחתון כלול. מוקד העיצוב הוא הוורד, בפריחה מלאה או ניצן עם העלים והגבעול עליו. לפעמים קוצים כלולים בעיצוב, כמו בתמונה, אבל לרוב זה לא.

41. עיצוב פריחת ורדים

בעוד שרבים רצו קעקוע ורדים מלא, יש כאלה שמעדיפים רק את פריחת הוורד. לחלק מהם יש את זה בקבוצות של שלושה או ארבעה, כשהעלים כלולים כרקע. לחלקם הוא התקבץ יחד בעוד שחלקם נפל כלפי מטה. רוב עיצובים של פריחת ורדים הם מונוכרומטיים, אך ישנם גם עיצובים קעקועים של פריחת ורדים צבעוניים.

42. עיצוב קעקועים ורדים קטנים

למי שרצה לשמור על עיצוב קעקועים קטן יותר, ורד קטן על הידיים, פרקי הידיים או הגב הוא גם נחמד. רוב אלה הם עיצובים פשוטים ומצוירים. ישנם גם קעקועים ורדים קטנים בעלי פניות ריאליסטיות. רוב קעקועי ורדים קטנים אלה מעוצבים בעוד שחלקם הם קווי מתאר פשוטים.

Previous Post
45 des tatouages ​​​​gémeaux les plus extraordinaires pour complimenter votre corps
Next Post
90+ kreativních a uměleckých tetování boků a pasu