15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

135 רעיונות לקעקוע בעצמות צווארון עבורך

האם אתה רוצה לעשות קעקוע אבל לא יודע מה לשים? אנו יכולים להבין מדוע החלטה זו אינה קלה. קעקועים, אחרי הכל, צריכים להישאר עליך כל שאר הזמן. אם החלטת לענוד את הקעקוע שלך על עצם הצווארון, אוסף הקעקועים של עצם הצווארון שלנו עשוי לעזור לתת לך כמה רעיונות.

1. האחות רוז

הראשון ברשימה שלנו מושלם לאחיות. זהו פרח עם המילה “אחות” על הגבעול. הגופן המשמש הוא פשוט למדי, אך הוא משתלב היטב על עצם הצווארון. אם תחליט לקבל עיצוב זה, תוכל לבחור לקבל סוג אחר של פרח וצבע, אך יש לשמור על הרעיון של המילה “אחות”.

קעקועים של עצם הצווארון

 1. מספרים רומיים

עוד רעיון מצוין לקעקוע עצם הצווארון שלך הוא ספרות רומיות. קעקוע זה משתמש בספרות רומיות לייצוג תאריך או מספר משמעותי, על עצם הצווארון. הספרות הרומיות הן רעיון מצוין מכיוון שהן נראות טוב יותר על העור, והן נותנות משמעות למסתורין לקעקוע שלך, כי בואו נודה בזה, לא כולן יכולות לקרוא ספרות רומיות מהר ככל שהם קוראים מספרים סטנדרטיים..

 1. אותיות

הקעקוע הזה הוא אותיות בלבד. אותיות אלו עשויות להיות מספר דברים, אך הן משמרות את משמעות הקעקוע מעט מסתורין. אתה יכול לעשות את אותו הדבר. תחשוב על משהו שמתייחס אליך, וקבל רק את האותיות הראשונות כדי לשמור על המשמעות סודית יותר, אלא אם כן, כמובן, שמערכת האותיות שנבחרה אתה דיו פופולרית בקרב הציבור.

 1. ציפורים ועלים

זהו די קעקוע עצם צווארון פופולרי למדי. עם זאת, זה לא פחות רעיון טוב לקעקוע. העיצוב נותן אשליה של ציפורים המתעופפות מהעץ עליו הן נחו, כמו איך ציפורים בחיים האמיתיים עפות משם כאשר יש צליל או הפרעה פתאומית. המשמעות של קעקוע זה משתנה, כך שתוכל לתת לו פרשנות משלך כאשר אנשים שואלים אותך לגביו. אתה יכול גם לשנות את מספר הציפורים בקעקוע, בהתאם למספר שברצונך לסמן.

ראו גם: 112 רעיונות לקעקוע עוגן למתקדמים ראשונים

 1. תסריט חד-קווים

סקריפטים עם קו אחד הם גם פופולריים למדי עבור קעקוע של עצם צווארון. גם הקעקוע הזה קצת שונה מהקודם. התסריט כאן קרוב יותר זה לזה, עד שכבר אולי יהיה קשה לקרוא אותו מרחוק. כמו כן, אין עיצובים אחרים בדיו של התסריט, אך הפשטות כאן מהממת למדי.

 1. כלב שיא

רעיון הקעקועים הבא שלנו אינו כבד ואינו עמוק, בניגוד לרוב הקעקועים. רעיון הקעקוע הזה הוא תמים לחלוטין ובכן, חמוד. הוא מושלם לאוהבי כלבים ולאנשים שרוצים רק שיש אמנות על הגוף מבלי להגיד אמירה נועזת או כבדה. כמובן שאתה יכול להראות את המראה של הגור שלך כתום על עצם הצווארון שלך במקום זה שמופיע בתמונה.

 1. הַצהָרָה

זהו רעיון לקעקוע עצם צווארון. בעיצוב לא קורה הרבה, אבל ארבע המילים כאן מספיקות כדי לגרום לך לחשוב ולתהות. הגופן גם גדול יותר מקעקוע התסריט, והקו אופקי יותר מאשר נטוי.

 1. גדול ונועז

אם אתה יותר סוג של אדם בתמונה, אז רעיון הקעקועים הזה נהדר בשבילך. העיצוב צורח כוח ועוצמה, ובכנות, די בהצהרה. לפעמים, ציור אחד כזה אומר יותר מכל משפט בן 5 מילים. העיצוב די גדול ממה שראינו עד כה, אבל אם אתה באמת רוצה לעשות קעקוע שהופך את הראש, בוודאי תאהב את זה.

 1. לִנְשׁוֹם

אוהב שפות אחרות? אין בעיה! אם אתה מסתכל על עיצוב הקעקועים שלנו לעצם צווארון הבא, אתה יכול לראות שהמילים שנכתבו אינן באנגלית. הם למעשה איטלקים, שמתורגמים במידה מסוימת ל”רק נשימה “. די מסודר, נכון? טונות של שפות אידיאליות לקעקוע מסוג זה. אפילו טוב יותר אם אתה לא ממדינה דוברת אנגלית; אתה יכול להשתמש בדמויות המקומיות שלך לקעקוע.

 1. פרחים ועז

לקעקוע הבא יש עיצוב מדהים. עיצוב מסוג זה מיועד לאנשים שהחליטו על קעקוע גלוי מאוד לשאר הזמן. הוא מכסה את כל החזית, פועל על עצמות הצווארון. הפרחים משתרעים לאורך עצם הצווארון, בעוד שעיר נמצאת ממש באמצע. החיה אולי נראית מאולפת, אך כאן נראה שהיא חיה מאוד פראית וחזקה.

 1. פרפרים תלת מימדיים

עיצוב קעקוע פופולרי נוסף הוא פרפרים. הם גם לא רעים לעצמות הצווארון. רק תסתכל על הפרפרים על עצם הצווארון כאן על העיצוב הבא שלנו. הפרפרים נמצאים בתלת מימד. הם כל כך מדהימים שזה באמת נראה כאילו יש פרפרים מונחים על עצם הצווארון של האדם. כמו כן, הוספת העיצוב היא שם בצורת לב, ממש מתחת לפרפרים, ממש על ליבו של האדם.

 1. חפרן גדול

מוקסם מאסטרונומיה? למה לא לקבל עיצוב קעקוע של כל דבר מהחלל החיצון? זה הרעיון מאחורי העיצוב הבא שלנו. זה מיועד לאנשים שחושבים שכוכבים הם מגניבים. כולם מכירים את המטבל הגדול, ואם אתה הולך לעשות לעצמך קעקוע של קבוצת כוכבים, למה לא של פופולרי מאוד. עיצוב זה פשוט מאוד, מושלם למי שמעדיף פשטות על פני תמונות גדולות.

 1. שם ותאריך

אז, כבר קבענו כי הספרות הרומיות הן עיצובים קעקועים נהדרים. עם זאת, אין זה אומר שלא ניתן להשתמש במספרים סטנדרטיים לעיצוב קעקועים. הקעקוע הבא מוכיח בדיוק את זה. שמו של אדם חשוב נכתב קודם כל, בעוד לידו נכתב תאריך משמעותי.

 1. לב נורה

לב הוא גם עיצוב קעקועים נפוץ מאוד. אבל, הקעקוע הבא לוקח את עיצוב הלב לרמה אחרת. מעניין מאוד שהעיצוב הוא במראה הלב האמיתי. הוא כולל פרטים, אפילו העורקים והחדרים. למראה המעניין של הקעקוע נוסף החץ דרך הלב והדם שנשפך מקצהו. בהחלט אמירה.

 1. תמיד

בעוד שחלק מקעקעים משפט על עצמות הצווארון שלהם, אחרים בוחרים במילה אחת בדיו שלהם. בדיוק כמו זו, המילה היחידה על עצם הצווארון שלה היא המילה “תמיד”, שיכולה להיות משמעות להרבה דברים. כדי לתת יותר עיצוב לקעקוע, המילה מלווה בארבעה עוגנים. גם לעוגנים יש כמה משמעויות או יותר, אך לרוב הן מתכוונות ליציבות וכוח.

 1. ציפורים

טריס, מישהו? ציפורים מקועקעות על עצם הצווארון אולי אינן נראות לראשונה בסרט “Divergent”, אך לאחר מכן הוא בוודאי הפך לקעקוע פופולרי יותר של עצם הצווארון. הציפורים האלה קצת פחות שחורות מזה של אלה בסרט. כמו כן, בקעקוע של טריס, הציפורים סימנו כל אדם חשוב בחייה. אתה יכול לעשות את אותו הדבר. מספר הציפורים שתשים על עצם הצווארון שלך יכול לייצג גם את מספר האנשים החשובים לך, או שאפשר שתהיה לך סיבה אחרת לגמרי לכך שהעיצוב הזה יוטבע עליך.

 1. פשוט רוז

הקעקוע הזה הוא כנראה אחד הפשוטים שבחבורה. עם זאת, זהו עיצוב לא רע. זה רק קעקוע של ורד, אבל הפרטים עשויים די טוב. המתאר טוב, וההצללה בפנים נותנת יותר ממדים לקעקוע, מה שהופך אותו למראה יותר מציאותי.

 1. “אהבה מנצחת הכל”

האם אתה מאמין באמירה זו? האיש בתמונה הבאה שלנו בהחלט עושה זאת. זה די ברור כי מלבד העובדה שהוא בחר בשורה הזו כדי להכתים עליו, הוא גם הניח אותו ממש באמצע עצמות הצווארון שלו בגופן כתוב להפליא. גם גודל הקעקוע אומר משהו. אם אתה אכן מאמין בזה, תוכל לאמץ את אותה אמירה באותו מקום.

 1. פרח קטן

ראינו כמה פרחים גדולים באוסף, אבל העיצוב הבא הזה יהיה הראשון מבין אחד קטן. אין כאן הרבה מה שהופך אותו לקעקוע מושלם למתחילים. אתה יכול לכסות אותו בקלות אם אתה צריך, ואם אתה רוצה, אתה יכול פשוט ללבוש משהו כמו גופיה כדי להשוויץ בקעקוע הפרחים הקטן שלך.

 1. פרחים ורודים

נראה שפרחים הם באמת עיצוב קעקועים פופולרי. העיצוב כאן הוא של פרחים אך עם כמה עלים. העלים די מעניינים מכיוון שיש כאן שני סוגים מהם. אם אתה מסתכל על הפרחים מקרוב, אתה יכול לראות שגם להם יש פרטים. הקווים בתוכם אינם שחורים אלא מעט ורדרדים, שונים מהצבע המשמש למתאר.

 1. עצמות צווארון, חזה או שניהם?

הקעקוע הבא שלנו אינו מכסה רק את עצמות הצווארון. הוא כל כך גדול שגם החזה מכוסה. העיצוב נראה קצת אקזוטי, והפרטים בפנים גורמים לו להיראות מעניין יותר. אין מילים או מספרים בדיו עם או בתוכו, אבל גודל הקעקוע לבדו מספיק כדי למשוך תשומת לב.

 1. תהילים 139: 14

איזה שימוש טוב יותר יש לקעקוע מאשר להשתמש בו כדי להודות באמונתך. עבור אלה שמכירים את התנ”ך שלהם טוב מדי, שהרי הפסוק המועדף עליכם הוא דרך יצירתית מאוד להראות לאנשים על מה אתם מאמינים ובמה אתם מאמינים. בדיוק כמו בתמונה הזו, הפסוק משמש להראות. אנשים שהיא מאמינה בעצמה. עוד דבר טוב על קעקוע מסוג זה הוא שאתה לא יודע כמה אנשים הזקוקים לעידוד נואש עשויים להיות בהשראתו.

 1. תרגיע

הקעקוע הבא די ישר למעלה. זה מסר די ישיר לכל מי שקורא אותו. אנשים עם הרבה ביטחון יכולים לעטות עליהם את זה כיוון שרק מעטים באמת יכולים למשוך את זה. עם מסר כזה, אתה מניח שהרבה אנשים ירימו את הגבות שלהם כשראו אותו, אבל אנשים רבים יכולים למצוא גם את זה חמוד.

 1. פרחים משורטטים

הרעיון הבא שלנו הוא עיצוב קעקועים משורטט להפליא של פרחים. הפרטים כה מדהימים עד שהם נראים כאילו הפרחים מצוירים על דף נייר ולא בדיו על העור. העיצוב הוא רק משני פרחים התלויים על גבעול קטן, המשתרע לאורך עצם הצווארון, אך הצלליות גורמות לעיצוב להראות טוב במיוחד.

 1. ורד אדום

בתמונה מוצב קעקוע של ורד אדום למדי ממש מתחת לעצם הצווארון. אז, כן, זה לא ממש ON על עצם הצווארון ועוד על הכתף, אבל גודל הוורד פשוט כל כך גדול שהוא למעשה תופס את העור מהכתפיים עד ממש מתחת לעצם הצווארון. עיצוב הוורד כאן הוא בעיצוב אדום קלאסי למדי, בעוד שהעלים נותנים פרטים נוספים עם קווים לבנים בפנים.

 1. נוֹף

זהו עיצוב קעקועים די מעניין לעצם צווארון, וזה בהחלט לא נפוץ במיוחד. ראית פעם קעקוע של צורות אדמה? מסתבר שהם יוצרים גם עיצוב קעקוע של עצם צווארון די טוב. הקעקוע כאן לא מסובך כמו חלק מהאחרים שראינו עד כה, אבל הייחודיות של התמונה עצמה מספיקה כדי להכניס זאת לרשימת הרעיונות האפשריים של קעקוע עצמות צווארון..

 1. ציפור דואגת

ראינו קעקועים של ציפורים על עצמות צווארון כאן באוסף שלנו, אבל הם בעיקר קבוצה של ציפורים קטנות. עיצוב הקעקועים הבא קצת שונה מאלה שכן הוא פשוט גדול עם כנפיים פרושות כאילו הוא ממריא. אין הרבה הצללות בקעקוע, אבל קווי המתאר די גדולים.

 1. הוֹקָרָה

הקעקוע הבא נראה כמחווה למישהו. הסכין המוטבעת לאורך עצמות הצווארון צבועה, והלהב חרוט את שם האדם ותאריכי לידתו ומותו. עצמות צווארון הן מקום טוב לעשות קעקוע אם אתה מתכנן לחלוק כבוד למישהו מכיוון שהוא גם קרוב מאוד ללב.

 1. ורד חסרת פחד

כדי לתת לקעקוע ורדים קצת יותר יתרון, אתה יכול להוסיף מילה אחת בצד, בדיוק כמו איך שזה נעשה כאן ברעיון עיצוב הקעקועים הבא שלנו. המילה די מתארת ​​את האדם העונד את הקעקוע, ו”חסר פחד “היא מילה די טובה לתאר את עצמו. כמובן שאתה יכול לבחור מילה אחרת אם אתה חושב שהיא תתאים לך יותר.

 1. הכנס הצעת מחיר, בבקשה

לא יודעים מה לשים על הקעקוע שלך? למה שלא תצלם משהו כמו הקעקוע הזה בתמונה? בעוד שרוב האנשים חושבים היטב מה לכתוב על העור לקעקוע, רעיון הקעקוע הבא בעצם משאיר לאנשים אחרים להחליט איזה ציטוט צריך ללכת הכי טוב על העור שלו. למרות שהוא חסר את הציטוטים מעוררי ההשראה שאנו רואים בדרך כלל על עצמות הצווארון, הוא בהחלט יוצר קעקוע די הומוריסטי ושנון..

 1. משאיר

בעוד שורדים וסוגים אחרים של פרחים הם בחירה פופולרית, עלים יכולים להיראות מדהימים גם על עצמות הצווארון. העלים כאן על שתי עצמות הצווארון, ויוצרים תמונה מאוזנת. במבט מקרוב על החלק הפנימי של כל עלה, אתה יכול לראות שפשטותם אינה אומרת שחסרים להם פרטים, הודות לצללים שבתוכם.

 1. דמויות ייחודיות

מוקדם יותר ראינו קעקוע עם ציטוט בשפה אחרת, אבל הדמויות המשמשות עדיין נמצאות באלף בית. זה לוקח את הרעיון הזה ברמה גבוהה יותר עם דמויות שונות המוטבעות על עצם הצווארון. הקעקוע הוא פשוט מאוד, אבל התעלומה מאחורי המשמעות היא שמירה עליו מעניין מאוד.

 1. אוריגמי

אוריגמי די קשה להכנה. עם זאת, אם אינך טוב בהכנתם אך עדיין רוצה שיהיה לך אותם בקרבתך, מדוע שלא תדביק את עצמך בקעקוע אוריגמי? העיצוב הוא של ציפור, קעקוע עצם צווארון נפוץ, אך מכיוון שמדובר בציפור אוריגמי, הקעקוע יכול להיחשב לייחודי יותר מכמה.

 1. לִי & אתה

הקעקוע הזה אומר הרבה. שתי המילים מאוד בסיסיות ונפוצות מאוד, אבל ההשפעה היא משהו אחר. זה קעקוע רב עוצמה שאומר הרבה על הכוח של מערכת יחסים, כל מערכת יחסים. אתה יכול לעשות קעקוע מסוג זה בשפה אחרת אך עדיין בעל אותה משמעות.

 1. תסריט דו-קווי עם פרפרים

הרעיון הזה לקעקוע לעצם צווארון כתוב גם בתסריט, אבל זה לא מסלול אחד. כמו כן, מיקום הקעקוע אינו בדיוק על עצם הצווארון, אך הוא די קרוב. הקו, או ליתר דיוק קווים, מודגש עם שלושה פרפרים שחורים קטנים שהם פשוטים אך נחמדים למדי.

Previous Post
108 דגשים מסוגננים ומפתים לשיער שחור | צעירה, רעננה וסקסית
Next Post
112 Anker-Tattoo-Ideen für Erstbesucher