15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

50 רעיונות לעיצוב סטיילינג של אלת השראה

נשאלו שאלות רבות לגבי מה הן בעצם צמות האלה. במילים פשוטות, הם נראים קצת כמו קורנרוז, רק מקף מתוחכם יותר.

יחד עם זאת, הם גם עבים והרבה יותר תכליתיים. אתה יכול להשתמש בשיער הטבעי שלך ולצמות אותו או שאתה יכול ללכת על תוספות. בכל הנוגע לצמות האלה, איש לעולם לא יידע את ההבדל.

להלן רעיונות מדהימים שתוכל לנסות במקרה שאתה נמשך ליופי של צמות האלה!

1. סגנונות צמות האלה פשוטים

צמות האלה השחורותמָקוֹר

נתחיל בדוגמא יומיומית למשמעות של צמות האלה. כאן תוכלו לראות שני סוגים של צמות הדומות לתורן. בנוסף, שימו לב עד כמה האחד יותר והשני עבה יותר. כל צמות האלה מסתיימות בצמות ארוזות לאורך כל השיער על הגב.

2. צמות מעוותות על כתר הראש

צמות האלה הובנהמָקוֹר

חלק את השיער שלך באמצע. לאחר מכן, צמה את שיערך על קו אופקי מלפנים ומאחור בצמות עדינות ואפילו האלה. לבסוף, קח את שאר השיער וצמה אותו בשתי צמות. בנוסף, אתה יכול לחפוף את שתי הצמות כדי ליצור X.

3. צמות וקורנות האלה

צמות האלה ותירסמָקוֹר

להלן תסרוקת צמות האלה המתקרבת מאוד לאחת הקורנו. צמה את שיערך קרוב ככל האפשר לחלקו האחורי של הצוואר ולאחר מכן סיימי אותו בכמה צמות קופסאות שמנמנות למראה רחוב..

4. קוקו ולחמניות סטיילינג מגן

צמות האלה סגולהמָקוֹר

מאפיין אחד של צמות האלה שהוא פנטסטי בהחלט הוא זה: ניתן בקלות לקשור אותן בלחמנייה רופפת או בקוקו. שני העדכונים האלה יגרמו לך להיראות קלאסית ואלגנטית.

5. צמות האלה חמודות

צמות האלהמָקוֹר

חבר את צמות האלה הפשוטות שלך בחישוקי זהב בגודל בינוני ואיפור טבעי. בדרך זו, אתה יכול ללכת על סגנון המתוק של ‘ילדה ליד’ שקל לתחזק אותו.

6. ארבע צמות האלה הבלונדיניות

צמות האלה הבלונדיניותמָקוֹר

יכולנו בקלות ללכת על ארבעת משחק המילים הלא-בלונדיניות הברורות ביותר כאן, אבל לא נצליח. למה? כי התסרוקת הזו היא לא בדיחה. רק תסתכל כמה יפה וטבעי זה נראה. למעשה, אתה יכול להוסיף כמה קישוטי זהב כדי לגדל את זה.

7. צמות האלה בלחמנייה

צמות האלהמָקוֹר

לפניכם עוד לחמנייה של צמות אלילה מגניבות שתוכלו לנסות. עם זאת, הפעם, במקום לעשות זאת על ראשך, מה דעתך לעשות זאת הצידה בעורף? אתה תחשוף ותדגיש את המחשוף היפה שלך ותאריך אותו בו זמנית.

8. צמות האלה ג’מבו

צמות האלה של לחמניהמָקוֹר

במקרה שאתה צריך תסרוקת מצומצמת יותר שכוללת עדיין צמות אלות, מה עם זו? יש לה צמת ג’מבו אחת בחזית שהולכת קדימה מצד אחד של הראש לשני. מלבד זאת, יש לה גם צמה אחת או שתיים עבות קשורות בלחמנייה, כל הדרך מאחור.

9. צמות האלה עם תלתלים

צמות האלה ארוכותמָקוֹר

כשאתה רוצה להוסיף קצת פיצז לצמות האלה הפשוטות שלך, הנה מה שאתה יכול לעשות. השאירו כמה קווצות שיער בודדות בחזית וקיפלו אותן בעזרת הברזל המתלתל שלכם. תהיה להם אפקט מסגור פנים יפה מאוד.

10. סגנון צמות צמות

צמות זנב סוסחָמוּץגה

אם אתה ממהר, אתה תמיד יכול ללכת על הסגנון הכי פשוט שיש. שתי צמות האלה הגדולות שמתחילות מהמצח ומסתיימות נמוך על הגב בשתי זנבות מושלמות.

11. צמות האלה ארוכות ודקות

צמות האלה השחורות הארוכותמָקוֹר

כמה נמוך אתה יכול לרדת? מה דעתך לכמה זמן אתה יכול ללכת? הנה טריק. אם אתה רוצה שצמות האלה שלך יהיו ארוכות ככל האפשר, אז יישר את השיער לפני שאתה קולע אותו. או שקול להשתמש במספר תוספות שיער בסוגי השיער שבחרת.

12. צמת כתר ערמונים

צמת האלה פשוטהמָקוֹר

אחת הדרכים להציג בגאווה את צבע השיער היפה שלך היא לקשור את שיערך בצמת כתר גדולה ומשוחררת. התלבשו והתאפרו באיפור נינוח להשלמת המראה הנינוח והקליל הזה.

13. צמות האלה עם וויגה

האלה צמה שני דגמיםמָקוֹר

צמות האלה אינן מיועדות רק לבעלי שיער ארוך. אם הרעמה המדהימה שלך קצרה ממה שהיית רוצה שתהיה, תמיד תוכל לבחור מארג נחמד. התחל בקליעת שיערך ולאחר מכן הוסף את האריגה החל מבסיס צווארך, ככל שתתקדם.

14. Updo קלוע אלגנטי

לחמנית צמה של האלהמָקוֹר

מעולם לא גרם תסרוקת לגברת אחת להיראות כל כך יוקרתית ונצחית בו זמנית. צמות האלה וצמות, באופן כללי, הן חומר החלומות בכל הנוגע לאירוע מיוחד.

15. עשה זאת צמות

צמות האלהמָקוֹר

אם יש לך אצבעות מספיק מיומנות או שיש מישהו בסביבה שיעזור לך, אז אתה יכול ללכת על התסרוקת הזו ממש בבית. למרות זאת, הנה טיפ – התחל קודם עם הג’מבו כדי לראות כמה אתה טוב. לאחר מכן, תוכל להמשיך עם הצמות הדקות והרזות יותר.

16. צמות האלה בגדלים שונים

צמות שחורות ארוכותמָקוֹר

מכיוון שהתחלנו לתת לך טיפים על מהלך מקסים זה, הנה עוד אחד. אם אתה רוצה להוסיף קצת עומק או נקודת מבט לצמות האלה הפשוטות שלך, צמה את האמצעית עבה בהרבה מהשאר. כך זה ייראה כאילו הוא עומד גבוה מהשאר.

17. צמות הולנדיות דומות לאלה על שיער טבעי

צמות האלה פשוטותמָקוֹר

הגברת היפה בדוגמה שבחרנו היא תמונת החסד עצמה עם תסרוקת קלועה זו. סגנון איפור עירום מינימלי וללא תכשיטים גורמים לה להיראות טבעית וללא מאמץ.

18. צמות ארוכות והדוקות

וריאציה של צמות האלהמָקוֹר

צמות האלה יכולות להיות גם עזות אם לובשות אותן בשילובים הנכונים. הוסף כמה כוסות טייס, ג’ינס של חבר וזוג נעלי ספורט כדי להיראות כאילו התגלגלת לרחוב כדי להוריד כמה חרוזים..

19. עדת צמת האלה צמודה

צמות האלה הדוקותמָקוֹר

אתה יכול גם לשמור את זה חזק ופשוט עם צמות האלה שלך. במילים אחרות, אינך צריך להפגין אותם אם אינך רוצה בכך. צמה כמה צמות דקיקות מאוד על הראש ואז קשרו אותן מאחור בלחמנייה קטנה.

20. צמות טוויסט של זיג זג

צמות האלה ארוכותמָקוֹר

לא רק שאתה יכול לבחור את גודל צמות האלה שלך, אתה יכול גם לבחור את התבנית או הדרך שבה אתה רוצה שהם ילכו. בקש ממעצב השיער שלך לחלק את שיערך בקו זיג-זג ולא בשיער חלק. כתוצאה מכך, תקבל את העדכון המפסיק הזה.

21. סגנון צמת הכתר הגדול

צמות אלילות מלאכותיותמָקוֹר

כל בחורה רוצה להיות נסיכה ולמרבה המזל, תסרוקת זו מאפשרת לנו להיות בדיוק כך. צמת האלה העבה או הג’מבו מאוד יושבת על ראשך ומוסיפה לה נופך של אלגנטיות ואצילות. בנוסף, זהו סגנון מאוד תכליתי.

22. צמות דו-גוניות

צמות האלה משוכללותמָקוֹר

הנה שילוב של צבעים שנותן הרבה עומק לצמות האלה. לגברת המקסימה שבתמונה יש גוון חום כהה יותר בתחתית ובוהק יותר לחוטים על ראשה.

23. האלה צמות Updo

צמות האלהמָקוֹר

במקום שורות הקו הישר המסורתי, אתה תמיד יכול ללכת על כמה מהצדדים. התחל מהצד השמאלי וסיים מימין ולהיפך.

24. X’s ו- Crosses Updo

צמות האלהמָקוֹר

לפניכם עדכון מסובך מאוד אך להפליא לחלוטין. קודם כל, יש לך שתי צמות בחזית. שנית, יש לך פרידה קלאסית באמצע עד לגב. שלישית, יש לך פרידה נוספת באופק, מאחור. לבסוף, יש לך שתי צמות אלת ג’מבו ב- X.

25. צמת כתר כפול מבולגנת

צמות האלה פשוטותמָקוֹר

המראה המקסים הזה על צמת הכתר הקלאסית יגרום לך להפוך אותו לבלגן ככל שתוכל. שקלו גם להפוך אותו לכתר כפול – מתאים למלכה אמיתית!

26. שתי צמות האלה

צמת האלה משוכללתמָקוֹר

פחות באמת הוא יותר כשאתה מסתכל על הדוגמה הזו. חלק את שיערך לשניים באמצע וצמה את שני החצאים הגדולים האלה. התוצאה היא צמד מדהים של צמות האלה.

27. סגנון אלגנטי ומזדמן

צמת האלה ארוכהמָקוֹר

הנה אישה מקסימה שמשדכת את הצמות שלה עם חליפת סרבל ולוקחת אותן לרחובות. אין שום סיבה שלא תוכל לעשות את אותו הדבר.

28. תסרוקת קלועה באש סגולה

צמות האלה סגולהמָקוֹר

הצעירה הזו זיווגה את שיערה האדום הלוהט ואת צמות האלה עם שפתון מהמם לא פחות ושרשרת שרשרת זהב גדולה מדי. מלבד זאת, שימו לב איך היא שמרה על האיפור שלה למינימום?

29. קשתות צמות האלה

צמות האלה צבעוניותמָקוֹר

דרך מדהימה שבה אתה יכול להשוויץ בצמות האלה שלך היא על ידי הוספת כמה דגשים בשיער שלך. אבל לא בכל צבע שיער, אלא ניאון או חשמלי. בנוסף, אל תעצרו באחת: בחרו חמישה או שש וצורו תסרוקת מעוררת קנאה.

30. סגנון צמות ספורטיבי ושיק

צמות האלה ארוכותמָקוֹר

כן, ספורטיבי ושיק באמת יכול להתערבב. יתר על כן, דוגמה זו באה להראות בדיוק את זה. רק תראו כמה טוב הצמות הולכות עם חליפת אורבני ושעון מתכתי גדול.

31. סגנון צמה חד צדדי

צמות האלה הבלונדיניות המלוכלכותמָקוֹר

אתה יכול גם ללכת על צמת ג’מבו אחת אם הסגנון הזה מושך אותך. הדוגמה שלנו היא עם גוון בלונדיני מלוכלך יחד עם צמת זנב דגים הצידה שמסתיימת בצמה גדולה הזורמת בגבה..

32. תסרוקת קלידוסקופ

אישה עם צמות האלהמָקוֹר

ההפך מהסגנון שלמעלה, לאן אתה הולך רק על צמה אחת היא זו: צמות האלה מרובות בגודל כדי לגרום לראש שלך להתבלט מההמון. בנוסף, אם תצבע את שיערך במספר צבעים או שיש לך הדגשות, הוא ייראה טוב יותר.

33. צמות וטבעות שיער

אישה חייכנית עם צמות האלהמָקוֹר

טבעות שיער הן חישוקים פשוטים, בדרך כלל זהובים או כסופים, הנכנסים לשיער קלוע. לכן, הם התאמה מושלמת לקישוט מערכת הצמות המדהימה הזאת.

34. שחור ולבן ובוהו

אישה בלונדינית עם צמות האלהמָקוֹר

הנה שילוב בין צמת האלה בגובה הראש לצמת זנב דג רופפת לאורך הגב – יש אפילו צמה צרפתית. הזיווג גורם לדגם היפה להיראות יצירתי וליברלי. מלבד זאת, היא גם צבעה את שערה בגוון בלונדיני לבן.

35. תסרוקת אדומה ושחורה

אישה אדומה עם צמות האלהמָקוֹר

צמות האלה מוהוק לא בהכרח צריכות להגיע אחת לחבילה. למעשה, אתה יכול גם ללכת על שניים או שלושה, תלוי עד כמה השיער שלך עבה. בנוסף, תוכל לתת לשורשים הטבעיים שלך להראות כך שתוכל להוסיף קצת עומק לצמות המוהוק שלך.

36. צמות האלה לילדות קטנות

ילדה קטנה צמות קשת ורודהמָקוֹר

את לא צריכה להיות אישה בוגרת כדי להיות אלת. יש הרבה בנות בחוץ שמלמדות אותנו מה זה אומר לשלוט בעולם. כתוצאה מכך, הם זקוקים לתסרוקת עזה ככל שהם. הוסף קשת ורודה לגחמה קטנה של אליס בארץ הפלאות.

37. שלמות האלה

אישה צעירה צמות אלת בלונדינית ושיער שחורמָקוֹר

כן, אנחנו מעיזים לומר שזה מושלם בעינינו, עד כדי צמות האלה. המצוינות של הפרידות, הצמות המסובכות והצמות הדק, ושילוב הצבעים מספיקות כדי לקחת אותנו לגן עדן לתסרוקת.

38. סגנון מוהוק קלוע

צמות האלה מסובכותמָקוֹר

כל הנהרות זורמים לאוקיינוס, וכל שורות השיער מובילות לצמת אלת האם. בנוסף, האם אתה יודע מה הדבר הטוב ביותר בתסרוקת זו?

39. אלת שחורים ובלונדינית דו-טונית קלועה קוקו גבוה

צעירה בלונדינית וצמות האלה כההמָקוֹר

האלה צמה תסרוקת ומראה יש הכל. שתי צמות אלת גדולות ומצהירות. אחד מהם הוא בלונדיני זהוב ומפותל בצורה מסודרת על הראש. בנוסף, השני פועל בגב הדוגמנית על קוקו עז. במקרה שאתה צריך יד נוספת של שיער, אל תפחד להשתמש במארג.

40. סגנון קלוע משולש

אישה עם שלוש צמות האלהמָקוֹר

במבט ראשון הדרך הזו של לבישת צמות האלה שלך נראית פשוטה מספיק. עם זאת, כאשר אתה מסתכל שני, אתה מבין שאתה באמת רוצה את זה. למה? בגלל הצמה הדקה באמצע, כמובן.

41. הצמות הקופסא המושלמות

צעירה אלת צמות צמות ארוזותמָקוֹר

זכור שאם אתה הולך על צמות האלה המסורתיות או הקלאסיות, תצטרך גם לסיים אותן בכמה צמות קופסא שנראות טוב מאוד. אם אתה זקוק לעזרה כלשהי, פנה למישהו שיכול לספק מוצר סופי מדהים.

42. צמות מקבילות וצמות מאוחדות

אישה אחורית עם שתי צמות האלהמָקוֹר

למה לעצור רק בג’מבו או צמת אלילה אחת כשאפשר ללכת על שתיים? יתר על כן, אתה יכול לקבל את שניהם בו זמנית וקרובים מאוד זה לזה. הם מפגינים את העושר והיופי של השיער שלך.

43. רשת עכביש עם צמות תאומות

צמות האלה מסובכותמָקוֹר

סגנון זה הוא באמת סגנון מורכב אך מלכותי. למעשה, אתה יכול לחשוב על זה כך. עדת הצמות האלה היא ורסאי של כל הדוגמאות והרעיונות שהראנו לכם עד כה. מבוך התירס פשוט מהפנט לצפייה.

44. צמת ג’מבו פשוטה ואלגנטית

ילדה עם צמת אלים ארוכהמָקוֹר

הנה טיפ נוסף – אם אתה שומר את צמת האלה שלך פשוטה ומסורתית ככל האפשר, תוכל לעצב אותה בכל דרך שתרצה. הוסיפי כמה עגילים גדולים ותכנסי כנערה עם הסגנון הנועז ביותר שם.

45. צמות האלה ההולנדית

צמות האלה של ילדה צעירה וצמות הולנדיותמָקוֹר

המראה הזה משלב שתי צמות אהובות מאוד בעולם עיצוב שיער – צמות האלה והולנדיות. צא הולנדית ברמת הראש כדי להסוות את צמיחת השיער ולאחר מכן המשך בסגנון האלה כשאתה עושה את דרכך לאורך השיער.

46. ​​קישוטים בהשראת רומאים

אישה מלמעלה עם צמות האלהמָקוֹר

הוספת כמה תכשיטי צינור זהוב או כסף יפים מאוד לצמות האלה שלך תעניק להם מראה חזק ועז. להלן כמה מההשראה הרומית, ממש כמו אלה שלובשות הנשים היפות באימפריה העתיקה.

47. משולשים וצמות

ילדה ממבט ראשון עם צמות האלה של זיג זגלכןurce

איך יוצרים משולשים על הראש? זה קל. פשוט חלק את שיערך בקווים זיג-זגג, בדיוק כמו שעשתה הגברת המקסימה הזו. כתוצאה מכך, קח את קווצות השיער המתקבלות וצמות אותן למשאלת ליבך.

48. צמות האלה צבעוניות

נוף של ילדה עם שיער אדום וצמות האלהמָקוֹר

למרות שרוב הנשים אוהבות לצמות את השיער ולשמור אותו כהה או בגוון הטבעי שלו, אתה יכול גם לצבוע אותו בצבע מבושל. להלן דוגמה לגוון אדום נהדר שנקלל וקלל לשלמות.

49. צמות האלה השמנמנות

מבט מהצד של ילדה עם צמות האלהמָקוֹר

אם אתה רוצה להיראות עז ככל האפשר, אתה תמיד יכול ללכת על הסגנון השמנמן. במילים אחרות, זה אומר שאתה יכול להתחיל לצמות את השיער שלך בעובי מאוד ממש מקצה המצח שלך, במקום להתחיל דק ולהסתיים בצמות אלת ג’מבו..

50. צמות צד עדינות ו Updo

אישה צעירה ויפה עם צמות האלהמָקוֹר

תעל את העוצמה הפנימית שלך ולך על צמת אלת מוהוק בשילוב צמות עדינות ודקות יותר בצד ואיפור מושלם..

מוכן לשנות את המראה שלך?

בדיוק כמו הגברת המדהימה בדוגמה האחרונה שלנו, זכור זאת. בסופו של דבר, לא משנה באיזה סגנון של צמות האלה אתה הולך, תמיד תהיה השראה לכולם!

מה אתה אומר, אחד מרעיונות האלה האלה הוא זה בשבילך?

Previous Post
50 רעיונות וסגנונות צבע שיער סגול יפה
Next Post
30 طريقة رائعة لارتداء امرأة البوري وصخرةها!