15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

50 תסרוקות של ילדות קטנות ומקסימות

אחד הדברים החשובים ביותר בתסרוקות של ילדות קטנות הוא שהן צריכות להיות גם קלות וגם חמודות מאוד.

יש לכך שתי סיבות. אתה רוצה להפחית את כל ההמולה של הבוקר כשאתה מנסה להכין אותם לבית הספר, אבל אתה רוצה שגם הם ייראו במיטבם, רק כדי שתוכל לשלוח אותם לעולם הכי בטוח שאפשר.

מתוך מחשבה על הרעיון הזה, ריכזנו רשימה של תסרוקות ילדות קטנות מקסימות שבטח יעניקו לך השראה. הנה זה!

1. תסרוקות לילדות קטנות עם קשר פשוט

זוכרים מה בדיוק אמרנו על ההמולה בבקרים בבית הספר? ובכן, זה לא הופך להיות קל מזה. לקשור קוקו פשוט, ליצור פרידה באמצע ולמשוך דרכו את הקוקו. וואלה! יש לך קשר צרפתי!

תסרוקות פשוטות לילדות קטנות

מָקוֹר

2. תסרוקות לילדות קטנות עם פוני

האם יש משהו מתוק או חמוד יותר מתינוקת קטנה עם פוני? להשלמת המראה, תוכל לקשור את שאר שערה בלחמנייה עליונה מבולגנת. השתמש בצעיף ראש צבעוני כדי להדגיש את הפוני ואת פניה דמויי בובה.

פוני תסרוקות ילדה קטנה

מָקוֹר

3. צמות משולשות

ילדות קטנות אוהבות צמות. כולנו יודעים ש. או שאולי אנחנו אוהבים לראות אותם בצמות כי זה גורם להם להיראות אפילו יותר חמודים. למרות זאת, מה דעתך, במקום צמה אחת, אתה הולך על שלוש? אלה תסרוקות לילדה קטנה משולשת למחצה.

תסרוקות לילדות קטנות צמות משולשות

מָקוֹר

4. תסרוקות של מפל ילדות קטנות

זה לא רק מפל פשוט. למעשה, זה נקרא צמת מפל לולאה. אל תדאג, זה בכלל לא קשה להכין ואתה יכול למצוא הדרכות באינטרנט. עם זאת, יהיה עליך להתאמן מעט עד שתבין נכון.

לופ מפל צמות תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

5. תסרוקות לילדות קטנות עם קשתות וגלים

תמונה זו היא התגלמות של כל מה שאנו מקשרים עם האהבה של ילדה קטנה. גלים ילדותיים נשקי שמש, שתי צמות צרפתיות מושלמות וקשת גדולה לקשור את הכל יחד.

צמה צרפתית כפולה, קשת וגלי תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

6. האינסוף הוא שלך

להלן רעיון לתסרוקות לילדות קטנות שאהבנו בזכות המעשיות והרבגוניות שלה. המשמעות היא שההחמצה הזעירה שלך יכולה ללבוש הן לבית הספר והן לאירוע מהודר או לחתונה לאחר מכן מבלי שתבזבזי יותר זמן על הכנתה.

תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

7. צמת הכוכבים

אתה יכול גם לבחור נתיב גחמני יותר אם הילד קטן מספיק ועדיין מתאים לגחמה בשיערו. רעיון התסרוקות של ילדות קטנות מורכב בעצם מסדרה של צמות בגודל שונה, חמש מהן מתכנסות לכוכב ים.

כוכבי ים צמות תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

8. תסרוקות לילדות קטנות תחרה

זו נקראת צמת תחרה עם ראש החץ. למרות שזה נראה מסובך ומאוד מסובך לביצוע, ברגע שתראה הדרכה או שתיים, תבחין שבעצם די קל להסיר אותו. יהיה יותר מסובך לגרום לגברת הקטנה לעמוד במקום, האמן לנו!

צמת תחרה ראש החץ תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

9. צמות מפל

ישנן מספר תסרוקות של ילדות קטנות ומרהיבות באמת וזה בהחלט אחת מהן. הוא מורכב משלוש צמות מפל, הממוקמות באלכסון לכל אורך השיער, כאשר שלוש סרטים קשורים אליהם. לקבלת האפקט המרבי, בחר סרטים בצבעים שונים.

צמות מפל, תסרוקות של ארבעה גדילים וחצי למעלה

מָקוֹר

10. תסרוקות של הנסיכה הקטנה

אם צרור השמחה הזעיר שלך היה נסיכה אמיתית השייכת לאחד מבתי השלטון בעולם, כך היא הייתה מתלבשת בשיערה. סט צמות מסובך מאוד, הקשורות יחד בחלק האחורי של ראשה, כדי לגרום לה להרגיש כמו האדם המיוחד שהיא באמת.

תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

11. על פני המצח

אם אתה רוצה שהבובה הקטנה שלך תבלוט באמת, אתה תמיד יכול לנסות את התסרוקת הזו. זו צמה פשוטה, אבל הטוויסט הוא שהיא מקיפה את ראשה כמעט כל הדרך כמו סרט. החלק המושך את העין הוא מלפנים, עד לקו השיער.

צמת תחרה החוצה את תסרוקות הילדה הקטנה במצח

מָקוֹר

12. תסרוקות של חמש סטרנד ילדות קטנות

הנה גרסה נוספת של צמות המפל רק שהפעם תצטרכו לעשות זאת עם חמישה גדילים במקום שלושה. זה ייקח קצת מיומנות, מה שאומר שאתה צריך להתאמן לא מעט לפני שתוכל להשתלט על זה..

תסרוקות ילדה קטנה של חמישה גדילים מפל

מָקוֹר

13. הוורד הצהוב

אל תפחד להוסיף כל מיני קישוטים בשיער בתך. היא בהחלט תאהב את זה. עם זאת, הקפד לבדוק איתה קודם כל ולראות מה היא אוהבת. יתרה מכך, הפכו את זה לחוויה מהנה של אם ובחרו ביחד.

תסרוקות ילדה קטנה ורד

מָקוֹר

14. נערת הפרחים

לא יכולנו לעשות את רשימת התסרוקות של ילדות קטנות מבלי לכלול כמה רעיונות לנערות חתונה. הנה הראשון. זהו קשר פשוט עם כמה גלים, קשור לשני ורדים לבנים. הפרחים, כמובן, יהיו תלויים במה שהכלה בוחרת.

ילדת פרחים זעירה תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

15. זנב הדגים המבולגן

להלן הרעיונות התסרוקות המושלמות של ילדות קטנות לאותם בוקר שני עצלים כאשר הכנתה לבית הספר פשוט נראית משימה בלתי אפשרית. זו צמת זנב דגים מבולגנת מאוד עם סרט אדום קטן שתחבר אותה ותהפוך אותה לאלגנטית יותר.

תסרוקות ילדות קטנות בזנב דגים

מָקוֹר

16. פשטות פעמים שלוש

הנה עוד ערך מעניין ברשימת תסרוקות הבנות הקטנות שלנו. זה מתחיל כקוקו חלקלק ופשוט. עם זאת, בקרוב תוכלו להבחין כי הוא הופך לשלושה פיתולים כפולים הנשפכים לאורך הגב במפל מבריק של שיער מבריק. וואו!

שלוש צמות פשוטות תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

17. תסרוקות קשת השיער לילדות קטנות

אם אינך יכול להחליט איזו קשת להוסיף לשיער בתך, יש לנו את הפתרון. מה דעתך אם תדלג על האביזר לגמרי ותעשה קשת ממש משיערה? זה ייראה פנטסטי לחלוטין והיא תקנא בכל הילדות הקטנות האחרות.

קשת שיער תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

18. תסרוקות מיס ילדות יקרות

הו, מיס יקירתי, כמה שאת נראית יפה! ללכת לאירוע מהודר, כגון חתונה, לא תמיד קל כשיש לך פעוט. המעט שתוכל לעשות הוא לוודא שהשיער שלה מושלם. הצ’ינון הגבוה הזה עם צדדים מבולגנים ינצח את ליבם של כולם.

מתוקה תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

19. לובש את הלב על השרוול שלך

כן, ילדים עושים את זה. אבל מה דעתך במקום השרוול שלך, זה נמצא בשיער שלה? כשמדברים על תסרוקות של ילדות קטנות, שום דבר לא נראה טוב יותר מלבבות, נכון? אלה שתי צמות פשוטות שנקשרו יחד בגב כדי לתת מראה של לב.

תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

20. ארבעה גדילים וסרט

נראה שבאמת אין סוף לדמיון האנושי בכל הנוגע לתסרוקות וצמות של ילדות קטנות, נכון? זוהי דוגמה מדהימה למה שאצבעות מומחה וקצת יצירתיות יכולות לעשות. הקשרים המדהימים באמצע והטיה הצדה של הצמה גורמים לה להיראות כמו משהו מתוך אגדה.

צמת ארבע סטרנדים עם תסרוקת לילדה קטנה

מָקוֹר

21. נימפת העץ

כל מיסי היא סוג של נימפה, פיה או פיקסיה לפני שהיא גדלה. לכן, למה לא לתת להם לילדות הקטנות תסרוקות שמגיעות להן בזמן שאתה עדיין יכול? כמה מקצים והכתר פרחים יעשו את העבודה על זה.

תסרוקות ילדה קטנה נימפה

מָקוֹר

22. ורדים אדומים

סיגליות כחולות, נחשו כמה אמא ​​אוהבת אתכם? עד כדי לתת לך את המראה המעולה הזה של תסרוקות של ילדות קטנות. אתה יכול להשיג את התלתלים המתוקים במיוחד על ידי שימוש בתלתלים מיושנים במקום במגהץ, שיכול לפגוע בשיער הדק שלה..

גלישה בלונדינית קלאסית ורדים תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

23. זנבות מסורתיים

ברשימת התסרוקות של ילדות קטנות הייתה צריכה להיות התייחסות אחת לפחות לזנבות המסורתיות. מרכיב עיקרי בדרך לצעירים ללבוש את שיערם במשך מאות שנים פשוטו כמשמעו, זוהי מסורת שלא הולכת להיעלם בקרוב.

תסרוקות צמות מסורתיות של ילדה קטנה

מָקוֹר

24. תסרוקות לחמניות מובילות לחמניות

זה נהדר מכיוון שהוא מסוגנן ופשוט כל כך קל לביצוע. אם שיערה ארוך מספיק, תוכל לנסות את הלחמנייה העליונה לבד, עם גומי שיער בלבד. אם לא, אתה תמיד יכול להשתמש בסופגנייה או אפילו באחד הגרביים הקטנטנים שלה. חפש את זה באינטרנט!

תסרוקות ילדה קטנה לחמנייה עליונה

מָקוֹר

25. דוגמנות הפרחים הגדולים

לחמנייה עליונה יכולה גם להיות הבד הפשוט והמושלם לכמה פאר. אם אתה הולך לאירוע גדול המאפשר פאר כזה, אתה תמיד יכול לבחור פיסת פרח בגודל ג’מבו על ראשה. היא תאהב את זה!

פרחים גדולים אמנותיים תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

26. תסרוקות הנערות הפשוטות של היפי

לפעמים, הפרטים הקטנים ביותר הם ההבדלים הגדולים ביותר. במקרה זה, צמה פשוטה ורזה עם שלושה גדילים תספיק כדי להפוך תסרוקת פשוטה לתסרוקת היפית. הנסיכה הקטנה שלך תודה לך.

תסרוקות פשוטות של ילדה קטנה

מָקוֹר

27. גלים טבעיים

אל תפחד לאמץ את התלתלים או הגלים הטבעיים של המתוקה שלך אם יש לה אותם. תסרוקות של ילדות קטנות יכולות להתייחס גם לזה. השקיע במוצרי טיפוח שיער איכותיים וודא שאותם מנעולים ילדותיים מאירים בבריאות ויופי.

גלים טבעיים תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

28. תיקונים פשוטים

קח את זה בחזרה לשורשים עם תסרוקות פשוטות אלה של ילדות קטנות. כל שעליך לעשות הוא להרים כמה גדילים מלפנים משני הצדדים, לקלוע ולשזור אותם תוך כדי משיכתם לאחור. פשוט אך יעיל!

תסרוקות פשוטות של ילדה קטנה

מָקוֹר

29. תסרוקות לילדות קטנות עם ציניון נמוך

הילד שלך יכול להיראות כמו ברבור לבן גם אם היא לא באמת לוקחת שיעורי בלט. תמיד אפשר לשאול כמה תסרוקות מהבלרינות היפות. לזה יש שתי צמות צרפתיות שאתה צריך לקשור לצ’ינון נמוך.

צ'יגונים נמוכים צמות תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

30. צמת בועה Fauxhawk Plus

זה נכון. תסרוקת זו משלבת גם מוהוק מזויף וגם צמת בועה מתנדנדת. יחד עם שמלה חמודה, אהובתך הקטנה תסובב ראשים לכל מקום אליו היא הולכת. טיפ מקצועי – לכו על גמישות שיער בלתי נראות.

תסרוקות לילד בועה צמות בועה

מָקוֹר

31. טוויסט קדמי עם לחמניה מבולגנת

אם שערה של הגברת הזעירה שלך קצר מכדי ליצור ממנו תסרוקת מושלמת, תצטרך להסתפק. לדוגמה, תמיד תוכל לשלב שני רעיונות או יותר. להלן טוויסט קדמי המורכב יחד עם כמה סיכות בובי, לחמנייה מבולגנת וקשת גדולה במידה טובה.

לחמניה מבולבלת מבולבלת עם תסרוקות של ילדה קטנה

מָקוֹר

32. צרפתית וקוקו

שילוב קלאסי נוסף ברשימת תסרוקות הבנות הקטנות שלנו הוא תערובת הצמה הצרפתית בתוספת קוקו. אתה יודע שאתה לא יכול להשתבש עם מתכון שנבדק. למעשה, אתה יכול לקרוא לזה מתכון של שוקולד צ’יפס של תסרוקות!

צמות צרפתיות ותסרוקות של ילדה קטנה מקוקו

מָקוֹר

33. לחמנית הבלט

הנה עוד טייק על לחמנית הבלט המסורתית. אתה יכול לבחור בזה אם בתך לוקחת התעמלות או ספורט או אפילו אם היא רק משחקת בחוץ ואתה צריך לשמור על קור רוח ולהוציא את השיער מעיניה..

לחמניות בלט תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

34. תסרוקות מיני צמות בנות קטנות

אם היא קטנה מספיק כדי שלא תוכל לעמוד במקום כך שתוכל לעשות את כל שערה, אל תדאג. כמה צמות מיני יעשו את העבודה בסדר גמור. השתמש בקשת גדולה, כמו זו של מנטה מקסימה זו, בצבע שישלים את עיניה וסיימת!

מיני צמות תסרוקות ילדה קטנה

מָקוֹר

אולי תאהב גם – 80 עדכונים קלועים להפליא לכל סוגי השיער

35. המערבולת

בכל הנוגע לתסרוקות של ילדות קטנות, לעולם לא ייגמר לך הדמיון. הנה תת -חרדה יפה בסגנון הצרפתי שהסתחררה לתוך לחמנייה גדולה על ראשה. אתה יכול להשתמש בסופגניית קצף ללחמניה, כדי לוודא שהיא נשארת במקומה.

צמת סרט הסתחררה לתסרוקות של ילדה קטנה

מָקוֹר

36. תסרוקות לילדות קטנות ונסיכות חזירים

כל נסיכה חייבת לאבד את שערה מדי פעם בדרכה, לא? לזה מתכוונים החזירונים של הנסיכה. צמות קטנות קלועות שבדרך כלל היו תלויות על כתפיה או על גבה ושהן נצמדות בצורה מסודרת בלחמנייה עליונה עם קשת ורודה.

תסרוקות ילדה קטנה של נסיכה חזירים

מָקוֹר

37. תסרוקות הנערות הקטנות בהתעמלות

אם העוגה המתוקה שלך היא מתעמלת אז הנה תסרוקת מדהימה שתמיד תוכלי לנסות בשבילה. מדובר בלחמנייה גבוהה מאוד עם צמות שמקרינות ממנה. אתה יכול לראות שיש בו גם הרבה סרטים המשמשים לקישוטו.

תסרוקות לילדה קטנה בהתעמלות

מָקוֹר

38. תסרוקות הבנות הקטנות של הפרפר

בעזרת כמה גמישות שיער, בכל צבע שתרצו, יוצרים אפקט פרפר בחלק האחורי של ראש בתכם. צרו את שאר השיער בשני זנבות פשוטים שייצגו את זנבות הפרפר עצמו.

תסרוקות לילדה פרפר

מָקוֹר

39. צמת האינסוף

הנה עוד ערך נפלא ברשימת תסרוקות הילדות הקטנות שלנו. קוראים לזה צמת האינסוף ואנחנו בהחלט מעריצים אותה. קשרו את השיער בקוקו. נחלק אותו לשניים. סובב חלק אחד וצמה את השני. סובב את שתי הצמות המתקבלות באחת אינסופית.

תסרוקות ילדה קטנה צמה אינסופית

מָקוֹר

40. שלושה גמישות ושני צמות מתולתלות

זה עשוי להיות הערך החמוד ביותר ברשימת התסרוקות של הילדות הקטנות שלנו. בעזרת שלוש גמישות, צור משולש בחלק העליון של הראש. דפוס גיאומטרי זה אמור לאחר מכן לפרוץ לשתי זנבות מתולתלות ומתוקות להפליא, המחוברות יחד על ידי גומי דמוי פומפון..

3 תסרוקות ילדות קטנות אלסטיות לתוך זנב מבולגן

מָקוֹר

41. צמת לב בת הים

מה אתה עושה בנוגע לתסרוקות לילדות קטנות ליום האהבה? צמת לב בת הים, כמובן. שוב, יהיה עליך להפנות את תשומת ליבך ל- YouTube או ל- Pinterest ולמצוא שם כמה הדרכות טובות לשיער. זה די מסובך.

בתולת ים לב הצמה תסרוקות ילדה קטנה

מָקוֹר

42. השראה לחתונה לתסרוקות לילדות קטנות

אתה תמיד יכול לבסס את התסרוקת על מה שהכלה בוחרת או דורשת, כמובן. עם זאת, לעולם אינך יכול להשתבש עם לחמנית בלרינה מתוקה ודרוכה בתוספת קשת סאטן לבנה.

תסרוקות לילדה קטנה השראה לחתונה

מָקוֹר

43. צמת הוויקינגים

הנה דבר מדהים שאתה יכול לנסות, בהשראת הטרנדים האחרונים. צמת ויקינג בחלק העליון של הראש, הממשיכה לקוקו פשוט. בלונדינית פלטינה היא צבע הבחירה כאן מכיוון שהוויקינגים עצמם היו בלונדינים, אבל זה לא חובה, כמובן!

זנב פוני צמה צרפתית מסלסל תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

44. תסרוקות לילדות קטנות ב -4 ביולי

מה מייצג את ה -4 ביולי טוב יותר מכוכבים אמריקאים? שחזר את זה בשיער על ידי סיבוב של כמה קווצות ושימוש בהן ליצירת כוכב ענק אחד בחלק האחורי של ראשה. לקשור את הקצוות בשתי זנבות עם הדגל שלנו עליהן, באופן טבעי.

תסרוקות לילדה הקטנה הרביעית

מָקוֹר

45. תסרוקות של ילדות קטנות מוכות כוכבים

זה נקרא סולם, מסיבות ברורות. אם תצליח לרכוש את המיומנויות לשלוף אותו, כולם יתפעלו מהאופן בו הוא מחליק לאט לאט באלכסון על החלק האחורי של הראש, כל הדרך למטה.

כוכב פגע בתסרוקות של ילדה קטנה

מָקוֹר

46. ​​תסרוקות לילדות ליל כל הקדושים

אל תדאג, זה רק נראה מורכב. למעשה, זה ממש קל. חלק את שערה באמצע בקו זיג-זג. קושרים אותו משני הצדדים בצמות בועה. עבור כל “בועה” שאתה יוצר, הוסף אביזר שיער ספציפי ליל כל הקדושים, כגון עכבישים מפלסטיק, עטלפים או גולגולות.

תסרוקות לילדות קטנות

מָקוֹר

47. הקשר הגבוה במגדל

כשמדברים על תסרוקות של ילדות קטנות, יש את הקשר העליון ויש את הקשר הגבוה במגדל. האחרון הולך ממש על כתר הראש ואתה יכול לסמן או לייפות אותו באמצעות קשת קטנה פשוטה לבחירתה.

תסרוקות ילדה קטנה עם קשר עליון

מָקוֹר

48. עץ חג המולד

יש לנו גם רעיון לחג המולד לרשימת התסרוקות של הילדות הקטנות שלנו. זו צמה פשוטה שבה החוטים נשלפו לאחור ונקשרו עם חבטות ירוקות כך שהוא דומה לעץ חג המולד.

תסרוקות לילדה קטנה של עץ חג המולד

מָקוֹר

49. ילד הקיץ המתוק שלי

שיער מתולתל טבעי צריך להיות מטופל וליהנות ממנו כפי שהוא. יהיה עליך לקנות שמפו מיוחד, כמו גם מרכך לחות במיוחד, תרסיס מתנתק ואדון, אבל בסופו של דבר זה יהיה שווה את זה בסופו של דבר.

תסרוקות לילד קיץ מתוק

מָקוֹר

50. זנבות פעוטות

ברגע שתמצא את האביזרים הנכונים לאוצר שהיא הילדה הקטנה שלך, השאר אמור להיות עוגה, באמת. רק לקשור את שערה היקר לשתי זנבות פשוטות ולתת לאביזרים לדבר.

פעוטות זנבות תסרוקות לילדה קטנה

מָקוֹר

סיכום

מה איתך? אם יש לך בנות משלך, באיזה תסרוקות לילדות קטנות אתה אוהב להשתמש? האם מישהו מהם כבר נמצא ברשימה שלנו? יידע אותנו בסעיף ההערות למטה!

Previous Post
7 התספורות הטובות ביותר לשיער דק: דירוג ומדריכים
Next Post
تسريحات الشعر الرائعة للشعر المتموج: 50 طريقة لارتداء الشعر الخاص بك بغض النظر عن طول الشعر أو نوعه!